Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Tutvustus I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Tutvustus I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Tutvustus I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Tutvustus I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Tutvustus I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Tutvustus I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Tutvustus I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Tutvustus I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Tutvustus I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Tutvustus I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Tutvustus I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Tutvustus I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Tutvustus I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Tutvustus I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Tutvustus I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Tutvustus

Go down 
AuthorMessage
Noah & Emma

Noah & Emma


Posts : 19

Tutvustus Empty
PostSubject: Tutvustus   Tutvustus I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 9:14 pm

73 aastat tagasi lasi tundmatu ravimifirma välja viiruse, mis ideaalis oleks pidanud reguleerima ülerahvastatust, tekitades geneetiliselt nõrgemates inimestes immuunsussüsteemi nõrgenemist, jättes elama vaid „tugevamad“. Plaan oli ideaalne, kuna AIDSile polnud endiselt ravimit ja seda oleks saanud kattevarjuna kasutada. Viirust levitati üle maailma ja kes ei nakkunud, kandsid seda lihtsalt edasi, nakatades uusi indiviide. Paraku ei toiminud viirus nii, nagu loodeti. Puudusid pädevad katsed, mistõttu olid tagajärjed ootamatud. Viirus mitte ei nõrgestanud osade inimeste immuunsussüsteemi vaid tegi oma valiku, muutes mitmete inimeste geneetilist koodi. Sündisid nii öelda superinimesed, kellel avaldusid üleloomulikud võimed. Viirus siiski tappis hulgaliselt inimesi, aga neist kõik olid vanemad kui 70 eluaastat, mis omakorda muutis kogu ühiskonna nooremaks. Võimed avaldusid esialgu vaid 15-19 aastastel noortel ja seda üle maailma. Mida rohkem erivõimetega inimesi välja hakkas tulema, seda murelikumaks muutusid suured riigipead. Võimetega inimesed tundusid pigem olema ohuks ja neile hakati jahti pidama. Võeti vastu seadusi, mis muutsid elu muundunud inimeste jaoks talumatuks. Senini ei paljastatud, kuidas võimed üldse avalduma hakkasid. Loodi militaarprogramm „Genesis“, mis püüdis või tappis võimetega inimesi. Avalikkusele oli teada, et võimetega inimesed tehti kahjutuks. Tegelikkuses võeti nad vangistusse ja nende peal tehti katseid. Esialgne Genesis kasvas ja arenes ning sai toetust kõikjalt. Vähesed julgesid midagi nende tegevuse vastu öelda, veel vähem teha. Kes pildile jäid, hukati või trambiti maatasa. Paljud võimetega inimesed pagesid, varjasid end ja hoidsid võimalikult madalat profiili. Osadel õnnestus see hästi, osadel mitte nii hästi. Võim kuulus Konservatiividele. 
 
Kaks indiviidi Noah ja Emma kogusid salaja andmeid võimetega inimeste kohta ja püüdsid muuta maailma paremaks kõigi jaoks. Alustades vaid kahekesi ja väikestest tegudest, suutsid nad viiekümne kolme aastaga veenda piisavalt suurel hulgal inimesi, et võimetega inimesed ei ole halvad. Toimusid ülestõusud, inimesed julgesid aina rohkem rääkida ja välja tulla. Viimaks suudeti Konservatiivid võimult kukutada ja võimule pääsesid Liberaalid. Programm Genesis keelustati ja seadused muudeti õiglasemaks kõigi, eriti võimetega inimeste jaoks. Loodi isegi koole ja asutusi muundunud inimeste jaoks, et neil oleks turvaline keskkond, kus oma võimeid õppida ja arendada. Neist tuntuim on Inglismaal asuv mõis Nook (norra keeles: pelgupaik). Mõisa omanikeks on eelnimetatud kaks indiviidi, kes alustasid sealse kooliga kakskümmend aastat tagasi ja nüüdseks on neil mõisas õpilasi üle kogu maailma erinevates vanustes. Mõisas on ka vanemaid õpilasi, kes valdavad oma võimet nüüdseks väga hästi ja nad tegelevad noorte õpilaste abistamise ja koolitamisega. Siiani on Nook turvaliseim koht võimetega inimestele. 
 
Mõisa lähedal asuvas linnas on tuntud ülikool, mis ühena vähestest ülikoolidest lubab õppima ka võimetega inimesi. Eelistatult siiski neid, kes on Nook’ist, sest nende puhul saab kool kindel olla, et noortel on võimed kontrolli all. Ülikoolis õpib pigem siiski rohkem tavalisi inimesi ja mitte kõik neist pole sallivad, kuigi kool püüab sallivat keskkonda luua. 
 
Asjad, mida kindlasti peaks teadma: 

 • Esimesed võimetega inimesed ilmutasid end 2015, 73 aastat tagasi.
 • Võimed avaldusid tänu tundmatu viiruse levikule, viiruse alged pole siiani teada.
 • Olenemata Genesise programmi sulgemisest on kahtlusi, et inimesed endiselt teevad katseid muundunud inimeste peal.
 • Viimased teadalevad katsetused toimusid 20 aastat tagasi.
 • Konservatiivid kukutati võimult 30 aastat tagasi.
 • Võimed ei ole päritavad.
 • Viirust ei ole suudetud peatada ega likvideerida ja kuigi selle surmav osa on suudetud pidurdada, avalduvad võimed endiselt.
 • Võimed avalduvad tavaliselt vanuses 14-18. Harvemal juhul hiljem, mitte kunagi varem.
 • Alguses on võimed kontrollimatud.
 • Aasta on 2088.
 • Kooli kaks juhti on üle 70 aasta vanad.
   


Last edited by Noah & Emma on Thu Feb 19, 2015 8:38 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Noah & Emma

Noah & Emma


Posts : 19

Tutvustus Empty
PostSubject: Re: Tutvustus   Tutvustus I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 10:41 pm

Nook

Nooki näol on tegemist mõisaga, kus alustasid Noah ja Emma tegutsemist juba kakskümmend aastat tagasi. Aastate jooksul on seda ka järjest paremaks muudetud ja täiustatud, et kõigil võimalikult hea oleks. Nook asub Londonist mõne kilomeetri kaugusel.

Nookis elavad vaid võimetega inimesed, see on nende nii-öelda 'safe place'. Tavalised inimesed käivad seal harva, eriti omal algatusel. Mõisas saavad võimetega inimesed end alati turvaliselt tunda ning neid ei kritiseerita selle pärast, mis nad on. 

Noah ja Emma on põhilised, kes tegelevad sellega, et otsida üles võimetega inimesed ning pakkuda neile Nookis turvatunnet. Kui nad leiavad kellegi, siis nad lähevad tema juurde ja räägivad temaga. Samas on jutud Nookist üsna levinud ning eriti viimasel ajal on paljud võimetega inimesed ise oma tee sinna leidnud ning neid on lahkelt vastu võetud.

Nookis elavad nii noored kui täiskasvanud, õpilased ja õpetajad. Kõik täiustavad ennast kuidagi ning aitavad teistel ma võimeid arendada ning kontrollida. Enamik õppetunde toimuvad mõisas võimete põhjal, õpitakse seda kontrollima ning muidki asju oma võimega tegema. Noortele, kes on alles oma võimed avastanud, on seal aga ka tavalisi tunde, nagu matemaatika ja inglise keel, kuna ei soovita, et noored jääksid ilma oma haridusest puhtalt selle tõttu, et nad on tavalistest inimestest teistsugused. Vanemad õpilased on suhteliselt suures osas teinud otsuse minna ülikooli, eriti Londonisse, kuna see asub lähedal. 

Nookis elavad õpilased esialgu kolmestes tubades, välja arvatud juhtudel, kui õpilane on ohtlik teistele, kuna ei oska veel oma võimet kontrollida. Tubadesse jaotamise otsustab mõisa juhatus. Juba aastaid mõisas elanud isikutel on võimalus saada ka täiesti omaette tuba. Söögi pärast ei pea keegi muretsema, hommiku-, lõuna- ja õhtusöök on mõisa poolt alati olemas. Siiski on puhkenurgas ka väike kööginurgake, kus soovi korral saab ise süüa teha, ning kuhu on juhatuse poolt toodud muudki näksimist. Vannitoad ja vetsud on õpilastel, kes elavad mitmekesi toas, sooneutraalselt korruse peale ühised. Neil, kes on omaette tubades, on ka omaette väike vannituba olemas. 

Mõisas kehtib öörahu ning ka see, millal saavad õpilased kuskile ära minna. Öörahu algab kell 23 igal õhtul ning lõpeb kell 7 hommikul. Täisealised õpilased (vähemalt 18-aastased) võivad mõisast ära käia igal ajal ning endale ka külalisi kutsuda. Alaealised õpilased peavad nädala sees kella 22-ks ning nädalavahetusel kella 23-ks mõisas tagasi olema.


Last edited by Noah & Emma on Thu Feb 19, 2015 8:39 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Noah & Emma

Noah & Emma


Posts : 19

Tutvustus Empty
PostSubject: Re: Tutvustus   Tutvustus I_icon_minitimeThu Feb 19, 2015 7:25 pm

Ülikool

Suur osa tegevusest keskendub ülikoolile, mis asub Londoni kesklinnas. Selles ülikoolis saab õppida pea kõike. [Piltide teemas on pilt peahoonest, kuid campuses on veel mitmeid muid hooneid, kus keskendutakse erinevatele erialadele]

Selles ülikoolis õpivad nii tavalised inimesed kui ka võimetega isikud. Võimetega isikutest eelistatakse neid, kes elavad Nookis, kuna nende puhul teatakse kindlalt, et neil on võimed kontrolli all ja neid ei pea kartma. 

Inimestest üliõpilased elavad ülikoolist umbes viie minutilise jalutuskäigu kaugusel ühiselamus. Seal kehtib öörahu, mis kestab 23-st õhtul 6-ni hommikul, kuid tudengitel on lubatud igal ajal väljas käia ning mingit kindlat tagasi olemise aega pole, kuna tegemist on siiski täiskasvanutega. Tudengid elavad kahestes tubades ning igal korrusel on üks ühine köök, üks ühine sooneutraalne duširuum ning üks ühine sooneutraalne tualettruum. 

Ei ole võimatu, et mõni üliõpilastest elab Londonis oma kodus, kuid see on pigem harv juhus. 
Back to top Go down
Sponsored content

Tutvustus Empty
PostSubject: Re: Tutvustus   Tutvustus I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tutvustus
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: There's you in everything I do :: Tutvustus-
Jump to: