HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
by Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
by Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
by Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
by Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
by Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
by Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
by Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
by Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
by Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
by Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
by Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
by Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
by Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
by Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
by Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


Share | 
 

 Theo Walford

Go down 
AuthorMessage
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
avatar

Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

PostSubject: Theo Walford   Fri Feb 20, 2015 12:45 am
Theo Walford
A winner is just a loser who tried one more time

Hüüdnimi: üldiselt on ta nimi piisavalt lihtne, et seda mitte lühendada, aga norimise mõttes öeldakse talle vahel Feo.
Vanus, sünnipäev: 19 / 17.11.2068
Võime: Temperatuurimanipulatsioon - Theo suudab teoorias muuta põhimõtteliselt kõige ja kõigi temperatuuri. Tegelikkuses on ta võime alles välja arenemas ja praegu veel veidi kontrollimatu, aga Theo üritab seda kontrolli alla saada.

Pildiohver: Mario Götze

Pikkus: 175 cm
Kaal: 67 kg
Välimuse iseärasused: Väike arm otsaesisel, üldjuhul kannab kõrvarõngaid.
Muu: Theo on veidi lühemat kasvu, aga laiaõlgne ning heas vormis. Kutt on kõige uhkem oma juuste üle, millega ta hea meelega mässab, nii peegli ees kui niisama ajaviiteks hajameelselt.

Iseloom: Theo vajab oma kestast väljatulemiseks enamasti teiste abi - ise noormees väga sotsiaalne olema ei kipu. Võime avaldumine veidi enne poisi 19. sünnipäeva lõi tema enesekindlusse üsna korraliku augu, kuna tema pere ja sugulaste jaoks olid võimed endiselt täielik tabuteema. Seega kipub Theo ka teiste võimetega inimeste juures pigem ettevaatlik olema ning tõsisemaid teemasid arutab vaid lähedaste inimestega, keda on praegu, uues kohas, võrdlemisi vähe. Võime arendamise kõrval avastab kutt tasapisi ka oma homoseksuaalsust, mida on pärast 19 aastat heteronormatiivses ja homofoobses peres kasvamist üsna raske aktsepteerida. Seega on Theo üsna tihti ebakindel ning isegi veidi arg, kuni ta selgeks saab, mis seisukohal vestluskaaslane tema suhtes on. Lähedasi usaldab Theo jäägitult ning nendega tunneb end vabalt, lastes ka oma lõbusamal poolel välja paista.
Sinu lemmikud: Kuna hea vorm on Theo jaoks pea alati oluline olnud, on üheks tema lemmiktegevuseks igasugune sport, eriti jalgpall. Tal on kerge kiirtoidunõrkus, millele ta väga tihti järele ei anna; samuti meeldib Theole laulda, kuigi seda teeb ta peaaegu eranditult omaette. Theo on ka loomasõber, kui talle selleks võimalus antakse.
Mis ei meeldi: igasugune sallimatus on tema jaoks otsekohe häirekell - kuna ta on pidanud seda päris palju taluma, eelistab ta sallimatutest inimestest nüüd pigem eemale hoida. Mereande Theo põlastab ja ka suitsulõhn talle ei meeldi.
Tugevad küljed: Theo on kannatlik ja järjekindel, kui tema tegevus talle piisavalt huvi pakub; ta on heas füüsilises vormis.
Nõrgad küljed: Esialgu on vähene kontroll oma võime üle nõrk külg; seda üritab kutt aga parandada. Theo kipub pigem arg olema, samuti on ta kohati ülearu usaldav. Ka tema vähene enesekindlus on talle probleemiks.

Perekond/ajalugu: Theo kasvas üles Põhja-Londonis oma vanemate ainsa lapsena. Liberaalide võimuletulekust hoolimata on temad vanemad endiselt pigem konservatiivsed ning seetõttu kasvas Theo üles põlgusega võimetega inimeste vastu. Seega oli tema võime avaldumine veidi enne tema 19. sünnipäeva talle täielik šokk ning esialgu keeldus ta selle olemasolu endale tunnistamast. Kui tema vanemad tema võimest teada said - ööl, kui Theo kogemata nende maja peaaegu jääkambriks jahutas - ütlesid nad temast põhimõtteliselt lahti. Seega tuli Theo Nooki pigem vajadusest kui tahtest ja pole veel päris kohanenud. Vanematega on ta igasuguse kontakti kaotanud ning kannatab nende julmusest hoolimata tihti koduigatsuse käes.
Varia: Theo on nüüdseks leppinud faktiga, et ta on gei, aga suhete loomist ta esialgu veel pelgab, kuna homofoobiat on talle lapsest peale pähe tambitud. Noormees magab alati paksu teki all, kuna komme tuba maha jahutada on tal kohati endiselt alles ja öösiti kipub ta kehatemperatuur langema. Tavaliselt on tal miski näppude vahel, kuna millegi näperdamine aitab tal keskenduda või rahuneda.Back to top Go down
View user profile
 
Theo Walford
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: You'd be the one :: Tegelaste tutvustused-
Jump to: