Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Rapture I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Rapture I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Rapture I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Rapture I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Rapture I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Rapture I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Rapture I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Rapture I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Rapture I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Rapture I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Rapture I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Rapture I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Rapture I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Rapture I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Rapture I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Rapture

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rapture Empty
PostSubject: Rapture   Rapture I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 11:01 pm

Tristan oli paarile inimesele lekitanud uudise, et ta ootab võimetega inimesi 22:30 pühapäeva õhtul treeningkeskuse keldrikorruse poksiruumi. See oli väike ruum, kus rippusid poksikotid ja põrand oli kaetud madratsitega, ruum oli aga paksude betoonseintega ja ilmselgelt puudusid ka aknad. Tris pidas seda ülioluliseks.

Selle kogunemise suitsukatteks oli treening võimetega noortele. Tristan tahtis aga isiklikult ka kindlaks teha, et siia tuleksid võimetega inimesed. Mees kandis musti teksaseid ja samas toonis triiksärki. Ta vaatas kella, viis minutit oli veel aega, aga ilmselt hakkas varsti inimesi kogunema.
OT: Massikas võimetega inimestele
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeSun Mar 29, 2015 11:59 pm

Kuna Nookis siiski olid vaid võimetega inimesed ja sinna väga muud rahvast ei tulnud, eriti sinna "trenni", ei muretsenud Nina selle pärast, et mõni võimeteta inimene võiks välja ilmuda. Nüüdseks oli neidis ka kenasti korda tehtud ja nagu polekski kunagi midagi viga olnud. Selle eest pidi ta väga tänulik olema Olivierile. Ilmselgelt. Siiski oli tüdruk kartlik ja pigem ettevaatlik. Ta oli koguni loobunud oma armastatud kõrgetest kontsadest ja nüüd võis teda vaid madalates jalanõudes näha. Praegugi kandis Nina lumivalgeid tenniseid, olles sedasi oma 20cm lühem kui ta tavaliselt oli. Jalas olid tal veel helesinised lõhkised liibuvad teksad ning seljas valge pikk maika, mille käeaugud olid piisavalt suured, et neist võiks näha Nina heleroosasid, valgete täppidega rinnahoidjaid. Ta oli maikale alumisse paremasse nurka sõlme keeranud, et see liibuvam oleks. Maika peal kandis tüdruk helesinist teksajakki, mille hõlmad olid lahti ja varrukad küünarnukkideni üles keeratud. Oma juuksed oli ta nagu ikka ära sirgendanud, aga need olid kõrges hobusesabas. Loomulikult kandis Nina ka meiki ja lõhnas magusalt.

Ta avas ruumi, kus Tristan seda koosolekut korraldada oli tahtnud, ukse ning kergitas veidi kulme kui märkas, et ta esimene on kes kohale tulnud. Neidis astus ruumi, sulges ukse ja kõndis kohe Tristani juurde. Ta tõstis oma käed mehe pihale, ajas end veidi kikivarvukile ning vajutas pehme musi mehe huultele. "Üksi siin siis," kommenteeris Nina armsalt naeratades, vaadates Tristanile silma. Praegu tahtis ta mehega nunnu olla, aga kui sinna teised ka tulevad, lubab ta tal ilusti boss olla ega tatista temaga. Aga praegu võis. Praegu ihkas tüdruk mehe lähedust.

Ta ei osanud sellest koosolekust väga midagi oodata. Ta enam-vähem aimas, mis Tristani seisukohad olid ja mingis mõttes ta pooldas ka neid, aga tema esimene viha oli lahtunud. Ta ei tundnud end enam sellises tujus, et tahaks tõrvikute ja hangudega maju põletama minna. Tundus, et Tristan ja Kai siiski niimoodi mõtlesid ja tundes lojaalsust nende mõlemi vastu teadis Nina, et ta toetaks seda plaani. Iseasi kui tulihingeliselt ja kas ta oleks valmis ka ise tõrvikut kätte võtma. See kõik ilmselt selguks pärast seda koosolekut seal. Teisi tuli ka ilmselt kohale ju ja nende arvamus oli samamoodi oluline. Ehk oskas keegi koguni mingi asjalikuma lahenduse välja tuua, kui inimeste peksmise ja jumal teab mille veel.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 12:12 am

Kai ei olnud terve selle aja eriti korralikult maganud, pärast seda Nina röövimist. Seega ei olnud imestada, et kutt tuli kohale, nähes välja nagu väike zombie, käes üsna suur termostass kange kohviga. Nüüd oli ta lattelt mustale kohvile edasi liikunud, suutmata enam latte peal üleval püsida. Muidugi kutt vahepeal magas, tund-paar, aga ta ärkas alati õudusunenägudega, nähes neid laipu ja oma vanemaid. Ja seega istus ta suurema osa ajast üleval. Olivieri üritas ta mitte väga häirida, kui öösiti üleval oli. Üksi oma toas ei suudaks kutt vist üldse magada, kutt oligi viimasel ajal oma toas käinud vaid riideid vahetamas ja üldse vaid vajadusel. Muu aja veetis ta Olivieriga koos. Kui koolis polnud, muidugi.

Noorukil olid seljas tumedad riided, mustad liibuvad teksad ning must T-särk, mille peale oli ta tõmmanud tumesinise pusa. Jalas olid tal mugavad tumedad papud, juuksed olid kutil mõnusalt sassis. Ruumi, kus Tristan neid ootas, astus nooruk koos Olivieriga, samal ajal oma kohvist lonksu võttes. "Hei," ütles Kai pehmelt naeratades, pigem Ninale. Nad said Ninaga nüüd jälle läbi! Aga Tristanit ta üleliia küll usaldama ei kippunud, kuid kuni Nina on õnnelik, ei hakka Kai seda suhet surkima. Aga ta pidi tunnistama, et Tristani idee oli hea. Kai ei tahtnud inimesi tapma minna ega midagi, kuid ta ei saa lasta neil pääseda, kes Ninale sedasi tegid. Lihtsalt ei saanud.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 1:52 am

Olivieril ei olnud isegi küsimust tekkinud, kas minna sinna koosolekule või mitte, kui Kai talle sellest rääkinud oli. Ta küll ei teadnud, mida sellest täpselt oodata, aga eks seda siis näeb ja kuuleb täpsemalt. Aga seda teadis Olivier igatahes, et midagi tuleb ette võtta, sest järgmine kord ei pruugi üldse nii palju vedada, kui seekord. Kui seda üldse vedamiseks sai lugeda - Kai oli ikka väga sassis omadega endiselt ja Olly eeldas, et ega Ninal ka väga parem seis ei ole. Pigem eeldas ta, et isegi hullem.

Olivieril oli samuti end üsna tumedalt riietanud, teksad olid mustad ning t-särk tumehall. Nagu ikka ei olnud noormees mingi pusa ega jakiga jamama hakanud. Jalga oli ta pnnud mustad tennise,d et ikka võimalikult mugav oleks. Olivier oli natukene mures, et Kai viimasel ajal nii palju kohvi jõi, aga samas ei saanud ta ka midagi teha selle vastu. "Hei," ütles ka Olivier omalt poolt, kui nad Kaiga ilusti ruumi astusid. Ta polnudki väga palju sattunud sinna poksiruumi, aga ta pidi tõdema, et Tristan oli sellessuhtes päris hea koha valinud selle koosoleku jaoks.
Back to top Go down
Tristan Wilton
22-aastane // mälu manipulatsioon
Tristan Wilton


Posts : 80
Ülikool : Riigiteadused

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 7:49 pm

Tris naeratas, kui Nina ruumi sisenes, nähes välja nagu miljon dollarit. "Olin," tõdes Tristan. Eks ta tuligi pisut varem kohale eeldusega, et on esimene. "Sa näed suurepärane välja," mainis mees pärast suudlust, käsi ikka veel ümber neiu. "Sa oled siis nõus seda esimest tüüpi mõjutama minuga kaasa kõndima, eks? Muud sa tegema ei pea," küsis Tristan üle. Ehk hakkas Nina kahtlema? Samas oleks see kõvasti abiks olnud, kuna neil ei olnud vaja tähelepanu. 

Kuulnud teisi sisenemas, viis Tristan pilgu ukseavale. Need tüübid. "Kuulge, vabandust, et ma tol päeval natuke ära keerasin. Ma otsisin Ninat ja noh, jah," kõlas Tristani vabandus. Paremat temalt välja ei pigistanud. Mees üldse vabandas, kuna tundis, et peab natukenegi normaalseid suhteid enda liitlastega hoidma. Pealegi sai Tris teada, et need kaks kutti olid pedepoisid, seega Tris ei pidanud armukadetsema. "Me peaks vist veel mõned minutid ootama," mainis mees järgmisena.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 8:20 pm

Nina naeratas Tristanile laialt kui kutt tema välimust kiitis sedasi. "Aitäh," tänas ta rahulolevalt komplimendi eest. "Sa ise näed ka kuradi kuum välja," kommenteeris Nina. Aga Tristan nägi koguaeg kuum välja. Vähemalt Nina meelest. Ja tal olid nii armsad silmad. Ja nii mõnus aktsent. Ja nii hea lõhn alati. Tüdruk oli ikka nii rahul, et sai kutiga sedasi aega veeta ja et tal õnnestus temaga suhtesse saada. Küsimuse peale noogutas neidis. "Olen nõus," sellega ta oli nõus. Aga ainult sellega. Mingi hetk ta isegi mõtles, et virutaks ise ka talle, aga nüüdseks oli see viha temas lahtunud. Ausaltöeldes hakkas ta selles kaasa tulemise mõjutamises ka juba kahtlema, aga keegi pidi seda tegema ja parem tema kui et Tristan veel rohkem oma eluga riskib. Niigi Nina kartis kogu selle plaani osas. Kas see ikka oli hea mõte?

Kui Kai ja Olivier ka ruumi astusid, naeratas Nina neile tervituseks. Järgmisel hetkel Tristan juba vabandas nende ees ja Nina naeratas laialt selle peale. Ta tõusis taas kikivarvukile, et Tristani põsele musi vajutada. "Aitäh," sosistas Nina kutile. Ta ei pidanud teda selle eest tänama, aga tüdrukule oli oluline, et tema kutt ja parim sõber siiski omavahel läbi saaks eks ole. Tristan tõesti vähemalt pingutas ja see oli neidisele oluline. Ta ei mõelnud üldse sellele, et kutt seda oma kasu eesmärgil teeb, mitte Nina jaoks. "Tea, kas tuleb veel inimesi," sõnas Nina vaikselt. Ta tahtis loota, et tuleb, muidu on kogu see ettevõtmine eriti hirmus. Aga ehk niimoodi oligi parem? Vähem tähelepanu?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitimeTue Mar 31, 2015 5:08 pm

Kai kergitas kulmi, kui Tristan seal vabandama hakkas. "Kui armas," ütles noormees vaikselt selle peale. Ega ta selle pärast kohe kuti ees lömitama ei hakka. Nooruk puges Olivierile külje alla, libistades oma vaba käe ümber kuti piha ning tõusis kikivarvukile, et tema põsele musi vajutada. Siis võttis ta oma kuumast kohvist järjekordse lonksu. Varsti peaks vist hakkama energiajooki ka kohvi sisse kallama. Või siis unerohtu ostma. Sellele oli ta juba mitu päeva mõelnud, aga ta ei julgenud midagi võtta. Kuid kui see niimoodi jätkub, siis ta küll ostab unerohtu ja kasvõi võtab üledoosi, et magada saaks. Ta oli tõeliselt väsinud ja seda oli kaugele näha.
Back to top Go down
Sponsored content

Rapture Empty
PostSubject: Re: Rapture   Rapture I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rapture
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Nook :: Treeningkeskus-
Jump to: