Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not chat

Go down 
+16
Ms. Beatrice Abrams
Cassie Hollis
Leonarda Crimson
Kai Freberg
Brynjar Folke Sigurðrson
Andrew Hawkins
Evangeline Summers
Jason Jole
Olivier Warring
Jay Swizz
Theo Walford
Nina Robbins
Aurore Moor
Noah & Emma
Olivia Gatwick
Emilie Elizondo
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
AuthorMessage
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 3:36 am

Miks nii vaikne?
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 11:14 am

Kai, kas sa kella ka vaatasid kui sa seda küsisid? Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 12:14 pm

Tere hommikust ! Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 2:15 pm

Ommik!

Põhimõtteliselt Theo tuba on nüüd õhupallidega kaetud or so, ma ei tea kuidas see teema edasi peaks minema.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 2:20 pm

Olivier Warring wrote:
Kai, kas sa kella ka vaatasid kui sa seda küsisid? Very Happy

I did. Very Happy
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 5:48 pm

Leo, tulen teile reageerima sinna? Very Happy
Back to top Go down
Emilie Elizondo
19-aastane // ümbruse manipuleerimine
Emilie Elizondo


Posts : 41
Mõisas oldud aeg : ~3 kuud

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 5:57 pm

Ma arvan, et sa võid küll tulla
Reaktsiooni oleks ka ju tore näha Wink
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 8:22 pm

Yeap, sobiks hästi! Very Happy Aga idk, teeks nii, et me oleme ukse kinni pannud ja hakkame nt ära minema kui sa kohale jõuad ja siis me jääme ootama, mis saab?
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 8:23 pm

Kas asi on alguses, või kavatsebki siin nii vaikseks jääda? Very Happy Ma juba ühes sellises olen, kus suurt midagi ei toimu Very Happy
Back to top Go down
Noah & Emma

Noah & Emma


Posts : 19

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 8:45 pm

Me loodame, et siin ei jää nii vaikseks, varsti teeme ka ehk massiteema. Very Happy 

Aga väike teadaanne ka. Me ei tahtnud seda asja avalikuks ajada, kuid tundub, et seda peab tegema.

Ühe IP alt on tehtud nüüdseks juba 7 kasutajat. Üks neist koopia teise inimese originaaltegelasest. Kuna inimene, kes seda IP-d omab, ei ole teinud mitte midagi muud, kui vaid kasutajaid ja tegelase tutvustusi ja ignoreerinud administatsiooni poolt saadetud kirju, oleme otsustanud selle IP bannida ning kõik need kasutajad kustutada. Kui sellel kasutajate omanikul on midagi selle kohta öelda, siis kuidagi leidis ta foorumi ning administratsiooniga on võimalik ka teistes kohtades ühendust võtta. 

Täname tähelepanu ja mõistva suhtumise eest. Smile
Back to top Go down
Aurore Moor
24-aastane // maa manipuleerimine
Aurore Moor


Posts : 9

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:07 pm

Vahva, ma just vaatasin, et just on keegi registreerunud selle play-by'ga, keda mina kasutada tahtsin, aga kui ta nüüd ära kustutatud sai, siis ma võin seda kasutada, riiight? Very Happy
Also, see nimi Eloise Armen tuleb tuttav ette, mul oli kunagi ühes rp-s vist sellenimeline kasutaja... hmm. Play-by ka sama. Tore, et see kasutaja ära kustutatud sai, aga tore, et see tehti ka, sest see tuletas mulle meelde, et mul oli kunagi selline tore tegelane ja ma kaalun ise ta siia tegemist Razz
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:12 pm

Tundub siis sel juhul, et tegemist on kellegagi, kes ei oma eriti palju iseseisvat mõtlemist.
Ning jah, kui tema fc pole fc nimekirjas, siis võid seda kasutada. Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:14 pm

Beca oli ka kopeeritud tegelane sellisel juhul tho. Sest ma ei usu, et see kes esialgse Beca tegi siia neid kõiki teisi tekitanud oleks.
Back to top Go down
Aurore Moor
24-aastane // maa manipuleerimine
Aurore Moor


Posts : 9

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:14 pm

Okei Very Happy
Kuna mul endal mingit paremat tegelaseideed ei tule praegu, siis ma ilmselt teengi selle tegelase või vähemalt midagi temasarnast siia Very Happy Õpetajad on teretulnud siin muidu ikka?
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:18 pm

No jah, selliseid kopeerijaid meie foorumites ei tolereerita. Smile

Aga jah, õpetajad on ka teretulnud, nii ülikooli kui Nooki. Very Happy
Back to top Go down
Emilie Elizondo
19-aastane // ümbruse manipuleerimine
Emilie Elizondo


Posts : 41
Mõisas oldud aeg : ~3 kuud

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:20 pm

Ma panen veidi teemast välja aga kas keegi ehk teemast oleks huvitatud?
Ma tahaks Emilie õnnelikumaks teha, kuid ilma teemadeta ei taha see eriti toimida Very Happy
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:24 pm

Ma mingi täiega jälgin tsätti ja midagi ei toimu ja siis järsku ma mõnda aega ei jälgi ja siin käib mingi jutt kohe. Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:46 pm

Midagi peaks siin korraldama. Very Happy Siis oleks põhjust silma peal hoida ka Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:47 pm

Meil on plaanid üheks tõsisemaks massikaks ja üheks mitte nii tõsiseks massikaks. Very Happy
Back to top Go down
Aurore Moor
24-aastane // maa manipuleerimine
Aurore Moor


Posts : 9

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:49 pm

Nii, saite endale ühe õpetaja ka siia Very Happy Tekitage veel neid pliispliispliis.
Ja ma võin teemat ka muidu (:
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:49 pm

Kumbasse mina ka sobituks? Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:50 pm

Sina sobituks sinna mitte nii tõsisesse. Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:51 pm

Oeh, eks ma pean oma jama saatusega leppima Very Happy
Back to top Go down
Aurore Moor
24-aastane // maa manipuleerimine
Aurore Moor


Posts : 9

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:55 pm

Siin mingi otsinguteema ka eksisteerib või tuleb mujal arutada selliseid asju? Very Happy
Back to top Go down
Emilie Elizondo
19-aastane // ümbruse manipuleerimine
Emilie Elizondo


Posts : 41
Mõisas oldud aeg : ~3 kuud

Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2015 9:55 pm

Aurore, sa Emilie'le midagi õpetada ei taha? Mis õpetaja sa oled? Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Definitely not chat - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 9 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not chat
Back to top 
Page 9 of 40Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Definitely not chat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Off Topic :: Chatbox-
Jump to: