Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Evangeline "Pix" Summers

Go down 
AuthorMessage
Evangeline Summers
17-aastane // lendamine & hallutsinatsioonid
Evangeline Summers


Posts : 34
Mõisas oldud aeg : 2 aastat

Evangeline "Pix" Summers Empty
PostSubject: Evangeline "Pix" Summers   Evangeline "Pix" Summers I_icon_minitimeSat Feb 28, 2015 11:35 pm

Evangeline "Pix" Summers Tumblr_static_tumblr_static_bolkwy4yh3scg80gcw0wwowsw_640
Evangeline “Pix“ Summers

Hüüdnimi: Pix, Eva
Vanus, sünnipäev: 17, 24 november
Võime: Oma võime poolest ei ole Eva väga eriline. Tema andeks on välja “puhuda“ tolmu, mis tekitab ohvrile igasuguseid hallutsinatsioone. Ise on ta aga sellele immuunne.

Pildiohver: Esmerelda Seay Reynolds

Pikkus: 152 cm
Kaal: 43 kg
Välimuse iseärasused: Rohelised silmad. Eval puuduvad silmavalged, mis on üks kõrvalmõjudest tema mutatsioonist. Neiu silmad on üleni rohelist värvi ja neis puudub isegi pupill, kuigi tütarlapse silmad funktsioneerivad ideaalselt (st. Ei vaja prille).
Tiivad – tänu geneetiilisele muudatusele arenesid neiu seljast välja tiivad tänu millele on ta suuteline lendama.
Muu: Juhul kui Eva varjab oma tiibu ja hoiab silmad kinni, on tegu üsna tavalise tütarlapsega, kes on ehk liiga lühikest kasvu ja õblukese kehaehitusega. Tütarlapse heledad juuksed, mis ulatuvad alaseljani, on enamasti kinni seotud, hobusesabas või langevad kahe punupatsina rindkerele. Välimuse poolest läks Pix oma emasse, kes sarnaneb väga palju oma tütrele, välja arvatud silmade ja tiibade osa. Isalt sai ta aga oma kiiruse ja vastupidavuse – Eva võib joosta pikka aega ilma, et ta ära väsiks. Üllataval kombel ei ole ta aga nii õrn kui paistab. Enesekaitsega ei saaks ta ehk ideaalselt hakkama ja ei suudaks kedagi teadvusetuks lüüa, kuid ta võib ikkagi tugevalt lüüa küll.

Iseloom: Tõenäoliselt, mis inimestele silma jääb (kohe kui otsustatakse ignoreerida tema välimuse eriärasused), avastavad paljud, et tegu ei ole mitte ainult väga uudishimuliku tütarlapsega, vaid ka kellegagi, kes on ambitsioonikas, õpihimuline ja vahel ka ekstreemne.
Tema mõtted ja käitumine võivad olla väga vastuolus teineteisele. Nimelt võib Eva öelda üht kuid sellegi poolest teeb teist ja vastupidist. Süütunne vaevab teda väga harva ja tänu sellele on tal harjumuseks öelda, vahel isegi solvata, inimestele midagi ilma silma pilgutamata.
Sõpradega on ta aga väga hooliv ja armastav. On vähe neid keda ta laseb siseringi, kuid need “erilised“ on ära teeninud tema usalduse ja vastavalt sellele on ta väga lojaalne ja võib vahel isegi väga kaugele minna selleks, et kellegi tuju heaks teha.
Sinu lemmikud: juustukook, tee, magus punane vein, anime, koomiksid ja mangad, rap, loodus, lendamine, taimetoitlus, arvutimängud.
Mis ei meeldi: ülbitsejad, liha, šokolaad, õlu, õudusfilmid, narkootikumid.
Tugevad küljed: alati positiivne, aktiivsus, sportlikkus, lojaalsus.
Nõrgad küljed: aktiivsus (kellele meeldiks olla ühe põrkepalli juures kogu aeg kes pulbitseb elust 24/7?), kassid, kõrvarõngad.

Perekond/ajalugu: Evangeline sündis perekonda, mis oli aastaid tagasi domineeritud Genesise töötajate põhimõtetega ja laste poolest oli neil “mida rohkem seda uhkem“ ideaal, seega kui Pix sündis, oli ta kuues laps. Pärast seda tuli ilmale noorem õde, Valeria, kes aga suri kaks kuud hiljem haiglas. Pisike tüdruk oli enneaegselt sündinud ja ta jäi kiiresti pärast ilmale tulekut haigeks.
Lapsepõlve veetis Evangeline enamasti kas väljas või õppides kõike vanadest raamatutest või muudest infoallikatest, mis talle ette jäid. Vanemad olid väikese blondiini üle väga uhked ja oletasid, et tema aina kasvava õpihimuga saavutab Eva väga palju ning jõuab elus kaugele. Nad olid isegi kindel, et neiust võib ühel päeval lausa teadlane saada – Pix teadis oma vanuse kohta väga palju ning oskas lahendada võrrandeid, mida õpetati vanematele lastele.
Ainus, mis muutis vanemate meelt Evangeline koha pealt olid tema võimed. Siis, kui need avaldusid, oli tütarlaps viieteistkümne aastane. See oli südasuvel ning ühel juuni õhtul tundis neiu kuidas tema selg hakkas lihtsalt valutama. Alguses arvati, et tegu võis olla päevituses – Eva veetis väga palju aega õues, üritades ikkagi natukene värvi oma nahale saada, kuid peale kergelt punaseks tõmbumise ei juhtunud temaga midagi. Lubades sellel seletusel ennast rahustada, ootaski Eva umbes nädal aega, kuid valu ei kadunud ning nahk hakkas tal aeglaselt maha tulema ja lõpuks voolas haavadest ka verd. See jahmatas nii vanemaid kui tüdrukuid endid ning siis viidi ta arstide juurde, kes lõpuks uurisid välja, milles tegu oli: neiu tiivad olid hakanud arenema ning nüüd üritasid nad oma tee vabadusse välja kaevata. Kõik olid jahmunud. Perekonnas, kus ei olnud kunagi olnud mutanti, ilmus järsku Eva. Neiu vanemaid täitis hirm ja kui tiivad viimaks väljas olid, soovis Pixi isa need eemaldada. Tema jaoks ei olnud tolerantne see, et keegi tema lastest oleks üks neist ebarditest, keda nüüd pooldati, kuid tüdruku ema suutis ta maha rahustada. Tiivad ei olnud midagi halba ja ta ei saanud kellelegi liiga teha.
Kuid muutumine ei olnud veel lõpuni jõudnud. Peagi pärast tiibade arengut hakkasid Evangeline silmad värvi muutma. Silmad, mis olid olnud taevasinised, omandasid esialgu helerohelise tooni, mis oli esialgu võluv, kuid kui värv valgus laiali ka silmavalgetesse, hirmutas see Summerseid väga palju. Kõige lõpuks ilmuski tuha välja võlumine.
Eva, istudes oma vanema vennaga, kes üritas uurida tema kohta isiklikult asjade kohta, mis tema kehaga toimusid, puhus kogemata õrnroosat ja helkivat tolmu tolle poole ja juba järgmisel hetkel tekkisid noormehel hallutsinatsioonid. Ise Pix aga neid ei näinud ja see oli viimane tilk isa karikasse. Juba selsamal päeval käskis ta Eval kõik oma asjad kokku korjata ja kodust lahkuda. Neiu ema, tundes ainult suurt kurbust, aitas oma tütrel Nooki saada.
Kuigi Eva ei suhtle enam oma isaga, on tema ema ja mõned vennad-õed need, kes teda vahel külastavad.


Back to top Go down
 
Evangeline "Pix" Summers
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: You'd be the one :: Tegelaste tutvustused-
Jump to: