Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Olivia Gatwick I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Olivia Gatwick

Go down 
AuthorMessage
Olivia Gatwick
21-aastane
Olivia Gatwick


Posts : 7
Ülikool : Suhtekorraldus // II kursus

Olivia Gatwick Empty
PostSubject: Olivia Gatwick    Olivia Gatwick I_icon_minitimeSat Mar 21, 2015 9:17 pm

Olivia Gatwick Tumblr_msdz9vJyfg1sevavio1_500

Olivia Adeline Gatwick
“Don’t call me beautiful. I don’t care. Call me intelligent. Tell me my laugh is contagious; that I made you smile. Tell me I have something to offer.”

Hüüdnimi: Liv
Vanus, sünnipäev: 21, 5. märts 2067

Pildiohver: Tamsin Egerton

Pikkus: 178 cm
Kaal: 54 kg
Välimuse iseärasused: Pisike nö vesivärvistiilis tätoveering balletitantsijast kaela tagumisel küljel (x). Kalade tähemärgi tähekombinatsiooni tätoveering parema randme siseküljel. Villid, sinikad ja suuremad-pisemad haavandid päkkade ja varvaste piirkonnas. Vähemalt pooled sõrmedest pidevalt tagasihoidlike pronksikarva sõrmustega kaunistatud.
Muu: Pikk, sale ja veelkord pikk. Oliviat on õnnistatud tohutupikkade jalgade, klaari jume, suurte karamellivärvi hirvesilmade ja sõnakuulmatu õlekarva juuksepahmakaga. Ta näojooned on teravad ja ilmekad, jume enamasti kahvatu, erandiks suvekuud ja kaks nädalat jaanuarist mil Gatwickid Karbiibidel puhkavad.  Riietumisstiililt midagi šiki ja naiseliku segust, eelistab Olivia pigem neutraalseid ja/või pastelseid toone. Kannab palju seelikuid ja kleite, pleegitatud teksasid ja mantleid; on ühtlasi suur sviitrite fänn ning ei karda kanda tantsutrikoosid ka väljaspool trennisaali.  

Iseloom: Olivia on suures plaanis introvert, keda elu on sundinud ekstraverdina käituma. Ta on alati eelistanud suurtele seltskondadele ja lärmakatele pidudele vaiksemaid ja väiksemaid istumisi, armastanud alati ajada pigem vaikselt oma asja, kui sekkuda teiste eludesse ning hoida oma mõtteid pigem endale kui jagada neid maailmaga. Selline elufilosoofia pole aga kunagi sobinud Gatwickide imidži ja üleüldise mõttelaadiga, seega on Liv nii kaua kui mäletab sundinud end suud avama, oma arvamust avaldama, koolivälistest tegevustest osa võtma ning enesele sisendama, et see kõik on tegelikult tema enda vaba tahe ja valik. Pealtnäha tugev ja isepäine, on näitsik tegelikult üllatavalt kergelt mõjutatav – olenemata silmadepööritustest, valjust häälest ja arukatest sõnavõttudest, võtab ta kõike enesele öeldut ja oma isiksuse või tegemiste kohta suunatud kriitikat südamesse, keerutades ja väänates vastuvõetud informatsiooni nii kaua kui võõrad sõnad ja mõtted segunevad tema enese omadega või asendavad neid sootuks. Seejuures leiab see protsess aset nii sujuvalt, et oskamatul silmal on raske märgata, mis osa on tema ja mis väline mõju. Taoline kameeleonimäng on Livi jaoks omamoodi ellujäämistaktika ja kaitseinstinkt – ta paindub tugevamate tuulte poole, üritades nii vältida konflikti ja vastuseisu ning seilata läbi elu võimalikult valutult. Mis, tegelikkuses, on iseensestmõistetavalt täielik bullshit ja pole kedagi kunagi õnnelikuks teinud.
Sinu lemmikud:Pastelsed toonid – iseäranisti münt ja heleroosa; kõik mis vähegi tsitruseline (va tsitruselised ise, allergia tõttu) – maiustused, parfüümid, hügieenitarbed jm; ballett – nii selle vaatamine kui ise tantsimine; klassikaline muusika; inspireerivad ütlused; vintage-hõngulised plaadipoed; pits ja tüll; magusad vahvlid; tee – iseäranisti värske piparmündiga; vaikus; küpsetamine; kassid; muusikalid; kriminaalromaanid ja guilty pleasure’ina nö ladyporn tüüpi romaanid; hunnikute ja hunnikute viisi telesarju. 
Mis ei meeldi: Šokolaad (va tume šokolaad ja seda ka väga väikestes kogustes); kuigi ta armastab küpsetada, pole ta ise kunagi suurem asi küpsetiste fänn olnud; negatiivsus ja üleüldise „my life sucks“ mõtteviisiga inimesed, kelle ainsaks eesmärgiks paistab olevat sellesama mõtteviisi levitamine; rahvarohked kohad – ekstra punktid, kuid tegemist on valjude kohtadega nt klubid, kontserdid jm; kool ja kõik õppetööga seonduv, kuigi tema pühendumist arvestades on raske sellest aru saada; lendamine; ööliblikad ja suurem osa tiibadega putukaid.
Tugevad küljed:Tantsimine; kõiksugu kompromisside saavutamine, lahenduste leidmine, strateegiline mõtlemine – kokkuvõtlikult, planeerimine ja probleemide lahendamine; empaatiavõime, kuigi seda varjutavad tihti eelarvamused ja muu ettesöödetud informatsioon; küpsetamine ja kõige magusa valmistamine; näitlemine, kuigi nii mõnigi nimetaks seda pigem teesklemiseks; detailide märkamine ning üllatuslikult ka vestluse nö ülevalhoidmine, mis on rohkemal või vähemal määral omavahel seotud.
Nõrgad küljed: Enesekehtestamine, kuigi esmapilgul ei pruugi tal paista sellega probleeme olevat; spontaansusustega kaasaminemine ja kõik, mis eeldab comfort zone’ist väljumist; „ei“ ütlemine ja ka selle juurde kindlaks jäämine; oma veendumuste hoidmine; enesekindlus või selle puudumine – taaskord miski, mis ei paista esmapilgul probleem olevat, kuid mõjutab Olivia elu rohkem kui esialgu arvata oskaks.

Perekond/ajalugu: Olivia sündis 5. märtsil 2067 aastal kahest advokaadist koosneva kõrgema keskklassi perekonda ühena mitte küll päriselt planeeritud, kuid sellegipoolest oodatud kaksikutest. Küll mitte päriselt kuulus, kuid sellegipoolest pika ajalooga Gatwickide perekond on alati väärtustanud ausust, praktilisust, haridust ja otseloomulikult – mainet, mida kinnitab ka perekonna olematu kuriteoregister ja fakt, et nende söögitoa seina kaunistab siiani perekonnavapp, mis pärineb kuskilt kolmeteistkümnendast sajandist ning mida keegi pole kasutanud kui mitte sadu, siis kümneid aastaid kindlasti. Gatwicke on läbi aega peetud rohkemal või vähemal määral nö raha poolt juhitud inimesteks – peamiselt tänu advokaadiameti populaarsusele pereliikmete seas ning pealtnäha külmale südametunnistusele ehk teisisõnu üleskorjatud (ja võidetud) kohtukeissidele. Mamma ja papa Gatwick (ning nende vanemad enne seda) on kaitsnud lademetes rikkaid, võimukaid ja üsna ilmselgelt süüdi konservatiive ja ekstremiste, kaotades või vähemasti vähendades neile määratud karistusi. Küll mitte ise aktiivsed konservatiivid, on perekond alati olnud antud küsimuses pigem passiivne pooldaja. Nende moto on midagi – „nad võivad eksisteerida niikaua, kui nad kedagi ei sega või oma olemasolu meile nina alla ei hõõru“ sarnast, milles on raske positiivseid noote leida. Sarnase seisukohaga kasvas üles ka Olivia, olenemata sellest, et kogu tüdruku olemus vastandub oluliselt Gatwickide üleüldise imidžiga. Sellegipoolest suutis perekond – küll mitte nimme õelalt või manipuleerivalt – kasvatada oma õrnast tütrekesest niiöelda tugev ühiskonnakodanik, seistes hea selle eest, et blondiini hääl oleks kuuldav, seisukoht selge ja tulevik helge – ehk siis teisisõnu, et tegemist poleks musta lambakesega valgete keskel. Juba noorena tehti talle selgeks, et tantsimine on hobi mitte amet ning et ta pole isegi piisavalt hea, et seda professionaalselt teha (kuigi balletti kui kunsti ei laidetud kunagi maha, vaid pigem julgustati Livi sellega jätkama, olgugi et kindlalt hobi tasandil), et maailm on must ja valge, õige ja vale, hea ja halb, ning et otseloomulikult – nemad olid valged, õiged ja head. Olgugi et praktilised, materiaalsed ja pigem konsertiivsete maailmavaadetega, on Gatwickid perekonnana olnud alati võrdlemisi lähedased ja ühtehoidvad, mis on üks põhjustest, miks Liv pole eneses kunagi leidnud mahti oma vanemate vaateid, kasvatusstiile ja eluviisi küsimärgi alla seada.
Varia:
- Olivia suurimaks kireks on alati olnud ballett. Ta alustas sellega päris pisikesena, mil vanemad panid ta trenni kirja pigem ala mainekuse kui tüdruku enda soovi tõttu. Kui Liv aga ka teismeikka jõudes tantsimisega edasi tegeles ning avaldas ühel hetkel ka soovi sellega professionaalsel tasemel tegeleda, oli aeg sekkuda. Vanemate sõnad, koos treeneri kriitikaga on nüüdseks teinud oma töö ning naine tegeleb balletiga vaid hobikorras, korrates veendunult vanemate „tantsimine on hobi, mitte töö“ sõnu, miliganes keegi selle kohta küsib.
- Mitte küll päriselt heiter, kalduvad ka Olivia vaated pigem konservatiivsuse poole, olgugi, et tema puhul on need pigem mõjutatud omamoodi hirmust tundmatu ees, kui informeeritud ja põhjendatud sallimatusest.
- Astus perekonna üleüldistest seisukohtadest hoolimata kohalikku ülikooli (ja seda vanemate heakskiiduga), teades suurepäraselt sealsetest mutantidest, sest a) konservatiivne maailmavaade ei ole antud hetkel just kuigi populaarne ning b) appearances are everything, ehk siis on perekond üleüldise heakskiidu teenimiseks valmis väänama nii mõndagi põhimõtet ka nagu öeldud – neil pole mutantide vastu midagi nii kaua kui nad omaette hoiavad.
- Õpib ülikoolis suhtekorraldust, sest isegi mamma ja papa Gatwickile oli selge, et Oliviast advokaati ei tule. Küll aga suudab ta suurepäraselt hakkama saada sotsiaalses ringis – olgugi, et see talle meeldida ei pruugi – ning ühiselt otsustati (kuigi lõppsõna jäi siiski Livile), et suhtekorraldus on the next best thing.Back to top Go down
 
Olivia Gatwick
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: You'd be the one :: Tegelaste tutvustused-
Jump to: