Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not chat

Go down 
+16
Ms. Beatrice Abrams
Cassie Hollis
Leonarda Crimson
Kai Freberg
Brynjar Folke Sigurðrson
Andrew Hawkins
Evangeline Summers
Jason Jole
Olivier Warring
Jay Swizz
Theo Walford
Nina Robbins
Aurore Moor
Noah & Emma
Olivia Gatwick
Emilie Elizondo
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:52 pm

Mina kaaa, aga ma ei viitsi alustada Very Happy Kuigi ma alati mõtlen, et alustada oleks targem, aga ma lihtsalt olen liiga laisk pig
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:54 pm

Alustada on siis targem, kui sa täpselt teema suunda tead Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:55 pm

Eniveis mida sa targutad, mine tee teema kui tahad Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:57 pm

Ma pean kõigepealt su ankeediga tutvuma Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:57 pm

Okei, tutvume siis koos Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:59 pm

Mul on varsti kaitseinglit vaja.
Ma kõigest surelik ja koguaeg on teemad mingite üliolenditega. Very Happy
Tehke inimesi siia ka Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:04 pm

Dakota võib su kaitseingel olla Very Happy Või pigem sind just kiusata...
Ma teen sellistesse foorumitesse enamasti ikka mingi võimega tegelase(d), saab nendega tavalisi teemasid teha ja kui ideed otsa saavad, saab võime appi võtta Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:12 pm

Mina jõudsin ka nüüd lõpuks koju, üritan pisut puhata, et mitte oma sisikonda suu kaudu väljutada... Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:22 pm

Otsusta siis ära Very Happy Kiusata või kaitsta? Very Happy 
Kai kus sa rappusid siis? Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:25 pm

Kiusata ikka Twisted Evil
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:32 pm

Olgu, keegi on huvitatud mind selle nõdrameelse eest kaitsma andke märku. Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:34 pm

Jason, sõitsin kodust Pärnusse ja Pärnust Tartusse ja Tartu kesklinnast koju ka veel. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:36 pm

Kuidas palun, Jason? Very Happy
Fight for yourself man, ma olen mingi väike korea pliks, kelle võime pole ka midagi eluohtlikku yk Very Happy Ei tegelt mu võimes leiti midagi arutamist vajavat, nii et see pole veel kindel ja nii.
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:40 pm

Mulle hakkas tunduma, et see kes Dakota avataril on ei ole Danee tegelt ja ma olen nüüd väga segadusest sest google annab väga palju vastuolulist infot ja.. Jesus. See inimene võib olla Danee, Areum või Qri. The world of kpop, ma suutsin juba unustada..
Nagu, ma lihtsalt huvi pärast hakkasin otsima..
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:42 pm

Ma ei ole nii kursis sellega, aga guugeldades teda oli see pilt seal ilusti olemas Very Happy
Mis sa piinad ennast sellega, mine joo parem piima või midagi Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:44 pm

Jasoni jaoks on kõik eluohtlik, mis puudutab neid võimetega olendeid Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:45 pm

Yeap, selles point ongi, siis kui ma Daneed ise pildiohvrina kasutasin tuli välja, et ma kasutasin hoopis Areumi pilte kogemata, bc ka google viskas need ette noh Very Happy Like, yeah, T-ara on nii keeruline grupp. Ma siiamaani ei tee Daneel ja Areumil vahet Day by Day gifidel/piltidel. Very Happy
Kas ma tunnen sind? Kuidas sa minust ja piimast tead? Very Happy Või oli see praegu lampi mine joo piima? Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:48 pm

No kui sul selline lapsepõlverollimängutrauma on, siis muidugi Very Happy
Stalker olen, iga päev jälgin sind salaja Twisted Evil
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:52 pm

Kas just trauma Very Happy Aga siiski, sa toimetad elektriga ja see on suhteliselt eluohtlik Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:54 pm

See oli Leonardale muidu, aga sul võib ka trauma olla muidugi Very Happy Ja kui veel ei ole, siis ma võin tekitada Wink
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:55 pm

Mulle meeldib teistele kirjutatud asju enda pähe võtta Very Happy 
Enivei, tekita aga mitte väga palju palun Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 4:56 pm

Dakota Aleisa Black wrote:
No kui sul selline lapsepõlverollimängutrauma on, siis muidugi Very Happy
Stalker olen, iga päev jälgin sind salaja Twisted Evil

Yea kuule trauma close enough Very Happy Eriti hull oli, et mu crush pmst ütles mulle seda.. Ma olen tubli laps.
Haha Very Happy kõik kellega ma rohkem suhtlen teavad, et ma olen piimahoolik, muidu Very Happy
Ma tahan Dakotaga vaenlane olla palun, muidu Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 5:00 pm

Ma ei imesta jah väga Very Happy
Ikka, mingi kindel põhjus ka, miks nad üksteist ei salli, või lihtsalt mingi mõistmatu viha? Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 5:10 pm

Ma pole veel nii kaugele mõelnud Very Happy Sul endal mingit head ideed pole? Very Happy Pmst Luna võis ju mingi paari kingi Dakota nina eest ära osta ja sellest kõik pihta hakkaski ja kõik väiksemad asjad, mis Leo pärast seda teinud on käivad lihtsalt väga pinda Very Happy
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:25 pm

Ma olen nüüd tagasi. Very Happy
Kai ostis mulle pitsat!!! :3
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Sponsored content





Definitely not chat - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 7 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not chat
Back to top 
Page 7 of 40Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Definitely not chat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Off Topic :: Chatbox-
Jump to: