Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
valentine's day massacre I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 valentine's day massacre

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 6:03 pm

Valentinipäev oli Nina pea alati külmaks jätnud. Ta ei mäletanud kordagi, et tal oleks selle päeva jaoks mingi deit olnud. Võib-olla paaril korral, et lihtsalt näha, what was the fuss about. Kõik tundus just sel päeval kuidagi eriti mage ja üle pingutatud. Tehti kingitusi, sest ju nii pidi, oli ju selline päev. Nagu ka igasugused väljas söömas käimised ja muud mõttetud üritused, mis Ninale igal muul ajal palju rohkem huvi oleks pakkunud.
 
Kõigele vaatamata ei kavatsenud tüdruk istuda ühikas ja lihtsalt lasta päeval mööda veereda. Oh ei. Nina tiris jalga oma kitsaimad mustad püksid, viskas selga tumehalli pikkade varrukatega, laia kaelusega särgi, selle peale tõmbas oma musta nahktagi ning vedas kaela paksu musta salli. Veel kõrgete kontsade ja laiade rihmadega saapad jalga lükanud ja koti haaranud oligi Nina minekuvalmis. Mõisast kõige otsemat teed mööda suundus tüdruk Londonisse. Viimaks maandus Nina ühe Starbucksist tellitud imalalt magusa latteega pingile jõe ääres, pilk mööduvatel inimestel. Paarikesi oli hetkel isegi üsna vähe näha. Küll neid varsti rohkem liikuma hakkab.
 
Nina lonksas oma kohvi ning toetas end mugavalt pingile, küünarnukk üle pingi seljatoe ning parem jalg üle vasaku põlve. Tema kaval pilk liikus huviga üle mööduvate inimeste. Miski oli teda alati paelunud inimestes, just võõrastes, keda ta kunagi ei kõneta ja kes temaga iial mingit kontakti ei loo. Nad olid nagu hallid pusletükid selles suures pildis, mille sa võisid alati enda nägemuse järgi maalida. Näiteks see sama vanem naisterahvas, kes oma tulipunast kübarat kohendas oli kindasti aastaid tagasi oma abikaasast ilma jäänud. Ta kindlasti vaid teeb nägu, et tal on kuskile asja, sest näost oli ju näha, et proua oli pensioniealine. Naine lahkus Nina vaateväljast, tüdruk muigas omaette, teades, et kõik, mida ta just tolle proua kohta mõtles, ei pruukinud absoluutselt tõesed olla.
 

Viimaks ilmusid Nina vaatevälja üks noor kutt ja tema tüdruksõber, kui mitte midagi enamat koguni. Ehk olid nad lausa kihlatud. Nina ei viitsinud neile erilist lugu mõelda. Ta hoopis keskendus kutile. Nii igaks juhuks tõmbas ta ma kotist välja suured tumedate klaasidega päikeseprillid ning tõstis need endale ette, et tema jõllitamine tähelepanu ei ärataks. Nina lükkas sõrmedega sujuvalt läbi oma pikkade lahtiste juuste. Mõne aja pärast hakkas kutt oma tüdrukule midagi seletama ja tüdruk puhkes nutma.  Väike kõrvakiil ja neiu jooksis nuttes vastassuunas, kutt jäi aga tüdrukule rumala näoga järgi vaatama. Nina muigas kavalalt, lonksates taas oma kohvi. Pole midagi jubedamat kui valentinipäeval kuulda, et su kutt armastab kedagi teist või mis. 

OT: Vaba teema.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 9:40 pm

Kai samuti ei olnud eriti suur valentinipäeva sõber. Polnud tal kunagi olnud kutti või tüdrukut või kedagi kolmandat, kellega seda tähtpäeva tähistada ja ega ausalt öeldes ta väga seda ka ei igatsenud. Kui juba ollakse suhtes, siis peaks iga päev olema valentinipäev, ei? Või vähemalt midagi sarnast. Ikka tuleb oma kaaslasele tähelepanu pöörata ja talle kingitusi teha ning öelda talle, et armastad teda. Mitte vaid sel ühel päeval aastas. Aga Kai polnud praegu suhtes ega otseselt otsinud ka endale kedagi. Nagu minevik näidanud oli, siis ta ei olnud eriti püsiv suhete koha pealt. Samas, äkki oli lihtsalt kaaslane vale olnud? Siiski Kai selle pärast praegu muretsema ei hakanud.

Noormees oli mõisast linna jalutanud ning tema vasaku käe sõrmede vahel kiikus paberkotike saiakestega. Parema käe sõrmede vahel oli aga soe tuhkrusuhkruga kaetud moosipall. Pool oli Kai juba ära söönud, kuid teine pool määris tema sõrmi suhkruga kokku. Tasapisi jõe poole jalutades hammustas kutt saiakesest järjekordse tüki ning vaatas lõbusa pilguga ringi, tundes end mõnusalt ja soojalt ning täitsa nautis neid veidraid pilke, mis ta teenis. Nimelt ei olnud kutt eriti paksult riides, tal olid jalas tavalised mustad teksad ning papudeks mustad madalad tennised. Seljas oli tal valge T-särk ja selle peale oli ta tõmmanud õhukese jaki, millel olid mustad ja tumehallid ruudud. Jaki lukk oli tal eest lahti. Tal ei olnud ei mütsi peas, kindaid käes ega salli kaelas ning jahedad tuuleiilid ei teinud talle midagi halba, kuna kutt oli ümbritsetud mõnusa soojusega, mis ta ise tekitanud oli. Ilmselgelt. Temast möödujad võisid hetkeks temast kumavat soojust tajuda, kuid keegi peatuma ja selle üle imestama ei hakanud.

Kai jõudis jõe äärde Nina lähedusse parajaks ajaks, et kuulda, mida üks kutt oma tüdrukule ütleb ning kergitas kulme, kui vaatepilti jälgis. Totakas ilme, millega noormees pärast tüdruku lahkumist neidu jälgima jäi, oli Kaile aga üsna tuttav ja nooruk ühendas veelgi kiiremini otsad, kui tuttavat neiut pingil istumas märkas. "Ma võin su tänane deit olla, kui sul sellised mõtted peas ringlevad," alustas Kai juttu, kui neiu kõrvale istuma vajus. Ta sõi oma moosipalli ära ja limpis sõrmed suhkrust puhtaks, jäädes tüdrukut lõbusa pilguga jälgima. Ta teadis, et Nina saab tema sõnadest aru, et Kai oli märganud, mis ta sellele paarile tegi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 10:15 pm

Kutt kes oma tüdruku just maha oli jätnud, lippas nüüd kiirelt neiule järgi, et vabandada või jumal teab mida teha. Nina meelest oleks selle leppimise nägemine ka maru vahva olnud, aga paraku ilmus talle sinna seltskond. Nina turtsatas lõbusalt ja lonksas topsist, millele teenindaja tema nime oli kirjutanud ning "i" täpi südameks joonistanud, kohvi. "Kui mul sellised mõtted peas ringlevad, siis sind ma kül endale deidiks ei taha," arvas neidis lõbusalt. Ta lükkas päikseprillid pealaele, vaadates nüüd kelmika pilguga Kaile otsa. "Valentinipäev on ja sa juba ei püherdagi kuskil linade vahel?" küsis Nina üleoleva muigega. a teadis väga hästi Kai "probleemist". Ta oli isegi sinna "ämbrisse" mitu korda astunud, aga ta ei kurtnud. Kaiga oli selles suhtes lihtne. Ei mingeid tagajärgi ega üleliigseid tundeid. Vahel ei olnud vaja isegi täielikult riidest lahti võtta. Väga mugav kui Ninalt küsida. 

Tüdruku pilk rändas nüüd taas ümbrusel ja ta kohendas salli oma kaelas. Keda järgmiseks kiusata? Inimesi ikka liikus jõe ääres. Ju see oli mingi romantiline koht, kus aega veeta. Kerge liigutusega viskas Nina oma pikad, paksud, sirged juuksed üle õla ning võttis taas sõõmu enda magusast kohvist. Ta oli teenindaja valikul lasknud sinna ka mingit siirupit panna, aga hetkel ei saanud ta väga aru mis siirup see oli. Igal juhul mitte midagi, mis meenutaks karamelli ja sellest oli küll kahju.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 10:39 pm

Kai jälgis ka hetke kutti, kes oma tüdrukule järgi jooksis ning suunas siis pilgu Ninale, naeratades lõbusalt. "Sa teed mu nii kurvaks, ma just sind tulingi otsima," ütles Kai nukral toonil, aga hetk hiljem tuli kaval muie nooruki huulile ja tema pilk muutus ka kelmikamaks. "No ma räägin, ma tulin sind otsima, ilma sinuta nüüd küll kuskile linade vahele ei roni," muigas Kai. Ikka Ninat oli vaja! Aga ei, tõenäoliselt õhtu lõpuks leiab ta küll endale kellegi, kellega voodisse ronida ja natukene või natukene rohkem lõbutseda. 

Kai soojendas enda ümbrust pisut veelgi, kui nüüd hetke teisi jalutajaid jälgis. Siis lükkas ta käe paberkotti, mis tal süles puhkas ja võttis sealt uue moosipalli. "Mis sul siis tänaseks head plaanis ka? Ajadki paarikesi lahku või otsid õhtu lõpuks endalegi kellegi?" küsis Kai muiates. Tema meelest poleks selleski midagi halba, kui nemad kahekesi jälle kuskil lõpetaks. Ennegi seda ju tehtud. Kai meelest ka väga mugav suhtlus neil. Nagu tal enamike inimestega, kellega ta maganud on. Kuigi jah, juhtus ka seda, et teine pool klammerdus nii, et vähe pole, ja Kai pidi mingi ebaviisakas olema.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 11:34 pm

"Tulid sa jaa," naeris Nina lõbusalt ning viis pilgu Kaile. Ta libistas rahuloleva pilguga üle noormehe. Neiu tajus kuidas nende ümber aina soojemaks läks ning peagi tõstiski ta oma käe, et tagi lukk lahti tõmmata ja salli lõdvemaks tirida. "Tundub, et sina oled asjad juba ära otsustanud, koorid siin alasti mind," muigas Nina kavalalt. Ta lonksas taaskord kuuma kohvi. "Siiani on mu plaan teisi kiusata jah. Õhtul ehk lähen üksi kinno ja siis tagasi mõisa. Sa võid minuga ühineda kui soovid, aga midagi rikkuda ei või," seletas neidis enesekindlalt, lõbus naeratus huulil, põselohud tema naeratust kaunistamas. 

Nina märkas aga juba Kai õla tagant üht paarikest välja ilmumas. Neiul oli roos ja karu käes. Nad jalutasid käsikäes ning väga teineteise lähedal. Nina tõstis päikseprillid endale silmadele ning jälgis paarikest tähelepanelikult. Kuna tal prillid aga ees olid, jäi mulje, nagu oleks neiu pilk Kail. Paarike tuli lähemale ja üsna nende lähedal peatus neiu ja teatas kutile, et ta on rase. Selle peale tõmbus kutt kohe näost kaameks ega osanud nagu mitte midagi kosta.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSat Feb 21, 2015 11:40 pm

"No saad sa mulle pahaks panna, et ma sind riieteta näha tahan?" küsis Kai lõbusalt. Tüdrukul oli kena keha, iga vähegi hetero kutt tahaks Ninat alasti näha. Ja olgugi, et Kai oli teda juba näinud. See ei tähendanud, et ta rohkem ei tahaks. Neil oli Ninaga nii hea väike seksisõprade suhe ja Kaile see väga sobis. Ei mingeid tundeid ja üleliigset vastutust. Kai kuulas, mida Nina talle seletas ja muigas lõbusalt, suu saia täis. "Kõlab suurepäraselt," muigas noormees, kui oli oma suu tühjaks neelanud ja sõrmed suhkrust puhtaks limpsinud. Nii hea magus. Aga jah, Nina plaan kõlas väga hästi ja Kai suurima hea meelega ühineks temaga. "Aga ma arvan, et ma mõisa tagasi ei liigu, kui mul just ei ole kindlat võimalust seal kelleltki midagi saada," lisas ta muiates. Ehk siis Kai tahtis täna kindlalt seksi, ja kui ta ei tea, et ta seda mõisas kelleltki kindlalt saab, siis ta ei läheks sinna tagasi vaid crashiks mõnele toredale peole ja sebiks kellegi endale voodisse. Võib-olla rohkemgi, kui ühe inimese.

Siis tõstis Nina jälle päikeseprillid endale ette ning Kai vaatas hetkeks enda selja taha. "Geniaalne," turtsatas kutt vaikselt, kui jälle Nina suunas vaatas. Tal ei olnud kohe kindlasti midagi selle vastu, et Nina väikeseid nalju teiste kulul teeb. Nii kaua, kuni Nina oma võimet tema peal ei kasutanud, oli kõik hästi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 1:43 am

"Ei, ma kohe kindlalt ei pane sulle seda pahaks," sõnas Nina rahulolevalt. Talle täitsa meeldis kui teda pilguga õgiti või lahti riietati. "Aga vähemalt praegu pead sa oma fantaasiaga leppima," arvas Nina seejärel. Ta keskendus paarikesele, kes seal väga segaduses olles seletasid rasedusest ja millest kõigest. Viimaks oli noormees nõus, et nad saavad hakkama ja mis kõik. Aga siis teatas tüdruk, et ta tegelikult pole rase ja tahtis vaid noormehe reaktsiooni näha, sest ta tahab rasedaks jääda. Sealt tuli noortel loomulikult tüli ja nad sammusid vaieldes edasi. Kui Nina nad viimaks rahule jättis ei lõpetanud noored ikka vaidlemist. 

Tüdruk lükkas taas oma prillid pealaele ja silmitses Kaid lõbusalt. Ta rüüpas oma kohvi, silmis kaval läige helkimas. "Kes ütles, et sul mõisas midagi saada pole võimalik?" küsis Nina kavalalt. Ninal olid ka vajadused ju siiski. "Või otsime siit kellegi hoopis," arvas neidis järsku kavalalt. Ta polnud kunagi oma elus rohkem kui ühe inimesega korraga voodis olnud, aga threesome'id paelusid neidu kangesti ja kellega siis neid veel kogeda kui mitte Kaiga. "Kuidas oleks kui sa saaks tänase öö kahe tüdrukuga veeta?" küsis Nina äärmiselt kavalalt. Ja kellegi kolmanda leidmine poleks eriline probleem ka, eriti Nina võimega.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 2:12 am

"No ma püüan hakkama saada vaid fantaasiatega," muigas Kai lõbusalt. Tema õnneks oli ta Ninat rohkem kui korra alasti näinud ning neiust fantaseerimine ei olnud absoluutselt keeruline. Kai vaatas jälle paarikest, kelle peadega Nina möllas, või vähemalt ühe neist. "Noh, vähemalt nad nüüd teavad, et oleks võimelised koos last saama," naeris noormees. Oli ju kutt lõpuks selle teadmisega leppinud. Kuigi jah, nüüd nad vaidlesid ja tülitsesid, aga mis seal ikka. Kail oli neisse usku! Usku, et nad saavad hakkama. Või midagi. Tema ei teadnud, kuidas need suhted töötasid, polnud ta suutnud ju ühtegi suhet hoida püsivana. 

Kui Nina hakkas rääkima aga sellest, et tal oleks ikka võimalus mõisas ka midagi saada, ning siis pakkus lausa threesome'i võimaluse välja, kergitas Kai rahulolevalt kulme. "See mõte kõlab kuradi hästi," tunnistas Kai muiates. Tema oli olnud voodis rohkem, kui ühe inimesega korraga. Ta oli osalenud asjadel, millele ta ei osanud nimegi anda. Ja see kõik pani teda seksi üha rohkem vajama. "Aga mulle meeldiks, kui see teine tüdruk vabatahtlikult seda teeks," mainis Kai siis lõbusalt. Jah, seks oli väga hea. Aga võtmesõnaks ongi seks, mitte vägistamine. Oli ikka nõusolekut vaja, ning Nina võimega ei saaks Kai teise neiu nõusolekus sada protsenti kindel olla.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 2:29 am

Neidis kortsutas kulme kui Kai mingist nõusolekust seletama hakkas. "Miks niimoodi?" küsis tüdruk kulme kergitades. "Ta teebki seda vabatahtlikult," muigas Nina siis lõbusalt. Kui nad lähevad endale seda tüdrukut lantima, siis peab Nina vist küll eemal ootama, kuni Kai räägib, sest neidis oli kannatamatu ja kui too kohe nõus pole kasutaks ta lihtsalt automaatselt oma võimet. Ninale lihtsalt ei meeldinud teiste järgi oodata. Ta tahtis kohe tulemust saada. "Sinuga ikka ei saa midagi teha, sa rikud kogu lõbu ära," arvas Nina siis lõbusalt ning tõstis taas päikeseprillid silmeette, et ümbrust jälgida ja omale järgmisi ohvreid otsida. 

Loomulikult ei kavatsenud Nina üksinda midagi sellist teha. Ta ei tahtnud seda küll eales tunnistada, aga ta ei julgenud niimoodi päris üksi kahe võõraga voodisse hüpata. Ikka hea kui keegi tuttav ka juures on ometi. Aga tema tahtmine pidi ikka peale jääma. Kaiga oli see sitt lugu, et Nina ei raatsinud ta pead sassi ajada ja teda mõjutada endaga nõustuma. Ta teadis, et Kai saaks aru kui tema mõtted järsku väga vastuoluliseks muutuks ja ta teaks keda süüdistada. See rikuks kõik nende vahel ära. Nina oli täiesti kindel, et Kai ei andestaks seda talle kunagi.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 2:35 am

Kai naeris kergelt ning raputas pead. "Teeme äkki nii, et kui sa tõesti seda tahad, siis mina räägin meie potentsiaalsete kandidaatidega ja sina ootad kuskil väga kaugel ja ei tee midagi ebaviisakat," muigas Kai lõbusalt. Ning jah, Kai tõesti saaks aru, kui Nina järsku tema peal oma võimet kasutaks. Kas ta selle kasutamise ajal aru saaks, aga pärast küll ning Ninal oli õigus, Kai ei andestaks talle seda kunagi. Nende suhe toimis tema meelest päris hästi - Nina hoidis ennast tema peast eemale ja Kai ei mänginud avatud leekidega Nina läheduses. Ja sedasi olid mõlemad rahul. 

"Otsid järjekordset ohvrit?" küsis Kai siis muiates, kui Nina päikeseprillid tagasi silmade ette sättis ning vaatas ise ka nüüd ringi. "Näiteks see armas paarikene seal," mainis ta siis, viidates noorele tüdrukule ja kutile, kes käsikäes nende suunas jalutasid. Või noh, peaaegu. Tundus, et nende suhe oli ka üsna noor, või siis olid nad päris pisikestena suhtesse astunud, sest no nad vaevu andsid seitsmeteistkümne aastase mõõdu välja. Räägib Kai, kes ise sama lapselik välja nägi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 2:46 am

Nina mõtles veidi kui Kai ettepanekut kuulis. "Kust me neid otsima läheme üldse?" uuris ta seejärel. "Ja kuhu me nendega edasi lähme? Me ei saa ju mõisa minna," arvas neidis. Ta saaks muidugi alati neile mõne hotellitoa välja võluda, kui Kai ikka sellega on nõus, et Nina siis oma võimet kasutab. Tüdruk silmitses nüüd lähenevat paarikest ning tema vasakpoolne suunurk tuksatas lõbusalt ülespoole. "On sul mõni hea idee, kuidas neid kiusata?" küsis Nina Kailt lõbusalt. Kuigi tal endal võib-olla juba oli mingi idee tärkamas. 

Sedasi oma valentinipäeva veeta oli küll jube põnev. "Kuidas sul läheb üldse?" uuuris Nina nüüd hoopiski. "Oled endale koolist uusi sõpru ka leidnud?" küsis Nina kavalalt. Neile oli viimasel ajal päris mitu uut õpilast kooli tulnud. Nina oli neid siiani vaid eemalt uurinud ja jälginud, aga jutustama nende polnud läinud. Ta teadis väga hästi kuidas ta ise alguses vihkas seda kohta. Pole vaja, et mõni roheline teda põlema paneks või jumal teab mida teeks.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 2:53 am

"Siin on tüdrukuid küll ümberringi, otsime mõne, kes eriti üksik on," muigas Kai. "Samuti võime neid kuskilt peolt otsida õhtupoole." Ei pidanudki kohe minema otsima kedagi, kes nendega kenas threesome'is osaleks. Vaid õhtu oli pikk ja öö oli veel pikem. "Mm, kiusamise ideid nagu väga pole," lisas ta siis mõtlikult, kui paarikest silmitses. Ta ei olnud suurem asi prankide välja mõtleja. Kui keegi temaga ideed jagas ja midagi teha tahtis, siis ta üldiselt läks plaanidega kaasa küll. 

Kui Nina nüüd tema elu kohta uurima hakkas, muigas Kai lõbusalt. "Mul läheb päris hästi," ütles kutt lõbusalt. "Uute sõprade leidmine edeneb ka päris hästi jah," naeris ta siis. "Kedagi veel endaga voodisse vedanud ei ole, nad ei oska kohe üldse oma võimeid kontrollida ja ma väga ei taha sellistega nii intiimseid hetki jagada," muigas nooruk. Oi, tema jaoks oli väga frustreeriv olnud aeg, mil ta ei suutnud isegi eneserahuldamise ajal leekide tekkimist vältida. Nii kaua ilma seksita. Ja kui ta lõpuks kontrolli saavutas, siis ei nähtud teda koolis päris pikalt.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 3:05 am

Nina jälgis taas paarikest, noogutades Kaile siiski nõustuvalt. Kui kutt teatas, et temal ideid pole, lasi Nina rahulolevalt oma idee käiku. Noored jäid otse nende ette seisma ja kutt laskus ühele põlvele, paludes tüdrukut endale naiseks. Üllataval kombel oli neiu kohe nõus ja nad kallistasid ja musitasid ning kõndisid siis veelgi õnnelikumana edasi. Nina kortsutas tugevalt kulme. "See oli nüüd küll igav," arvas neidis. Ta eeldas, et nii noori ajaks selline asi segadusse ja hirmutaks, aga tundis, et mitte. Nina nohises vaikselt ning jälgis siis taas ümbrust, kuulates samas Kai juttu. 

"Ma ei julge üldse nendega juttu teha," naeris Nina lõbusalt. Kontrollimatud võimed olid päris hirmutavad. Nina puhul oli vähemalt see hea, et ta ei pannud põlema kedagi. Aga väga frustreeriv oli kui kohati kõik iga tema soovi täitsid, mis isegi nagu polnud soov ja samas kui ta midagi tahtis, siis seda ta ei saanud. Õnneks nüüd kontrollis ta oma võimet hästi ja ei pidanud enda saamatuse pärast pahane olema. "Aga oled juba pooltele silma peale pannud ma eeldan," muigas Nina kavalalt.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 8:35 am

Kai jälgis huviga seda noort paarikest ja turtsatas vaikselt naerma, kui see kõik väga hästi läks ja paarike õnnelikult edasi liikus. "See kutt ilmselt on tegelikult päris paanikas ja mõtleb, et mida ta tegema peab, et sellest välja saada," naeris Kai lõbusalt. Come on, ta küll oleks, kui sellises olukorras ennast leiaks. Ta ei julgeks öelda, et midagi imelikku juhtus, aga ta oleks sisimas kuradi paanikas ja ei oskaks midagi peale hakata selle olukorraga.

Kai sättis saiakotikest oma süles, kui noored vaateväljas lahkusid ja muigas Nina jutu peale. "Nojaa, nad on jah üsna ettearvamatud," muigas Kai. "Üks neist oskab läbi tahkete asjade minna ja ta sõi parajasti ja ta pidevalt lasi oma käe söögiriistadest läbi," naeris Kai. "Aga ma jah, olen natukene sellise pilguga ka neid siiski vaadanud," muigas nooruk. Ja talle väga meeldis, mida ta nägi ning ta ei kavatsenud võimalust kasutamata jätta. Kuni keegi teda kuskile keti otsa pannud ei ole, tegeleb ta suurima hea meelega kõikvõimalike inimestega seksimisega. "Millal sa siis need uued üle vaadata kavatsed, kolme aasta pärast?" küsis Kai muiates.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 1:47 am

„Ta parem olgu,“ muigas Nina lõbusalt. Muidu oli kogu tüdruku vaev luhta läinud. „Mina seda enam ei näe nagunii,“ sõnas ta siiski kahetsevalt. Talle meeldis kui ta sai selliseid asju reaalselt näha ka ikka. Siis oli draamade tekitamisel mingi mõte ka. Neidis sättis oma salli pisut ning lonksas oma kohvi topsist. Talle nii meeldis selle joogi magus maitse. Olgu see nii suure suhkrusisaldusega kui tahes.
 
Nina turtsatas lõbusalt kui Kai uutest inimestest nende mõisas rääkis ning sellest kui kobad nad on. „See võis päris totter vaatepilt olla,“ ei saanud neidis jätta kommenteerimata. „Mm, ma ei tea, kas kolm aastat on ikka piisav,“ naeris Nina lõbusalt. „Eks ma jälgin neid eemalt. Ma pole mingil sõbrajahil nagunii,“ arvas neidis. Ta võib neid kiusata või midagi, aga sõber ta nendega olla ei viitsiks väga.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 2:10 am

"See oli väga totter vaatepilt," naeris Kai lõbusalt. No tõepoolest, kelle meelest poleks naljakas, et inimene ei saa asju kätte võtta, sest tema võime on otsustanud idiooti mängida? "Aga ega jaa, midagi väga erilist neis enamasti pole," muigas kutt seejärel. "Ma hea meelega veaks neist kellegi endaga voodisse, aga noh, eks näis. Päris jama oleks seksida sellega, kes läbi asjade saab minna, kui ta võime korraga otsustaks, et võiks minust läbi minna," naeris Kai. Jaa, kellele see siis hea oleks? Mitte kellelegi! Kai oleks ääretult frustreeritud sellises olukorras. Mitte, et ta niisamagi frustreeritud poleks. Oli küll, kutt oli kogu aeg seksinälgas, aga kuidagi õppinud sellega elama. Sai hakkama nii ka, et polnud paar päeva seksi saanud, aga muidugi see tähendas eneserahuldamist.

Igatahes. "Kas jäämegi siia ohvreid otsima, või lähme jalutame kuskilepoole ja vaatame, kus veel rahvast on?" küsis Kai muiates. "Ma usun, et kinos kohtingutel on palju armsaid paarikesi," sõnas noormees. Siis ju võiks täitsa minna kinno ja neid paarikesi lahku ajada või mida kõike nendega teha.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 12:06 am

Nina naeris lõbusalt ikka kui ette kujutas seda vaesekest, kes söömisega kuidagi hakkama ei saanud. Oh need noorekesed, kes oma võimeid alles avastasid ja nendega kuidagi hakkama ei saanud. Pakkumise peale vaatas ta hetke ringi. "Lähme jaa kinno," arvas neidis viimaks. Seal kindlasti oli palju rohkem rahvast liikvel. Eriti just paarikesi. Nina ajaski end püsti ja kohendas kotti oma õlal. Ta jõi kiirelt kohvitopsi tühjaks ning viskas selle siis prügikasti, et nüüd koos Kaiga hakata kino poole jalutama. 

"Oled sa kunagi üldse valentinipäeval kellegagi deidil käinud?" uuris Nina mõne hetke pärast lõbusalt kutilt. Kai ei tundunud ülse selline kutt tegelikult olevat, kes mingite deitide ja asjadega jamaks. Vähemalt sedasi tundus Ninale. Aga tema oli Kaid tundnud ka alati sellest ajast saadik kui ta juba igal võimalusel kellega iganes seksis.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 12:13 am

Kai naeratas rahulolevalt, kui Nina nõustus kinno minema ja ajas ennastki püsti, võttes oma paberkotist viimase saiakese ja viskas koti minema, kui Nina oma kohvitopsi ära visanud oli. Saiakest hammustades suundus ta Ninaga linna poole, suund kinol. Küsimuse peale naeris noormees lõbusalt ning raputas pead. "Ei ole," muigas kutt. "Ja ma usun, et meil ka nüüd ei tule siin mingit deiti," ütles ta lõbusalt. Nad võivad kinno minna ja romantilist filmigi vaadata, aga no deit on ikka kutiga või tüdrukuga, kellega suhtes oled. Ning Kai ja Nina olid kõike muud, kui suhtes. 

"Sa oled käinud kunagi?" uuris Kai siis põnevusega vastu. Polnudki tüdruku suhteelu väga surkinud siiamaani. Ta oli rahul selle seksiga, mis ta sai, ning tema jaoks polnud eriti oluline, kas Nina kunagi on kellegagi suhtes olnud või ei ole. No tõesti, see ei omanud ju mitte mingisugust tähtsust. Ja ega Kai suhete ajalugu ei omanud ka mingit tähtsust. Siis vaid, kui nad praegusel hetkel suhtes oleks.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 2:31 am

Deit ei pidanud kohe kindlasti olema kahe inimese vahel, kes suhtes on. Tihtipeale käidigi deitidel pigem enne suhet. Suhte ajal tihtipeale inimesed ei viitsinud enam nii palju pingutada. "Aww, sa ei tahagi minuga deidile?" noris Nina lõbusalt. "Ma niisama küsisin, ega ma ei mõelnud, et me kohe deidil olema. Ära end nüüd nii palju ka meelita," sõnas Nina siis enesekindlalt. "Olen," vastas tüdruk. "Aga see pole midagi erilist," arvas Nina. "Ma ei tea üldse, miks peab just valentinipäev nii eriline olema, miks ei võiks kõik päevad olla," sõnas neidis ikka lõbusalt ja kehitas siis muretult õlgu. Ta tõstis päikseprillid oma pealaelt, et need kotti tagasi panna. Selle tegevuse juures ei peatunud neiu kordagi eka koperdanud ega midagi. Niivõrd osav oli ta oma kõrgetel kontsadel. "Niisiis, kas me lähme mingit filmi ka vaatama või passime niisama seal eessaalis?" uuris Nina huviga nüüd.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 2:54 am

"No kurat, ma juba mõtlesin, et milliseid lilli ma sulle ostan," nurises Kai lõbusalt. Aga jah, nemad kohe kindlasti ei olnud deidil. See oleks veider kah. "Mina ka ei saa aru, miks peab olema üks selline päev. Kui oled kellegagi koos, siis tuleks ikka iga päev talle tähelepanu pöörata, mitte kord aastas," seletas ka Kai elavalt. "Aga noh, ju siis on liiga raske ülejäänud päevadel lilli osta ja mida iganes teha," muigas noormees. Küsimuse peale kehitas Kai mõtlikult õlgu. "Minu poolest me võime filmi ka vaadata," ütles ta lõbusalt. "Kui on midagi head ja kui sa tahad. Aga me võime niisama seal ees ka istuda ja vaadata, kuidas nad filme vaatama lähevad." Tal oli üsna ükskõik, talle sobisid tõesti mõlemad variandid. Kai sirutas end asjalikult, kui oli viimase tüki oma saiakesest ära söönud ja sõrmed suhkrust puhtaks limpsinud. Nii hea magus. "Veider päev täna ikka," pidi ta mainima.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 7:13 pm

"Hea küll teeme nii, et me alguses kiusame neid niisama popcorni süües ja kui tuleb midagi head kinost, lähme seda vaatama," pakkus Nina hea lahenduse välja. Siis on maksimaalselt lõbus ehk. "Ja kes teab, äkki leiame kinost kellegi, kellega õhtul aega veeta," naeris Nina kavalalt. Kuigi vaevalt. Pealegi ei julgeks Kai vist Kinos usaldada, et kes iganes seal ka poleks nõus nendega aega veetma, siis et ta teeb seda oma vabast tahtest. Kuigi Nina vaidleks siin kohal vastu. Olgugi, et tema inimesi mõjutas, oli see mingis mõttes tema arust ikka inimeste vaba tahe. Oli vaieldav kui palju ta inimesi selleks sundis ja mis kõik eks ole. 

Peagi jõudsid nad kinno ja Nina nurus, et Kai popcorni ostaks. Sellega ühele diivanile saalide läheduses maha istunud, jäid noored inimesi jälgima. Nina sõi popcorni ning jälgis huviga inimesi, kes neist möödusid. "Hmm, mis trikki järgmisena mängida? Kas laseme jälle kellelgi arvata, et ta on rase?" küsis Nina lõbusalt. See oleks päris tore trikk. Oi kui vahva oli paarikesi lahku ajada.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 8:20 pm

"Teeme nii," muigas Kai lõbusalt. Talle meeldis Nina plaan ning ta ei kavatsenud sellele vastu vaielda, ilmselgelt. Kui tüdruk kinno jõudes popcorni nurus, naeris Kai jälle lõbusalt, aga siiski ostis suure popcorni neile ning istus tüdrukuga diivanile maha kenasti. "Kõlab hästi," muigas Kai tüdruku pakkumise peale. Ta võttis peotäie popcorni ning asus seda sööma, pilk inimestel, kes möödusid. Nii armsad paarikesed. Miks nad nii ebaviisakad olid nendega ometi? Aga tema meelest oli ka väga lõbus nendega sedasi mängida ja ega keegi teada ei saa, et just nemad sellised ääretult viisakad inimesed olnud olid. Kai pistis järjekordse popcorni endale suhu enne, kui Ninale osutas ühe paarikese poole, kes kino lettide poole suunudsid. "Nemad?" pakkus kutt lõbusalt.
Back to top Go down
Sponsored content

valentine's day massacre Empty
PostSubject: Re: valentine's day massacre   valentine's day massacre I_icon_minitime

Back to top Go down
 
valentine's day massacre
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: The River Thames-
Jump to: