Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not chat

Go down 
+16
Ms. Beatrice Abrams
Cassie Hollis
Leonarda Crimson
Kai Freberg
Brynjar Folke Sigurðrson
Andrew Hawkins
Evangeline Summers
Jason Jole
Olivier Warring
Jay Swizz
Theo Walford
Nina Robbins
Aurore Moor
Noah & Emma
Olivia Gatwick
Emilie Elizondo
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AuthorMessage
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:26 pm

Ma tahaks kaaaaa pitsat! Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:30 pm

Mul üks pitsa veel on... aga see on mulle endale. Very Happy
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:31 pm

No eks ma saan kunagi hiljem pitsat. Very Happy
Ma niikuinii täna ei jõuaks Tartu enam väga. Very Happy
Söö muidugi ise. Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:33 pm

Ma vaatan, kui ma üldse viitsin seda täna süüa. Very Happy
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:35 pm

Vot sellest ma küll aru ei saa. Very Happy Kuidas sa ei viitsi pitsat süüa? Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:40 pm

Ma sõin just paki krõpsu. Very Happy
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:42 pm

Priorities... Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:45 pm

Just. Very Happy 
Mul on kummikommid ja pähklid ja rabarberikook ka ootamas. Very Happy
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:48 pm

Mul tekib selle jutu peale tahtmine minna ja teha natuke küpsiseid. Very Happy
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:55 pm

Appi, pitsa! tahaks ka, aga mälestus üleeilsest kõhuvalust on üsna ere veel Very Happy ja kõht läheb üleüldse tühjaks Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 6:56 pm

Aga tee. Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:15 pm

Ajate oma toidujutuga minu ka vastu ööd veel poodi. . . 
Nii pole ilus teha. Very Happy
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:20 pm

That was the masterplan, yes, and we have succeeded! Mwhahahahaa!
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:23 pm

Leonarda Crimson wrote:
Ma pole veel nii kaugele mõelnud Very Happy Sul endal mingit head ideed pole? Very Happy Pmst Luna võis ju mingi paari kingi Dakota nina eest ära osta ja sellest kõik pihta hakkaski ja kõik väiksemad asjad, mis Leo pärast seda teinud on käivad lihtsalt väga pinda Very Happy

Davai, mingi et Dakota nüüd tahab tal need kingad tuksi keerata, sest kui tal ei ole, siis ei ole kellelgi onju Very Happy Vb ma suudaksin mõne idee leiutada, aga see on niigi päris hea juba Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:35 pm

The War of Shoes shall burn this manor to the ground võimidagi, yes. Jesus mul on vaja kirjutada mingi jutt kus kõik täpselt mingi taolise väga lollaka põhjuse pärast perse läheb. See oleks epic. Ma vist kirjtuan sellist juttu juba.. Oops.
Anyways, ma teen teema? Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:42 pm

Mulle meeldivad sellised jutud Very Happy
Tee and make sure to bring your shoes Wink
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:50 pm

Oki aga siis kas teeme selles kaupsis mingi stseeni bc Luna ajab Dakotale mingit jooki peale ja julgeb neid kingi kanda? Ja siis nad mõlemad visatakse välja ja siis.. Midagi. Kas Dakota on selline inimene, kes rahva ees tüli üles kisuks?
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:57 pm

Õelad olete Very Happy 
Aga käidud, ja tegelikult ei kurda. Värske õhk teeb ainult head. Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 7:58 pm

Võib ju ka, või oota, seleta veits Very Happy Ma ise mõtlesin, et äkki Leonarda kepsutab kuskil nende kingadega ja siis võtab need korraks ära või midagi ja siis Dakota stiilis paneb need pihta käppelt ja tahab mingi superliimiga kokku määrida või midagi Very Happy Aga see võib toimuda kaupsis küll ja loomulikult nad võivad mingi catfighti ka korraldada seal, et lennutavad jooke üksteise suunas jne Razz
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 8:39 pm

Ok nii vabandused, et ma ära kadusin, õde ärkas üles.
Pmst ma mõtlesin, et Luna ja Dakota ajavad seal kaupsis omi asju nagu korralikud kodanikud, aga siis näiteks Luna jääb mingid naist või vaateakent vahtima ja kõnnib Dakotale otsa sest miks ei kuigi see on suhteliselt karakterist välja, ja siis Dakotal on mingi kena asi seljas mis talle täiega meeldib ja siis noh üldse see sama lits kes kingad turki pani ja siis suht fight, kotiga mööda pead Leole võimuud säärast ja peaks mingi hea sõim ka olema, mis ärritab ja siis Leonarda näiteks võib-olla alguses püüab ta kätt lihtsalt kinni hoida, et ta rohkem virutada ei saaks aga siis saab mingi eriti kõva matsu ja hakkab ise ka vastu ajama. Ja siis tuleb turvamees ja mõlemal tibil natist kinni ja ukse taha. Näiteks? Very Happy
Pmst Leo võib korra seal kaupsis kuhugi istuda ja jalanõud ära võtta, bc jalad valusad ja siis Dakota eemalt on kuri ja haub halbu plaane aga Leonarda ei märka ja siis järgneb kõik see mis ma üleval kirjutasin. Sobiks? Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 8:42 pm

Yes dis is veri gud Very Happy
Back to top Go down
Leonarda Crimson
17-aastane // tervenemine
Leonarda Crimson


Posts : 99
Mõisas oldud aeg : 2 kuud


Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 8:43 pm

Nu davai siis ma lähen tekitan selle teema lõpude lõpuks Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 9:00 pm

Btw, kas siin foorumis on sama aastaaeg kui päriseluski? Very Happy Või äkki ma olen selle osa tutvustusest kahe silma vahele jätnud.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 9:07 pm

Praegu on foorumis veebruar jah. Very Happy
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitimeSun Feb 22, 2015 9:12 pm

Üldiselt on see alati ju nii olnud, et aastaaeg klapib tegelikkusega võimis? Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Definitely not chat - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Definitely not chat   Definitely not chat - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not chat
Back to top 
Page 8 of 40Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Definitely not chat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Off Topic :: Chatbox-
Jump to: