Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not a party I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not a party I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not a party I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not a party I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not a party I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not a party I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not a party I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not a party I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not a party I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not a party I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not a party I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not a party I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not a party I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not a party I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not a party I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not a party

Go down 
+2
Nina Robbins
Leonarda Crimson
6 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 7:44 pm

Igal aastal peeti Londonis ühes suures eramajas pidu kohalikele noortele. Tegemist oli peoga valitud rahvale, enamasti ülikoolist. Kutsed peole levisid telefoni teel ning selle ette näitamisel sai majja sisse. Alkoholi pakuti nii korraldajate poolt, kui ka võis ise seda kaasa võtta, ning seda enamik tulijatest ka tegid, kuna rahvast siiski oli väga palju kutsutud ning vähene juba valmis ostetud alkohol kaob kiirelt. 

Siiani oli see pidu alati olnud vaid inimestele, normaalsetele inimestele. Sel aastal aga kutsuti sinna ka noori Nookist. Kutses selle kohta midagi kirjas ei olnud, aga info levis nii või teisiti, ning kes teadis sellest, see teadis. Peol mingit vanusepiirangut ei olnud ja maja asukoht oli piisavalt eraldatud, et naabreid nende möll ilmselt ei häiriks. 

Pidu toimus reede õhtul, esimesed külalised hakkasid kohale jõudma kella üheksa paiku õhtul. Selleks ajaks oli kolmekordses majas kõik juba valmis sätitud, muusika mängis ning õhkkond oli mõnus. Snäkid ja joogid olid laiali jaotatud ja noored nautisid olemist ja teistega tutvumist. Mõned neist tavalistest inimestest ei olnud seal peol kindlasti esimest korda. 


Kai oli sellel peol esimest korda, ilmselgelt. Ta oli sellest kuulnud juba varem, aga nüüd sai ka tema kutse, nagu väga paljud teised Nooki elanikud. Kai oli end ilusti üles löönud peo jaoks. Ta juuksed olid korralikult soengus, samas pisut sassis ka. Täpselt nii, nagu nooruk tahtis. Ta kandis kitsaid helehalle teksasid ning valgeid tenniseid, ja tal oli seljas helesinine poolpikkade varrukatega triiksärk, mille ülemised kaks nööpi olid avatud. Jakki ega midagi sellist ta selga pannud ei olnud, sest ei viitsinud selle järgi vaadata, et see ära ei kaoks ja mida kõike muud.

Noormees ei tulnud aga peole üksi. Ta tuli sinna koos Olivieriga, kes oli ka kutse saanud ning kellest nüüdseks oli saanud tema ametlik poiss-sõber. Kai oli selle suhtega siiani igatahes väga rahul. Seksi oli täpselt piisavalt palju ning kõik muu oli ka väga hea. Kutt vaatas küll teisi inimesi, aga ei teinud nendega midagi, isegi, kui mõtles, et tahtmine oli küll väga suur. 

Kai ja Olivier näitasid majja jõudes oma telefonidest kutseid, mis nad saanud olid, ning astusid siis majja, kus pidu oli juba vaikselt hoogu võtmas. Kai käes oli pudel rummi, mille ta kavatses täna ära juua. Või vähemalt mingi osa sellest. Ta ei leidnud, et tal rohkem juua vaja oleks, sest noh, kui ta terve selle pudeli üksi tühjaks joob, siis ta on ilmselt ikka väga läbi omadega lõpuks. Noormees tervitas väga elavalt kõiki, kes peol juba olid, ning nad said vastutervitusi kah. Nii tore seltskond!


OT: Peoteema kõigile!


Last edited by Kai Freberg on Wed Feb 25, 2015 12:52 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 9:49 pm

Leonardal oli vaevu kaks kuud Nookis täis saanud, kui ta juba kutse mingile peole sai. Juba seepärast, et tal tegelikult ei olnud otseselt veel mingeid väga tugevaid tutvusi tekkinud, kui nii öelda on lubatud. Aga ju ta oli siis ikkagi millegagi silma jäänud, natuke oli rahvaga suhelnud ka siiski. Loomulikult otsustas Luna ka kohale tulla, kuna paistis, et saab päris lõbus pidu olema. Isegi kui ta ise ei joo peaks äge olema näha võimetega inimesi, kes on täis.

Niisiis oli ta endale jalga ajanud platvormid, mis rõhutasid tema niigi pikka kasvu ja mustad retuusid, mis tegid ta jalad veel peenemateks. Tagatipuks kandis ta ka oma juustega toon toonis roosat pihaseelikut. Tänu suhteliselt laiale mustale vööle kogu ta riidekomplekt siiski ei jätnud muljet, nagu tegu oleks vaid jalgadega, mis parasjagu selle peomaja uksetaha tulid.
Tüdruk ei vaevunud õieti isegi pilku oma telefonit tõstma, millega ta kogu tee Nookist peopaigani tegelenud oli. Lõpuks eeldades, et ta oli õigesse kohta jõudnud, peatus neid ja astus siis ukse juurde, näidates kiirelt ette ka kutse.

Lõpuks sisse astudes kohendas plika veidi oma õlakotti, milles oli kolm siidrit, telefonilaadia ja muud vajalikku kraami. Tal ei olnud otseselt eesmärk end pildituks juua, kuid seltskonna mõttes võis ju pisut lonksata.
Ühtegi just eriti head tuttavat silmamata seadis Leo oma pikad sammud esimese istumiseks kõlbuliku koha juurde ning potsatas sinna. Veidi aega rahvast veel uurinud, sukeldus tüdruk uuesti oma telefoniavarustesse. Tegelikult oli ta veidike ärevil ja säärane tegevus aitas jätta muljet, nagu oleks kõik okey ning ta teeks täpipealt seda, mida ta hetkel teha tahtis.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 10:26 pm

Pidu korraldati tudengite poolt, ning Jase oli oma elu juba ülikoolis üsnagi kiirelt sisse elanud. Teisel aastal polnud enam muret, kellega kohtuda ja kus oma aega surnuks lüüa. Saanud paar päeva enne pidu ka suusõnalise info, ei pidanud mees vajalikuks oma telefoni üldsegi kaasa võtta. Polnud vaja, et see kusagile ära õnnestuks kaotada. Selliseid pildituid hetki oli mehel siiani olnud üsnagi palju, ning enamus tema varast oli samuti suutnud kaduda nende käigus. Kuna noorukil rahaga just parimad lood polnud ei kavatsenudki ta seda kaasa tarida. Uksel oma sõpru tervitanud suundus ta mõned tunnid tagasi juba sisse. Selga oli ta otsustanud panna tumedad teksad, valge t-särgi, ning kõigepeale musta pintsaku. Üsnagi korralik, kuid samas oli ka selge, et paipoisiga tegemist pole. 

Peale paari ringi pokkeris oligi Jase juba end kusagile lauale istuma sättinud, ning imiteeris nüüd osavalt kitarrimängu antud muusikataktis, mis kõlaritest kostus. Tema polnud lasknud end vähemalt esialgu sellest häirida, et nende peole olid seekord kutsutud ka need mutandid. Iseasi, kas sellest muidugi õhtujooksul probleemi ei teki. Need noored siiski ei suutnud end ju alati talitseda, ning loodetavasti neid siia üldse ei kutsutudki. Saanud oma kitarrimänguga hakkama haaras ta õllepurgi, ning jäi kaaslastega mõtteid vahetama.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 1:11 am

Olivier oli juba mitmeid kordi sellest peost kuulnud, kuid sel aastal oli noormees, eneselegi üllatuseks, ka isiklikult kutse saanud. Olly leidis, et tuleb võimalust ilusti ära kasutada ning seega oli ta üsna korralikult vaeva näinud end peo jaoks valmis sättides. Olivieri juuksed olid korralikult soengusse sätitud, seekord isegi niimoodi, et ta oli Kaile veel sõnad peale lugenud, et ta neid väga ei sasiks. Kutil olid jalas mustad teksad ning samas toonis tennised, üleval pool aga kandis ta võrdlemisi tiheda ruudustikuga must-valget võrdlemisi lühikeste varrukatega triiksärki, mille alt ka noormehe kätel ilutsevaid tätoveeringuid veidi näha oli. Olly oli oma riietusele lisanud veel traksid ning olles Kailt eeskuju võtnud, jättis ka tema igasugused jakid ja asjad maha. Nii või naa ei hakanud tal kunagi külm, seega oleks lisa riietusesemed ainult tüliks olnud.

Kui Kai oli kaasa võtnud pudeli rummi, siis Olivier oli seekord otsustanud Jack Danielsi kasuks. Oli armastas viskit, kuigi ega ta muust alkoholist ka ära ei öelnud. Igatahes oli noormehel plaanis rahulikult võtta ja nautida pidu koos Kaiga, tõenäoliselt ta kogu seda pudelit küll ära ei hävita õhtu jooksul, aga parem olgu rohkem kui see, et puudu tuleb ja noormees õhtu vaat et liiga kainelt lõpetab. Ollyl oli hea meel näha, et päris paljud Nooki elanikud olid seekord peol tavainimestega segamini. Olivier võttis tervitamisi küll veidi rahulikumalt, kui Kai ta kõrval, aga oma tuttavaid ning kursakaaslasi tervitas ikka asjalikult. Päris palju rahvast oli juba seal koos ja kõik tundusid vähemalt esialgu ilusti omavahel läbi saavat ja hästi toredad.


Last edited by Olivier Warring on Wed Feb 25, 2015 4:57 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 2:23 am

Ka Nina oli tollest legendaarsest peost kuulnud päris palju ja päris huvitavaid jutte oma nii öelda normaalsete kursakaaslaste käest. Ta tundis end täitsa meelitatult kui temagi telefonile järsku kutse sellest salapärasest peost ilmus. Ta ei pidanud väga kaua juurdlema selle üle, et mis ta endale selga paneb või jalga ajab, sest garderoobi valik tuli neiule pea alti loomulikult ja kiirelt. Ta kandis musti kitsaid pükse, mis kohati olid nahast ja kohati riidest ning istusid tema jalga nagu valatult, tuues välja kenasti neiu kenad jalad ja armsa tagumiku. Selga tõmbas ta musta pikkade varrukatega särgi, mis ühe tema õla kenasti paljaks jättis ning selle peale kinnitas musta korseti. Juuksed jättis neidis lahti, aga seekord ei sirgendanud ta neid pulksirgeks nagu tavaliselt vaid koguni lisas neisse vähe rohkem volüümi. Kõige tipuks tõmbas ta jalga paelte, pikkade kontsadega, mustad platvormsaapad ning pidu võis tema meelest alata. 

Üksi ei tahtnud Nina peole siiski sadada ning jõudis kohale koos kolme oma kursaõega, kes kõik samuti kenasti üles olid end puhvinud.  Nad näitasid uksel oma kutseid ning astusid siis sisse. Tundus, et pidu majas oli tuure kogumas. Esialgu otsis neidis kiirelt kellegi, kes talle alkoholi pakuks ja siis maja peal tuuri teeks. Too kutt, jumal teab, mida ta ülikoolis õppis, lausa õgis Ninat oma silmadega kui nad maja peal ringi jalutasid. Maja selgeks saanud, kadus Nina kuti juurest, et ringi uudistada hoolega. Käes oli tal tops mingisuguse huvitava alkohoolse kokteiliga, mis maitses magusalt ja tüdrukule väga meeldis. Nina jõudis seda sama kokteili mitu topsitäit ära juua ja isegi tantsida kui ta viimaks märkas eemal istumas Leonardat. No raske oli neidist mitte märgata kui tema roosa juuksepahmakas üle toa silma torkas. Nina turtsatas lõbusalt selle peale, et tüdruk seal oma telefonis istus ning jalutas siis enesekindlalt ruumist välja, et endale uus kokteil köögist nuruda. Teepeal märkas ta eemal Kaid ja Olivieri. Neidis ei suutnud endiselt uskuda, et need kaks koos on. Et Kai kellegagi koos oli. See tundus lihtsalt üle mõistuse ulmeline. Köögist oma kokteili kätte saanud, jalutas tüdruk julgelt teisele korrusele, kus samuti rahvas pidutses. Ta leidis tolle kuti taas, kes talle enne maja oli näidanud ning jäi temaga jutustama. Tuli välja, et kutt õppis matemaatikat ja oli Jasoni kursavend. Tolle poole kutt ka noogutas ning nüüd nägi Nina ka Jasoni ära, kes mingil laual istus ja mingite Nina jaoks täiesti võõraste nägudega jutustas. 

Et pilt outfitist ikka eriti selge oleks:
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 12:33 am

Theo ei olnud päris kindel, kuidas, aga mingil salapärasel moel oli peokutse ka tema telefonile jõudnud. Natuke aega oli Theo lihtsalt kaalunud selle ignoreerimist ja minemata jätmist, aga siis otsustas ta ikkagi vähemalt natukeseks kohale ilmuda. Ta oli õhtut juba veidi varem paari õllega alustanud, kuna see aitas suuremast ebakindlusest üle saada, aga siiski oli ta peaaegu valmis veel ukselgi tagasi pöörama. Rahvarohked kohad ei olnud tema teema, mida ta siit otsis? Kuidagi lõpetas ta ikkagi majas sees, otsivalt ringi vaadates. Theo oli end mugavalt riidesse pannud, otsustades tumesinise T-särgi ja halli pusa ning teksade kasuks, aga olemine tal väga mugav ei olnud. Siin-seal märkas ta ka mõnda koolikaaslast, aga esialgu juttu ajama ei läinud. Selle asemel vajus ta ühele diivaneist ning haaras seljakotist ühe õlle. Tundes, et see oli tee peal veidi soojaks läinud, otsustas Theo nii poolsalaja oma võimet testida. Õlu ei ole ju väga keeruline, eks? Veidikese keskendumise tulemusena muutuski jook tema käes jälle jahedamaks ning Theo muigas veidi, kui pudeli suule tõstis.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 10:25 am

Jase süvenes vestlusesse niivõrd, et alles peale kolmandat korda oma tühjaks saanud purgi tõstmist huultele pööritas silmi, ning viskas selle minema. Sel momendil silmas ta vilksamisi ka oma kursavenda Ninaga vestlemas. Muheledes, lükkas tudebg, end laualt maha, ning lahkus sügava kummarduse saatel sõpradest. Uue pudeli kaasa haaranud avas ta selle uksepiidal, ning seisatas noorte juures. "Hellou," teatas ta lühidalt Ninale, ning ta vestluskaaslasele. "Ega ma ometigi midagi tähtsat ei sega?" Toetas mees end kursavennale, ning silmitses noori küsivalt.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeFri Feb 27, 2015 3:50 pm

Kai muigas lõbusalt, kui Ninatki eemal märkas. Ta tõmbas siiski Olivieri endaga kaasa, kuni leidis ühe kena diivani, kuhu nad maha istuda said. Sellel samal diivanil juhtus istuma ka Theo, keda Kai väga lõbusalt tervitas. "Hei," naeratas Kai Theole, lükates samas Olivieri istuma, et teise kuti sülle maanduda ja oma pudelit lahti korkida. "Või sa ei hakka veel jooma?" küsis ta hetke pärast natukene kulme kortsutades, kui Olivieri suunas vaatas. Ta ei tahtnud ennast täis juua enne, kui Olivier oma pudelitki veel avanud ei ole. Nagu ta ei saaks korki tagasi peale keerata pärast, eksole. Kai sõrmed igatahes tema rummipudeli korgil peatusid ning ta jälgis nüüd Olivieri ja hetkeks vaatas ka Theo suunas jälle. Theo nagu juba jõi. Kõik jõid! Nad hakkavad ka ikka jooma, eks. Parem oleks!
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeFri Feb 27, 2015 4:59 pm

Theo tõstis pilgu, kui silmanurgast lähenevaid inimesi märkas, ning naeratas Kaile ja Olivierile, kes tundusid täitsa peomeeleolus olevat juba. "Hei," vastas ta neile muiates - nende kahega tundis ta end juba enam-vähem vabalt ja pidu läks kohe natuke meeldivamaks. Ta silmitses Kaid, kes Olivierile sülle ronis, ning tõstis taas oma pudeli, et sealt järjekordne lonks võtta. Kuigi tal oli nende kahe pärast hea meel, oli see natuke ikka veel harjumatu, et nad nii vabalt nii lähedased olid. Ja noh, praegu oli natuke third-wheel-tunne ka, aga esialgu polnud sellest veel hullu.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeFri Feb 27, 2015 6:08 pm

Olivier läks lõbusalt Kaiga kaasa ning tervitas ka Theot, kui nad diivani juurde jõudsid. Olly muigas, kui kai ta istuma lükkas ja talle sülle maandus, ent libistas oma vaba käe koheselt ümber noormehe vöökoha. Kai küsimuse peale hakkas Olivier kergelt naerma. ”Kui sa mulle pudeli lahti teed, siis ikka hakkan,” viitas ta sellele, et ta käed olid seal ilusti hõivatud Kai katsumisega, “mis ma siin ikka ootan.” Nojaa, kõik ju juba jõid ja miks siis ka mitte nemad, kuigi Olly plaanis esialgu siiski rahulikumalt võtta. Aega ju oli enda täis joomisega. Siis aga pöördus noormees hoopis Theo poole ning küsis lõbusalt naeratades:”Kuidas pidu on? Kaua oled siin juba?” Pidi ikka viisakas olema ja Theoga ka suhtlema, mitte ainult omaette kahekesi olema seal.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeFri Feb 27, 2015 6:14 pm

"Okei," muigas Kai lõbusalt. Ta vajutas kiire musi Olivieri huultele, aga siis võttis ta Olivieri pudeli, et see avada, samas kuulates, mida kutt Theoga arutas. Kui ta oli Olivieri pudeli avanud, andis ta selle kutile tagasi ning võttis enda pudeli, et seegi avada. Ta võttis mitu ahnet lonksu rummi ja krimpsutas oma nunnut nägu, kui rumm teda seestpoolt kõrvetama hakkas. Aga maitse oli hea, rumm oli kvaliteetne ning Kai ei hakanud jonnima selle pärast. Ta keeras korgi pudelile jälle peale ja libistas käe ümber Olivieri õlgade ja toetas oma põske kuti juustele, kui pilgu Theole suunas. Jaa, nad peavad teistega ka ikka suhtlema, lihtsalt praegu tahtis Kai natukene aega Olivieri süles istuda. Aga küll ta varsti mööda maja ringi jookseb ja inimestega tutvub. Ehk eputab oma võimega ka. Kuigi kõik ei pruukinud seal eriti heatahtlikud olla.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 12:07 am

Nina naeratas lõbusalt kui Jason tema ja ta vestluskaaslase juurde ilmus ning tõstis oma topsi huultele, et sealt oma magusast joogist lonks võtta. "Oi, kõik meie tähtsad jutuajamised jäid nüüd pooleli sinu pärast," muigas Neidis lõbusalt. Tegelikult polnud nad seal midagi tähtsat arutanud ilmselgelt, vaid lihtsalt koolist rääkinud. Ausaltöeldes tüütas see teema Ninat vägagi. "Päris kena peo olete suutnud püsti panna," märkis Nina lõbusalt. Õnneks polnud muusika seal liialt vali, et nad normaalselt rääkida ei saaks. Nina tõstis topsi taas oma huultele ning jõi selle tühjaks. "Kas te jäätegi siia nüüd passima või kutsub üks teist ming tantsima ka?" küsis Nina ikka lõbusal toonil ning naeratas mõlemale kutile kelmikalt.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 12:25 am

Jase naeris laialt naise väite peale, ning hingas siis kiirelt sisse. Rüüpas lonksu oma õllest, ning viis silmad siis küsivalt kursavennale. Too silmitses aga Jasonit. ''Ma kunagi üritasin sulle istet pakkuda, ja see ei kukkunud väga hästi välja, seega mina see julge küll pole.'' Tegi ta tüdrukule silma, ning keerutas end järgmisel hetkel kiirelt kohapeal. Pintsaku hõlmad kaasa lehvides nõudsid lisa, kuid mees ei liigutanud end rohkem. Kinnitas vaid oma käe kindlalt ümber pudeli, ning libistas käega laisalt läbi juuste. ''Oeh,'' kortsutas mees siis viimaks küsivalt oma kulmi, ning viis silmad pudelile. ''Eks seda ole juba aastaid harjutatud ka.'' Kinnitas ta siis heakskiitvalt oma silmi korraks ringi käima viies pidu. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 12:45 pm

Nina kergitas Jasoni vastuse peale kulme. "No hea küll, kui sa nii arake meil oled, siis eks moluta edasi," muigas Nina kerge üleolevusega ning vaatas nüüd Jasoni sõbra poole, kes näis kahtlevat. Nina, aga kasutas oma võimet ja kutt ulataski neiule käe, et ta siis tantsuplatsile juhtida. Tüdruk poetas tühja topsi kuskile mööbliservale, tegi Jase'ile silma ning suundus tantsima. Ninal ei olnud väga tuju tegeleda mingite eputajatega, kes ise ka aru ei saa, mida nad teevad või tahavad. Muidugi oleks ta võinud oma võimet ka Jasoni peal kasutada, aga seda siiski teha ei tahtnud. Kes teab, miks. Ehk tahtis endiselt hoida illusiooni, et ta on tavaline inimene ja kuniks Jason pole enda loomule vastuoluliselt midagi veidrat teinud, ei saa ta kahtlustada, et Nina oleks vähe teistmoodi kui tavaline neiu. 

Mõnda aega lõbustas tüdruk end tolle kuti seltsis tantsides, aga siis seadis ta juba sammud taaskord alumisele korrusele, et endale köögist juua võtta ja seejärel ringi vaadata kas märkab kuskil kedagi tuttavat veel. Ta nägigi Kaid ja Olivieri ja üht uut elaniku nende mõisast. Nina seadis oma enesekindlad sammud nende suunas. "See pidu sakib. Tavalised inimesed ei oska üldse pidu korraldada ja on nii igavad," torises Nina kui oli nende juurde jõudnud, rääkides põhiliselt Kaiga. Seda uut ta ei teadnud ja Olivieriga oli neil väga on/off suhe. Neidis jõi oma magusat jooki asjalikult ja vaatas seal toas ringi.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 1:11 pm

Kai tõstis pilgu just selleks ajaks, kui Nina alla tuli ja köögis ära käis. "Tere sulle ka, päikesekiir," naeris Kai lõbusalt. "Äkki sa peaksid ennast järgmiseks aastaks korraldajaks pakkuma?" muigas Kai, kui tüdruk seal torises, et pidu sitt on ja inimesed nii igavad on. "Kas sa tahad, et ma sind lõbustama tuleks?" küsis Kai lõbusalt ja pisut kavalalt, pilk tüdrukul. "Sa näed väga hea välja täna, muide," mainis nooruk siis. Kuigi ta oli kindel, et Nina teadis väga täpselt, kui kuradi hea ta välja näeb. Ja Kail vist esimest korda ei olnud nende sõnade ja kavaluse taga mingit tõsisemat mõtet. Ehk siis kutt võttis enda ja Olivieri suhet üsna tõsiselt ja ei kavatsenud siin Ninat lõbustada mingil muul moel, kui tema täis jootmise ja tantsimisega. Või noh, midagi sellist. Igal teisel ajal oleks ta tüdrukuga flirtinud temaga voodisse ronimise eesmärgil. Või kuskil mujal asjatamise eesmärgil. Aga mitte enam. Kai silitaski ikka vaba käe sõrmedega Oli juukseid ja jälgis Ninat lõbusal pilgul.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 11:23 pm

Olivieri küsimuse peale Theo muigas. "Ma alles jõudsin, nii et ma veel päris kindel ei ole. Uksest välja tagasi joosta veel ei taha, nii et enam-vähem okei vist," sõnas ta lõbusalt ning võttis veel ühe lonksu õlut. Nina ilmumise peale tuhmus tema naeratus natuke - ta ei tundnud neidu eriti hästi, nii et natuke veider oli olla - aga ta oli ikka veel koos inimestega, keda ta usaldas, nii et päris seltskonnast välja jääda ta vist ei saanud.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 12:55 am

Olivier muigas kergelt musi peale, nii armas oli! Aga siis võttis ta Kailt juba pudeli ning sealt koheselt ka väikse lonksu viskit. Nii mõnus oli! Kergelt kõrvetav, aga täpselt parajalt. Olivier kuulas lõbusalt Theot, sõrmedega kergelt Kai külge silitades. Mõnus oli, kui kutt tal niimoodi süles oli.  “Siis on hea,” vastas ta noormehele veel ja siis ilmus juba Nina kohale. Kai oli nii armas tal seal süles, siuke lõbus, aga Nina nurisemise peale pööritas Olly kergelt silmi, siis lõbus naeratus näol. Ta tuli siia lõbutsema ja ta ei lase Nina torisemisel ega ka sellel, et nad just alati kõige paremini läbi ei saanud, seda plaani rikkuda. Kutt võttis hoopis uue lonksu oma joogist ning pööras siis pilgu naeratades Theo poole, kerge vabandav pilk silmis. Tõenäoliselt ei olnud kutil seal just kõige mugavam niimoodi. Siiski kuulas Olly samas Kai ja Nina vestlust, muiates noormehe komplimendi peale neiule, kuigi ta pidi kohe täitsa nõustuma. Olivier tegi Kai põsele kerge musi ning jäi siis kutti vaatama. “Aga äkki sa lähed ja lõbustad Ninat ja ma siin olen Theole seltsiks?” pakkus ta siis järsku välja, “ja siis ma mingi hetk varsti otsin üles su jälle?” Muidugi ta oleks seal hea meelega ka kogu õhtu Kaiga koos istunud, aga samas ei näinud ta põhjust noormeest kinni hoida. Nad ei pea ju koguaeg ninapidi koos olema ometi. Ja õhtu on pikk veel ees.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 1:09 am

"Prsh, ma ei usu, et ma viitsin nende tüüpidega midagi koos korraldada," raputas Nina pead. Korraldavad hoopis enda peo, vat see oleks juba palju toredam. Neidis lonksas oma jooki taaskord. "Muidugi ma näen hea välja," muigas tüdruk rahulolevalt. "Siiani undub, et see kõik oli vaid ajaraisk," arvas neidis siiski ning libistas sõrmedega läbi oma juuste. Neidis ohkas ning vaatas hetke ruumis ringi. "Jah, tule lõbusta mind," muigas tüdruk. "Lähme tantsima või midagi," pakkus neidis rahulolevalt välja. Kaiga oli alati tore tantsida. Pealegi oleks nii hea talle ligi ajada. Nüüd, kus ta väidab, et on suhtes ja mis kõik.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 1:16 am

Kai kuulas Ninat ja Olivieri lõbusalt ning noogutas siis. "Okei, ma lähen lõbustan Ninat," naeris Kai, aga liibus hoopis Olivierile lähemale, et teda ahnelt suudelda. Seda vaid paar hetke, siis poetas ta musi kuti ninaotsale ja ajas end püsti. "Ja et sa oleksid juba natukene joonud, kui ma sind jälle näen," ütles Kai lõbusalt Olivierile. "Nautige pidu," muigas kutt, sasis siis Theo juukseid ning oma rummipudelist lonksu võttes liikus nüüd Ninaga kaasa. "Ilmselt on mõttetu jaa nendega koos midagi korraldada, peaks omaenda peo tegema. Kus on ainult meiesugused, nemad on ka aastaid diskrimineerinud," seletas Kai siis lõbusalt edasi. Ta lasi Ninal teed juhtida, ei ta teadnud, kus tantsida saab hästi. Kai mängis korraks leegikesega oma sõrmedel, aga see ehmatas mitut tavalist inimest. Kai vaid naeris ning kustutas tule ja jõi jälle oma rummi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 6:49 pm

Nina pööritas silmi kui paarikene seal veel demonstratiivselt amelema pidi. Ausaltöeldes ajas see teda suhteliselt oksele kui paaris olevad inimesed pidid oma intiimsust pidevalt tõestama, aga võib-olla oli see vaid mingi veider Nina enda kiiks. Neidis jõi oma jooki ja ootas kannatlikult, kuni Kai end viimaks Olivierist eemale suudab tirida. Selle aja jookusl oli Nina jõudnud otsusele, et täna ta ei salli Olivieri. Mitte, et kutt oleks teinud midagi, mis Ninat tüütaks. Tegelikult oli Olivier täitsa süütu hing, aga Nina ei saanud Kai peale ärritinud olla ja lihtsaim viis oli kogu oma halb energia Oliveri suunas saata. Kui Kai end püsti ajas ja oli valmis eemale liikuma, kõndis Nina temaga kuni ruumi ukseni, vaevalt kuulates, mida too talle rääkis. Ta seisatas ning tõmbas sõrmedega üle kuti särgikrae, olleks täiesti kindel, et Olly seda nägi. "See oli veidi kortsus," põhjendas ta Kaile muretult ning juhatas siis kuti juba Olly silmaalt ära teisele korrusele. Mida paranoilisemaks ta suudab Olivieri muuta, seda parem. 

"Mis te oletegi nüüd mingis monogaamses suhtes või?" küsis Nina lõbusalt ja pisut pilkaval toonil Kai käest kui teda ruumi juhatas kus inimesed tantsisid. Neidis jõi oma joogi ära ja poetas taas tühja topsi kuskile jalust ära. Talle ei meeldinud nii väga tantsida kui tal midagi käes oli. Ta hakkas kohe muusika rütmis tantsima, liigutades oma keha parajalt väljakutsuvalt. Aga tal ei olnud plaanis sellega võita kellegi teise tähelepanu peale Kai.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 6:56 pm

Saatnud oma silmadega Nina ja oma kursavenna tantsima ei teinud ta peale neile veel paari pilku heitmata neist enam suurt välja. Seda enam oli kuti üllatus üsnagi suur, kui kutt kes oli läinud neiuga tantsima varsti juba nende seltskonnas tagasi oli. Jase otsis kiirelt silmadega neidu, kuid seda ta enam ei leidnud, nüüd jäi ta oma kursavenda nokkima. Jõudnud oma pudeli jällegi tühjendada ulatas keegi talle uue, ning vaevumata rohkem edasi rääkimast uuris ta silmadega ruumis ringi. Siis jäi talle taaskord Nina silma, ning kuti silmad olid kinnitunud noortele. Nina oli suutnud tekitada noormehes huvi, ning ilmselgelt oli seda antud hetkel ka välja paista, et ta ilmselgelt neid oma pilguga saatis. Samas müksas ta ka oma kursavenda, kui pudeli uuesti huultele asetas, ning silmitses noori edasi. Kes see kutt oli, kes hetkel tüdrukuga tantsuplatsil aega veetis?
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 7:05 pm

Kai kergitas kulme, kui Nina seal sedasi peatus ja tema särgikraed sättis. "Suured tänud," muigas kutt lõbusalt, arvamata sellest liigutusest väga midagi. Ta liikus tüdrukuga kaasa teisele korrusele ning võttis veel mõned lonksud oma rummist enne, kui pudeli kindlalt kinni korkis. Ta ei pannud seda siiski kuskile ära. Oma tantsukaaslast ta katsuma ei hakka ning pudelit on hea käes hoida, et selles kindel olla. Pealegi ta ei tahtnud, et mõned lollid inimesed selle ära joovad. Tema rumm! Mida tema siis joob, kui see ära juuakse, eksole. Kutt hakkas hoopis tantsima, muiates lõbusalt Nina küsimuse peale. "Me oleme jah nüüd väga ilusas ja toimivas ja toredas monogaamses suhtes," ütles kutt rahulolevalt. "Häirib?" küsis ta lõbusalt. Tüdruku tantsimine oli küll väga seksikas ja Kaile meeldis seda vaadata ja iga teise situatsiooni puhul oleks ta neiuga korralikult flirtima hakanud ja ta kuskile nurga taha meelitanud, aga mitte seekord. Tegelikult, flirtida vast isegi ju võiks? Või ei? Nad ei olnud Olivieriga sellest rääkinud. Seda igatahes Kai teadis, et seksima ei hakka ta kellegi teisega, peale Oli.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 10:29 pm

Olivier suudles Kaid ahnelt vastu, nii hea! Kui Kai eemale tõmbus, libistas noormees oma käe kuti ümbert ära ning sättis ennast seal kohe mugavamalt istuma. “Teie ka,” vastas Olly muiates Kaile, mõeldes seda nii joomise kui ka nautimise kohta. Noormees võttis oma pudelist selle peale kohe veel ühe lonksu ning jälgis siis pilguga, kuidas noored sealt toast väljusid. Selle peale, kuidas Nina seal väga demonstratiivselt Kai kraed sättis, kortsutas Olivier kulmu. Tundus võrdlemisi ebavajalik liigutus, ning teades Kai ja Nina omavaheliste suhete ajalugu, mõisas ikkagi jutud liikusid ja Olivieril olid täitsa silmad peas endal ka, pani see teda natuke muretsema. Olivier ei kahelnud küll Kai truuduses, aga Nina pealetükkivus ei meeldinud talle sellegipoolest. Võib-olla ei olnudki nii hea mõte neid kahekesi minema saata. Ohates pööras ta end Theo poole tagasi, manades siis näole lõbusa naeratuse. “Räägi, kuidas sul siis vahepeal läinud on?” küsis noormees kergelt naeratades ning võttis siis veel ühe lonksu oma viskipudelist. Nii hea oli juua ju ometi! Ja ta üleüldse tuli siia lõbutsema ning üritas seega Nina ära unustada.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 11:01 pm

Nina turtsatas lõbusalt Kai küsimuse peale. "Miks peaks mind kellegi suhe häirima?" küsis ta lausa natukene norival toonil. "Pigem ma ei taha uskuda, et sina oled võimeline mingiks monogaamsuseks," selgitas neidis. Kaid oli veider sellises suhtes näha. Tegelikult see loomulikult häiris Ninat. Kai ei pööranud talle enam sellist tähelepanu nagu varem ja see oli kuradi jama ju. Tüdrukule meeldis kõik tähelepanu, mille ta sai. "Saadki lihtsalt välja lülitada selle kõige?" uuris Nina lõbusalt ning liibus Kaile seksikalt lähemale. Ta tõstis kuti vaba käe enda puusale ning põimis enda käed mugavalt ümber Kai kaela. Neiu kaval pilk püsis noormehe silmadel. Ümbritsevat ei pannudki ta niivõrd tähele. Vähemalt mitte seda, et keegi teine talle rohkem tähelepanu hetkel pööras kui Kai. "Sa tahad öelda, et sa suudad sellele kõigele vastu panna?" küsis Nina kulme kergitades. Ta ei tahaks seda väga uskuda.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 11:11 pm

Kai naeris lõbusalt Nina sõnade peale. "Ma olen varemgi suhtes olnud," mainis kutt lõbusalt. Jaa, aga need olid lühikesed suhted ja Kai ei olnud üldse nii huvitatud oma partnerist, kui ta nüüd Olivierist oli. Võiks mõnes mõttes arvata, et ta jahtis kutti nii kaua ja nüüd sai ja teda enam ei huvita. Aga ei, läks hoopis vastupidi. Nüüd huvitas teda veelgi rohkem, ta tahtis Olivieri täiesti endale! Ja ta tahtis täiesti Olivieri oma olla. Siiski muutus Kai muie kavalamaks, kui Nina talle sedasi lähemale liibus ning kutt lasi oma käel tüdruku puusal puhata. Ta liibus omakorda neiule lähemale ning kallutas oma pead pisut, puudutades oma ninaotsaga kergelt tüdruku kaela. Võis isegi jääda mulje, et ta suudles neiu kaela, aga tegelikult ta ei teinud seda. Kutt hingas sügavalt sisse ja tõmbus jälle eemale, ajades end korralikult sirgu. "Ma tahan jah öelda, et ma suudan sellele kõigele vastu panna," muigas kutt rahulolevalt. Ega ta mingi loom ei olnud, et kõike kepib, mis liigub. Ta suudab ennast talitseda küll. Tal olid tungid, ja need ihad olid ehk tugevamad, kui normaalsel inimesel, aga ta suutis end talitseda ja väga edukalt ka veel.
Back to top Go down
Sponsored content

Definitely not a party Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not a party
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Muud kohad-
Jump to: