Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
I'm still standing I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
I'm still standing I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
I'm still standing I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
I'm still standing I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
I'm still standing I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
I'm still standing I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
I'm still standing I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
I'm still standing I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
I'm still standing I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
I'm still standing I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
I'm still standing I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
I'm still standing I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
I'm still standing I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
I'm still standing I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
I'm still standing I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 I'm still standing

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:35 pm

Pärast vahejuhtumit, kus tema ja Shawn ühe mutandiga tegelesid ning omavahel arveid klaarisid, otsustas Aaron mitte ööseks oma ühikatuppa tagasi minna, sest Jason võis seal olla ja üleliigseid küsimusi polnud hetkel vaja. Veetnud öö ühes lähedases motellitoas, suundus mees tagasi ühiselamusse järgmise päeva lõunal. Tuppa astunud, pidi Aaron tõdema, et muidugi oli Jason ka seal. Aaroni näol ilutses korralik sinikas, samuti olid tema sõrmenukid endiselt katkised, kuigi verest nüüdseks puhtaks pestud. "Sul möödus öö ilmselt rahulikult," kommenteeris mees oma voodile istuma vajudes, vaadates hetkeks ka toakaaslasele otsa.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:39 pm

Jase oli selleks momendiks kui Aaron tuppa tagasi otsustas tulla ära suutnud juua juba pool kuuspakist, ning neljandat pudelit võtma hakates pidi ta pudeliga voodist maha veerema. ''Trammi alla jäid?'' Irvitas kutt laialt, kui siis end tagasi voodipeale vedas, ning pudeli vastu kapiäärt lahti tõmbas. Kork lendas kusagile keset tuba, ning pudelikael liikus Jasoni huultele. ''Sa vajad vist midagi, mis oleku paremaks teeks.'' Viipas ta oma pudelitele, ning andis sujuvalt teada, et kutil on luba sealt omale pudel omastada. ''Minu öö möödus kahe neiu kaisus.'' Tegi ta Aaronile silma, ning rüüpas siis taas. Kutt oli tõepoolest räsitud ilmega, mis kurat temaga juhtunud oli? Tegelikkuses oli Jason peale pidu istunud ainult oma toas, ning tühjendanud pudeleid. Endiselt oli ta äärmiselt kahtleval seisukohal, mida peaks ta Ninaga ettevõtma, ning kas too üldse tahab temaga edasi suhelda. Jase lükkas arvutil kaane kokku, ning jäi toakaaslast silmitsema.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:47 pm

See ei üllatanud Aaronit sugugi, et Jason taaskord õllepudelite seltskonnas aega veetis. Millega ikka oma aega ühikatoas sisustada? Õppimine oli ilmselgelt ülehinnatud tegevus, kuigi kella vaadates pidi Aaron tõdema, et polegi nii väga varane aeg enam. "Midagi sinnapoole," kehitas mees küsimust kuuldes õlgu, sest ei tahtnud eriliselt detailidesse laskuma hakata, kui toakaaslane just otseselt uurima ei hakka. Järgmisel hetkel haaras Aaron isegi ühe pudelitest sõrmede vahele, et hammastega kork maha tõmmata, mille seejärel ka prügikasti lennutas. "Endiselt vead suvalisi tšikke meile siia?" torises noormees seda kuuldes ning võttis lonksu enda õllest. Noh, vähemalt ta polnud sel ajal siin olnud, tehku Jason mida ise tahab. Käega läbi juuste tõmmanud, ohkas Aaron kergelt. Sellise sinikaga ilmselgelt väga avalikkuse ees ringi liikuda ei tahaks, aga mis tal muud üle jääb.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:52 pm

Jase turtsatas üsnagi kiirelt naerma. Sirutas end veidike, ning keeras siis jalad üle voodiääre maha. Arvuti lükkas ta voodile, ning silmad kinnitas Aaronile. ''Sa lõhud oma hambad nii ära,'' oli see endiselt fakt, mida Jase plaanis terve selle kooselamise mehele pidevalt meelde tuletada. ''Sulle kuluks ka mõni võõras eit ära.'' Pidas ta silmas mehe lontis olekut. ''Sattusid armukadeda mehe otsa?'' Ei saanud ta nüüd enam väga seda teemat sinnapaika jätta. Jase oleks ju võinud ka kellegile vastu hambaid anda, polnudki ammu kakelda saanud. Pealegi oli tegemist Aaroniga, ning temaga sai Jase suhteliselt hästi läbi. 
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:00 pm

"Ah, ei juhtu nendega midagi," oli Aaron kindel. Kui avajat käepärast pole, saab alati hakkama. Siiani polnud mees ka enda hammastele viga teinud, seega polnud põhjust nüüd vastupidist arvama hakata. Ilmselt vedeles avaja ka muidugi kuskil, aga milleks ebavajalikke liigutusi teha? Jason tuletas muidugi seda pidevalt meelde, mitte et ta toakaaslast väga kuulda võtaks. "Ma võib-olla lihtsalt ei too neiusid endaga kaasa," turtsatas kutt, sest tavaliselt laskis ta neiudel end kaasa kutsuda, sest nii oli tunduvalt mugavam. Järgmise küsimuse peale pead raputanud, lonksas Aaron taaskord enda õlut, enne kui suu avas. "Oleks see vaid nii olnud," muigas noormees endamisi, sest tegelikkuses oli asi ikka palju keerulisem.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:07 pm

Jase pööritas oma silmi. ''Nojah, ise tead - sinu vara.'' Oli endiselt mehel natuke teistsugune arusaamine. Järgneva peale ta vaid turtsatas naerma. ''Sa ainult räägid seda seelikukütt.'' Ajas mees end püsti, ning vedas laisa liigutusega oma seljast viimased neli päeva seljas olnud särgi. Lennutas selle uksejuurde, ning hingas siis sügavalt välja. ''Ma pean vist oma garderoobi uuendama.'' Oli täiesti ebavajalik info, kuid Jason tegi sellesaatel oma pudeli tühjaks. ''Mis sinuga juhtus siis?'' Esitas ta nüüd täiesti nõutult keset tuba seistes Aaronile küsimuse.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:11 pm

"Nonoh, kes räägib," naeris Aaron, kui Jason teda seelikukütiks nimetas. Ise oli täpselt samasugune, aga noh, vähemalt oli neil omavahel midagi rääkida, kasvõi selleks, et üksteist üle trumbata. Tobe muidugi, aga pakkus mõlemale parajat meelelahutust. Kommentaari toakaaslase garderoobi kohta laskis mees kõrvust mööda, oskamata selle peale midagi tarka öelda. Lasku käia siis, kui ta seda vajalikuks peab. "Ah, püüdsime ühe mutandi kinni, läks veidike rabelemiseks temaga," jäi Aaron siiski üsna kidakeelseks, kui see küsimus lõpuks ära tuli. Kutil polnud õrna aimugi, mis Ninast nüüdseks saanud on, mitte et see teda väga huvitanud oleks.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:17 pm

Jason turtsatas niisamuti, ning liikus siis oma kapi suunas. Seal midagi otsinud leidis ta uue särgi, ning kloppis seda väheke. ''Mutandi? Oeh, nad ikka ei oska olla.'' Surus mees särki oma pihus, kui siis selle omale selga vedas. ''Kuigi ma pean tunnistama, et isegi naiste voodisse vedamine on tänu neile keerulisemaks muutunud. Enam ei tea üldse, kas nad on lihtsurelikud või mitte. Kõik on segunenud.'' Haaras mees viimase pudeli, ning vedas selle uuesti mööda kapinurka lahti. Rüüpas lonksu, ning maandus oma voodile istuma. ''Lähme klubisse.'' Tegi ta kutile pakkumise, ning viis silmad kiirelt kellale. Veel oli parajalt aega, ning ilmselgelt homsed loengud olid nüüdseks juba unustatud.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:34 pm

"Jajah, ronivad sulle pähe nii, et ise ei saa arugi," pööritas Aaron silmi. Nina oli ta ikka väga tobedasse olukorda pannud, ja siis üritatakse veel väita, et pead võimetega inimesi tolereerima. Aaron ei näinud, et see tema puhul võimalik oleks, pigem käisid nad talle närvidele. "Sind ei peaks see ju segama, kas tegu on ühe või teisega," turtsatas mees Jasoni sõnu kuuldes. Või on talle ka nüüd mutandid vastumeelseks muutunud? Aaron ei olnud oma toakaaslase veendumustega päris täpselt kursis. Ta ise oli vist piisavalt terava silmaga, et võimetega inimesi ära tunda, et neist ka suure kaarega mööda kõndida. "Lähen ma jah sellise silmaga klubisse, kõik kõnniksid kaarega mööda," porises mees. Ta oli ilmselt praegu oma sinikaga üsna eemaletõukav, kuigi oli ka naisi, keda löömamehed ligi tõmbasid.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:38 pm

Jase keeras end äkitselt Aaroni suunas. ''Ronivad pähe?'' Kergitas ta küsivalt oma kulmi, ning hingas siis kiirelt sisse. Lasi pudelil uuesti oma huultele rännata, ning üritas rahulikult mõelda. Ta oli ju sitapea, miks ta peaks muretsema. ''Senikaua on ok, kuni nad mind ära ei taha tappa.'' Pööritas mees uuesti oma silmi. Haiged tegelased, tuleks kusagile puuri pista ja kaugele eraldi elama saata. Või siis teha inimestega nii, igatahes nendega keda on oluliselt vähem. ''Ah lõpeta ära, paneme natuke puudrit ja nagu uus. Mul on paar tibinat, kes sind heameelega korda sätivad, kui sa niiväga kardad.'' Irvitas kutt laialt, ning viskas end voodile pikali. ''Sa oled ilmselgelt nõrk,'' noris ta kutti, ning vedas läpaka uuesti kõhule.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 3:55 pm

"Oli üks tšikk, võimeks midagi inimeste mõtetega mõjutamise sarnast," kehitas Aaron õlgu, tahtmata seda vahejuhtumit väga meenutada. Ilmselt oli Jason ka nendega kokku puutunud, mutante jalutas nende hulgas siiski üllatavalt palju ringi. "Kui keegi üldse kedagi tapab, siis pigem meie neid," oli mees kindel, lonksates oma õlut. Relvade vastu ei saa need tegelased üldjuhul midagi teha, kui neilt ka silmanägemine ära võtta. Edaspidi üritas Aaron seda muidugi paremini meeles pidada, Nina oli ta üsna kaitsetult tabanud. "Mul pole midagi karta," turtsatas mees toakaaslase jutu peale, sättides end voodil mugavamalt sisse. Kui Jason tõesti tahab klubisse minna, ei hakkaks ta otseloomulikult 'ei' ütlema ühe sinika pärast, tegu oli rohkem olnud naljaga.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 9:31 pm

Jase surus oma äkitselt tekkinud pinge kiirelt maha, ning surus pudeli uuesti huultele. ''No neid jagub jah.'' Pidi ta kiirelt nentima. ''Naiselt ikka peksa ei saaks.'' Kommenteeris ta kutti, ning sulges arvuti uuesti oma rinnal. Lükkas selle eemale, ning tegi põhja pudelile. ''Nüüd tuleb minna välja ja juua otsida.'' Andis ta Aaronile teada, et too end nüüd riide ajaks, ning temaga linnavahele kaasa roniks. Samas pendeldas ta peas endiselt mõte, et Nina oli ta toakaaslase läbi peksnud. Muie mehe näol oli ilmselgelt äratuntav, kui ta omale tagi selga vedas. Käekellale silmad korraks viinud peatus ta hetkeks ka peegliees, ning vedas käega üle oma juuste. Nüüd oli mees minekuvalmis, ning ilmselgelt ei kavatsenud ta kainena naasta.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeTue Mar 24, 2015 11:21 am

Aaron pööritas silmi ja raputas kergelt pead, kui oma pudelit kallutas, et põhjast veel viimane tilk kätte saada, enne kui pudel voodi kõrval põrandal maandus. "Noh, ma olen üsna kindel, et teda pole enam elavate hulgas," sõnas mees lõpuks ja ajas end samuti voodilt püsti. Riiete vahetamiseks Aaron vajadust ei näinud, ta kandis juba teksaseid ja t-särki, millele oli tarvis kõigest jakk peale tõmmata. "Sulle ikka ei piisa rahulikust istumisest," kommenteeris kutt Jasoni sõnu muigega, libistades samuti hetkeks käega läbi juuste, viitsimata nendega eriliselt vaeva näha. Aaron ei tahtnud väga Nina peale mõelda, Shawni tundes võis üsna kindel olla, et neidis nüüdseks surnud on, mitte et see mehele kuidagi korda oleks läinud.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 7:25 pm

Jason oli ukse juba lahti lükanud, kui sõnad ta kõrvadesse jõudsid. Mees tundis, kuidas ta nägu hetkega pingesse tõmbus, ning ta silmadest korraks isegi viha välja võis lugeda. ''Mida sa räägid,'' kortsutas ta küsivalt oma kulmi, kui siis välja toast astus, ning oma pilku normaalseks üritas sundida. Nina ja surnud, kuid kas tegemist ikka oli olnud Ninaga? Ah too pidas teda niikuinii sitapeaks. ''Kuradi naised ausalt noh.'' Mõmises ta viimaks Aaronile, ning ristas oma käed rinnal. ''Kas sa räägid Ninast?'' Ei olnud enam kohta, kus mitte sellepeale mõelda. Aaron oleks võinud selle ütlemata jätta. ''Kuhu sa ta jätsid?'' Oli ilmselgelt juba liiga hilja, kuid Jase ei oleks suutnud selle teadmisega lihtsalt enam elada. ''Sina tegid talle midagi?'' Kortsutas mees küsivalt kulmi, kui siis Aaronile üsnagi külma pilgu kinnitas. 
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 8:50 pm

Aaron kergitas kulmu, kui toakaaslase rahulik ilme sekundiga vihaseks muutus. Järgnenud Jasonile toast välja, kehitas mees õlgu, kui oli ukse enda järel kerge paugatusega kinni lükanud. "Sa niikuinii ei tea, kellest ma räägin," oli Aaron millegipärast kindel. Pealegi polnud ta ühtegi nime maininud, kuidas saaks Jason selle ära arvata? Mehe järgmine lause tuli Aaronile veel suurema üllatusena. "Pole mul õrna aimugi, mis ta nimi on," vastas Jenkins küsimusele, sest üksteise tutvustamiseni polnud nad selle neiuga oma lühikese vestluse jooksul jõudnud. Milleks? Polnud vajadust viisakustele aega raisata. "Ma pole su Ninale midagi teinud," turtsatas mees, sest see oli põhimõtteliselt ka tõsi... Shawn oli temaga tegelemise enda peale võtnud.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 9:11 pm

Jase hingas vaid rahulikult sisse, ning seadis sammud siis ühikast välja. ''Ma tahaks loota,'' jättis ta fakti, et Nina ei olnud sugugi tema oma, ning kunagi ei saanud ka selleks välja. ''Loodame, et nii see asi tõesti ka on.'' Ei jätnud ta siiski rohkem ruumi enda vihaseks ajamiseks, kui siis silmad uuesti Aaronile kinnitas. ''Siiski ma pean seda kontrollima - tuled kaasa?'' Oli ta kindel, et kui Ninaga on kõik okei, leiab kutt ta nende mõisast. Keegi sinna ikka minna oskas, ning ilmselgelt oli seal keegi kes oskas anda infot Nina seisundi kohta. Et tal endal neiu number oli see polnud kutil enam üldse meeles. ''Enne muretsema kusagilt midagi juua.'' Oli tal vaja lihtsalt midagi oma aju turgutamiseks. Polnud vaja, et ta kaine peaga seal põlema pannakse.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 9:20 pm

Aaron sättis end samuti ühiselamust lahkuma, olles juba valmis võtma suunda linna poole, kus nad mõnes baaris end sisse saaksid seada, kui Jasoni sõnad teda taaskord peatasid. "Mina sinna oma jalga ei tõsta," oli mees kindel. Konservatiiv majas täis võimetega inimesi? Parem mitte. Nad seal teeksid talle kohe lõpu peale. Pealegi ei tähendanud Nina talle endiselt mitte midagi, miks siis mõisasse sissejalutamisega riskida? Niikuinii tunneb neidis ta ära, kuigi teised võimetega tegelased teda vist näinud ei olnud. "No olgu pealegi," nõustus Aaron lõpuks sellega, et toakaaslane jookide hankimise siiski välja pakkus. Ükskõik mida, ainult oma jalga ta sinna ussipessa ei vea.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 9:32 pm

Jason muheles vaikselt. Ta lihtsalt pidi suutma olla võimalikult normaalne, ning alustas oma peas välja mõtlema plaani, kuidas nad sinna üldse peaksid sattuma. Temajaoks oli äärmiselt loogiline, et Aaron temaga kaasa tuleb. ''Ja siis joome end täis,'' kinnitas ta veel tähtsalt oma silmi Aaronilt kaugenevale ühikale viies. Endiselt polnud kutt aru saanud, miks ta üldse Ninaga kokku oli puutunud, ning mis seal täpsemalt toimunud oli. Polnud vist väga vaja torkida ka seda teemat, vähemalt hetkel veel mitte.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 9:40 pm

"Täis peaga tahad mõisasse minna?" kergitas Aaron küsivalt kulmu, sest see ei kõlanud absoluutselt mõistliku ideega. Peaks mees tõesti laskma Jasonil end sinna vedada, oleks ta pigem kaine kui end täis joonud, ilmselgetel põhjustel. "Miks see Nina sulle nii oluline on?" ei saanud ta oma toakaaslasest aru, aga mingil põhjusel paistis Jason temast eriti huvitatud olevat. Aaron oli endiselt ka üsna kindel, et elusana nad seda neiut sealt eest ei leia, kui tema võimetega sõbrad teda just ära ei päästnud.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeWed Mar 25, 2015 9:44 pm

Jase kergitas vaikselt oma kulmi. ''No kaine peaga ma end küll põlema ei lase panna.'' Oli ta täiesti veendunud, ning kiirendas siis vaikselt oma samme. ''Noo, mul on temaga teistsugused suhted.'' Kehitas ta vaid oma õlgu. ''Ilus naine on ja muud vast polegi ju vaja.'' Oli see Jasoni endajaoks üsnagi loogiline seletus olnud. ''Mida me joome?'' Astus ta alkoholipoodi sisse, ning jäi siis ise mõtlikult ringi uurima. Midagi kangemat ilmselgelt, sest kasti õlut ta kaasas küll tarida ei oleks väga viitsinud. ''Miks sulle osad naised huvitavamad on, kui teised?'' Ei jätnud ta Aaronilt sama küsimust küsimata.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 7:34 pm

"Ja purjus peaga lased?" muigas Aaron. See ei kõlanud just kuigi loogiliselt, mees ei tahaks lasta end põlema panna ei kaine ega purjus peaga. Ebamugav oleks igaljuhul. Jasoni järgmiste sõnade peale ei kostnud Aaron midagi, see tundus juba ilmselge olevat, et tema toakaaslasele see Nina huvi pakub. Vähemalt on siis selge, miks mees sellisel viisil ärritus. Küsimuse peale liikus mehe pilk samuti automaatselt kangema alkoholiga riiulite poole, sest vaevalt kumbki neist praegu enam õlut tahab. "Viina?" pakkus ta siis lõpuks, sest hetkel ei kõlanudki see väga halva ideena. "Miks osad naised pakuvad huvi, aga teised mitte? Kurat seda teab," turtsatas Aaron üht pudelit riiulist käte vahele haarates. Kõigiga ei saagi ju klappi tekkida, kuigi mehel üldjuhul eriti keeruline maitse polnud.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 7:38 pm

Jase haaras oma sõrmedele hoopis pudeli viskiga, ning mõtles hetke. Siis võttis veel kiire pearaputuse saatel teise ligi, ning astus julgelt kassa juurde, et oma kauba eest tasuda. ''Noo, eks see näha ole kes meid põlema paneb.'' Oli ta endas endiselt äärmiselt kindel. Kassapidajaga hakkama saanud keeras ta pudelil korgi maha, ning lasi siis soojal vedelikul oma kaela masseerima jääda. ''Parem surra noorena ja uhkena.'' Kehitas ta vaid õlgu, sest antud hetkeline seis oli üpris kindel et keegi neist seal sureb eksole.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 7:49 pm

Näinud, kuidas Jason hoopis pudeli viskiga haaras, raputas Aaron kergelt pead, jäädes siiski seekord oma viina juurde. Mees polnud kindel, kas viski päris tema maitse järgi jook on, kuigi aeg-ajalt sai seda ka tarbitud. Pudeli eest ära maksnud, jalutas Aaron samuti poest välja. "Sa vist väga ootad, et sind põlema pannakse," kommenteeris mees toakaaslase öeldut muigega, saamata päris täpselt aru, miks Jason seda tahtma peaks. Aaron küll väga ei tahtnud, kuigi kui ta peaks mõisasse minema, on see ilmselt üsna tõenäoline, et neid tähele pannakse. "Noh, lähme siis mõisasse," kehitas kutt viinapudelit avades õlgu, võttes sealt ka ühe lonksu.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 7:57 pm

Jase kehitas vaid oma õlgu. ''Ma ei oota esialgu midagi,'' kinnitas ta pudelit huultelt korraks eemaldades. Ilmselgelt olid ta selleksajaks täis, kui sinna ükskord kohale jõuavad. ''Sa oskad sinna üldse minna?'' Esitas ta siis täiesti tõsise küsimuse. Mees oli küll kuulnud ühtteist, kuid lähedale sellele kohale polnud ta veel kunagi saanud. Jase väristas vaikselt end, ning surus siis kinnise pudeli oma pükste tagataskusse. Seal oli see vähemalt mõnda aega kaitstud.
Back to top Go down
Aaron Jenkins
22-aastane
Aaron Jenkins


Posts : 107
Ülikool : Psühholoogia, 3. kursus

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitimeMon Mar 30, 2015 8:08 pm

"Peaksin ma teadma, kuidas mõisasse saab?" esitas Aaron vastuküsimuse. Mees teadis küll selle umbkaudset asukohta, aga kunagi varem polnud tal sinna asja olnud. Ja nagu ta aru sai, oli Jasonil asja selle neiuga, kellega Aaron ise eile tagasi põrganud oli, seega võiks tema ju iseenesest selle hoone asukohta teada. Võtnud pudelist veel paar lonksu, korkis Aaron selle uuesti kinni, surudes seejärel vaba käe teksataskusse, küsiv pilk toakaaslasele suunatud.
Back to top Go down
Sponsored content

I'm still standing Empty
PostSubject: Re: I'm still standing   I'm still standing I_icon_minitime

Back to top Go down
 
I'm still standing
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: Ühiselamu :: Jasoni ja Aaroni tuba-
Jump to: