Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 going down in flames

Go down 
+4
Jay Swizz
Shawn Culver
Aaron Jenkins
Nina Robbins
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:13 pm

"Tõmba nahhui!" käratas Shawn Aaronile. Siis rebis ta mutandi püsti ning lohistas teda endaga kaasa, koos veel ühe mehe abiga, kelle ta endale appi käskis. Üsna pea oli neiu laohoones ühes eraldatud toas ning Shawn jäi sinna mutandiga üksi, sidus ta tooli külge kinni. Ukse nende järel oli ta lukustanud, sest ta ei tahtnud seda kuradi Aaronit sinna. "Nahhui sa ulud nüüd?" küsis Shawn tüdruku salli tal tihedamini silmade ümber tõmmates. "Friik raisk." Shawn katsus nüüd tüdruku taskud läbi, leides ka tema telefoni. "Päris uhke vidin sul kaasas," ütles mees. Ilmselgelt mingit kõne ei kestnud ning mees ei saanud selle tõttu vihaseks saada.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:20 pm

Nina võpatas kui temast taas kinni haarati ja teda kuskile veeti. Ta püüdis vastu hakata kui teda tooli külge seoti, aga ega sellest mingit kasu polnud väga. Neidis tõmbas ninaga kui mees tema nutmist kommenteeris, ning püüdis end tagasi hoida. Ta tõmbus pingesse kui kutt ta taskuid läbi soras. Kommentaari telefoni kohta kuuldes, tundis Nina justkui tugevat valu oma kõris ja rinnus. Järelikult ta kas polnud helistamisega hakkama saanud või polnud sellest mingit kasu olnud. Mees vast oleks kommenteerinud kui Ninal seal mingi kõne kestaks või midagi. Ta hoidis oma hinge kinni, püüdes mitte nutta, aga kuidas sa saat end tagasi hoida sedasi? Ta langetas oma pea, lastes juustel oma näole vajuda ning nuuksatas vaikselt kui uuesti sisse hingas. Kas ta sureb ära nüüd?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:40 pm

"On sul ka mingeid eelistusi, kuidas ära surra?" küsis Shawn muiates, kui telefoni välja lülitanud oli ning selle tüdrukule taskusse tagasi surus. "Te nälga ikka tunnete jah, näljutamine on üks hea idee," nõustus Shawn siis. "Ma ei tahaks sulle lihtsalt kuuli pähe lasta, mõistad? Mulle meeldib oma saagiga mängida, vaadata, kuidas nad piinlevad..." Shawn naeratas rahulolevalt. "Pluss sa oled nii ilus tüdruk, oleks patt su ajud kuskile seinale lennutada." Shawn tõstis sõrmed, et mutandi põske silitada, kaval muie huulil.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:49 pm

Nina pööras oma pea kiirelt eemale, kui mees tema nägu katsuma hakkas. Ta ei taha tunda selle rõveda mehe sõrmi oma näol ega üldse kuskil. Ta ei tahtnud kuulda selle mehe mingeid "komplimente". Tema ainus lootus praegu oli, et mees tõesti näljutab teda seal ja selle ajaga õnnestub tal kellegagi ühendust saada, sest nagu ta tajus, sai ta oma telefoni tagasi. Nina nuuksatas jälle, tundes end nii abitu ja saamatuna.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:02 pm

"Ulu siis edasi, ma ei viitsi siin sinu pisaraid pühkida," sõnas Shawn siis üleolevalt. Ta tõmbas oma käe eemale ning suundus siis lukustatud ukse juurde, et see avada ja väljuda. "Ma tulen varsti tagasi, parem oleks, et sa enam siis ei ulu," nähvas mees, ning tõmbas raske ukse kinni ja lukustas ka. Ta sammus eemale, et oma alluvatega rääkida, öeldes, et ilma tema loata ei lähe keegi selle mutandi juurde. Huvitav, kui kiirelt see friik süüa nuruma hakkab?
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:13 pm

Nina ei öelnud midagi kui kutt temaga ikka rääkis. Kui nooruk lahkus hingas tüdruk paar korda sügavamalt ning püüdis end rahustada ja sikutas nüüd oma käsi, et neid kuidagi lahti tirida. Köidikud olid kuradi tugevalt kinni ja ta ei saanud neid lahti. Ühtlasi ei saanud ta lahti köit enda ümbert. Hetke kuulatas neidis, et mis väljas toimub või et kas ta ikka on üksinda seal ruumis. Tundus, et on. Tüdruk siputas ja rabeles nüüd edasi, püüdis käsi ikka lahti saada. Mingi hetk ta taipas, et ta pigem vigastab sellega oma käsi, kui et päseb kuskile. Nüüd ta püüdis oma silmsidemega tegeleda hoopis. Saaks kuskilt selle otsastki kinni, et saaks salli silme eest ära tirida, aga see ei õnnestunud. Teine võimalus oli telefon uuesti kätte saada ja häälvalimist proovida. Neidis saigi telefoni kuidagi kätte. Nüüd pidi ta jamama, et nuppe all hoida õiges asendis, aga tuttavat piiksu ei tulnud. Nina proovis uuesti mitu korda, aga piiksu ikka ei tulnud. Viimaks taipas ta, et telefon on välja lülitatud ja tal on sitaks keeruline pinkood pihta saada sedasi ju. Türa küll! Siiski ei saanud ta alla anda, ta pidi pusima veel ja veel ja õnnekombel õnnestuski tal saada telefoni pinkood õigesti enne kui telefon lukustus. Sealt edasi telefon avada oli juba lihtsam. Nüüd nuppe õigesti all hoides, kuulis ta viimaks piiksu. "Vali Kai," pomises Nina aga telefon andis selle peale vaid märku, et ei saanud aru. "Vali Kai!" proovis tüdruk valjemalt ja tõstis telefoni nii kõrgele kui ta sai. Seekord õnnestus ja kui Nina telefoni heli valjemaks pani, siis ta isegi kuulis kuidas telefon kutsus. Jess!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:24 pm

Kai oli samal ajal Nookis, kus mujal. Noormees istus oma toas üksinda ning tegeles õppimisega. Kui tema telefon helises, tõstis kutt lootusrikkalt pilgu, et kas Olivier ehk tahab ühendust saada. Aga ei olnud Olivier, oli hoopis Nina. Kutt turtsatas pahaselt ning pööras oma pilgu tagasi õpikule, otsustades, et ta ignoreerib neiu kõnet. Hetk hiljem ta aga ohkas ning sirutas käe, et kõnele vastata. "This better be good," ütles Kai väikese ärritusenoodiga hääles. Tema ju ei teadnud, et Nina oli hädas ja mis kõik. Tema jaoks oli tšiki näol tegemist endiselt tüdrukuga, kes tema suhte peaaegu, et hävitas. Nüüdseks aga olid nad Olivieriga üsna heas olukorras ja sellega ei olnud nagu probleemi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:28 pm

Nina upitas vahepeal oma telefoni laua peale, et saaks siis paremini kuulata, kui Kai vastab. "Kai," pomises Nina, püüdes oma häält murdumast hoida. Kai oli nii vihane. Ikka veel. Ehk ta siiski tahab teda aidata? "Ma ei tea kus ma olen. Mingid tüübid, konservatiivid ilmselt, võtsid mu kinni ja vedasid mu kuskile. Ma saan aru, et sa oled vihane, aga palun, Kai, sa oled mu ainus lootus," pomises Nina nukralt, püüdes uuesti mitte nutma hakata. "Nad tahavad mind ära tappa," nuuksatas Nina nüüd. Faking raske oli end tagasi hoida kui sa tunned, et su elu on ohus eks ole.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:33 pm

Kai kortsutas kulme, kui kuulis, mis tooniga Nina rääkis ja veel enam, kui kuulis, mida ta rääkis. "Kas sa tead, kus sa oled?" küsis Kai murelikult, kui oma raamatu kinni pani ja püsti tõusis. Parem oleks, et see ei ole nali, sest Kai oli automaatselt meeletult mures. Keegi oli tema parima sõbra röövinud ja nad tahtsid teda tappa, mitte miski, mis Nina varem teinud oli, ei oleks suutnud Kaid veenda, et ta ei tohi tüdrukut aidata. "Ma otsin su üles, kõik saab korda, eks, keegi ei tapa sind ära," lubas Kai võimalikult veenval toonil. Ta peab lihtsalt juhtkonda informeerima ja nad saavad Nina üles otsida, eks?
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:41 pm

"Ma ei tea," nuuksatas Nina. "Mu silmad on kinni seotud. Üks neist tüüpidest rääkis midagi mingist laost. Mu telefoni GPS on sees, sa saad selle järgi äkki teada," pomises Nina. "Ma ei tea, palju neid on," nuuksatas Nina. "Ma ei tea, millal see tüüp tagasi tuleb. Ma ei tea, kas neil relvi on, aga nad rääkisid maha laskmisest," pomises Nina taaskord nuuksudes. "Kai, ma nii kardan," nuuksus neidis. Ta oli nii hirmul. Ta tahtis koju! Ta kartis nii väga seal ära surra.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:44 pm

"Okei, Nina, kõik saab korda," lubas Kai vaikselt. "Ma tulen sulle järgi, eks," lubas noormees. Ta kiirustas oma arvuti juurde ning otsis koha, mille abil ta saab Nina telefoni GPSi jälitada. "Kas sa tahad, et ma võtan kellegi kaasa, või tulen üksi? Sest äkki peaks juhtkonnale teatama?" uuris Kai seejärel. Ta jälgis samas pingsalt arvuti ekraani, et ta saaks teada, kus Nina on. Kaart muutus üha täpsemaks, aga kindlat asukohta veel määratud ei olnud. Nina on röövitud. Ei saa olla nii! Keegi ei tohi tema parimale sõbrale haiget teha! Kurat võtaks!
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:47 pm

"Eii, ära räägi kellelegi," palus Nina järsku hirmunumalt kui varem. Ta ei tahtnud, et keegi teine, eriti juhtkond teada saaks. See oli ta enda süü ometi, et ta niimoodi siia sattus. "Tule üksi, aga ole ettevaatlik, need tüübid on ohtlikud," palus Nina. Ja ta väga loodab, et ta on elus selleks ajaks kui Kai jõuab. Sest mine tea, äkki see tüüp siiski laseb ta maha. Vähemalt ta oli vägistamiskatsetest loobunud ja seegi hea, eks?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:56 pm

"Olgu, kui sa nii tahad," nõustus Kai pehmelt. GPS andis nüüd märku, et teab, kus Nina asub. "Ma leidsin su asukoha. Kas lõpetan kõne nii kauaks või tahad sa minuga ikkagi rääkida, kuni ma tulen?" uuris Kai end püsti ajades, kui oli meelde jätnud, kus Nina oli. Ühes laohoones, nagu neiu öelnud oligi. Kai kiirustas juba toast välja, lükkas jalatsid jalga, lukustas ukse enda järel ning jooksusammudel suundus treppide poole, et alla tormata, mõisast väljuda ja autosse istuda.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:00 pm

"Ei, ma ei riski," pomises Nina tasakesi. "Ta võib tagasi tulla igal hetkel," sõnas neidis. Ja siis nad püüavad Kai ka lõksu ja siis tapetakse neid mõlemaid. "Palun ole ettevaatlik," palus Nina murelikult. Kui Kai ka kinni võetakse, pole neil sealt enam mingit pääsu. Ta väga lootis, et keegi ei näe ega kuule teda seal praegu. Muidu nad püüavadki Kai lõksu. Ja ta lootis, et Kai on piisavalt tark, et ei sõida autoga kohe sinna juurde ja teeb veidi eeltööd. Loodetavasti piisas Kaist. Ehk need mehed lähevad ära sealt enamus mingiks hetkeks. Laos nad vast ikka ei ööbi ju.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:05 pm

"Olgu," nõustus Kai vaikselt. "Ma olen ettevaatlik. Sa saad koju kohe varsti, eks," lubas Kai. "Ma toon su sealt välja. Pea vastu." Kai lõpetas kõne ning käivitas auto, et kihutades Nookist lahkuda, suund Londonile. Ta peab Nina leidma, ta peab tüdruku elusana leidma. See ei ole aus, kui nad Nina ära tapavad enne, kui tema sinna jõuab. See ei oleks üldse aus. Kai ületas meeletult kiirust, kui Londoni suunas kihutas, aga see oli ju täiesti arusaadav. Ta tahtis Nina päästa! Ta pidi Nina päästma. Muud võimalust lihtsalt ei ole.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:14 pm

"Mmhmh," noogutas Nina. Ta peab vastu kuni Kai tuleb. Ta tahtis nii väga koju! Kui kõne lõppes, õngitses Nina telefoni laualt enda kätte jälle, et see siis tagasi taskusse toppida ning siis rahustas end maha. Ta saab koju. Kõik läheb veel hästi. Ta saab koju ja kõik saab korda. Neidis väga lootis, et nad ei lase teda maha ega midagi ja Kai mõtleb piisavalt hea plaani välja kuidas teda päästa. Siiski püüdis ta oma käsi lahti saada kuidagi. Ehk nöörid siiski annavad järele. Miks ta ei võinud taskunuga kaasas kanda?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:22 pm

Shawn oli üsnagi pikka aega ära, ning ei pannudki tähele, et Nina oli telefoniga helistanud. Tüdruk oli mitu minutit vaikuses istunud enne, kui Shawn ukse taas avas ning astus ruumi. "Nutad endiselt?" uuris Shawn külmalt, kui ruumi astus ning ukse enda järel kinni lükkas. "Või oled nüüd maha rahunenud ja lepid oma saatusega?" Nälga naine ilmselt veel ei tundnud, seega polnud mees ka hästi lõhnavat sööki kaasa võtnud, olgugi, et see tal natukene nagu oli plaaniks olnud. Aga aega on. Aega oli rohkem, kui küllalt. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:30 pm

Nina tõesti ei nutnud enam, aga mitte selle vastiku tüübi meeleheaks vaid iseenda heaolu pärast. Ta tõesti uskus ja lootis, et Kai saab hakkama tema päästmisega. Miks tal ei võinud mingit füüsilist võimet olla? "Käi perse," pomises Nina mehele vastuseks. Ta oli oma randmeid katki hõõrunud, aga köiteks ikka vabaks polnud saanud ja seega püüdis ta nüüd pigem mitte jamada nende köidikutega.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:50 pm

"Sinu omasse?" küsis Shawn kulme kergitades, kui friigi vastust kuulis. "Tavaliselt peab naisi ikka korralikult moosima enne, kui nad mind oma perse lähedal lubavad, aga mulle meeldib, kuidas sa oma eelistused teatavaks tegid," ütles Shawn, kõlades väga rahulolevalt. Et mutanti veelgi hirmutada, avas ta oma püksid väga häälekalt, ja astus lähemale, et mutant tooli küljest lahti siduda. Küll mitte selleks, et teda perse keppida, aga hirmutamiseks. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:13 am

Nina nägu väljendas vaid jõledust kuti jutu peale. Nii palju kui ta nägu salli alt näha oli. Kuuldes aga kuidas kutt oma pükse avama hakkas ja teda nüüd lahti sidus, kiirenes neidise pulss kohe ning ta hakkas taas värisema. "Palun ei," palus tüdruk vaikselt. Ei ei ei ei! Ta ei taha! Appi! "Lase mul minna. Mitte keei ei saa sellest teada. Palun," palus tüdruk, hakates kohe siputama kui ta tooli küljest lahti sai. Se ei ole nii! Kai tuleb kohe! Ta ei saa vägistatud selleks ajaks. Ei!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:21 am

"Ja miks ma peaksin sinusugust friiki usaldama?" küsis Shawn üleolevalt. Ta lükkas tüdruku toas olevale voodile kõhuli ning ronis tema jalgadele istuma, libistades käed tema särgi alla. Katsuda ikka võib natukene, kui ta ka ei tee midagi enamat. Tal enam ei olnud tuju kedagi vägistada, kuna teda oli ju ikkagi kaks korda munadesse löödud. Natukene valutas sealt alt ikka. Aga see ei tähendanud, et ta tüdrukut hirmutada ei võinud. Ja mutandil oli väga seksikas ja sile keha. On siis normaalne inimene või ei, Shawn nautis tema katsumist. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:25 am

Nina kiljatas vaikselt kui kutt ta püsti rebis ja voodile kõhuli surus. Ta rabeles kuti all kui too oma kätega nüüd teda käperdama hakkas. Instinktist hakkas ta valjult karjuma, taibates alles hetk hiljem, et keegi nagunii ei kuule ja kui keegi ka kuuleb, siis teda ei kotiks. Võib-olla tõmbab sinna just rohkem mingeid rõvedaid tüüpe juurde, kes tahaks ka "oma osa" saada. Nina rabeles voodil taibates nüüd, et ta saab oma silmsidet eest nühkida. Siinkohal tulid juuksed segavaks faktoriks, sest ta pooleldi lamas nende  otsas ja need olid salli vahel ja igal pool ja tegid haiget, aga neidis siiski hõõrus oma nägu vastu voodit, et sallist vabaneda. Riie vajuski tema silme eest ära, aga nüüd ta ei näinud selja taha. For fucks sake!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:30 am

Shawn ei pannud alguses tähelegi, et mutant oma nägu vastu voodit hõõrus, eesmärgiga salli oma näolt eemaldada. Ta eeldas, et tüdruk lihtsalt rabeles, aga kui märkas, et sall on väga valesti vajunud, tõmbas ta oma käed mutandi särgi alt välja. "Kes siis niimoodi käitub," naksutas Shawn oma keelt, kui salli tüdruku silmadele jälle ette sidus. Tema õnn, et tüdruk selles asendis selja taha ei näinud. Sall kindlalt mutandi silme ees, tõusis Shawn, tõmmates mutandi ka endaga kaasa. Ta surus tüdruku nüüd seljaga vastu seina ning lükkas oma käed jälle tema särgi alla, et teda ikka edasi katsuda. Nüüd, kui oli juba natukene maitset kätte saanud, tahtis ta veel!
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:36 am

Nina nurises vaikselt, kui mees ta silmad taas kinni sidus ja ta nüüd püsti tiris. Ta tahtis teda jalaga lüüa, aga tema jalad olid kinni seotud. Kurat küll. "Ära tee!" palus neidis paanikasse sattudes. Tema hingamine muutus katkendlikuks ja ta tundis end nii vastikult. Ta sikutas jälle oma käsi meeleheitlikult, püüdes neid lahti rebida. Ta tahtis sealt ära saada. Viimases paanika hoos lõi ta oma peaga tugevalt vastu kuti pead, tabas teda otsaette, aga sedasi lõi ta ka oma pea ära ning nurises vaikselt. Neidis tundis, et ta pea hakkas valutama. "Sa ei pääse sellest," pomises Nina ning sülitas nüüd kutile näkku. Vähemalt arvas, et teeb seda, kurat seda teab, kuhu ta pihta sai.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:43 am

Shawn ei lõpetanud, kui Nina teda palus, aga aietas küll valjult, kui tüdruk oma peaga vastu tema pead lõi. "Kurat, kas sa oled loll, või mängid lolli?" küsis mees vihaselt, pühkides siis ila, mis talle põsele maandus. Rõve mutant! Shawn tiris tüdruku jälle tooli juurde ja sidus ta sellele kinni. See tehtud, virutas ta naisele lahtise käega näkku. See osa, mida ta naise näost nägi, oli ikka päris mõnusalt sinine juba. "Kuhu sa arvad, et sa pääsed, ah? Terve see ladu on inimesi täis, normaalseid inimesi, sul ei ole kuskile pääsu." 
Back to top Go down
Sponsored content





going down in flames - Page 3 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
going down in flames
Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: III korrus-
Jump to: