Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Lights out I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Lights out I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Lights out I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Lights out I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Lights out I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Lights out I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Lights out I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Lights out I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Lights out I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Lights out I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Lights out I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Lights out I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Lights out I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Lights out I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Lights out I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Lights out

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Lights out   Lights out I_icon_minitimeFri Feb 20, 2015 8:18 pm

Oli öö, pisut pärast kella kaht, ning Kai oli väljas ja mängis oma võimega ning natukene nagu õppis ka. Noormees istus maas ühe suure puu all. Ta oli tumedasse riietatud, jalas olid ta mustad kitsad teksad ning mustad jalatsidki, seljas tumesinine T-särk ja must nööpidega kinni käiv jakk. Jaki krae oli üles tõmmatud ning tal oli ka musta ja tumehalli triibuline sall lõdvalt kaelas. Kindaid noorukil polnud, nagu ka kapuuts oli tal pooleldi peast vajunud. Juuksed olid Kail sassis ja paar eksinud pisikest lehte puhkasid seal juuste seas. Kai oli jalad pikalt välja sirutanud ning ristanud ja avatud füüsika õpik puhkas tema reitel. Noormees luges huviga, väike väga hästi valgustav tulekera tema kohal hõljumas ja raamatulehti valgustamas. Kutil otseselt mingit tööd tulemas ei olnud, aga teda huvitas tema ala juba niisamagi, seega õppis ta üsna tihti, kui muud paremat teha ei olnud.

OT: Olivier.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeFri Feb 20, 2015 9:40 pm

Olivier oli peale oma pärastlõunast loengut plaaninud pooletunnise uinaku teha, kuid loomulikult oli see veninud pikemaks, seega oligi noormees kella üheteist ajal ärganud. Loomulikult ei olnud tal nüüd enam und ning kuna kõik ta sõbrad kas magasid või olid millegi muuga hõivatud, otsustas noormees väikese jalutuskäigu värskes õhus ette võtta. Ta oleks küll ka võinud õppida, kuid seda sai ta ka hiljem teha. Niisiis jalutas ta pimeduses, jalas mustad teksad ning tumerohelised ketsid. Üleval pool kattis ta keha heledam roheline t-särk ning selle peale oli justkui moepärast visatud ka õhuke tume jakk. Mitte, et tal seda otseselt vaja oleks, sest noormees tundus end jahedamate temperatuuride juures võrdlemisi koduselt. Õige pea silmas ta eespool juba tuttavat tulekera - muidu polekski ta vist puu all istuvat noormeest märganud, ning suundus rahulikult sinna poole. "Hei Kai," sõnas Oli naeratades, kui noorema kuti kõrvale maha istuma potsatas. "Midagi põnevat?" küsis ta sõbralikult noormehe käes olevale raamatule viidates ning sättis siis sasides oma juukseid, mis nagu ikka hoolega talle silma trügida tahtsid.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeFri Feb 20, 2015 9:48 pm

Kai tõstis pilgu raamatult juba siis, kui kauguses samme kuulis. Ta ei suutnud tuvastada, kes tuleb, aga kuna sammud tulid tema suunas, ei muretsenud ta selle pärast. Ning varsti valgustaski väike tulekera ka tulijat ning Kai tundis ära Olivieri. "Hei," naeratas Kai, tehes kohe automaatselt ümbrust enda ümber veelgi soojemaks, teades, mis Olivieri võime oli. Kaile üldse külmus ei meeldinud, ning alati oli poisi ümber väga soe olla, või oli kuti enda nahk soojem, kui peaks olema. Raske oli sedagi aru saada, millal tal oli reaalselt palavik ja millal ta lihtsalt tuline on. "Füüsika," venitas kutt raamatu poole vaadates. Ta vedas oma pilgu tagasi Olile täpselt selleks hetkeks, kui kutt oma juukseid sasis. Damn. "Ma siin üritan õppida ja sa tuled oma seksikate juuste ja kõige muuga minu mõtteid sassi lööma, jah?" küsis Kai siis lõbusalt. Enamik seal mõisas teadsid, et Kai ei hoidnud end väga tagasi, kui asi puudutas seksi ja seksikaid inimesi. Ja praegusel hetkel oli noormees juba päris frustreeritud ning Olivier oli alati tema meelest väga seksikas olnud. Kuid millegi pärast polnud tal kutiga miski senini õnnestunud. See aga ei tähendanud, et Kai üritamise lõpetaks, oh ei.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeFri Feb 20, 2015 11:15 pm

Olivier tajus väga hästi, kuidas Kai ümbrust soojemaks muutis, aga üritas sellele mitte tähelepanu pöörata. Praegu polnud väga nii või naa vahet, mis temperatuur teda ümbritses, sest tal polnud otseselt plaanis kedagi tervendama hakata ega midagi, aga olles jahedusega harjunud, oli soojus temajaoks ebaoluline. Peaasi, et Kai ennast mugavalt tundis. Noormehe vastuse peale muigas ta kergelt, mida muud peale füüsika sealt ikka oodata oli. Olivier imetles kuti pühendumust oma erialale väga. Kai küsimuse peale hakkas Oli aga kergelt naerma. "No muidu sa äkki saad veel liiga targaks," vastas ta kavalalt noormehele ning sasis veel korra demonstratiivselt oma juukseid. Tõepoolest ei olnud tema vestluskaaslase suhtumine seksi just salajane, mitte et ta seda pahaks oleks pannud. See tegi noormehe pigem just põnevaks, kuigi siiamaani oli nende kahe vaheline suhe küll lihtsalt kergelt tögavalt sõbralikuks jäänud. Kes seda teadis, miks just nii. Kai oli vägagi kena kutt ning ei saanud salata, et Olivier tema seltskonda nautis.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeFri Feb 20, 2015 11:23 pm

"Ja kellele seda veel vaja on, et mina targaks saan," naeris Kai. Tegelikult teadis kutt nagunii oma erialast asju, mida võiks teada alles mitme aasta pärast. Kutt lihtsalt ei suutnud uurimata jätta, kui miski teda huvitas. Ja füüsika huvitas teda meeletult. Samuti tema võime ning ta üritas oma võimet ja eriala pidevalt kuidagi kokku siduda. Kai jälgis jälle teise kuti seksikat liigutust ning raputas kavalalt naeratades oma pead, kui järjehoidja raamatulehtede vahele asetas ja raamatu sulges. "Õppimisest ei tule siin küll midagi välja," ütles noormees lõbusalt. "Mitte, et ma kurdaks." Kai lükkas sõrmedega ka läbi enda juuste, et neid sättida ning vedas pilgu taas Olivierile. "Mis sind siia mnu juurde siis tõi? Hakkasid igatsema? Ma tean jaa, lahkusin pisut liiga vara ühikast, aga ma arvasin, et me saame selle distantsiga hakkama mõned tunnid," seletas Kai naeratades, pilk ühtlasi lõbus ja kaval, kui ta Olivieri silmitses. Talle meeldis, kuidas ta kutiga suhelda sai. See oli hea. Muidugi ta tahaks veel enamatki, aga see tögamine oli ka hea.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 12:53 am

Olivier muigas samuti kavalalt, kui Kai raamatu sulges. Tal küll ei olnud see otseselt plaanis olnud, aga Kaiga aega veeta tundus vägagi hea mõttena. Noormees hammustas korraks kergelt huulde, kui Kai omakorda oma juukseid sättis. Vägagi seksikas vaatepilt oli ja ei jäänud noormehel kuidagi märkamata. "Kuule jaa, ega muud moodi ei saa kui sinu läheduses," naeris Oli kergelt, "päris nukker ja kõle hakkas seal ühikas kohe ilma sinuta." Olivier lasi pahaaimamatult, või äkki just meelega, sõrmedel oma reiel mängelda, pilk samas endiselt Kail püsimas. Niimoodi võis täitsa neid ümbritseva soojusega hakkama saada, olukord oli niigi võrdlemisi kuum ja see kuulus justkui asja juurde. "Kuidas sa üldse said mu ühikasse maha jätta?" küsis Oli siis omakorda lõbusalt tögades kutilt.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 1:13 am

Kai muigas lõbusalt, kui Olivieri kuulas, pilk tema nägu jälgimas, vahepeal ka tema sõrmedele ekslemas. No see kutt kohe oli ligitõmbav. "Anna andeks, ma tõesti ei tahtnud sulle haiget teha," palus Kai siiralt, aga muiates vabandust. "Ma lootsin, et ma saan kiirelt ära käia, noh, tead küll, füüsika vajab ka õppimist, aga kui sa tõesti tahad, siis ma võin oma elus muudatusi teha ja vaid sinule pühenduda," lubas Kai, tõstes käe oma südamele, kui seda kõike seletas, muie lõbus ja pisut kaval. Talle meeldis sellist juttu ajada. Üsnagi alateadlikult muutis Kai nende kohal hõljuvat tulekera hämaramaks, tehes selle ümbruse ehk pisut romantilisemaks. No ta pidi ju ometi Olivierilt andeks paluma ja kuidas siis muidu seda teha saab. Aga nende ümber oli ikka soe, Kaile meeldis soe.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 1:26 am

Olivier naeratas Kai vabanduse peale kavalalt. "Ma oleks väga tänulik," vastas ta omakorda, ka tema huulil muie mänglemas, "me ju ometigi teame kõik, et see on just nimelt see, mida ma Sinu puhul teinud olen." Vahva oli Kaiga sellist juttu ajada. Üleüldse oli Kaiga koguaeg vahva ja Oli tundis end temaga võib-olla isegi vabamalt kui enamusega oma lähedasematest sõpradest. Ja no loomulikult ei jäänud noormehel tähele panemata, kuidas millegi pärast järsku neil seal hämaram oli kõik, aga see sobis hetke ilmselgelt. Oli oli nüüdseks juba üsna kindel, et tal oleks seal sel hetkel sama soe ka siis, kui Kai ei mängiks neid ümbritseva temperatuuriga. Olil käis vahepeal ka peast läbi mõte, et võib-olla peaks neile sinna mõne jääpurika või midagi tekitama, aga samas teadis ta, kuidas Kai külma suhtus ning ta ei tahtnud õel ka olla.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 1:34 am

"No siis nii jääbki," naeratas Kai armsalt. "Ma olen nüüdsest täielikult sinule pühendunud, mu kallim," ütles Kai lõbusalt, kui käe tõstis, et Olivieri põske pöidlaga kergelt silitada. Siis tõmbas ta käe lõbusalt muiates eemale ning jälgis kutti kavala pilguga. Mõte sellest, et ta üldse siia midagi õppima tuli, oli küll täiesti ära kadunud kuskile ning Kai vaevu pani tähele seda raamatut, mis tal süles puhkas. Tal oli muidki asju, millele tähelepanu pöörata. Ehk siis Oli, kellele ta oma truudust just vandus. Eh, jah. Tänaseks õhtuks kindlasti. "Kuidas sa mu siis leidsid, kas juhuslikult või mu tunded sinu vastu juhtisid su siia?" küsis Kai lõbusalt. "Või just sinu tunded minu vastu?" Tea jah, miks Olivier üldse nii hilja väljas oli ja eeskujulikult ei maganud. Samas, ka Kai ei maganud ja natukene silmakirjalik oleks teda voodisse saata ja ise siin edasi passida. Või midagi.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 1:51 am

Olivier naeratas lõbusalt Kai sõnu kuuldes, ilmselgelt oli ta meelitatud. Kai puudutuse peale oleks ta tahtnud end korralikult maha jahutada, samas oli ta võime käsitlemine soojusallika läheduses raskendatud, seega ta ei hakanud isegi väga vaeva nägema sellega. Iseenesest oli ülimalt meelitav, et just tema oli see, kellele Kai truudust vandus, vahet siis pole kui kauaks ja kas see oli naljatledes lubatud või mitte. Noormees kuulas kavalalt muiates Kai küsimust ning võttis siis hetkelise mõttepausi, enne kui sõnas, kelmikas naeratus näol mänglemas: "Nii kui ma tundsin, et sind enam läheduses pole, ei suutnud ma neid ahistavaid ruume enam taluda, ning igatsus juhatas mind otseteed sinu juurde." Lause lõpetas noormees veel kerge silmapilgutusega. Üsna naljakas oleks olnud, kui Kai teda nüüd magama oleks saatnud, arvestades et Oli kõigest paar tundi alles ärkvel oli olnud. Samas tekitas ka Kai ärkvelolek temas küsimust, aga esialgu jättis ta selle siiski sinnapaika.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 2:00 am

Kai kuulas Olivieri huviga, lõbus naeratus huulil. "Põhiline on siiski see, et sa minu juurde jõudsid," ütles Kai kätt taas sirutades, seekord selleks, et Olivieri põlve kergelt patsutada. Nüüd jäi tema käsi aga sinna ka pidama, ning Kai käitus, nagu see oleks täiesti normaalne. Ikka oli normaalne oma sõbra põlve silitada aeg-ajalt. Või noh, tema meelest oli normaalne kõigiga voodisse ronida, nii et jah, see siin oli liigagi normaalne, tema jaoks. "Tulidki mulle lihtsalt seltsi oma kuumas olekus, või vead mu endaga tuppa tagasi, et ma enam sinu juurest ei põgeneks?" küsis Kai hetke pärast kavalalt. Päris tore oleks, kui Olivier ta nüüd enda tuppa kutsuks ja nad seal natukene veelgi põnevamaid asju teha saaks. Mitte, et Kai end praegusest ümbrusest häirituna tunneks. Üldse ei tundnud.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 2:09 am

Olivier kergitas kavalalt kulmu, kui Kai oma käe tema põlvele asetas. Talle igal juhul sobis see praegu, sellele kas see on normaalne ka või mitte ei hakanud noormees üldse mõtlemagi. Lõppude lõpuks oli kogu maailm ebanormaalne, seega keda see üks pisike detail ikka häirib. "Mõlemad on head variandid," vastas noormees kavalalt muiates, "aga kui sa nüüd selle niimoodi välja tood, siis ilmselt oleks kindlam sind kaasa võtta ja endale hoida." Ilmselgelt ei seganud tegelikult ümbrus ka Olivieri, aga nüüd tal oli isegi põnev, kui kaugele Kai valmis minema oli. Ta küll oli põhimõtteliselt kursis noormehe suhtumisega, aga ise kinnitust saada oli alati toredam.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 2:15 am

Kai naeratas rahulolevalt, kui Olivieri arutluskäiku kuulas. "Miks me siis endiselt siin istume?" küsis noormees lõbusalt, kui oma kätt nooruki põlvelt pisut kõrgemale libistas, tema reiele. Suurima hea meelega katsub. Korraks oli kutt kaalunud, et võiks kohe siin ja praegu teist kutti suudelda, aga samas tahtis ta veel natukene juttu ajada kutiga. Talle meeldis see viis, kuidas nad teineteisega suhelda suutsid. Ja ta lootis, et kui midagi enamat peakski juhtuma, siis need asjad ei muutu. Et nad saavad ikka sellist lolli juttu ajada ja ennast teineteise läheduses vabalt tunda. Kai igatahes arvas, et teda mingid suudlused ja seks ei muudaks, ta ikka vaataks Olivieri sama pilguga. Või natukene erinevalt, aga paremas mõttes erinevalt. Olenevalt, kui hea teine kutt voodis on.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 3:38 pm

Olivier ei kiirustanud esialgu Kai küsimusele vastama, vaid jäi kuti liigutuse peale kelmika kulmukergitusega talle silma vaatama. Olukord kiskus aina huvitavamaks ja Oli sugugi ei tahtnud end liigutada. Nojaa, nad oleksid võinud sama hästi sealsamas edasi istuda, aga nüüd tundus mõte sisse minekust kuidagi kutsuv. "Sest meil ei ole kuhugi kiiret?" vastas ta lõpuks Kai küsimusele omakorda küsimusega, kaval pilk silmis. Oli ei osanud täpselt arvata, kuhu see õhtu neid veel viia võis, aga noormees teadis, et ta ei taha, et see nendevahelist suhtlust rikkuma hakkaks. Võib-olla selle pärast ta ka venitas veel veidi esialgu. Aga samas kuskil alateadvuses oli noormees kindel, et kui nendevaheline suhtlus üldse veel muutub, siis siit alates aina paremaks.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 3:59 pm

Kai muigas Olivieri vastuse peale ning liibus siis teisele kutile lähemale, kaotades selle tulekera, mis õhus hõljus. Nende ümber muutus kõik pimedaks, vaid kaugemal olid mõned valgusallikad. "Kiiret ei ole tõesti, aga kas sa ei leia, et toas oleks... mugavam?" küsis Kai muiates. Tema nägi üsna hästi teise kuti nägu, ja oli talle mõnusalt lähedal. Ta tundis Olivieri hingamist enda näol ning kindlasti tundis Oli tema oma. "Või ei?" Kai oli teisele kutile veelgi lähemale liikunud ning rääkimise ajal riivasid tema huuled kergelt kuti põske ja suunurka. Kavalalt muiates tõmbus nooruk aga hetk hiljem eemale. Niimoodi pimedas oli küll päris huvitav. Ning kuigi valgusallikas oli kadunud, soojus püsis. Ja Kai oli päris kindel, et tal oleks palav ka siis, kui ta ei mässaks ise selle temperatuuriga.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 5:44 pm

Olivier hingas sügavalt, kui Kai talle lähemale liibus. Olukord muutus kergelt pingeliseks, eriti peale seda kui nad pimedusse jäid. Vaikides kuulas ta, mis Kail öelda oli, pilk endiselt noormehe silmadesse kinnitunud. Vähemalt ei olnud nii pime, et ta üldse midagi ei näeks. Vaevu suutis Olivier vastu panna tahtmisele Kaid suudelda - noormehe huuled olid järsku tema omadele vastupandamatult lähedale sattunud. Siiski suutis ta end esialgu tagasi hoida ning lihtsalt naeratas kavalalt. "Mugavam kindlasti.." sõnas ta mõtlikult, tundes isegi kerget kahetsust, et Kai eemale oli tõmbunud. Olivieril oli harjumatult palav, aga sel korral see meeldis talle väga. "Shall we go?" küsis ta siis tasa, samal ajal kavalalt muiates, noormehelt.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 5:49 pm

Kai naeratas väga rahulolevalt Olivieri sõnade peale. Ta lõpuks ometi saab Olivieri! Okei, ta ei saanud kindlalt öelda, et ta saab, aga... vähemalt midagigi ja see oli oluline. "Lähme," nõustus Kai muiates. Ta libistas oma käe kuti reiel võimalikult kõrgele, aga siis tõmbus eemale, et püsti tõusta, raamat teise käe sõrmede vahel. "Ma ei olegi su tuba näinud," mainis Kai siis lõbusalt, andes sellega mõista, et ta ei tahtnud, et nad tema tuppa läheksid. Kai tahtis, et tal oleks vajadusel võimalus minema minna. Mis siis, et Olivier võis sama tahta. Tema ütles esimesena! Kai ootas, et Olivier ka tõuseks ning asus siis mõisa poole kõndima, tekitades taas ühe väikese tulekera nende peade kohale, et see neile teed valgustaks. Olgugi, et polnud väga pime, Kaile meeldis niisamagi oma võimet kasutada.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 6:58 pm

Olivier hammustas huulde, kui Kai käsi tõusis, ent ohkas siis jällegi kergelt, kui noormees eemaldus. Oli ei teadnudki, miks ta nii pikalt oli Kaid eemal hoidnud endast. Just selles mõttes, et nad olid küll väga head sõbrad ja puha, aga siiamaani polnud ta Kai katsetustele järgi andnud. Igatahes seekord ta ei suutnud ilmselgelt sellele mõttele enam vastu panna ja nii ajas ta end maast püsti. Kai kommentaari peale noormees muigas ainult kergelt. Kai kommentaari kuuldes muigas noormees kergelt: "No siis nüüd näed." Polnud otseselt teema mille üle vaielda. Loomulikult nägi Olivier Kai mõtteviisi selle koha pealt läbi, aga Oli ei uskunud väga, et midagi juhtuda võiks. Kaval muie endiselt näol mänglemas kõndis ta rahulikult Kai kõrval mõisa poole, neid taaskord valgustava tulekera üle heameelt tundes. Tal ei olnud küll otseselt midagi pimeduse vastu, aga Oli tunneks end väga piinlikult, kui ta komistama peaks või midagi. Õnneks ei olnud nad mõisast väga kaugel, muidu Oli vist ei oleks nõus enam kannatama.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 7:09 pm

"Kõlab väga hästi," muigas Kai. Näeb Olivieri toa ära. Mitte, et see ilmselt eriti erinev oleks Kai omast. Nii palju, kui ta neis üksikutes käinud oli, olid need kõik ühesugused. Ja kolmeseid tubasid oli ta ka paar korda näinud ikka, aga tal oli olnud õnne, et ta polnud kunagi kellegagi ühes toas elanud. Põhiliselt, kuna Kai ärkas esimesel aastal pea iga öö või hommik selle peale üles, et tema ümbrus oli leekides. Ja nad ei saanud riskida sellega, et Kai kellegi veel tapab. Kai jutustas veel Olivieriga natukene tühjast-tähjast enne, kui nad mõisa jõudsid ning treppidest kolmandale korrusele jalutasid. "Juhata teed," mugas Kai lõbusalt, kui nad treppide lõppu jõudsid. Tal ei olnud aimugi, kuhu suunda nad minema peaksid, et Olivieri tuppa jõuda. Nad olid pigem väljaspool magamistubasid suhelnud. Olivier ilmselt ei teadnud sdagi, kus Kai tuba asus.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 7:32 pm

Olivier ise oli vist ainult paari üksikut tuba lisaks enda omale näinud, aga samas oli ta juba kaua aega mõisas olnud ka. Oli oli algselt isegi kolmeses toas elanud, sest ta võime avaldus pigem eriolukordades ja selles osas ta ei olnud kaasõpilastele otseselt ohtlik. Pigem oli ta olnud sel ajal ohtlik iseendale. Igatahes oli noormees kursis sellega, et kõik toas põhimõtteliselt ühte moodi olid, mistõttu ta kunagi isegi üritas oma tuba veidi isikupärasemaks muuta, aga see ei õnnestunud tal väga. Rahulikult võttis ta kolmandale korrusele jõudes juhtimise enda peale ning sammus Kai ees mööda pikka koridori edasi, peaaegu selle lõppu. "Seal võib natukene jahe olla," hoiatas ta veel Kaid pisut murelikult, enne kui ukse avas, ning naeratas siis juba jälle kelmikalt, "aga astu sisse!" Õnneks hoidis Olivier enamuse ajast oma tuba enam-vähem korras. Mõni asi oli küll siin-seal laiali, aga väga millegi pärast piinlikust tundma ei pidanud. Esimese asjana kõndis Olivier akna juurde, et see sulgeda, ning pöördus siis Kai poole, jäädes kutti kavalalt vaatama.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 7:49 pm

Kai sammus Olivieri järel kenasti mööda koridori edasi, muiates, kui nad kuti toa ees peatusid. "Elan üle," kinnitas Kai lõbusalt. Muudab siis õhku soojemaks enda ümber, kui tal tõesti külm on. Kai astus edasi, kui Olivier ukse avas ja vaatas hetke huviga toas ringi, kuni teine kutt akent sulgema läks. "Väga kena tuba," muigas Kai ust enda järel kinni lükates. Ta astus nüüd Oli juurde ja libistas oma käed julgelt pikema kuti puusadele. "Niisiis," ütles Kai kavalalt, tõustes natukene kikivarvukile, et pisut pikem olla. Aga ikka oli Olivier temast pikem, ja see natukene nagu häiris kutti, aga samas oli see hot. Kõik Olivieri juures oli hot. Välja arvatud fakt, et ta toas nii külm oli. Aga Kai nahk oli väga soe tänu tema võimele, temast lausa õhkus reaalset kuumust.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 8:03 pm

Olivier muigas, kui Kai talle lähemale tuli. "Niisiis," ütles ka tema, enne kui Kaile lähemale liikus, käed noormehe õlgadele toetas ning esialgu võrdlemisi rahulikult noormehe huuli suudles. Kai huuled olid nii meeldivalt pehmed ja enne väljas kõlanud "kiiret pole" oli ilmselgelt noormehe peast pühitud. Kai oli mõnusalt kuum ta käte vahel - jah, noormeest ei häirinud see praegu kaugeltki mitte. Olivier küll teadis, et ta peab jälgima, et ta kogemata noormeest maha jahutama ei hakkaks, aga ta pigem ei keskendunud sellele esialgu. Noormees libistas ühe oma kätest Kai juustesse, neid kergelt sasides.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 8:09 pm

Kai kergitas üllatunult kulme, kui Olivier teda kohe suudles. Ta ei olnud seda oodanud, aga üllatus oli hea ja talle meeldis. Kai suudles Olivieri rahulolevalt vastu ning astus nüüd väikesed sammukesi tahapoole, tõmmates teist kutti endaga kaasa, kuni tundis oma säärte taga voodit. Vaikselt laskus kutt sinna istuma ja siis selili, laskmata teisest poisist lahti. Voodis oli ikkagi kõige parem suudelda. Isegi, kui nad kuskile edasi ei liigu, aga Kai siiralt lootis, et nad liiguvad ikka kuskile edasi ka. Noormees libistaski ühe oma kätest Olivieri särgi alla tema seljale ning lükkas omal pimesi jalatsid jalast, enne, kui jaladki voodile tõstis, lubades teise poisi enda jalgade vahele. Kai suudles Olivieri ahnemalt, kui tundis nüüd, et väga mugavalt end sisse sättinud on.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 8:19 pm

Olivier oli väga rahul sellega, mis suuna Kai võttis ning järgnes innukalt noormehele. Siin jahedas ruumis tajus ta Kai kuuma kätt oma paljal seljal eriti hästi ning see küttis ka tema kuumaks. Oli laskis esialgu Kail end hästi paika sättida ning lükkas endalgi jalanõud jalast, sättides end siis juba ilusti Kai jalgevahele. Voodi oli juba nii või naa üks Olivieri lemmikutest ja nüüd nautis ta seda veel enam. Tundes, kuidas Kai teda ahnemalt suudles, muutis Oli ka omalt poolt suudlust nõudlikumaks, noormehele kuumale kehale tunduvalt lähemale liibudes. Olivieri üks käsi oli mugavalt noormehe juustes, teise libistas ta Kai rinnale, kuid esialgu siiski särgi peale.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 8:25 pm

Kai oli kogu selle olukorraga väga rahul. Ta lõpuks ometi sai Olivieri suudelda ning kutt suudles nii kuradi hästi. Üldse oli kõik väga hea. No jah, Kaile meeldis kõik, mis seksiga vähegi seondus, nii et tal oleks raske mitte rahul olla. Mingid standardid tal muidugi olid, aga Olivier oli parem, kui tema standardid. Kai libistas oma vaba käe sõrmed kuti juustesse, et neid sasida, aga varsti tõmbus natukene eemale, et kutil jakk seljast tõmmata ja siis särk ka. Kai oli ka ju endiselt riidesse pakitud, ainult jaki oli mõisa sisenedes eest lahti nööpinud. Polnud aega selleks, et mingeid mantleid seljast võtta! Kai mõmises vaikselt ja rahulolevalt, kui nüüd noormehe paljast nahka silitas. Tal oli ilmselgelt eesmärk võimalikult kaugele liikuda tänase õhtuga.
Back to top Go down
Sponsored content





Lights out Empty
PostSubject: Re: Lights out   Lights out I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Lights out
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Nook :: Nooki ümbrus-
Jump to: