Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Rebaste rets [MASSIKAS]

Go down 
+2
Nina Robbins
Noah & Emma
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 12:08 am

Nina naeris selle peale ikka lõbusalt. "Oled rahul oma rebasega?" uuris neidis nüüd, pööramata Tristani sõpradele suuremat tähelepanu. Neid talle nagunii ei tutvustatud. "Ma nuiasin selle välja," näitas Nina nüüd oma helendavat käepaela kutile. "Ja sind ootab lõbus lahtipakkimine pärast," muigas Nina kavalalt. "Tule nüüd, ma tahan tantsida," nuias Nina Tristanit endaga kaasa sikutades. Alles nüüd pani ta tähele mingit tsikki, kes vist püüdis ka Tristani tähelepanu püüda. Too vist oligi see nimetatud rebane. Nina ei pruukinud eriline suhte tüüp olla ehk, aga kui ta juba suhtes oli, siis ta kaitses oma "vara" kiivalt. Seega liibus neidis Tristanile lähemale ning suudles tema huuli ahnelt, et too rebane kohe paika ära panna. Tema kutt!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 12:17 am

"Olen," kinnitas Tris muigega. Jaa, kui Nina vaid teaks, mida nad korda saatsid. Aga noh, Tristan ei arvanud, et nad veel käiksid, pigem lihtsalt tore lõbutseda. "Oled õnnelik selle üle?" küsis kutt järgmisena laia naeratusega. Nojah, kui see helendav tilulilu läks Ninale peale, siis võis Tris talle neid veel sebida. "Mul on veel jutuajamine pooleli," mainis Tris tantsimise peale. Siis aga suudles Nina üsna ootamatult kutti, mille peale Tris hetkeks kulmud kõrgemale kergitas, aga ilmselgelt suudles Tristan naist vastu. Enda selja tagant kuulis kutt rebase vahemärkust asja kohta, et litside koht on tänavatel.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 12:32 am

Nina tõmbus Tristanist eemale nagu oleks külma vett kaela saanud kui tsiki lauset kuulis. "Miks sa siis siin veel oled ja mitte tänaval?" küsis Nina teravalt vastu ning kergitas oma kulme küsivalt. Mida vittu? See tsikk oli ilmselgelt Tristanist rohkem huvitatud kui Nina esialgu arvanud oli. Ja no selline asi ei meeldinud tüdrukule kohe üldse mitte. Või täpsemalt tal polnud midagi selle vastu kui tema kutti taheti, pigem oli ta selle vastu, et see tsikk arvas, et tal on mingi õigus Tristanile. "Kui sind häirib, et ma oma kutti suudlen, siis ma soovitan sul heaga uttu tõmmata siit," ütles Nina nüüd tüdrukule üleolevalt. Selle peale turtsatas too rebane samuti üleolevalt ning tahtis Ninale kallale karata. Tundus et ta sihtis esimese asjana pikki juukseid millest kinni haarata, aga Nina astus kiire sammu eemale, eemaldudes sedasi ka Tristanist ning rebasetüdruk jäi Nina ette lihtsalt seisma, käed tõstetud, aga ei teinud midagi. Nina tige pilk oli kindlalt tüdrukul ja ta mõjutas teda, et too talle kallale ei tuleks. Sellest võis aru saada ilmselt vaid Tristan. Algul plaanis Nina panna tüdrukut midagi vastikut tegema, aga siis ta taipas, et see tõmbaks liialt tähelepanu. Neidis tõstis pilgu naeratades Tristanile. "Me lähme ajame tüdrukute asju," sõnas Nina lõbusalt, hääl muretu, aga tema silmis vilkus tige tuluke, mis ei tõotanud head. Ta suundus nüüd klubi ukse poole, rebane tema ees kõndimas. Ilmselgelt mitte omast vabast tahtest, aga teistele ei pruukinud sellist muljet üldse jääda. Mingit tüdrukute jutte ei kavatsenud Nina tsikiga aga üldse ajada. Kui keegi kavatseb talle kallale tulla, siis ta paneb selle inimese kahetsema. Nina suundus tolle tüdrukuga otsemat teed pidi tüdrukute tualettruumi ja kui ta oli veendunud, et seal peale nende kahe pole kedagi, hoolitses neidis selle eest, et ta rikuks ära tolle tsiki outfiti ja meigi ja juuksed, jättes enda välimuse kenasti puutumata. Kui ta rebasetüdrukuga lõpetanud oli, sõimas too Ninat nõiaks ja mis kõik ning hetkeks tundis Nina isegi, et ta oli liiga karm olnud, aga no fakk, ta oli vihane. Neidis väljus vetsust, suundudes seekord otsemat teed pidi baari. Ehk pärast otsib uuesti Tristani üles kui kutt teda enne ei leia. Praegu tahtis ta juua. Ühe magusa kokteili tellinud, istus nina baarileti äärde ning surkis kõrrega purustatud jääd oma kokteilis. Ta oli endiselt tige, aga uskus, et varsti see tunne lahtub. Keegi ei kutsu teda litsiks, kurat võtaks!
Too rebase plika väljus vetsust märja kleidi, katkiste sukkadega, äärmiselt sassis juustega ja meigiga, mis oli täiesti laiali. Mitte just parim välimus, millega klubis aega veeta, seega kirustaski ta klubist kohe välja, et ära joosta. Seda veel paljajalu kusjuures. Kus ta kingad olid? Kurat seda teab.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 12:43 am

Tristan ei saanud aru, miks Nina nii kettasse läks. Tris oleks ise ka saanud asjaga hakkama, aga muidugi pidi Nina seda väikest kommentaari nii tõsiselt võtma. "Nina!" hõikas kutt järgi, kui naine Trisi repsuga eemale kadus. Oh well, Tris üritas. Ta ei uskunud, et Nina midagi väga hullu korda saadaks. Kui välja jooksis aga see sama neiu, ainult et kümme korda hullema välimusega, siis viskas mees enda tühja pudeli ühte prügikasti ja jättis sõbrad sinnapaika, et Nina üles otsida. Baarileti ääres võiski näha neiut valges kleidis, kes enda üksindusega välja paistis. "Nina, miks sa kohe nii vihastasid? Ta oli purjus, ta ei mõelnud seda nii," arvas Tristan, üritades asja natuke siluda.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 12:52 am

Nina ei pööranud oma pilku Tristanile kui kutt sinna tuli vaid tõstis enda kokteiliklaasi ning imes läbi kõrre jooki kuni kutt rääkis. Kui kutt vaikis, asetas ta klaasi taas lauale ning viis viimaks pilgu noormehele. "Mind väga ei koti, mismoodi ta seda mõtles või ei mõelnud. Keegi ei ütle mulle nii," ütles Nina tõsiselt "Ja kui keegi ütleb, siis ma näitan neile koha kätte," lisas ta kindlameelselt juurde ning vaatas taas oma jooki, võttes sellest uue lonksu. "Pealegi ma nägin, mis moodi ta sind vahtis, meid vahtis. Mulle ei meeldi kui igasugused hakkavad minu vara enda omaks arvama," selgitas Nina. Tema meelest igati õiglane käitumine. "Ja sina lased oma tüdruku kohta niimoodi öelda?" küsis Nina nüüd taas kulme kergitades ning keeras end rohkem Tristani poole. Tema üks jalg oli üle teise. "Sul on savi, et su tüdruku kohta lits öeldakse? Sa tahadki mingi litsiga koos olla?" küsis Nina ikka kulmud kergitatud, pilgus endiselt see õel säde läikimas. Ta ei talunud kui keegi teda natukenegi alavääristas. Lihtsalt absoluutselt ei talunud. Ja inimese kohta, kes mõjus väga enesekindlalt, reageeris Nina sellistele asjadele väga üle, aga ta ei osanud ka teisiti. Nüüd olenes kõik sellest kuidas Tristan oma kaardid mängib, sest Nina juba hakkas end üles kütma selle pärast, et Tristan polnud sekkunud ja midagi öelnud. Ta ei mõelnud sellele, et tema ei lasknudki kutil midagi väga vahele öelda. Ta hakkas ärrituma, et Tristan lasi kellelgi teda solvata.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:06 am

Tris ohkas ja pööritas kergelt silmi. Miks naised kõike südamesse kohe võtsid? "Ta on muidu üsna normaalne inimene, vähemalt retsimisel ta küll väga vastu ei hakanud. Aga ma jootsin ta täis," üritas Tristan naisele selgeks teha, et kutt oli enda repsule pisut palju veini kurgust alla kallanud. "Vara? Ma ei ole kellegi oma," kinnitas Tris. Ta kuulus vaid iseendale. "Ma ei jõudnud midagi tehagi ju, sa plahvatasid sekundiga ja ära üritagi vastupidist väita," rääkis Tris enda madalal häälel, mis tavaliselt mõjus üsna hästi inimeste veenmisel. "Nina, rahune maha. Keegi ei pea sind litsiks," katsetas Tristan veel ühe korra. Ta ei viitsinud küll terve õhtu selle teema üle jageleda.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:15 am

Nüüd oli Nina see, kes silmi pööritas ning pilgu Tristanilt eemale pööras ja oma jooki taas surkis kui kutti kuula. "Ma olengi rahunenud," mainis neidis vaikselt siiski. Ta silmitses oma jooki ja imes sealt hetke pärast suure sõõmu. Seejärel tõstis ta pilgu tagasi Tristanile. "Ma lihtsalt olen selline," arvas neidis viimaks. "Ma ärritun selliste asjade peale ja ma ei tea miks, ma lihtsalt ärritun," ohkas tüdruk. "Ma ei talu kui mulle sitasti öeldakse ja ma tunnen, et ma pean inimesed kohe paika panema," selgitas Nina end. Miks ta üldse selgitas end kutile praegu? Tüdruk tõstis oma vasaku käe Tristani rinnale ja mängis tema särginööbiga, jälgides ise ka seda nüüd, nagu oleks see kõige põnevam asi maailmas. "Kas me oleme paar üldse?" küsis Nina ohates ning tõstis pilgu Tristanile. "Sest ma olen segaduses ja ma tahan teada, mis värk on. Kas sa kepid teisi?" küsis Nina uuesti kulme kergitades, pilk ikka Tristani silmadel. Äkki ta ei tahagi seda vastust üldse teada. Ta tahtis oma peomeeleolu tagasi! Kurat võtaks! Keegi siit kuradi klubist ju ikka tahab tantsida temaga.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:29 am

Tristan hoidis silmi tüdrukul, kes ilmselgelt veel vihane kogu asja peale oli. Tris oli kindel, et täna ta küll Ninaga voodisse ei jõua, kahju. "Sa oled sama rahunenud kui mina olen asiaat," vastas mees kerge turtsatusega. Pärast tüdrukut võttis ta neiu joogist ühe sõõmu ja siis krimpsutas nägu. Kuradi magusat kokteili suutis Nina ikka kannatada. Kui neiu hakkas kuti särginööbiga mängima, viis Tris hetkeks silmad nööbile ja siis uuesti tüdrukule. "Ma ei tea, midagi ametlikuks nagu tehtud ei ole," ütles Tristan kerge õlakehituse saatel. Järgmine küsimus oli otsekohene. "Jah," jäi mees ausaks. Miks ikka hakata praegu valetama.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:34 am

Nina kergitas kulme ning ohkas raskelt kui kutt ütles, et ta kepib teisi. Nina tõstis kõrre enda joogist välja ning kaanis selle kõik endale sisse. Ta ajas end püsti ning haaras letilt enda koti. Hetkeks kaalus ta ära minna ja seda võis Tristan tema pilgust ja olekust ka näha, aga siis Nina peatus siiski ning seisatas Tristani ette. Ta viis käe kuti kaela ümber ning suudles teda pehmelt. "Ma ei taha, et sa teisi kepid," sõnas neidis tõsiselt. "Ma tahan, et sa ainult mind kepiks. Ma tahan, et me oleks mingi ametlik asi. Ma ei tee seda just väga tihti, seda suhte värki just. Aga ma tahan nüüd, sinuga," seletas Nina. "Aga sa pead mulle nüüd kohe vastama, Tristan. Ja siis me peame mingid reeglid paika panema ja värki," seletas Nina. Ta ei teadnud ise ka, miks ta kutiga nii palju vaeva tahtis näha. No ilmselt need silmad. Ja tal oli Tristaniga nii hea olla. Nina libistas oma käe kuti kaela ümbert tema põsele ning silitas seda õrnalt, pilk ikka nooruki silmades.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:50 am

Mees sai aru, et Ninale ei meeldinud üldse mõte Tristanist teiste naistega, miks ta muidu hakkas vaikselt lahkuma. Siiski otsustas Nina mingil veidral põhjusel Trisi juurde jääda. Ilmselgelt suudles mees naist vastu, kes ütleks ära Nina kuumadest huultest. "Ah et ainult sind," märkis Tristan muigega. "Aga ma ei ole eriti sellistes suhetes olnud, kus ma ainult üht võin keppida," lisas Tris naeratusega. Ometi ta kaalus seda mõtet. "Mis need reeglid siis oleksid? Seks teistega on ilmselt keelatud, aga muu?" küsis Tristan. Flirtimine on okei? Samas ei tahaks Tristan küll, et Nina teistega flirdiks või suudleks.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:55 am

Nina kergitas kulme kui Tristan ütles, et ta pole sellistes suhetes olnud varem. "Ma pole üldse väga suhetes olnud varem," tunnistas neidis. Ta mõtles nüüd reeglite peale, mis nad peaks sättima. "Sa võid teistega keppida ainult siis kui mina ka seal olen," ütles Nina tõsiselt. See oli hea reegel ju? Threesomeide vastu polnud Ninal kunagi midagi olnud. Need olid vahvad. "Flirtida võib, aga mina tulen esimesena ja sama kehtib vastupidi. Kui me kumbki flirdime mõne kolmanda isikuga, siis esmajoones pöörame tähelepanu siiski teineteisele," seletas Nina. Tundus ju ka mõistlik. "Ja kui mõni tsikk mind litsiks sõimab, siis ma virutan talle," arvas Nina selle peale veel ning vaatas küsivalt Tristanile otsa, et mida kutt sellest arvab.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 2:10 am

"Ühesõnaga, teistega võin flirtida, kui sind seal ei ole?" ei saanud Tristan sellest reeglist täpselt aru. "Aga kui ma aus olen, siis mulle ei meeldi, kui mu tüdrukud teiste meestega flirdivad," tunnistas Tris. USA-s oli tal üks suhtelaadne asi ja seal oli küll neiul teada, et kui tema teistega flirdib, siis Tris teeb selle "teise" elu korralikuks põrguks. Varem või hiljem sai naiskadel flirtimisisu otsa. "Viruta, seda mina väga vist keelata ei saa," nõustus kutt viimasega, lai muie huulil. Ta viipas barmenile, et üks viski saada.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 2:32 am

Nina kortsutas kulme kui Tristan selle niimoodi välja ütles. Sedasi kõlas see üsna tobedalt. Ta langetas oma käe ning sättis end taas baaripukile istuma. Aga ta ei saanudki seda reeglit väga teha kui Tristan juba teatas, et tema ei taha et Nina teiste meestega flirdiks. "Kui mina ei või, siis ei või sina ka," muigas neidis lõbusalt kulme kergitades. Nii oli ainult aus ju. "Ja kui mina olen SINU tüdruk, siis sina oled MINU kutt," lisas Nina juurde. "See tähendab seda, et kui sina kohtled mind kui omandit, kohtlen mina sind samamoodi," märkis neidis. Ja kui Tristan ei kohtle teda kui omandit, siis püüab Nina meest ka samamoodi mitte kohelda. Asi pidi võrdne ja aus olema. "On sul veel mingeid reegleid?" uuris Nina huviga. Ta vaatas kuidas Tristan endale viskit tellis. "Teeme tekiila shote," palus neidis hoopis. "Ja kas sa siis tuled tantsima minuga või sul on su sõpradega veel tähtsaid jutte?" uuris Nina lausa kerge üleolevusega. Ta tahtis tantsida Tristaniga! Või kellegagi!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:57 pm

Tristan ohkas. See teema oli liiga keeruline. "Aga kui see juhtu nii... Kogemata? Saad aru, see on mul juba veres," ütles kutt kerge muigega. Ta ei tahtnud, et Nina käiks teistega flirtimas, samas... Kui mees seda ei näe, siis ei ole äkki ka eriti probleemi? "Aga ma ei ole siiski sinu vara," pidi Tris kordama. Ta ei tahtnud, et keegi tunneks õigust kutile ette dikteerida, mida ta tohib ja ei tohi teha, ta oli siiski täiskasvanu, kes otsustas ise. "Sa ei muutu mingisuguseks armukadedaks tšikiks, kes keelab igasuguse suhtluse teiste tüdrukutega ära," nõudis Tristan veel üht reeglit. "Viski on parem," mainis mees, aga siis püüdis uuesti baarmeni tähelepanu, et ta hoopis tekiilashotid neile ette valmistaks. "Tulen," sõnas Tris kerge peanoogutusega, et siis Ninalt uuesti üks suudlus välja norida.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 2:10 pm

Nina kuulas Tristanit, lõbus naeratus huulil, aga enne kui ta midagi vastata jõudis, suudles noormees teda juba. Nina vastas suudlusele nõudlikult, tõstes oma käe noormehe juustesse, et neid pisut sasida, aga mitte sassi ajada. "Ma ei muutu armukadedaks tšikiks kui sa mulle põhjust ei anna," sõnas Nina viimaks kui pisut eemale tõmbus. "Ja kui kogemata flirtisid kellegagi, siis okei, aga ma tahan sellest teada. Ei varja selliseid asju minu eest," sõnas Nina nüüd. Tundus mõistlik. "Seni kuni ikkagi mina su tähelepanu lõpuks saan ja sa ei pane mind end tundma kui prügi, olen ma okei," sõnas Nina. Üsna mõistlik ju. Ta ei keelaks üldse mingit flirti tegelikult, see oli suhteliselt savi ju. Mõne jaoks oli juba lihtsalt sõbralik vestlus flirt, aga kui tema ei või teiste meestega flirtida peab Tristani puhul asi sama moodi piiratud olema. Kui neile shotid ette lükati viimaks, võttis nina sidruni ning tilgutas selle mahla enda vasakule käele. Seejärel võttis ta sidruni enda vasaku käe sõrmede vahele ning raputas oma käele soola ja viimaks võttis shoti kätte ning ootas Tristani järel, et temaga koos shot sisse võtta.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 3:59 pm

Ka Olivier sai endale nunnu neiu rebase, kellega nad kohe ilusti läbi said. Aga sellegi poolest ei andnud Olivier talle armu, vaid lasi neiul kõikides ülesannetes ilusti kaasa lüüa ja jootis ta ikka päris korralikult täis. Ja õnneks püsis Kai ka Olivieri läheduses, seega oli noormehel isegi täitsa hea meel, et ta oli ikkagi otsustanud osaleda retsil. Ka tema lasi siiski oma rebasel ilusti ennast korda tegema minna, liikudes ka ise Nooki. Olivier valis endale välja mustad teksad ning musta triiksärgi, mille varrukad ilusti küünarnukkideni üles keeras. Ja ka jalanõud olid tal ilusad musta värvi ja õnneks ka vägagi mugavad. Kai valget riietust nähes muigas noormees kergelt, nad sobisid täitsa hästi kokku niimoodi ja Kai oli nii kena! Igatahes jõudsid nad siis juba klubisse. Olivier ei olnud isegi kindel, kas ta rebane juba seal on, kui nad veel õhtu jooksul kohtuvad, siis on tore, aga mitte midagi ei juhtu, kui nad ka ei kohtu. Peaasi, et ta koos Kaiga pidutseda saaks! Olivier lasi rahulikult Kail piletid osta, neil toimis see kuidagi ilusti, et kord maksis üks ja kord teine ja vahel siiski maksis kumbki enda eest. Tervitusjoogi võttis noormees üsna kõhklevalt vastu, eelmine pidu ei läinud tal niipea meelest, aga samas arvas ta,et üks jook midagi halba ikka ei tee. Ta lihtsalt ei joo nii palju seekord ja väldib viskit, siis peaks kõik okei olema. „Lähme tantsima, või vaatame natuke ringi?“ küsis kutt Kailt lõbusalt, kui oli noormeest õrnalt suudelnud.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 4:04 pm

Kai jõi oma tervitusjoogi väga usinalt ära ning musitas Olivieri eriti nunnusti vastu, kui nooruk teda suudles. Peod Kaile meeldisid, alkohol meeldis ka väga, aga mõnes mõttes oleks ikka tahtnud kodus ja kaisus olla. "Lähme joome veel veidi ja siis lähme tantsima," arvas Kai lõbusalt. Ta oli selles klubis varemgi käinud ja ümbrusega tutvuma ta igatahes ei pidanud. Noormees tiriski Olivieri leti poole, kortsutades ainult natukene kulme, kui märkas, et Nina Tristaniga seal miilustas ja mida kõike muud tegi. Aga ta ei öelnud midagi, isegi ei tervitanud tüdrukut ning suundus hoopis Olivieriga teise leti otsa, et neile mõlemale kaks tekiila shoti võtta. No kõigepealt tuleb natukene ikka purju juua ennast ja siis saab tantsida! Kuid ka Kai ei kavatsenud ennast maani täis juua seekord, tõesti olid halvad mälestused eelmise peoga, ning Kai ei tahtnud, et midagi sarnast korduks. Kuigi ilmselt ei kordu ka.
Back to top Go down
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 7:08 pm

Mees silus pärast suudlust pisut enda juukseid, et seal mingisugune linnupesa ei oleks, Tristanit siiski huvitas enda välimus. "Olgu, teeme nii," leppis Tris praegu Ninaga kokku, aga oli kindel, et ei hakka naisele enda päevaplaani ette kandma. Kui Tristanil tekib soov kellegagi flirtida, siis ta ka teeb seda. Mees võttis tekiilashoti ja tegi selle soola ja laimiga ära. "Nüüd tahad siis tantsida, jah?" küsis Tris Ninalt. Oeh, Tristan ise ei olnud eriline tantsufänn, aga naiste heaks tehti paljugi ära. Üks sõbranna lehvitas eemalt, kellele Tris naeratusega tagasi viipas. Ahjaa, nüüd ei tohi vist sinna juurde minna ja tüüpilist flirtivat nalja tegema hakata, Nina saaks uuesti kurjaks.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 7:29 pm

Nina võttis Tristaniga samal ajal shoti sisse ning sõi sidruni ära. Küsimuse peale noogutas neidis vastuseks. Ta toppis sidruni koore pitsi ning ajas end püsti, võttes taas oma koti. Nina Märkas eemal Kaid ja Olivieri shote tegemas. Tahaks ka Kaiga shote teha, aga nad polnud siiani suutnud ära leppida, nii et see nali jääb ära. Neidis vaatas lõbusalt naeratades hoopis Tristani poole. "Nüüd lähme tantsima," muigas Nina. Ta haaras veel kiirelt ühe salvrätiku ning kuivatas sellega oma käed. Selle ära visanud, märkas ta kuidas Tristan üht tüdrukut eemal tervitas. Neidis siiski ei hakanud selle peale väga oma tähelepanu raiskama. Seni kuni Tristan tema juurest minema ei jookse, on tüdruk okei. Ta haaras kuti käest ning suundus temaga nüüd trepile ja sealt üles tantsusaali kus juba väga paljud inimesed tantsisid. Nina naeratas Tristanile laialt nin vedas ta tantsuplatsile, hakates siis enda seksikat keha muusika rütmis võimalikult Tristani läheduses liiutama.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 11:22 pm

„Sobib,“ vastas Olivier Kaile nunnusti, kui Kai tahtis juua, siis seda pidi ta saama. Ja pärast saab Olivier tantsida ilusti! Mõnes mõttes oleks temagi tahtnud kodus kaisus olla, aga samas oli hea vahepeal majast välja ka saada. Ja öösel nad saavad ikka jälle kaisus olla ometi. Olivier jõudis oma tervitusjoogi vaevu ära juua, kui Kai nad juba baarileti äärde vedas. Ka Olivier märkas silmanurgast Ninat, ent ei hakanud seda üleüldse teemaks võtma. Nad ei olnud küll Kaiga neiust väga palju rääkinud, aga nii palju Olly ikka teadis, et nad endiselt väga just ei suhtle omavahel. Olivier ohkas kergelt, kui Kai neile shotid tellis. „Teeme nii, et sa mind väga purju ei jooda täna, kallis,“ tegi ta Kaile ettepanku, kuid see ei tähendanud siiski, et ta oma shotid puutumata jätaks. Natuke ju ikka võis juua. Ja Olivieril ei oleks isegi midagi selle vastu olnud, kui Kai ennast väga täis joonud oleks.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 27, 2015 9:15 am

Kai tegi oma käe ilustiga sidruniga kokku ja raputas sinna soola peale, kui Olivieri kuulas. "Miks nii?" uuris noormees, kui ootas, et Oli ka valmis oleks. Nad lõid shotiklaase ilusti kokku ja siis limpsis Kai soola, võttis tekiila endale sisse ja näris kohe sidrunit peale. Mmh, kui hea. Tõesti hea. Aga tegelikult ei olnud kutil tõesti plaani end maani täis juua, sest ta tahtis ka enam-vähem adekvaatne olla. kasvõi juhuks, kui ta rebaseneiul midagi juhtuma peaks. Eeldades, et neiu oli seal. Kai vaataski korra otsivalt ringi ning märkaski tüdrukut armsas kollases kleidis oma sõbrannadega vestlemas.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 1:26 am

Olivier valmistas ka enda käe shoti võtmiseks ette, ilusti kõik sidrun ja sool ja puha. „Ma lihtsalt ei tahaks täna väga täis jääda,“ vastas ta noormehe küsimusele, uskudes et Kai mõistab, miks noormees seda ei taha. Kelmikas pilk silmis lõi ta oma klaasi ilusti Kai omaga kokku ning limpsis siis ilusti ka soola oma käepealt, jõi ruttu klaasi tühjaks ning näris siis sidrunitki. Tekiila ei olnud üldjuhul just ta esimene valik, aga siiski oli see mõnusalt hea. Olivier jälgis, kuidas Kai pilk ringi käis, naeratades õrnalt, kui nägi et see kuti rebasel seisma jäi. Samamoodi naeratades avastas ta, et ka tema enda rebane säras oma rohelises kleidis sealsamas kõrval. Tundus, et neil oli lõbus,mis ju oligi ometi selle peo eesmärk.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 1:20 pm

"Miks mitte?" uuris Kai huviga, kui nautis, kuidas tekiila talle kõhtu jõudis. See tunne oli vägagi hea, Kaile sobis, kuidas see tundus. Nooruk jälgis hetke enda rebast, nähes siis Olivieri oma ka, aga sirutas siis käe, et see Olivieri kuklale toetada ning tõmbas teda endale lähemale, et teda ahnelt suudelda. No talle nii meeldis suudelda seda kutti ja kui ta tahtis musi, siis musi ta pidi saama! Varsti siiski tõmbus Kai eemale, et teinegi shot sisse võtta, kui soola limpsinud oli, ning sõi nüüd asjalikult oma teist sidrunit, kui Olivieri jälgis. Nii ilus kutt lihtsalt. Nad olid oma riietuse suhtes küll nagu öö ja päev, aga Olile nii sobis tume riietus.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 9:04 pm

Olivier muigas kavalalt, kui Kai teda lähemale tõmbas, hoidudes esialgu nooruki küsimusele vastamast. Ta ei saanud aru kas Kai lihtsalt ei saanud pihta või lollitas taga. Aga vahet väga polnud ka. Olivier suudles teda kirglikult vastu, torisedes veidi, kui Kai eemale tõmbus. Ta hoopiski jälgis esialgu, kuidas Kai oma shotti võttis, Kai oli nii seksikas niimoodi valgesse riietatuna, ning alles siis tegeles enda teise shotiga. Ta näris rahulikult oma sidrunit, lastes pilgul mööda ruumi ringi käia. Päris mitmeid tuttavaid nägusid oli siin-seal, aga päris palju oli ka võõraid. Ja keegi ei olnud nii ilus kui Kai!
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2015 9:07 pm

Kai viskas sidruni koore ära ning lükkas shotiklaasid eemale, võttes siis Olivieri käest kinni. "Lähme tantsime," nurus noormees entusiastlikult. Ta tahtis tantsida oma kutiga! Kai tõmbaski Olivieri edasi, teisele korrusele, et nad saaksid seal tantsima hakata. Ruum oli rahvast täis, aga nemad kaks mahuvad ka ju ikkagi ära! Kai tõmbas Olivieri rahva sekka ning liibus talle mõnusalt lähemale, hakates kohe tantsima. Oleks pidanud tollel eelmisel peol ka ikka vaid Olivieriga olema ja temaga tantsima, mitte Ninaga tantsima minema. Oleks kõik jamad ära hoidnud. Aga vähemalt olid nad Olivieriga nüüd korras. Ja kes teab, äkki kunagi Ninaga ka.
Back to top Go down
Sponsored content





Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rebaste rets [MASSIKAS]   Rebaste rets [MASSIKAS] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rebaste rets [MASSIKAS]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Õppus [massikas]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: Ühiselamu-
Jump to: