Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 going down in flames

Go down 
+4
Jay Swizz
Shawn Culver
Aaron Jenkins
Nina Robbins
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AuthorMessage
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 5:24 pm

"Sina," sõnas mees, osutades sõrmega sellele väiksele värdjale, kes julges talle vastu möliseda, "ole vait!" Tristanil polnud üldse sellist tuju praegu, et kellegagi iroonitseda. "Ütle siis Kaile edasi, et kui ta ei taha sinist silma endale norida, siis ta minu juures sellist sitta suust välja ei aja," lisas Tris, eeldades, et Kai on see poisu, kes nägi välja kaksteist. Aga kes see tätoveeritud tüüp oli? Teine voodisoojendaja? Hetkel ei hakanud Tristan rohkem kedagi perse saatma, vaid ta lahkus toast, Nina üks käsi tema paremas peopesas. "Mida kuradit sa korda saatsid?" uuris Tris, kui nad olid toast lahkunud.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 5:50 pm

Kai kergitas kulme, kui Tristanit kuulas. "Kuule käi vittu mees, mida sa arvad endast?" küsis Kai ennast üleüldse püsti ajades. Ta järgnes paarikesele ning tõmbas Nina käe kuti haardest välja, vaadates siiski, et ta tüdrukule haiget ei teeks. "Miks sa arvad, et ma peaksin laskma Ninal sinuga kuskile tulla, kui sa selline närvihaige oled?" küsis Kai kulme kergitades. Ta ei olnud üldse palju lühem, kui Tristan, ainult paar sentimeetrit. Ja noor nägu ei tähendanud, et ta ka ohtlik olla ei oskaks. Ta siiski oli Nina päästnud. Koos abiga, aga siiski.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 5:59 pm

Nina ohkas raskelt Tristani sõnade peale ning saatis Kaile vaid vabandava pilgu, liikudes Tristaniga siis ilusti toast välja. Või vähemalt nii ilusti kui ta sai, sest ta mõlemas reies oli siiski endiselt pooleldi parandatud haavad ja need tegid haiget nii et Neiu lonkas mõlemat jalga. Kahjuks ei saanud nad sealt siiski eriti kaugele kui Kai juba neile järgi tormas, teda Tristanist eemale tõmbas ja Tristaniga ülbitsema hakkas. "Kai, hei, pole vaja. Kõik on okei eks. Rahuneme kõik maha," palus Nina ning tõstis oma käe Kai õlale. Ta ei julgenud otseselt kuttidele vahele minna, sest ta oli juba peksa saanud ja kogemata kummaltki neilt tappa saada väga ei tahaks. Pealegi võis Kai end kogunisti põlema panna ja tuli meeldis Ninale nüüd veel vähem kui enne.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 6:06 pm

"Ma arvan, et sinusugune kutsikas ei tohiks hüppama tulla. Mine nüüd enda kuuti tagasi," vastas Tristan. Ta ei saanud aru, mis sellel värdjal häda oli. "Ah mine sa ka persse, ma usun, et ma hoolin temast palju rohkem kui sinusugune tatikas," lisas Tris, tõstes Nina nüüd endale sülle, sest seda lonkamist oli valus pealt vaadata. "Mis sinuga juhtus?" küsis Tristan Nina käest, võttes suuna enda toa poole. Tüdruk ei lõhnanud praegu üldse magusalt, millest oli kahju, Tris oli juba selle parfüümiga ära harjunud.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 6:15 pm

"Tristan," nurises Nina tasakesi kui kutt ikka ülbitses Kaiga. Appi, kas nad lihtsalt võiks lõpetada nüüd? Õnneks võttis Tristan ta nüüd sülle ja kandis eemale. Nina põimis oma käed ümber kuti kaela, aietades vaid veidi selle tõstmise peale. Kõht ju valutas. Aga süles oli parem olla kui seal ringi longata. "Mingi tüüp ülikoolis tuli minuga ülbitsema ja siis ilmus tema sõber välja ja röövis mu ära. Nad tahtsid mind ära tappa. Kai ja Olivier päästsid mu elu," seletas Nina kokkuvõtlikult, mis temaga juhtunud oli. Ta ohkas raskelt ning toetas oma pea Tristani õlale. Terve poole siiski, et haigele poolele enam rohkem mitte haiget teha.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 6:46 pm

Olivier ajas end voodil istukile, kui Tristan seal Kaid ründas oma sõnadega. No kurat, see nüüd küll kuhugi ei kõlvanud. Kai järel ajas ta ka end voodist välja ning läks teistele järgi, jäädes siiski uksele seisma ja jälgima. Siiski oli ta valmis vahele astuma kui vaja peaks minema. Aga esialgu jäi ta lootma, et olukord laheneb siiski niisama. Tal oli vaja ju energiat säästa, sest tal oli veel ravimist ees ootamas ometi. Üsna kurja pilguga jälgis ta, kuidas Tristan seal ülbitses. No oli mõnel tüübil alles jultumust. Aga Tris võttis siis hoopis Nina sülle ning nad läksid eemale ja Nina tundus täitsa rahulik seal. "Kai, tule lähme tuppa tagasi," ütles ta tasa noormehele, paar sammu edasi astudes, "las nad lähevad siis." Ta tahtis Kaid oma käte vahele saada lõpuks ometi.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 6:53 pm

Kai urises vihaselt Tristani sõnade peale ja ta tundis, kuidas tema kehatemperatuur tõusis selle jutu peale. "Kui sa peaks Ninale natukenegi haiget tegema, siis ma löön su isiklikult maha," nähvas Kai, sõrmeotstes leegid. Oi, kuidas ta tahtis Tristanile virutada, aga kutt võttis Nina sülle ja Kai ei tahtnud sedasi kakelda. Ta oli ikka tige, kui Olivier ka tema juurde pöördus. "Ma annan peksa sellele vennale," urises Kai tasakesi. Aga siiski läks ta Olivieri tuppa ning kui nad kindlalt seal olid, mässis Kai käed ruttu ümber Olivieri ja kaisutas teda hästi tugevalt.

OT: Võid vastusega uue teema alustada. Very Happy
Back to top Go down
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 11:29 pm

"Tappa? Nina, millest sa räägid?" ei tahtnud Tris enda kõrvu uskuda. "Kes nad olid ja miks?" uuris Tristan järgmisena. Kui see jutt oligi tõene, siis kavatses küll Tris nendel abordijäänustel eluküünlad kustutada. Tris kõndis neiuga enda tuppa, kus ta Nina ettevaatlikult voodile tõstis. "Tahad vett? Valuvaigisteid? Minu särki selle asemele?" uuris Tristan, hääles kõlamas murelik toon. "Nüüd ei lase ma sind küll kunagi vaateväljast ära," lisas Tris, silitades õrnalt naise kätt.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 11:39 pm

"Mhmh," mõmises Nina Tristani küsimuse peale. Ta lasi end voodile asetada ja eemaldas alles siis oma käed Tristani kaela ümbert. Kuti küsimustelaviini peale ei osanud neidis kohe midagi kosta. Ta viis pilgu särgile, mis tal seljas oli, taibates, et Tristanit võis päris palju häirida see, et tal teise mehe särk seljas. Neidis tiris Olivieri särgi endalt seljast ning ulatas selle Tristanile. "Sinu särki, palun," palus neidis. Nüüd paistis välja ka kole suur sinikas Nina kõhul. "Ja valuvaigisteid ja vett," lisas ta juurde. Tüdruk viis enda käed oma selja taha, et rinnahoidjad avada ja need seljast libistada. Ta oli nendega maganud ja nüüd oli kuradi ebamugav nendega. Tüdruk ohkas raskelt kui taas oma põske katsus. "See tüüp hüppas mulle selja tagant kallale ja sidus mu silmad kinni ja mu võime ei tööta kui ma neid ei näe," laskus tüdruk nüüd vähe rohkem detailidesse kuniks Tristan seal asjatas. "Nad vedasid mu mingisse autosse ja me sõitsime kuskile laohoonetesse ja seal see tüüp, kes mind ründas, peksis mind ja käppis ja lõikus ja kõrvetas põlevate tikkudega ja ähvardas mind tappa ja vägistada. Kui ma lõpuks mingi ime läbi Kai kohale sain kutsuda, lõi ta noaga mulle mõlemasse jalga," seletas Nina vaikselt ja hirmunult. Vastik oli seda kõike sedasi uuesti läbi elada, aga ta teadis, et juhtunust rääkimine on paranemisele kasulik ja no Tristan pidi ka ometi teadma mis juhtunud oli. "Nad ütlesid, et ma olen friik," sosistas neidis vaikselt. "See on mu enda süü, Tristan. Sa ütlesid, et ma pean oma võimega ettevaatlik olema ja ma olin täiesti hooletu ja tänu sellele nad mu ära röövisid. See tüüp ähvardas mõisa rünnata. Ta ütles, et me kõik oleme friigid," seletas Nina aina nukramalt, hääl murdumas. Nüüd juba täitusid tüdruku silmad uuesti pisaratega.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 12:06 am

Tristan võttis särgi ja viskas selle toolile, et siis enda riidekapist üks valge T-särk võtta ja see Ninale ulatada. Tegu oli pehme puuvillase särgiga, mis oli kindlasti mugav. Tris võttis minikülmikust, mis ta juba esimesel nädalal oli tuppa hankinud, pudeli vett, et siis see Ninale anda. Ta otsis välja ka karbi valuvaigistitega, et Nina saaks enda valutavat keha natukenegi ravida. Noad? Käperdamine? Vägistamine? Tapmine? "Ausõna, kui ma need tüübid üles leian, siis nad maksavad," andis Tristan lubaduse. Ta võib enda võimega mõjutada neid raiskasid ka üksteist tapma. "See ei ole sinu süü," kinnitas Tris. Nina ei olnud selles süüdi, et mingisugused ajuväärakad tahtsid naist tappa vaid võime pärast. "Me peame siis eriti valvsad olema," märkis mees. Ta võttis Nina enda embusesse. "Ära muretse, ma olen nüüd siin," kordas mees rahulikul toonil, kuigi ta oleks tahtnud hetkel rusikajälgi kipsplaadi sisse jätta.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 12:20 am

Nina tänas vaikselt särgi eest ja tõmbas selle endale selga. See lõhnas hästi ja oli tõesti väga mugav. Nüüd võttis neidis ka veepudeli ja korkis selle ettevaatlikult lahti. Ta võttis endale kolm valuvaigistit sisse ja jõi hoolea vett peale. Pudeli kinni korkinud, puges ta Tristanile nunnusti kaissu ja põimis käed talle ümber ning toetas oma pea kuti õlale. "Olivier teeb mu täiesti korda varsti," kinnitas neidis. Aga praegu vist kogus kutt end endiselt või ravitses Kaid. Praegu oli igal juhul parem kui Tristan rahuneb ja Nina saab ka veidi kutiga koos olla ja nii. Neidis pühkis vaikselt paar pisarat enda põselt. "Palun ära tee midagi rumalat, ma ei taha, et nad sulle ka midagi teeks," palus Nina nukralt. "Ja ma isegi ei näinud selle tüübi nägu, kes mulle kallale tuli. Ainult selle teise tüübi nägu, keda ma ülikoolis juba nägin," seletas Nina. Õudne. See piinaja võis talle igal hetkel vastu jalutada ja ta ei tunneks teda äragi.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 12:55 pm

Tristan suudles naise otsaesist ja pühkis pöidlaga ära pisarad, mis veel Nina palgeid niisutama jäid. "Ma ei tee kunagi midagi rumalat," kinnitas mees. "Oleks see USA-s juhtunud, siis ma teaksin, kelle poole pöörduda, siin pean ise tegutsema," arvas Tristan. "Seda teist tead, kes sind piinas?" küsis Tris. "Või kelle nägu sa nägid?" ei saanud mees täpselt aru. Kui üks on käes, siis piinamise teel leitakse ka teine ning siis tuleb teised võimetega kohale kutsuda, et nad saaksid endasuguseid kaitsta.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 5:26 pm

Nina nuuksatas vaikselt ning puges Tristanile hästi lähedale. "Ma ei taha, et keegi sellest teada saaks. Niigi liiga paljud juba teavad," sõnas Nina murelikult. Tea kas see oli mingi ohvri paanika mis teda valdas hetkel, aga ta tõesti kartis kohutavalt, et liiga paljud saavad sellest teada. Ta tahtis, et nad lihtsalt teeks näo, et midagi pole olnud. Lükkavad selle nii öelda vaiba alla ja elavad oma elu tasakesi edasi. Mingis mõttes oli see rumal mõtlemine, aga samas ilmselgelt ellujäämisinstinkt või midagi. "Ma nägin ainult selle kuti nägu, keda ma koolis kohtasin. Ta tuli ülbitsema minuga pargis ja ma panin ta ringi roomama ja muru sööma ja siis ilmus välja mingi teine tüüp, kes vist oli mingi boss. Tema nägu ma ei näinud. Aga see kutt ülikoolist ei teinudki väga midagi, aitas mind kinni siduda ja korra hoidis kinni ja käskis sellel bossi moodi mehel mind maha lasta, aga siis ta juba kadus kuskile ja ma jäin selle bossiga kahekesi," seletas Nina, püüdes seekord asja vähem segaselt rääkida. Neidis nuuksatas tasakesi ja sulges oma silmad. "See oli nii kohutav," nuuksus tüdruk. "Ma olin nii kindel, et ta vägistabki ja tapab mind ära," nuuksatas Nina ahastavalt, pugedes Tristanile lähemale. Talle meenus kuidas too mees autos tema jalgu käppis ja talle rõvedusi kõrva sosistas ja see tekitas nii räpase ja rõveda tunde.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 5:53 pm

"Nina, nad võivad uuesti kedagi meist üritada tappa. Sa pead selle tüübi nime mulle ütlema, keda sa nägid," palus mees. "Sina ei peagi temaga tegelema ja ma ei räägi teistele sinust," kinnitas Tris. Ta võib vaid öelda, et üht nendesugust vigastati ja ähvardati tappa ning oli nende kord näidata, et asjad ei käi nii. "Sa ta nime tead?" küsis Tristan järgmisena. Ta tahtis sellele jorsile kätte maksta. "Vahet ei näe, mida ta tegi või ei teinud, oluline on see, et tema on lüli ninameheni," lisas mees. "Kui tahad, siis nuta see kõik endast välja. Ma olen siin sinu kõrval," lubas Tris leebemal toonil. Mees silitas õrnalt Nina selga.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 6:16 pm

Nina nuuksatas ja püüdis meenutada, aga ei teadnud selle tüübi nime. "Ma ei tea, mis ta nimi on, aga ma tunneks ta ära," pomises tüdruk. Ta nuuksus nüüd veidi julgemalt kui Tristan seal julgustas teda nutma. Mõnda aega ei rääkinud Nina midagi vaid lihtsalt nuttis Tristani kaisus tükk aega. Viimaks hakkas ta siiski rahunema. Ei tea, kas sai kõik endast välja nutetud või mõjusid valuvaigistid rahustavalt, aga varsti oli tüdruk juba päris rahulik kuti kätevahel. "Ma kardan, et nad ründavadki mõisa," pomises Nina nüüd tasakesi. "See on meie kõigi kodu. Nad ei või seda meilt ära võtta," pomises Nina nukralt. Miks sellised inimesed üldse eksisteerisid? Miks nad pidid haiget tegema ja vähe sellest, tahtma tappa? "Miks inimesed on nii viha täis?" küsis Nina vaikselt Tristani käest. Nagu kutt teaks vastust sellele eks ole.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 6:23 pm

"Siis me otsime ta üles," oli Tris kindel. See värdjas ei pääse, Tristan ise teeb kindlaks, et raibe lõpetab hingamise, enne seda tuleb talle kõik mitmekordselt tagasi teha, et inimesed ei julgeks enam vaid enda tahtest kedagi piinata. Tristan lasi Ninal end tühjaks nutta, surudes aeg-ajalt naise pealaele mõne musi. Ta hakkas vaikselt ka ümisema üht laulu, mida ta mäletas lapsepõlvest. Sel oli alati rahustav mõju, ei tea, kas see ka Ninale toimis. "Sellepärast me peamegi vastu võitlema, muidu nad arvavad, et kõik on lubatud," selgitas Tris. "Inimesed alati jälestavad erinevusi, eriti siis, kui nad ise on tavalised," arvas Tristan.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 6:38 pm

Nina ohkas raskelt kui sellest kõigest mõtles. Ta ei tahtnud või julgenud nagu kellelegi kätte maksta, aga samas ta leidis, et Tristanil on õigus. Nad ei saa lasta neil inimestel arvata, et nad pääsevadki sellistest asjadest puhtalt. Et nad võivad teha mida iganes nad tahavad. "Aga mismoodi meie võitleme? Nad on meist üle," kartis Nina ikkagi seda. Kail oli hea võime, aga ka tema ei saaks relvade vastu. Õnn oli, et Kai ja Jay kuidagi Nina sealt kätte said. Issand jumal ja Jay ka ju teab sellest. Kellele tema veel rääkida võib?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 9:32 pm

"Me otsime endale liitlasi," kõlas Tristani vastus. "Ma olen kindel, et inimesed tuleksid appi. Ma arvan, et piisav nii neljast inimesest," arutles Tris. Nina võime tuleks ka kasuks, ta saaks panna need tüübid ilma probleemideta kuhugi kõndima. Tristan sai aga värdjate pähe istutada mälestused, et nad mõlemad on üksteise vendade või sõprade surmas süüdi. Ükskõik, kui venda reaalselt ei eksisteerigi, Tris tekitab mälestuse. "Küll ma selle ära korraldan," lubas mees.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 9:59 pm

Nina kuulas Tristanit ja ausaltöeldes hakkas tal päris hirmus selle jutu peale. "Vägivald tekitab vägivalda," pomises tüdruk. Mis ajast temast üldse mingi moraalijünger saanud oli? Enda meelest ta polnud selline üldse, aga näed, tuli välja, et Tristan tõi temas välja mingi asja, mis pani neidu ettevaatlikum olema. Ta siiski ei tahtnud kedagi tappa. Vähemalt antud hetkel mõtles ta nii. Aga iga kord kui talle meendus selle tüübi hääl ja see kuidas see tüüp teda käperdas ja peksis, jooksid tal hirmujudinad üle selja ja ta ikka nagu tahtis mingit kättemaksu. See polnud üldse aus, et need tüübid pääsevad ära kõige sellega, mis nad talle tegid. Nina kergitas oma pead ja vaatas Tristanile otsa. "Sa kõlad hirmsalt natukene," tunnistas neidis siiski.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 10:45 pm

"Millal sinust patsifist sai?" uuris Tristan. Ta ei uskunud, et Nina selline oli, Tris oli ise näinud, kuidas Nina mõjutas inimesi konfliktidesse. Aga ehk oli tõesti Nina vaid tulega mängimas, saamata aru, millesse ta end mässib. Tristanil oli tõsi taga, tema uskus, et tavalised võimeteta inimesed olid kuidagi halvemad. "Ära muretse, Nina," vastas Tris. "Asi on selles, et need värdjad ei tohi lihtsalt pääseda. Mine sa tea, järgmisel korral võtavad nad vangi tüdruku, kellel ei vea ja," jättis Tristan lause lõpetamata, sest Nina sai kindlasti aru.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 11:09 pm

Nina kuulas taas Tristanit ning kortsutas tugevalt kulme kui kutt lause lõpetamata jättis. Ta oskas väga hästi selle lause ise ära lõpetada. Neidis ohkas raskelt ning kaisutas Tristanit tugevalt, langetades oma pea tagasi mehe õlale. Kõht tegi selle kaisutuse peale veidi valu, aga muidu polnud hullu. Valuvaigistid siiski mõjusid täitsa hästi. "Nad ei tohi pääseda," sosistas Nina. Ei tohi! Kui ta kujutas seda kõike jälle ette, meenutas selle mehe häält, käsi enda kehal, seda kuidas ta lõikus ja ähvardas teda, läks Ninal süda pahaks ja ta tundis endas viha kasvamas. "Sul on õigus," sõnas Nina viimaks. Tristanil oli juba siis õigus olnud kui Nina oli teda hoiatanud, et ta oma võimega ettevaatlik oleks, aga Nina polnud ja näe, mis juhtus. Ta peaks Tristanit palju rohkem kuulama ja usaldama. Kutil siiski tuli see juhtimine suht hästi välja ja tajus maailma ilmselt paremini kui Nina ise.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Sponsored content





going down in flames - Page 8 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
going down in flames
Back to top 
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: III korrus-
Jump to: