Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not steamy I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not steamy

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 12:39 am

Enda liigutamine aitas Theol alati oma mõtteid organiseerida ja rahustada. Mida intensiivsem, seda parem. Tavaliselt eelistas ta omaette jalgpalli taguda, aga täna oli ta lihtsalt jõusaalis end viimase piirini pressinud. Nüüd oli natuke nuudli tunne, aga hea oli olla. Ta polnud ammu nii tõsiselt treeninud. Theo kooris treeningriided riietusruumis seljast, ümberringi veidi altkulmu pilke heites - võõraste juures alasti olla oli natuke veider endiselt - keeras rätiku lõdvalt ümber puusade ning astus sauna. Siin võis natuke aega lihtsalt istuda ja lõõgastuda. Esialgu oli ta siin üksinda, seega oli olemine praegu täitsa mõnus.

OT: Brynjar.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 1:11 am

Brynjar ei leidnud ennast just eriti tihti Nooki spordikompleksist. Igasugune füüsiline tegevus tundus kuti jaoks äärmiselt ebaoluline ja masendavalt vastumeelne. Aga saunad talle seal meeldisid ja vahel oli just kuradi mõnus istuda kuuma käes kuni pea hakkas ringi käima ja meeletu jõuetusetunne kogu keha valdas. Tegelikult nägi kutti Nooki peal üldse väga harva. Ta eelistas pigem omaette hoida, ilmselgelt. Kui ta tundides veel käima pidi, olid need ainsad ajad, mil ta end rahvarohkematesse ruumidesse vedas, aga ka siis tuli ette ülelaskmist. 

Igal juhul seadis kutt nüüd sammud spordikompleksi, teades umbkaudu, millal suurem enamus enam end jõusaali ei säti. Kutil oli näppus kott pesemisasjadega ja üle õla visatud rätik. Riietusruumis end alasti koorinud, astuski Sebastian sauna. Ta märkas enne leiliruumi astumist, et klaasist ukse taga istub veel keegi, aga peale inimkuju ei suutnud ta muud tuvastada. Rätikut kutt endale ümber polnud siduma hakanud. Ta hiljem tahaks end sellega kuivata ja talle väga ei istunud kui kube haudus. Nooruk avas ukse ning sisenes leiliruumi, sulgedes ukse kiirelt, et soe välja ei läheks. Ta noogutas tervituseks kutile, keda ta vist polnudki kunagi varem näinud, ning istus kõige kõrgemale istmele, toetades käed mõlemale poole ennast. Tema kaaslane oli kordades rohkem treenitud kui Sebastian, ilmselgelt. Sebastiani keha vaadates võis tema roided kokku lugeda. See tekitas temas pisut ebamugavust, aga näis, et mitte nii suurt ebamugavust kui tema kaaslane seltskonna ees näis tundvat. Brynjar viis oma sinised silmad kutile ning tajudes ruumis olevaid emotsioone tekitas teises kutis kohe mõnusa hubase tunde. "Sa oled vist uus siin?" küsis Sebastian vaiksel häälel. Ta silmitses oma kaaslast nüüd huviga.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 1:28 am

Theo oli lasknud silmadel veidikeseks kinni vajuda, aga ukse avanemist kuuldes avas ta need jälle. Uksest astus sisse mingi võõras kutt, kellel alastusega vist probleemi ei olnud, ning Theo pööras pärast talle samuti tervituseks noogutamist pilgu jälle mujale. Pole vist kõige targem mõte esmamuljena jõllitama jääda? Ta piilus vaid õige veidi silmanurgast, kuidas võõras kutt temast veidi eemal maha istus. Natuke ebakindel oli olla korraks, aga järsku kadus see kuhugi ära ja oli jälle päris mõnus olla. Theo võimete kasutamist esialgu ei kahtlustanud, pigem enda mõnusat uimast olekut. Igatahes vastas ta kuti küsimusele palju vabamalt kui muidu oleks: "Võrdlemisi, jah. Kolm kuud nüüdseks, aga... Üsna omaette," sõnas ta muiates ning pööras pilgu taas kuti poole, see kord häbenemata. "Su küsimusest jääb mulje, et sina vist väga uus ei ole," lisas ta siis.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 1:39 am

Brynjar naeratas soojalt kutile kui too rääkis. Kahekesi oli hea olla. Kolm talus ka veel ära, aga neli-viis oli juba liig. Olenes muidugi olukorras ka, vahel oli isegi suures seltskonnas okei olla. Hetkel Theoga oli aga mõnus olla. "Ma olen siin kaks ja pool aastat olnud. Pole väga kaua," sõnas kutt mõtlikult. "Paljud on siin päris kaua olnud," sõnas kutt. Aga palju uusi oli ka. Kutt silmitses teist veel hindavalt. Aga mitte sellise pilguga, et oo, kenad kõhulihased, mis muidugi Theol ka olid. Pigem siiski, et kas ta tahab kutiga lähemalt tuttavaks saada. "Ma olen Brynjar Folke," tutvustas kutt end. Alles nüüd oli arusaada, et inglise keel polnud tema emakeel. Kutt hääldas oma nime hoopis teistmoodi kui inglise keelt hääldatakse. "Aga enamus kutsub mind Sebastianiks," lisas ta juurde ning kinkis Theole koguni lõbusa naeratuse.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 1:47 am

Theo noogutas - kaks ja pool aastat tundus küll pikk aeg, samas tema teised tuttavad olid siin veel kauem olnud. "Suurem osa neist, keda ma kohanud olen, on kas mingi paar kuud või kuus aastat siin olnud, selliseid vahepealseid polegi kohanud veel," sõnas ta. Oluliselt jutukam tunne oli kui muidu. Vabam, kuidagi. Ta naeratas, kui teine end talle tutvustada otsustas. Ta jättis meelde nii kuti pärisnime, seda mõttes korrates, et hääldus meelde jääks, kui ka hüüdnime. "Theo," tutvustas ta siis ka ennast. "Hüüdnimesid väga ei ole," lisas ta lõbusalt juurde. "Kust sa pärit oled? Kuskilt põhjast?" küsis ta siis. Nimi kõlas kuidagi sedamoodi. "Ja miks Sebastian?" päris ta siis lisaks. Kui juba selline hubane tunne oli, siis võis seda ju uute teadmiste saamiseks kasutada.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 2:04 am

Sebastian kuulas ikka asjalikult, mis Theo talle räägib. Mõneks hetkeks viis ta oma sinised silmad Theolt eemale, aga sellest ei muutunud emotsioonid, mida Theo tundis. "Neid vahepealseid ongi vähem," märkis Brynjar siis mõtlikult. Vanemaid oli palju ja nooremaid oli palju, aga vahepealseid nii palju polnudki. "Ma olen Islandilt pärit," vastas kutt. "Aga pole seal nüüd üle kahe aasta käinud," lisas ta mõtlikult juurde. See polnud just eriti oluline fakt, aga Sebastian lihtsalt tundis, et nüüd nagu oleks see õige koht seda mainida. "Ma ei tea, miks Sebastian," kehitas nooruk õlgu. "Vanemad õpilased siin panid selle nime mulle. Eks Brynjar Folke oli nende jaoks raske hääldada ja siin polnud ühtegi Sebastianit enne," seletas kutt õlgu kehitades. Ju nii oli teistele mugavam. "Aga kui sul on mulle mõni muu nimi pakkuda, siis ma ei pahanda ka selle üle. Mõni üksik kutsub mind Brianiks," seletas Sebastian. Kuna teine kutt tänu tema võimele oli lõõgastunud, lõõgastus ka ta ise.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 11:56 pm

Island. Nojah, Theo oli isegi enam-vähem õigesse kanti arvanud. Põhja-London kõlas selle kõrval peaaegu igavalt, aga väga pikalt Theo oma endise kodukoha peale mõelda ei tahtnud. Selle asemel kuulas ta Sebastiani nimejuttu ja muigas. "See häälduse asi on isegi mõistetav," sõnas ta lõbusalt, "aga see, et Sebastian su hüüdnimi on ja mitte Brian, on naljakas." Too viimane kõlas ju loogilisemalt, või ei? Sarnasemalt. Brynjar oli enda sõnul lahkelt nõus ka igasugu muude hüüdnimedega, nii et Theo mõtles hetke, enne kui muiates ütles: "Sebastian on nii pikk. Basti? Siis, kui ma laisk olen või nii." Tema jutukus ei tundunud talle endiselt imelik, ikka oli mõnus olla, olgugi et ta teist kutti vaevu tundis. Ja nüüd oli ta isegi vihjanud, et kavatseb Sebastianiga edaspidigi suhelda, koguni tema läheduses laisk olla, mida ta tavaliselt poleks eales julgenud nii ruttu öelda.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeTue Mar 03, 2015 12:22 am

Sebastian mõtles pisut Theo hüüdnime pakkumise peale. "Sobib," arvas ta viimaks ning naeratas kutile lõbusalt. Kuigi Brynjar kippus olema üsna eraklik noormees ei oleks tal midagi selle vastu, kui ta saaks veel aega Theoga veeta. "Aga edaspidi ära looda mind siin kohata," mainis ta siiski lõbusalt. "Kogu see spordivärk pole üldse minu stseen," lisas ta selgituseks juurde. Nagu tema kehast ilmselt juba väga hästi aru oli saada, ei eksinud kutt tõesti jõusaali või spordiväljakule. "Male on üks väheseid spordialasid, mis mulle tõsiselt meeldib," lisas kutt siis juurde. Ja nii oli. Muu sport ei meeldinud talle üldse. Õnn oli, et malet üldse spordiks nimetati eks ole. "Kui sa ei pahanda, et ma küsin, siis mis su võime on?" uuris Bryn nüüd huviga. Hea kui ta sai emotsioone manipuleerida ja kohe inimesega vabal pinnal suhelda. Tõenäoliselt ei tunne Theo end ebakindlalt enam ka kui teine kutt oma võimet langetaks, aga igaks juhuks ei hakanud nooruk veel riskima.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeWed Mar 04, 2015 10:29 pm

Theo muigas, kui Bastile tema uus hüüdnimi sobis. Sellega oli ta väga rahul. Ta hakkas naerma, kui kutt teatas, et ta ei ole eriline spordimees. See Theot väga ei häirinud - erinevatel inimestel erinevad huvid, ja eks neil ole muust ka rääkida kui spordist. "Male jälle ei ole minu teema absoluutselt," sõnas ta muiates. "Aga noh, küll ma su mujalt ka üles leiaks," lisas ta hetk hiljem lõbusalt, Sebastiani suunas kavalalt kulmu kergitades. Ka võime küsimus ei viinud Theot rajalt välja - Theo oli praegu päris ilusti Brynjari võime mõju all. "Temperatuurimanipulatsioon," sõnas ta hetkegi kõhklemata. "Üsna algeline praegu veel," lisas ta veidi tagasihoidlikumalt juurde. Lahe oleks ju korraks sauna temperatuur nullini lasta ja siis uuesti normaali viia, aga Theo polnud selleks kaugeltki võimeline. "Sul?" küsis ta siis vastuseks.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:37 pm

Brynjar kergitas kulme kui kuulis, mis teise kuti võime on. Ta juba tahtis küsida, et mis ta siis saunas istub ja koguni vaatas kerise poole, et kas see ikka köeb, aga siis kuulis ta, et kuti võime on alles algelisel tasemel. "Ega siis pole muud kui palju harjutada," arvas Sebastian soojalt naeratades ning viis pilgu tagasi oma vestluskaaslasele. Ta ei häbenenud ka oma võime tunnistamist. "Empaatia," vastas kutt. "Emotsioonide tajumine ja nendega manipuleerimine põhimõtteliselt," selgitas kutt. Ta sättis pisut enda asendit ning toetas selja mugavamalt vastu seina. "Kuidas sulle Nookis siiani meeldib?" uuris Brynjar hoopiski nüüd. "Päris paljud, kes siia on sattunud, pole sellest kohast eriti huvitatud olnud esialgu. Aga varsti sa ei teagi, et mõni muu koht võiks samuti kodu olla," arvas Sebastian muretult. Ka temale siiski meeldis Nookis olla vaatamata kõigele.


Last edited by Brynjar Folke Sigurðrson on Sat Mar 14, 2015 3:38 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeWed Mar 11, 2015 8:29 pm

"Eks ma üritan, jah," sõnas Theo Brynjari jutu peale muiates. Mingit progressi oli ju juba näha tegelikult. Kuti võimet kuuldes kergitas ta veidi kulmu. "Surgid mul praegu ka peas?" küsis ta muiates. Ta oleks ehk veidi närvilisem olnud selle pärast, aga noh, kutt kasutas oma võimet ju ikka veel. Basti küsimuse peale vaikis Theo hetkeks. Nüüd peaks tal ju juba mingi mulje sellest kohast olema. "Tasapisi hakkab täitsa koduseks muutuma," sõnas ta mõne aja pärast. "Alguses oli kõik üks hiigelsuur segadus ja paanika, aga nüüd on juba täitsa kodu moodi jah," sõnas ta. Isegi mingi perekonna moodi asi hakkas tasapisi tekkima.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSat Mar 14, 2015 4:02 pm

Brynjar muigas kergelt ja noogutas. "Natukene," tunnistas kutt. "Aga see on vaid selle pärast, et sa oled närviline ja mulle üldiselt ei meeldi negatiivsed emotsioonid. Palju parem ju kui sa end vabalt tunned," arvas Sebastian muretult. Talle meeldis ennast küll vabalt tunda ja ta sai seda teha vaid siis kui teised end vabalt tundsid, nii et jah, ta surkis kuti peas ja pani teda end mugavamalt tundma. "Kodu on hea," arvas noormees nüüd ning naeratas pehmelt. Ta silmitses taas kerist ja võttis siis kulbiga ämbrist vett ning viskas seda kuumadele kividele. Vesi aurustus hetkega ning kuumalaine liikus üle noormeeste. "Nookis tuleb suhteliselt ära harjuda sellega, et keegi ühel või teisel viisil su peas sorib," mainis Brynjar nüüd ning viis pilgu Theole. Paratamatult niimoodi lihtsalt oli. Emotsioonidega mängimine oli naljaasi selle kõrval, mida mõni teine suutis eks ole.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 12:59 pm

Theo kortsutas veidi kulmu, kui kuulis, et Brynjar tema praeguse enesekindluse taga on, aga iseenesest oli kuti põhjendusel point ja Theo tundis end ikka liiga mugavalt, et pahaseks saada või midagi. Uue kuumalaine peale sulges ta silmad ning pööras pea lae poole. Talle tuli pähe, et ta saaks ka oma võimega sauna teha, aga see siin oli mõnus ja pealegi ei saaks Theo vist väga pikalt tuba soojas hoida. Võime väsitas teda praegu veel üsna kiiresti. Basti järgmise kommentaari peale avas ta silmad aga taas ja vaatas kutile otsa. "See ei kõla väga meeldivalt," sõnas ta veidi häiritult. Ta ei tahtnud, et keegi tema ajuga midagi teeks. Brynjar oli oma võimet väga mõistlikult kasutanud, igaüks aga tõesti ei pruukinud nii viisakas olla. "Kas siin on mõni selline, kes oma lõbuks teiste peas mingeid rumalusi korraldab?" küsis ta veidi murelikult.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 3:05 pm

Brynjar noogutas kui Theo arvas et peas sorimine ei kõla eriti meeldivalt. Ta ei uskunud, et see kõlas meeldivalt ka neile, kes seda teha said päriselt. Sest Sebastianil endal juba näiteks oli väga halb olla kui ta väga paljude inimeste emotsioone tajuma pidi. Samas näiteks mõtetelugejad said mingil hetkel välja lülitada, et kelle mõtteid nad kuulevad. Brynjar ei saanud seda kunagi teha, ta tajus alati kõigi emotsioone, kellega ta samas ruumis viibis. "Nina," vastas kutt kohe Theo küsimusele. "Ma pole kindel, kas ta mõtteid saab lugeda, pole temaga nii palju kokku puutunud. Üldiselt üldse väldin teda, Kai näiteks suhtleb temaga rohkem," seletas Brynjar mõtlikult. "Aga ma tean, et ta võib inimese vaba tahet painutada ja panna neid tegema, mida tema tahab, et nad teeks," seletas kutt. See oli päris hea võime mingis mõttes, vähemalt ei peaks tajuma koguaeg kõigi tundeid eks ole, aga see kuidas tüdruk seda kasutas, ei meeldinud Brynjarile üldse mitte.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 11:34 pm

Kui tema küsimusele nii kiire ja automaatne vastus tuli, kergitas Theo veidi ehmunult kulmu. "Nii et temast tuleks eemale hoida või ta sõber olla, eks?" küsis ta mõtlikult. Pigem vist see esimene siis, sest noh, see teine käis Theo jaoks üle mõistuse raskelt. Äkki peaks Kai käest järele uurima, mis imeloom see Nina ikkagi on. "Aga enamus on siis mõistlikud järelikult," sõnas ta hetk hiljem lootusrikkalt. "Keegi mind mingiks juurviljaks teha ei taha," lisas ta juurde. Mõlemad olid rohkem küsimused kui väited küll, Sebastiani kinnitust oli natuke vaja. Aaah, miks inimesed nii keerulised pidid olema?
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 11:41 pm

Brynjar noogutas Theole. "Ma pigem hoiaks temast eemale," sõnas kutt. Talle Nina ei istunud. Selles tüdrukus oli tema jaoks midagi vastikut. Võib-olla juba see, kuidas ta oma võimet kasutas. "Ülejäänud on siin pigem mõistlikud jaa," noogutas kutt siis. Keegi ei kippunud üldjuhul teiste kallale, sest neile võidi samamoodi vastata eks ole. Ainult Sebastiani võime oli vist midagi sellist, mida keegi nii väga ei kartnud. Või osanud karta. Tegelikult võis kuti võime ka väga jube olla, aga ta ei tahtnud seda niimoodi kasutada. "Ülejäänutega ei tohiks probleeme tekkida kui sõpru tahad. Need, kes ise sõpru ei taha või pigem eelistavad omaette olla, hoiavad ise eemale," selgitas kutt. "Aga sa saad kindlasti hakkama kui endale siin sõpru leida tahad," oli Brynjar täiesti kindel.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:47 am

Theo pani selle nõuande kõrva taha. Muidugi võisid nad ka Ninaga ka hästi läbi saama hakata, aga Theol oli hea meel, et ta nüüd ette vaadata sai. Nii igaks juhuks. Brynjari edasise jutu peale venis Theo üks suunurk muigele. "Ma arvan jah, et sõprade leidmine jääb pigem minu kui teiste taha," sõnas ta lõbusalt. "Ma olen tegelt pigem see tüüp, kes ise eemale hoiab," lisas ta juurde. "Mu sõbrad on siiamaani kõik hästi outgoing tüübid, kes mind mu kestast välja sikutavad, või siis, noh, need, kes mu ajuga mässavad." Ta ei pannud Bastile seda endiselt pahaks, aga natuke nalja võis selle kulul küll teha.
Back to top Go down
Brynjar Folke Sigurðrson
19-aastane // üliarenenud empaatia
Brynjar Folke Sigurðrson


Posts : 35
Mõisas oldud aeg : 2,5 aastat

Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitimeSat Mar 21, 2015 10:25 pm

Brynjar naeratas lõbusalt kuti jutu peale. "Aga see pole ju üldse paha kui saad natukene välja oma tüüpilisest stseenist," arvas Sebastian muretult. Eriti kui näiteks Sebastian tegi kuti olemise mugavamaks. "Kui me teine kord kohtume, siis ma pakun, et sul pole mu võime abi enam vajagi," oli noormees kindel. Vahel tuli lihtsalt tagant tõugata ja teisi aidata, et nad rajale saaks nii öelda. Sebastian istus mõned kümned minutid veel seal, aga siis ta tundis, et oleks aeg lõpetada ja saunast lahkuda. Tema pea juba tasapisi hakkas ringi käima. "Ma nüüd lähen poen oma urgu tagasi. Teinekord kui näed, ära karda, tule juurde," julgustas noormees ning ajas end püsti ning astus lavalt maha. "Näeb," naeratas noormees veel teisele kutile ning suundus siis saunast välja, et pesema minna ja seejärel oma tuppa tagasi suunduda. 

OT: Sorry, et niimoodi lõpetasin, aga see asi venis ebainimlikult juba. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Definitely not steamy Empty
PostSubject: Re: Definitely not steamy   Definitely not steamy I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not steamy
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Nook :: Treeningkeskus-
Jump to: