Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Let's have some fun I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Let's have some fun I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Let's have some fun I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Let's have some fun I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Let's have some fun I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Let's have some fun I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Let's have some fun I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Let's have some fun I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Let's have some fun I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Let's have some fun I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Let's have some fun I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Let's have some fun I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Let's have some fun I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Let's have some fun I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Let's have some fun I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Let's have some fun

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 12:31 am

Oli laupäeva pärastlõuna ning Stratford Centre oli möllu täis. Olivier oli kaks viimast päeva veetnud enamjaolt õppides ja nüüd leidis noormees, et ta tahaks mõttele puhkust anda. Kui ta oli otsustanud Londonisse sõita, ei mõelnud noormees loomulikult sellele, et laupäeva pärastlõuna on just see hetk, kus pea kõik inimesed, eriti lastega perekonnad, leiavad oma tee kodust välja ning praeguse ilmaga lõpetasid loomulikult ka enamus neist kaubanduskeskustes. Igatahes, siin Olivier nüüd oli, natukene tüdinenud kogu sellest rahvahulgast, aga samas ei tahtnud ta kohe Nooki tagasi ka minna. 

Olivier, jalas tumedad teksad ning mustad ketsid ning ülevalpool seljas must t-särk ning õhemat sorti samas toonis jakk, võttis suuna raamatupoele, lootes, et seal on ehk rahulikum. Pealegi oli tal nii või naa plaanis lähiajal paar raamatut endale juurde muretseda, seega võis ta seda samahästi ka täna teha. Millegi pärast olid kaubanduskeskused alati üle köetud, ning seega jahutas noormees end märkamatult, samas kui raamatuuriiulite vahel jalutas ning aegajalt peatus, et mõnda raamatut sirvida. 

OT: Kai.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 1:10 am

Kai oli ka sammud Londonisse seadnud ning oli parasjagu kaubanduskeskuses. Ta käes olid juba kaks kotti, kus olid talle uued riided, sest no uusi riideid oli vaja ning Kaile meeldis endale riideid osta. Ja üldse meeldis talle igasuguseid asju osta. Varsti aga noormees tüdines riidepoodidest ning nendest kõikidest inimestest, kes seal tiirlesid ning suundus raamatupoodi, lootes, et väga palju intelligentseid inimesi täna poodlemas ei ole.

Kai liikus oma tumeda koguga raamatupoe suunas. Kutt kandis musti teksasid ning musta pikkade varrukatega pluusi mille peal oli tumesinine jakk. Ta soojendas ennast ise, nii et tal ei olnud vaja väga paksu mantlit kanda. Siiski oli tal musta-halli triibuline sall ka igaks juhuks lõdvalt kaelas ning seekord oli tema juustele sätitud ka armas beanie. Kutil olid jalas mustad tennised. Kai astus poodi, ning tema pilk leidis kohe jahedama kogu, Olivieri. Olgugi, et noormees seljaga tema poole seisis, tundis Kai ta kohe ära.

Noormees muigas rahulolevalt ja jahutas end maha, et Olivier tema tulekut ei tajuks, kui ta juba tajunud polnud, ning astus kutile lähemale, libistades oma vaba käe tema piha ümber ja tõusis kikivarvukile, et noormehe kuklale musi vajutada. "Hei, kallis," muigas Kai kavalal toonil. Nad olid vahepeal veel mitmeid öid koos veetnud, ning see oli kuradi hea. Ja Kaile nii meeldis, et ta võis nüüd igal hetkel kutti musitama minna ja see poleks veider.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 1:54 am

Olivier oli just parasjagu ühte raamatusse süvenenud, kui ta järsku oma piha ümber kellegi kätt tundis. Noormees võpatas, kuid siis tundis ta juba Kai lõhna ja üleüldse tundis noormehe ilusti ära. Naeratades pani Olly raamatu kinni ja riiulisse tagasi ning pööras end siis ringi. "Hei," muigas noormees kavalalt ning suudles siis enda ees seisvat kutti pehmelt. Õnneks oli raamatupood võrdlemisi tühi ja noored said end üsna vabalt tunda seal riiulitevahel. "Mis sind siia toob?" küsis ta naeratades noormehelt, kui lõpuks suudlusest eemaldus, samas käe välja sirutades ja kergelt kuti juukseid sasides. Nii pehmed ja mõnusad juuksed olid! Olivieril oli ilmselgelt väga hea meel noormeest näha jälle.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 2:01 am

Kai naeratas rahulolevalt, kui Olivier end ümber pööras ja teda tervitas. Ta suudles noormeest pehmelt vastu, tõustes jälle kikivarvukile. Pidi siis kutt temast nii palju pikem olema? Aga ta oli nii kena, et Kai ei saanud viriseda selle pärast, et kutt nii pikk oli. Ta nurises vaikselt, kui suudlus lõppes, aga naeratas küsimuse ja juuste sasimise peale lõbusalt. "Ma tulin šoppama, ilmselgelt," muigas noormees. "Ostsin riideid. Ja nüüd otsin raamatuid." Kai liibus Olivierile lähemale ning vajutas uue suudluse teise kuti huultele. "Ja mis sind siia tõi?" küsis ta, kui sellest suudlusest eemale tõmbus. Aah. Miks nad nii touchy-feely'd olid? Kai ei käitunud sedai ühegi teise inimesega, kellega ta maganud oli. Ei nendega, kes vaid ühe korra end temaga voodist leiavad, ega nendega, kes seal tihemad külalised olid. Mitte kellegagi ei käitunud ta sedasi, aga miski Olivieris pani teda seda tegema. Ta tahtis tunda kuti huuli enda omadel ja kuti käsi enda ümber ja see kõik oli lihtsalt nii kuradi hea. Ta vajas selle kuti lähedust nii väga.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 2:15 am

Olivier kuulas ilusti Kai juttu, samal ajal õrnalt noormehe põske silitades. Kai oli lihtsalt nii armas, et Oli ei suutnud kuidagi ta katsumist ja silitamist lõpetada. Õrnalt suudles ta Kaid vastu, peast läbi käimas mõte, et see suudlus võiks igavesti kesta, aga siis tõmbus kutt tast eemale juba. "Põhiliselt tahtsin lihtsalt Nookist välja saada," muigas Olivier Kaile vastates kergelt, "aga idee poolest oleks mul paari raamatut vaja." Oli liibus seejärel omakorda jälle Kaile lähedale, et uuesti noormehe magusaid huuli õrnalt suudelda. No ei suutnud ilmselgelt eemale hoida end üldse. Olivier oli pigem rohkem siuke kallistaja ja musitaja, kuid varasemalt oli noormees siiski suutnud piiri pidada ja ennast talitseda. Kai oli aga nii armas ja kena, et kohe ei saanud teisiti, kui pidi temaga koguaeg õrnutsema. Või siis hoopis seksima.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 2:23 am

Kai naeratas pehmelt, kui Olivieri juttu kuulas, ning hakkas juba vastama, aga teine kutt katkestas tema vastuse suudlusega. Kai mõmises rahulolevalt, hakkamata nurisema, et tema vastus sedasi katkestati, ning suudles Olivieri pehmelt vastu. Nad käitusid nagu mingi paarike, eksole? Aga see oli nii hea. Nii kuradi hea ja Kai ei tahtnud, et see kuidagi teistmoodi oleks. "Aga otsime siis need raamatud üles ja vaatame, mida muud head siin teha saab," pakkus Kai muiates. "Või sa pigem keelduksid mu seltskonnast?" lisas ta lõbusalt. Vaevalt, et Olivier käsiks tal ära minna või midagi. Kui just tõesti vaja polnud või kutil halba tuju pole. Või Kai mingi lollusega hakkama ei saa. Kai praegu ei olnud isegi üleliia soe. Ning ta hea meelega veedaks nüüd Oliga aega. Kai langes tagasi täistaldadele ja jälgis Olivieri nägu armsa pilguga. Seda ei pannud ta üldse tähele, et need vähesed inimesed, kes neid nägid, neid veidralt vaatasid. Las vahivad! Kui midagi ütlema tulevad, siis teeb Kai neile paar leeki ja nad jooksevad karjudes.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 12:30 am

Olivier ei tahtnud üldse, et see suudlus lõpeks. No nii lõpmatult hea oli Kaiga siuke lähedane olla. Tõepoolest, käitusid kutid viimasel ajal aina rohkem nagu mingi paarika, aga samas ei olnud nad sellest omavahel rääkinud. Olivieril ei oleks iseenesest midagi olnud Kaiga suhtes olemise vastu, nagunii nad juba käitusid nii ja see kõik oli nii mõnus ja hea. Oli naeratas rahulikult, kui suudlus lõppes, ning kuulas hoolega Kai ettepanekut - kõlas igatahes mõistlikult, ja seda ta ka noormehele ütles, peale seda, kui oli kuti küsimusele kergelt naljatledes, aga siiski võrdlemisi siiralt, vastanud:"Kui ma kunagi su seltskonnast peaks keelduma, siis sa võid mu arsti juurde viia või midagi." Olivier nautis Kai seltskonda ilmselgelt väga, eriti nüüd kus kutt nägi aegajalt isegi vaeva oma kehatemperatuur normaalne hoida, mitte end koguaeg kuumutada. Kai oli nii armas tal seal, et Olivier ei saanud kohe teisiti, kui tegi kuti laubale ühe pehme musi ning haaras siis noormehelt käest, tema kõrvale astudes. "Mis raamatuid sul siis vaja on?" küsis Oli Kailt asjalikult. Kui nad nüüd võimalikult kähku oma raamatud üles otsiks, siis saaksid nad juba üsna pea midagi mõnusat koos teha. Seda, mida inimesed nende ümber tegid, ei pannud noormees tähelegi, ja ega teda väga ei huvitanud ka.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 12:41 am

Kai naeris kergelt, kui Olivier ütles, et Kai võib ta arsti juurde viia, kui ta tema seltskonnast keeldub. "Jätan meelde," ütles ta lõbusalt, naeratades, kui laubale musi sai. Küll Olivier oli tal nunnu. "Mul on üht füüsika raamatut vaja," teatas noormees siis küsimuse peale. Ta põimis enda sõrmed Olivieri omadega, kui kutt tema käest kinni võttis ja tõstis nende käed, et lõbusalt muiates teise kuti sõrmedele musi vajutada. Nii armas! "Ja mis raamatuid sina otsid?" küsis Kai, astudes teist kutti endaga tõmmates, et oma füüsika raamat leida. Ta teadis, et seal peaks olema see raamat, nii et ilmselt väga kaua ta otsima ei pea. Ning Kai üritas mitte väga mõelda sellele, et nad seal käsikäes olid ja teineteist musitasid ja kõike muud. Tal ei oleks ka vist selle vastu midagi, kui nad päriselt paar oleks, aga ta ei osanud seda kuidagi teemaks tuua. Seks ja kõik muu - see oli kuidagi nii casual ja tuli nii loomulikult. Aga küsida, kas Olivier tahab tema kutt olla... see oleks nii teistmoodi. See ei olnud miski, mida Kai tegi. Aga samas ta tundis, et ta saaks sellega hakkama. Olla vaid ühe inimesega koos.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 2:05 am

Olivier naeratas armsasti, kui Kai ta sõrmedele musi tegi. Nii nunnu oli! “Mul oleks kahte või kolme keemia raamatut vaja,” vastas Olly kuti küsimusele, ilusti temaga koos füüsikaraamatute juurde kõndides. Ilmselgelt ei olnud Olivier veel keemiaraamatuteni jõudnudki vaid jäänud igasuguseid muid teoseid vaatama - tema puhul raamatupoes käies tüüpiline probleem. Kuni Kai oma raamatu otsimisega tegeles, mõtles Olivier aga just sellele, kuidas nad seal käsikäes mööda raamatupoodi jalutasid nagu mingi paarike, rääkimata siis veel sellest musitamisest enne. Olly oli isegi mõelnud sellele, et küsida Kailt kas too tahaks ta kutt olla ja igal teisel juhul oleks ta võib-olla ka seda juba teinud, aga Kai puhul jäi noormehel julgusest puudu. Ilmselt kuskil alateadvuses mängis ta faktiga, et Kai oli siiski siiani tuntud kui suur seksiarmastaja ning Olivier ei olnud otseselt kuulnud küll, et noormees kunagi suhtes oleks olnud ja siis kartis Olly seda, mis neil oli ära rikkuda oma küsimusega. Aga samas tundus kõik see, mis neil Kaiga oli kuidagi nii meeldiv ja samas ka eriline, et Olivier täitsa nägi neid koos olemas.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 2:11 am

"Olgu," naeratas Kai Olivieri sõnade peale. Kui keemia raamatud, siis keemia raamatud. Nooruk peatus, kui füüsika juurde jõudis, ning lasi Olivieri käest lahti, et raamatuid uurida ja lehitseda ja tõsta. Teises käes olid tal ju kotid. Varsti leidiski ta raamatu, mida ta vajas, ning ta astus pikema kuti juurde tagasi ja tõusis kikivarvukile, et tema huultele pehme suudlus vajutada. "Ja nüüd sinu raamatud," naeratas Kai rahulolevalt, kui eemale tõmbus. Keemia siiski polnud eriti kaugel füüsikast ning Kai seisataski keemia kategooria juures ning vaatas ootavalt Olivieri suunas. Enam ei saanud nad kätest kinni hoida, sest Kail olid mõlemates kätes asjad. Varsti saavad aga jälle! Kui Kai raamatu ära ostnud on ilusti. Ja Olivier enda raamatud ka. Nii tublid tudengid ikka, ostsid omale vajalikke teoseid ja värki. Kuigi Kai mõtted olid nüüd kõige muu, kui tema õppeaine juures.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 6:30 pm

Olivier jälgis hoolega, kuidas Kai raamatuid lehitses. Noormees oli nii armas, kui ta niimoodi oma tegevusse süvenenud oli. Lõpuks aga leidis Kai oma raamatu ja Olivier sai selle eest suudluse, mis oli kohe eriti hea. Ollyl oli natuke kahju vahel Kaist, et noormees koguaeg tema suudlemiseks kikivarvukile pidi tõusma, kuid ta ei saanud sinna ka midagi väga parata ilmselt. Olivier vastas Kai suudlusele pehmelt ning liikus siis peale seda noorema kuti järel taas edasi, omaette vaikselt naeratades. Olivier uuris natuke riiulit ning leidis siis kohe ka raamatud, mida tal vaja oli. Kui ta oleks üksi olnud, siis oleks ta ilmselt veel nii mõndagi teost sirvinud, aga ilmselgelt enam tal selleks aega ei olnud. Olivier astus Kai juurde, et noormeest õrnalt taas suudelda. “On sul veel midagi vaja, või võime minna?” küsis noormees oma kaaslaselt ilusti, kui lõpuks eemale tõmbus. Tema igatahes oli nüüd valmis minema, et Kaiga mõnusalt aega veeta. No loomulikult alles siis, kui nad oma raamatute eest ilusti ära maksnud on.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeWed Feb 25, 2015 6:48 pm

Kai jälgis ka hoolega, kuidas Olivier oma raamatuid valis ning naeratas, kui suudluse sai. Ta suudles kutti pehmelt vastu, nurisedes vaikselt, kui Oli eemale tõmbus. "Minu poolest võib minna. Või sa tahad veel midagi vaadata?" Kail mingeid raamatusoove rohkem ei olnud. Ta oleks ka ilmselt veel pikalt seal erinevaid teoseid sirvinud, kui poleks Olivieriga kokku sattunud. Aga nüüd ta pigem tahtis Olivieriga kuskile ära hiilida ja natukene toredaid asju teha. Tea, kas just seksida tahaks, aga kuskile nurka amelema võiks küll pugeda. Ja süüa tahaks ka, äkki nad võiks sööma minna. Aah, miks ta mõtles, et ta tahaks noormehega kohtingule minna? Ei tohi sedasi mõelda, nad on lihtsalt sõbrad, kes aeg-ajalt seksivad ja musitavad ja... hoiavad käest kinni... ja käituvad üldse nagu üks korralik paar kunagi. "Mis sul üldse edasi plaanis oli?" küsis Kai huviga, kui nad edasi liikusid, kas siis leti poole või kui Oli tahtis veel mõnd raamatut vaadata, siis nende suunas.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 1:36 am

"Lähme siis," vastas Olivier naeratades Kaile, mis nad seal ikka aega viidavad. Olivier ootas juba hoolega, et saaks Kaiga kuskil natuke rohkem omaette olla. Õigemini oli noormehel viimasel ajal koguaeg see ootus ja kohati oli see üsnagi häiriv.. kui Kaid ei olnud ligiduses ja noormees pidi õppima näiteks. Sellepärast ei kavatsenudki Olly lasta käest võimalust noormehega koos aega veeta, tundugu see siis kõrvaltvaatajatele nii veider kui tahes. "Mul otseselt plaanis ei olnud midagi," vastas Olivier Kaile, kui nad letini liikusid, "aga ma mõtlesin, et võiks esiteks äkki kuhugi sööma minna?" Siis nad saaks rahulikult juttu ajada ja siis hiljem otsustada, kas nad tahavad veel midagi teha. Olivierile tundus igatahes see mõte ahvatlev. Oli maksis leti juures ilusti oma raamatute eest ära ning sai kotigi nende jaoks ning jäi siis Kaid ootama, valmis tal käest kinni võtma. See oli ju ikka okei, eks? Kõik oli järsku nii keeruline. Nad käitusid justkui paar, aga samas nad nagu ei olnud, või vähemalt ei olnud nad sellest rääkinud küll, seega Olivier eeldas, et mitte. Sellepärast ta ei osanudki üldse käituda kuidagi, ainult siis kui ta üle ei mõelnud, tegi noormees täpselt kõike seda, mida ta ise tahtis. Ehk siis musitas Kaiga ja hoidis talt käest kinni ja kallistas ja seksis ja sasis noormehe juukseid ja oli üldse armas.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 1:43 am

Kai liikus Olivieriga leti äärde, muiates kuti sõnade peale. "Kõlab hästi," ütles ta naeratades. "Nagu deit," muigas kutt, kui Olivier maksis juba. Siis sai tema ka oma raamatu eest maksta ja ta sättis koti oma käe otsa, kus tal teisedki kotid riietega olid. Vaba käe sirutas ta ise Olivieri käe järgi, et sellest kinni võtta. "Ja kuhu me sööma läheme?" küsis Kai hetkeks oma peanupukest vastu Olivieri õlga toetades. Siis ajas ta jälle end sirgu, vaadates ikka, et ta korralikult kõnniks, kui nad raamatupoest välja suundusid. Nad olid nunnu paar, eks? Ja see sööma minek ei ole ju deit? Või on? Talle vist meeldiks, kui see oleks deit. Mis vist, talle kohe kindlasti meeldiks, kui tegemist oleks kohtinguga. Sest talle meeldis Olivier ja talle meeldis temaga aega veeta. See ei tohiks ju halb mõte olla? Aga ta parem nüüd ootab kuti reageeringu tema sõnadele ära enne, kui midagi lootma või tahtma hakkab. Ei tea ju, mida Olivier kõigest sellest arvab.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 3:44 pm

Olivier muigas veidi Kai deidi kommentaari peale, täpselt sama oli ta ju isegi just mõelnud. “A date it shall be,” sõnas noormees siis kelmikalt muiates, jättes Kaile siiski väikese võimaluse seda naljana võtta, kui kutt ei peaks tahtma seda kohtinguna võtta. Noormees võttis Kai käe rahulolevalt naeratades vastu ning põimis nende sõrmed, seejärel hetke ilusti ära kasutades ning Kaile pealaele musi tehes. “Ma ei teagi nüüd kohe,” vastas Olly küsimusele kergelt mõtlikult, üritades meenutada, mis söögikohti seal üldse oli, “on sul mõni eelistus äkki?” Olivier ei olnud üldjuhul väga väljas söömas käia ja seega olid ta valikud siiani piirdunud põhiliselt pitsa ja pastaga, mis olid ka iseenesest head valikud, aga äkki Kail on isegi mõni parem mõte. Olivier võttis raamatupoest välja astudes suuna oma lemmiku Itaalia söögikoha poole, aegajalt Kai poole vaadates, aga seal suunas oli teisigi söögikohti, seega valikut neil oli küllaga. Olivier pööras end kergelt, et Kaile põsele musi teha, lootes siiski, et noormees jälgib, et nad kellelegi ega millelegi otsa ei kõnniks.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 4:42 pm

"No teeme nii," muigas Kai, kui Olivier ütles, et see ongi deit. Talle sobis väga hästi. Olgugi, et nad olid täitsa lambist kokku sattunud ja ei olnud mingit ilusat teineteise deidile kutsumist ja mida muud. Aga nad siiski läksid sööma nüüd koos ja see oli see, mis oli oluline. "Mul pole mingeid eelistusi, võime sinna minna, kuhu sa tahad," muigas Kai muretult. Saabki teada, mis toidud Olivierile meeldivad. Ta pigistas kuti kätt enda käes kergelt ning naeratas laialt, kui põsemusi sai. See oli armas! Mõnes mõttes tahaks nüüd kutiga minna kuskile amelema ja tema voodiga jälle tutvust teha, aga samas täitsa tahaks seda deiti ja Olivieri veel paremini tundma õppida, eksole. Olivier kusjuures tema tuppa veel ei olnudki jõudnud. Aga ega sellel väga vahet ka ei olnud, kus nad oma asju ajasid, peaasi, et ajasid. Ning Olivieril on kindlasti võimalused ka tema tuba üle vaadata, kunagi varsti.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 5:17 pm

Kai vastus muutis Olivieri kohe rahulikumaks ja rahulolevamaks, tundus et see päev lõpeb veel vägagi ilusti. Küll nad jõuavad nendele korrralikele deitidele ka veel kunagi, Olly lootis vähemalt, et see ei jää viimaseks neil. “No lähme siis vaatame, mis me leiame,” vastas Olivier naeratades noormehele ning õige pea olidki nad ta lemmiku itaalia söögikoha juures. Olivier oli ju suure osa oma elust ikkagi Prantsusmaal elanud ning Prantsuse ja Itaalia köök olid kohati vägagi sarnased. Olivier jäi hetkeks seisma, et õrnalt Kai huuli suudelda, ning astus siis sisse, noormehe käsi endiselt tal pihus. Veidi ringi vaadanud, valis Olivier tagapool asuva, privaatsema laua ning juhatas Kai ilusti sinna. Mõte privaatsusest tundus kuidagi meeldiv sel hetkel, pealegi ei arvanud noormees, et ülejäänud külastajad oleks just väga vaimustuses seal nende suudlustest ja muust sellisest.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 5:35 pm

"Lähme," muigas Kai lõbusalt. Ta liikus Olivieri juhatustel edasi ning naeratas, kui nad ühe restorani juures seisatasid. Ta vastas pehmelt suudlusele, kergitades end jälle kikivarvukile. Nii lühike oli ta. Siis aga suundusid nad edasi sisse ning Kai lasi Olivieril laua valida. Privaatsus tõesti oli hea mõte. Kai lasi Olivieril istuda ja istus ise tema kõrvale, asetades kotid oma ostudega üle laua toolile. Ta tahtis musitada kutiga ja teda katsuda ka, nii et ta ei tahtnud noorukist üle laua istuda. Kai suudleski kohe teist kutti ahnelt, aga lõpuks tõmbus eemale, et menüü võtta. "Mida head sa soovitad?" küsis kutt muiates hetk hiljem. Ta ei olnud väga Itaalia toitudega kursis, ta eelistas lihtsaid sööke ja restoranides tellis võimalikult tavalised asjad. Ei olnud uute kogemuste saamine toidu puhul tema lemmik, eksole.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 6:18 pm

Olivier asetas ka enda koti teisele poole lauda toolile, kui Kai tema kõrvale istus, kiites noormehe idee mõttes heaks. Tüüpiline oli, et istuti üksteise vastu, aga kõrvuti sai üksteisele mõnes mõttes kohe palju rohkem tähelepanu pöörata ju. Rahulolevalt ning kirglikult suudles ta Kaid vastu, nurisedes veidi, kui noormees lõpuks eemale tõmbus. Olivier ei hakanud ise menüüd kätte võtma, vaid toetas oma pea hoopis kergelt Kai õlale ning vaatas sealt niimoodi. “Mmm, kui sul midagi seente vastu ei ole just, siis ma soovitaks sulle Penne pollo e funghit,” sõnas Oli kavalalt muiates, kui nad lõpuks pastadeni jõudsid. Olivierile meeldis vahel võõrkeeltes rääkida ja asju välja öelda, sest see tõi ta prantsuse aktsendi ilusti esile alati. Olivierile endale meeldis pigem just uute asjadega katsetada, seega valis ta nii muuseas ka endale roa välja. Oodates Kai otsust, pööras ta veidi pead, et noormehe kaela suudelda. Nii hea oli olla siuke lähedane!
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 6:55 pm

Kai naeratas lõbusalt, kui Olivieri pakkumist kuulis. "Sul on nii seksikas hääl," muigas Kai rahulolevalt. Ta vajutas musi kuti juustele ning vaatas veel toite edasi, aga otsustas selle kasuks, mida Olivier talle soovitas. "Ma võtan selle siis jah," nõustus noormees muiates, mõmisedes tasa, kui Olivier tema kaela suudles. Nii hea. Kai pani menüü ära ning libistas sõrmed kuti lõuale, et tema pead tõsta ja tema huuli suudelda, kuni ettekandja nende tellimust võtma tuleb. Mõne minuti pärast tulidki sammud nende laua poole ja Kai tõmbus Olivierist eemale, et enda söök tellida ning selle kõrvale õunamahla ka. Siis vaatas ta teise kuti suunas, et too ka ütleks, mida tema tahab, sest sellest nad rääkinud ei olnud.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 8:32 pm

Olivier omakorda muigas Kai kommentaari peale, aga pidi tõdema, et seda oli hea kuulda. Olivier vastas ahnelt suudlusele, libistades käe noormehele juustesse. Kui Kai eemale tõmbus, pidi noormees juba torisema hakkama, aga pani siis alles tähele, et ettekandja oli tulnud, muiates omaette kergelt, kui Kai tellis. Olly lootis, et sellel ettekandjal väga piinlik ei olnud. Ilmselt peaks küll tegelikult neil pigem piinlik olema, aga Olivier leidis, et see oleks patt, kui ta Kai suudlemise pärast piinlikust tunneks, ükskõik kui avalikult nad seda tegid. Olivier tellis endale Ravioli al salmone ja võttis sinna juurde ananassimahla. Olivier oleks võib-olla isegi veini tellinud, aga kuna Kai oli endale mahla tellinud, siis otsustas ta ka selle kasuks. Olles ettekandja pilguga veidi eemale saatnud, pöördus Olivier taas Kai poole, et teda pehmelt suudelda.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 8:45 pm

Kai naeratas, kui Olivier pärast tellimuse edastamist ja ettekandja ära minekut teda suudles. "Küll sa oled maias," sosistas noormees, kui oli teda mõne hetke vastu suudelnud. Kuti üks käsi oli Olivieri pihal ning tema teise käe sõrmed silitasid õrnalt Olivieri põske, kui ta oma laupa vastu kuti laupa toetas. Nii seksikas oli see mees tal siin käte vahel. Täiesti ulmeline. Kai tegi Olivierile õrna eskimomusi, hõõrus oma nina vastu tema nina, ning siis suudles teda jälle pehmelt. Ta oli nii kaua seda kutti tahtnud. Ja nüüd ta lõpuks sai. Ta sai rohkem, kui ta kunagi unistanud oleks ning see oli nii hea. "Tead ka, kui kaua ma sind juba tahtnud olen?" küsis Kai muiates, kui suudlusest taas eemale tõmbus. Nii kaua ikka!
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 9:32 pm

Olivier asetas ühe oma kätest Kai reiele, teise aga libistas noormehele juustesse. Kuti kommentaari peale naeratas Olly kavalalt ja samas ka natuke nagu süütuke:”Aga sa oled ju nii hea.” Tõepoolest, nii meeletult hea oli Kaid suudelda, kuti huuled olid nii pehmed ja magusad, üldse oli nii hea noomehe ilusat ja seksikat keha katsuda. Eskimomusi peale naeratas Olivier eriti armsalt ning suudles siis Kaid pehmelt vastu, samal ajal õrnalt kuti reit silitades. Nii pikka aega oli ta Kaist eemale hoidnud, kartes natuke, et ta ei saaks hakkama lihtsalt mingi üheöösuhtega ja nüüd siin nad olid ja ta ei pidanudki selle pärast muretsema ja Kai oli tema käte vahel. Kai küsimuse peale hammustas Olivier kergelt huulde, kui ta normaalne kehatemperatuur nii jahe poleks olnud, siis oleks ta tõenäoliselt ka punastanud. “Kui kaua?” küsis ta siis aga kutilt, sest tal ei olnud väga aimu. Ta teadis, et ta ise oli juba väga ammu Kaid tahtnud, aga jah… teades noormehe harjumusi ei julenud ta varem kutti endale lähedale lasta.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 10:01 pm

Kai muigas lõbusalt küsimuse peale. "Kuskil viis aastat," ütles ta ausalt. "Ma tahtsin sind kogu aeg voodisse vedada, kui sind nägin," naeris kutt. "Aga võib-olla oligi parem, et sa ei lasknud nii kaua." Sest varem ei oleks Kai äkki sedasi sellesse suhtunud. Nüüd teadsid nad teineteist juba päris hästi ja Kail oli olnud aega Olivieri tundma õppida. Aga varem ei teadnud ta kutist suurt midagi ning ta oleks ilmselt kutiga käitunud, nagu iga teise üheöösuhtega. Voodisse pugenud, asja ära teinud ja poleks talle rohkem tähelepanu pööranud. Nüüd aga teadis ta Olivieri hästi, nad olid head sõbrad ja kutt oli suurepärane voodis ja muidu ka. "Kui me varem voodisse oleks roninud, siis see ilmselt olekski vaid selleks jäänud. Mitte, et ma praegusele olukorrale nime panna oskaks," naeris Kai. Ei osanud.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 10:47 pm

Olivier kergitas imestusest kulmu Kai vastust kuuldes, see oli tõesti pikk aeg. Pikem, kui ta eeldanud oleks. Olly tundis, et ta kergelt isegi imetleb, et Kai nii kaua vastu pidas. “No siis on hea, et aega läks” jõudis Olivier kavala naeratusega öelda, enne kui talle Kai viimane lause kohale jõudis. Olivier oli viimastel päevadel nii palju mõelnud sellele ja vastuseni mitte jõudnud. Nad toimisid koos nii hästi ja seks oli suurepärane ja Kai oli muidu ka nii hea ja seksikas ja armas, aga kas nad olid koos? Kas nad olid tõsiseltvõetav paar, või oli see pigem selline casual suhe? Noormees mõtles veidi selle üle, samal ajal sõrmedega Kai jalga silitades, pilk noormehe silmisse kinnitunud. “Ma arvan, et me võiks selle koos välja mõelda,” sõnas ta lõpuks kerge naeratusega ning tegi siis Kaile vahelduseks hoopis põsemusi. See ei saanud ju nii keeruline olla, kui tundus.
Back to top Go down
Sponsored content

Let's have some fun Empty
PostSubject: Re: Let's have some fun   Let's have some fun I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Let's have some fun
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Stratford Centre-
Jump to: