Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Jay Swizz I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Jay Swizz I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Jay Swizz I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Jay Swizz I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Jay Swizz I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Jay Swizz I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Jay Swizz I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Jay Swizz I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Jay Swizz I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Jay Swizz I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Jay Swizz I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Jay Swizz I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Jay Swizz I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Jay Swizz I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Jay Swizz I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Jay Swizz

Go down 
AuthorMessage
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

Jay Swizz Empty
PostSubject: Jay Swizz   Jay Swizz I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 11:37 pm

Jay Swizz Tumblr_neoi0fg8lJ1qik2bvo1_500

Jay Ryan Swizz
In the end there's only war and everybody dies

Hüüdnimi: Jay
Vanus, sünnipäev: 28-aastane, 5. november
Võime: Energia ammutamine - võime, mille käigus on võimalik ammutada elusolenditelt (alustades inimeste ja loomadega ning lõpetades taimedega) energiat, muutes sedaviisi ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt tugevamaks/osavamaks/paremaks jne. Seda siis vastavalt sellele, millelt ja kui palju on ta energiat hankinud. Ammutades energiat nõrgendab see teisi, seda kuni minestamise ja halvemal juhul surmani.

Pildiohver: Ian Somerhalder

Pikkus: 182cm
Kaal: 81kg
Välimuse iseärasused: Vasaku käe siseküljel kiri "Hic et nunc" (ladina k "Siin ja praegu"). Lisaks on tal kehal, kätel ja jalgadel tohutult arme, mõni neist on ka näos.
Muu: Jay on keskmisest pikem ja tugevama kehaehitusega noormees, kelle puhul paistavad esimesena silma tema tugevad näojooned ning energiast kriiskavad sinised silmad. Tal on süsimustad juuksed, mis on pisut pikemaks kasvanud ja enamjaolt oma loomulikus olekus. Tema igapäevane riietus on pigem massi sulanduv, kuid selle trumpab üle tema geenidega (pärisgeenidega) kaasa tulnud kena välimus, mis harva jätab mõne naisterahva külmaks.

Iseloom: Jays on justkui kaks erinevat isiksust - üks on range õppejõud, kes nõuab enda loengutes karmi distsipliini, laskmata mitte kellelgi endale vastu hakata või mõnda muud lollust korda saata. Samal ajal on tema eesmärgiks ka parim tulemus, mistõttu on tema õpetamismeetodid võib-olla natukene liiga ranged. Aga eks sellepärast ta koolis inimesi võitlema õpetabki. Talle ei meeldi inimeste juures olevad nõrkused, omamata erilist kaastunnet kellegi vastu. Väljaspool kooli on tema esimese isiksusega sarnane ainult too sama hoolimatus - peale teiste ei hooli ta väga ka iseendast. Teda ei huvita, kui teda on valitsemas mõni oht, sest surmakartus on tal juba aastaid kadunud olnud ning ta on üsnagi "in it to win it" meelelaadiga. Kuigi temast võib mulje jääda kui inimesest, kes istub vaguralt kodus ja vaatab kurja näoga televiisorist poliitilisi uudiseid, on ta tegelikult üsnagi elav inimene. Vähemalt siis, kui ta on joogiseks läinud. Kuna talle meeldib juua natuke liiga palju, ei ole kuigi imekspandav, kui õhtul peale kooli on näha teda kusagil baaris viskit või mõnda muud kanget limpsimas. Huumori poolest on ta pisut liiga sarkastiline ja seda nii koolis kui ka väljaspool kooli. Ta ei suuda alati ära tajuda, kui ta on kellelegi vaimselt liiga teinud, mis muudab ta ilmselt üsna klassikaliseks bully'ks.
Sinu lemmikud: kvaliteetsed brändid, ilusad tumedapäised naised, korrale alluvad õpilased, hakkajad ja julged inimesed, piparmündikakao. 
Mis ei meeldi: nõrgad inimesed, liigse tähelepanvajadustega õpilased, ebaõiglus, diskrimineerimine.
Tugevad küljed: korra kehtestamine, asja selgeks tegemine, oma võimes on ta ka ilmselgelt väga hea - nüüdseks tunneb ta oma piire ikka päris hästi; võitlemine nii käsitsi kui ka tulirelvadega; võimet rakendades on ta tegelikult ka väga hea isegi kõige keerulisemas matemaatikas, aga kuna teda sellised asjad ei huvita, ei kasuta ta oma võimet üldjuhul sellisteks asjadeks.
Nõrgad küljed: tunnetest arusaamine, iseendaga vaimselt hakkamasaamine, suhete hoidmine ja muud sellised pehmode värgid.

Perekond/ajalugu:
Kui Jay sündis, oli riigis konservatiivide võim paar aastat tagasi kaotatud ja võimul olid lõpuks ometi liberaalid. Kuigi kord oli niiöelda majja löödud, oli geneetiliselt muundatud inimeste eksisteerimine endiselt natuke ohustatud. 
Noormehe ema Marie oli üks võimetega inimestest, kelle võimeks oli elusolendite ellu äratamine. Väga võimas ta selles siiski ei olnud - inimesi ei suutnud ta kunagi ellu äratada, peamiselt suutis ta seda teha väiksemate loomadega ning eriti hästi töötas see lilledega. Tänu oma võimele töötas Marie ka loomaarstina, sest mõne kiisukese elupäästmine oli see, mida ta tundis, et peab just siin maailmas tegema. Tema silmis oli talle osutunud võime kingitus kusagilt kõrgemalt ja ta oli igati tänulik selle eest, lubades, et teeb oma võimega ainult head. Ka tema abikaasa Nordon jagas sama tõdemust, kuigi too oli täiesti tavaline inimene. Nad kohtusid väga suurte segaduste ajal - ühest küljest üritati endiselt võimetega inimesi hävitada ja nendega katseid teha ning teisest küljest üritati aina enam elulaadi võrdsemaks muuta. Mõlemad olid südames head inimesed ning tahtsid ainult seda, et maailmas oleks rahu. Ilmselt see neid kokku viiski. 
Nordon töötas esialgu parlamendis kultuurinõunikuna, kuid peale seda, kui ta sai aru, kui vale kogu see konservatiivide mõttelaad on, astus ta oma ametikohalt tagasi, mis sest, et tema ei mõjutanud otseselt kuidagi seda, mis võimetega inimestega tehti. Ta rajas enda naisega vaikselt kodukese kogu mässust pisut eemale, sest ta ei tahtnud, et avalikkus või üldse keegi teada saaks, et Marie on võimega. Kuna tegu oli üsna erilise oskusega, oli mees üsna kinel, et tema naise peal hakatakse katseid tegema ja seda ta ilmselgelt ei tahtnud. Kui nad koos elama hakkasid, oli Marie veel veterinaariatudeng ning Nordon kohaliku kultuurimaja projektijuht. Nende vanusevahe oli tubli kümme aastat, kuid hingelt olid nad sama vanad, nii et ega see kedagi väga ei häirinud.
Nad elasid mõned aastad vaikselt kahekesi, kuni rahutused lõppema hakkasid ning konservatiivid kukutati. Kaks aastat peale seda sündis neile väike poeg nimega Jay Ryan.
Vaatamata sellele, et võimetega inimesed tundsid ennast tänaval väga vabalt ja tundsid ennast võitmatutena, oli endiselt kuulujutte Genesise tegutsemise kohta. Kahjuks ei olnud need ainult kuulujutud, sest ajal, mis Jay oli kõigest kolm, rööviti tema ema otse poisi silme alt, et naisega ilmselgelt katseid teha. Sellest sai ta muidugi mitu aastat hiljem aru. Nad olid just pargis jalutanud ja Marie oli poisi rõõmuks ühe närtsinud lillekese tagasi ellu äratanud, kui seda pealt nähti ning järgmiselt hetkel naine minema viidi. Röökiv 3-aastane poiss jäi täiesti üksinda parki, kuni ta leiti ja isa kätte toimetati.
Möödusid aastad ning Jay kasvas suuremaks, elades koos isaga. Nordon oli küll üritanud vahepeal uut naist leida, kuid mingihetk ta loobus, sest sai aru, et ei saa kunagi Mariest üle. Jay käis lasteaias ja koolis nagu kõik teised lapsedki, kuni jõudis kätte murdeiga ehk aeg, kui hakati aru saama, kes lastest on võimetega ja kes mitte. Vahepeal oli tema isa juba külavanemaks saanud ehk too töötas edukalt selle kallal, et seal külas ei oleks absoluutselt mitte mingisugust diskrimineerimist. Vaatamata sellele, et ta oli igati toetav, oli ta siiski äärmiselt pettunud, kui 15-aastasena Jay võimed avaldusid. Alguses ei saadud sellest absoluutselt aru, kuid mingihetk hakkasid noormehe puudutused teisi aina rohkem kurnama, muutes Jayd ennast palju energilisemaks ning tublimaks. Lõpuks sai Nordon aru, et midagi on siiski teisiti. Teinud paar inimsõbralikku katset, jõudsid nad võime järelduseni ning nooruki isa ei leidnud muud varianti, kui poeg Nooki saata.
Sinna Jay läkski, olles ilmselgelt vägagi ahastuses, et ta ei saa oma kodukülas olla. Õnneks sai ta aeg-ajalt siiski isa näha, kuid ajapikku jäid need külaskäigud aina harvemaks. Ta kohanes sealse elamisega, saades omale palju uusi sõpru ja tehes muud toredamat. Kuna ta pooljuhuslikult ennast alati palju tugevamaks, kiiremaks ning targemaks tegi, oli tal alati energiat natuke liiga palju üle, mis ilmselgelt ta pahandusi tegema pani. 
Ta käis mõned aastad veel keskkoolis, kuni oli aeg ülikooli minna. Selleks ajaks oli see enam-vähem tolereeritav, et tavalised inimesed ja võimetega inimesed koos ühes ülikoolis käisid, kuid oli ka endiselt väga suurt diskrimineerimist nii õpilaste, õppejõudude kui ka mõninga juhtkonna poolt. Sellest hoolimata astus Jay sinna psühholoogiat õppima. Tal oli küll seal natuke raske, kuid vähemalt oli tegu kohaga, kus ta õppis elementaarse kaklemise ära. Alla ei jäänu ta kellelegi - tänu oma võimele suutis ta nii ülirasked psühholoogiamõisted kiirelt pähe õppida kui ka kõikidele norijatele korralikult tappa anda. Pisut pikem patsutus õlale ja juba oligi tal energiat juures. 
Jay norimine lõppes tänu tema võimele üsna ruttu, kuid teisi kiusati endiselt edasi ja kõike ei suutnud ju jälgida. Ükspäev sattus ta peale sellele, kus ühes nurgas noored tavainimesed ühte nõrgemat võimega inimest peksid, suutes nad kõik sealt ära ajada. Kannatanule kutsus ta kiirabi, kuid kahjuks oli liiga hilja ja too suri sisemiste verekaotuste tõttu juba kiirabiautos. Tegu ei olnud ainsa sellelaadse juhtumiga. Levisid jutud, et endiselt on neid, kes om väga raukindlalt võimetega inimeste vastu ning et need inimesed endiselt moodustavad oma väikeseid Genesise rühmasid. Mõned võisid olla amatöörid, mõned aga tõelised. Igatahes oli tegu ainult kuulujuttudega ja alust ei saanud ühelegi neist panna. Kuna aga Jayd hakkas väga selline asi häirima, jättis ta enda psühholoogiaõpingud lõpuni ja läks hoopiski militaarkooli sõduriks õppima. Sellega sai ta muidugi jälle väga hästi hakkama, mistõttu oodati temalt juba kolme aasta möödudes suuri tegusid. Ilmselt tänu sellele võeti ta ka kampa salarühmitusse, mis tegeleski erinevate Genesiste otsimisega. Idee oli kõik nad üles otsida ja lõplikult hävitada, et maailmas valitseks täielik rahu. 
Oma järgmised viis aastat pühendaski ta täielikult mööda maailma käimisele, kaasas väike kamp inimesi ning silme ees ainult üks missioon - leida Genesise rühmitused ning nad hävitada. Nad kuulasid maad ja smuugeldasid ennast siseringidesse, et võimalikult palju infot saada. Kaks esimest aastat ei leidnud ta ühtegi päris konkreetset rühmitust. Ainult mõned kambad kutte, kes arvasid, et on ilgelt lahe mutantlapsi peksta tänaval. Nende jaoks oli nende kambas üks mõttemanipulaator, kes nende mõtteviise täielikult muutis ja nad tolerantseteks inimesteks muundas. Lõpuks aga leiti ka natuke vägevam organisatsioon, mis peale täielikku kinnitamist ka õhku lasti. Tegu oli natuke rängema lahinguga, mis kaotas ka mõned nende mehed. 
Niiviisi jätkusid ka nende järgnevad aastad - sepitsemised, valed ja lõpuks õhku laskmised ja tapmised, uskudes, et see kõik on parema riigi hüvanguks. Alles peale seda, kui Jay oli viis aastat sellega juba tegelenud, hakkas ta mõtlema, kas see ei ole mitte vale, mida nad teevad. Samamoodi nagu Genesis kunagi tappis muundatud inimesi, tapavad nemad teistsuguste uskumustega inimesi. Asi polnud küll täielikult võrreldav, kuid tema arvates oleks pidanud tapmisele mingisugune teine variant olla. Kuna ta ei suutnud kõrgematele juhtidele seda korralikult selgeks teha ning kokkuleppele jõuda, lahkus ta rühmitusest, et minna edasi ülikooli õppejõuks.

Varia: 

  • Jay õpetab ülikoolis sellist kursust nagu "Füüsiline ettevalmistus". Tegu on lisaainega ehk võimalik valida absoluutselt kõikidel erialadel. Juurde on ainult kirjutatud, et võimetega inimestele on see väga soovitatav.
  • Sõidab mootorrattaga.
  • Omab ilusat korterit Londoni kesklinnas.Back to top Go down
 
Jay Swizz
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: You'd be the one :: Tegelaste tutvustused-
Jump to: