Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Väike valearvestus I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Väike valearvestus

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 6:52 pm

Shawn oli ühel kenal neljapäevasel õhtupoolikul oma tavapärasel jalutuskäigul korterist kohvikusse, kust ta alati endale kohvi ja väikese õhtusöögi võttis. Kaasa, otseloomulikult. Mees käis kohvikus kiirelt ära ning varsti jalutaski mööda tänavaid edasi, rüübates oma kohvi, paberkott söögiga näppude otsas. Ta ei suundunud kunagi kohe tagasi koju, vaid tegi ühe pikema tiiru naabruskonna ümber, hingas värsket õhku ning klaaritas oma pead. Päevad olid tal alati kiired ja töised, nii oma rühmaga, mille liider ta oli, kui ka tööga, mille eest ta reaalset palka sai. Shawnile meeldis see kiirus, kuid ta hindas ka seda, kui sai õhtul rahulikult võtta ning omaette olla. Mees võttis järjekordse lonksu kohvist, kui pisut tihedama liiklusega tänavalt ühele kõrvalisemale tänavale pööras, tehes oma tavapärast tiiru. Mees tundus hetkel isegi üsna rahumeelne, kuid tema pilk liikus teravalt ringi, et mitte kahe silma vahele jätta ebatavalisi juhtumeid.

OT: Kinni
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 7:03 pm

Ka Beatrice'l oli üsna pikk päev seljataga olnud. Hommikul tunnid Nookis, siis sõit Londonisse ja pärastlõunased loengud ülikoolis.. Alles nüüd oli naine lõpuks töölt tulema saanud ja plaanis seekord ööseks oma Londoni korterisse jääda. Enamasti ööbis ta Nookis, kuna seal oli tema põhitöö, aga vahetevahel juhtus ka selliseid päevi, kus hommikud algasid ülikoolis ja siis oli mõttetu tagasi sõita.
Naine oli just teel koju, kõrvaklappides muusika mängimas ja samm üsna rahulik, kui ta silmanurgast mingit kahtlast tegevust märkas. Nimelt jalutas üks noor neidis üsna napis riietuses mööda tänavat ning temast mõni meeter taga olid kaks keskealist meest, pilgud vägagi tüdruku taguotsale liimitud. Muidugi oleks võinud tegemist olla vaid süütu silmailu nautimisega, aga kui tüdruk kõrvaltänavasse pööras ja mehed sinna talle järgnesid, otsustas Tris igaks juhuks asja kontrollima minna. Rutakalt ületas ta tänava, kerides samal ajal kõrvaklappide juhtmeid kokku, et need nahktagi taskusse susata.
Ja mida oligi arvata.. kuskil kümme meetrit temast eespool olid kaks meest tüdruku ümber piiranud ja muutusid juba oma nõudmistega üsna füüsiliseks. Beatrice ohkas endamisi - ei võinud ka üks õhtu rahulikult mööduda - ja kõndis ühe mehe ette, virutades talle ette hoiatamata käega vastu nina nii et see ta löögi alla raksatas. Tüübid olid vist oodanud ühe plika asemel lihtsalt suuremat saaki, nii et hetkeks jäi teine mees üsna üllatunult seisma, kuid muutus üsna kärmelt vihaseks ja üritas Trisi rünnata. Just nimelt üritas, sest siinkohal tuli väike lisajõud kasuks ning beatrice tõstis mehe enda peakohale ja virutas siis vastu maad. Plika oli nagunii jooksu pannud, teine mees oli pooloimetu ja veritses seal omaette.. Kes ikka neid näha sai. Taskust salvrätiku võtnud, pühkis Beatrice käed puhtaks ning suundus siis mööda kõrvaltänavat edasi, jäädes jalapealt seisma, kui ta endast mitte väga kaugel üht meest silmas. Oh well.. Tundub, et tal siiski oli pealtvaatajaid. Korraks pilku üle õla viinud, veendus Tris, et neid kaht kägaras lamavat ohvrit ei saanud ta mingi eriti hea võitluskunstioskuse kaela ka ajada. See teine mees oli ikka paraja õllekõhuga ja Tris oli.. noh.. väike.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 7:21 pm

Shawn seisatas, kui märkas mingeid mehi mingit tüdrukut ahistamas, mõeldes hetke, kas ta peaks appi minema. Ilmselgelt peaks. Aga enne, kui mees kuidagimoodi reageerida jõudis, kiirustas nende juurde õbluke naine. Shawn tahtis juba midagi hõigata või ka sinna juurde joosta ning naist aidata, sest ta oli tõesti väike nende meeste kõrval, kuid siis tegi naine asju, mida isegi Shawn ei suudaks teha. Mees jõllitas naist ja tema ohvreid hämmeldunult, viies hetk hiljem otsad kokku, et naise näol on tegemist mutandiga. Nii tugeva mutandiga. Kuidas ta naise kinni võtab? Sest sellist neil küll tänavatele vaja ei ole. "Muljetavaldav," otsustas Shawn lolli mängides edasi astuda. Äkki suudab ta naise ootamatult kinni võtta. Väike flirt, kutsub enda poole... poleks esimene kord, kui ta flirdiga mutante kinni võtab. Südame ajas pahaks küll, aga ta tegi, mida pidi tegema, et maailma neist friikidest puhastada.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 7:36 pm

Beatrice oli kergelt öeldes üllatunud tolle mehe reaktsiooni peale. Kaks varianti.. Kas ta oli vägaväga rumal ja arvas, et see asi on tõsiselt võimalik.. Või ta arvas ära, et naise puhul on tegemist mingite üleloomulike võiimetega ja.. ei pannud seda pahaks. Väljaspool Nooki oli Tris siiski harjunud üsna ettevaatlik olema, nii et ta otsustas mehe rumalusele panustada. "Heh.. Jeah.. Adrenaliin või miskit," kehitas ta õlgu ja viskas verise salvrätiku kuskilt prügikastide suunas. See terve kõrvaltänav oli paras prügikast, nii et väga vahet polnud vist. Korraks viis ta pilgu üle õla, kus kaks hädapätakat üksteise najal end jalule ajasid ja minema komberdasid. Vast said paraja õppetunni kätte ja teinekord mõtlevad pisut järele.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 7:45 pm

"Näha oli tõesti," naeratas Shawn sõbralikult. Ta jälgis, kuhu naine oma salvrätiku viskas ning astus talle siis veelgi lähemale. "Läheks teeks väikese kohvi, saaks lähemalt tuttavaks?" pakkus mees armsasti. "Saad oma käsi pesta ja vabalt võtta," arvas Shawn. Ta ei tahtnud siin praegu veel välja näidata, kui suurt vastikust naine temas tekitas. Aga kodus oli tal uimasteid ja kõikvõimalikke muid narkootikume, mis ta naise söögi või joogi sisse puistata saaks ning pärast seda oleks juba naljamäng ka tema kinni võtta ning tapmisele vedada. Shawn juba ootas, kuidas ta naist piinata saab. Muidugi tuleks teda uimasena hoida kogu aeg, see tugevus ei olnud naljaasi. 
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 7:56 pm

Mees oli kena.. Vägagi. Ja Tris polnud ammu mingit actionit näinud. Aga siiski polnud ta nii kergeusklik, et igaühega kaasa minna. "Väga kena teist, aga mul pole harjumuseks võhivõõrastega kohvitama minna. Pealegi on mul hommikul varajane loeng," vastas Tris veetleva naeratusega. Vahel oli tal täitsa kahju, et maailm polnud tavaline. Olles nii palju ajalugu õppinud, ei saanud ta sinna miski parata, et elu ilma võimeteta talle ahvatlev tundus. Siis oleksid muidugi teised ja vahel suuremadki ohud, aga antud olukorras oleks päris hea, kui ta ainsaks mureks oleks, kas mees on mingi creep või mitte.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:04 pm

"Ah, kus mu kombed on," üllatus Shawn hetk hiljem. "Võid mind Des'iks kutsuda," naeratas mees. Ei tahtnud öelda, et ta Shawn on. Mõnikord mutandid seostasid seda nende häguste uudistega, mida Shawni kohta kirjutatud oli, nii et Des oli hea neutraalne maa. "Luba ikka mul väike kohv endale välja teha?" pakkus Shawn siis. "Ma tean head kohvikut siin lähedal, saame tuttavaks, siis ma enam ei ole võhivõõras." Shawn oli reaalselt valmis mutandiga kohvitama ja kooki sööma, et naine endale koju saada. Öökima ajas mõte, et ta naisega flirtida tahtis ja mutanti endale koju tahtis. Aga naine poleks esimene mutant, kes üle tema kodu lävepaku astunud on.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:30 pm

"Mina olen Tris," sõnas naine kerge muigega. Küll see mees oli ikka järjepidev. Samas mis tal kaotada oli? Kohvik oli ju avalik koht ja pealegi oli ta piisavalt tugev, et mehega hakkama saada. Ilmselgelt. "No olgu.. Rääkisid ära mu," muigas Beatrice. "Kuigi mulle näib, et sa oled juba õhtusöögi jaoks omad plaanid teinud..?" sõnas naine siis, pilk mehe käes olevale takeaway kotikesele liikumas. Ilmselgelt oli mees siis vähemasti üksik, sest kotis oli ruumi vaid ühe inimese õhtusöögile. Petistega oli ta varem jagelenud ja enam seda rada minna ei tahaks. Üks pluss kirjas Des'il!
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:40 pm

"Ah, see säilib homseni ka," kehitas Shawn muretult õlgu, kui Tris tema õhtusöögi plaane kommenteeris. Saab homme seda hommikuks süüa või midagi muud. Ei olnud üldse probleemi. "Aga lähme siis," naeratas Shawn, viibates käega, et nad minema hakkaksid. "Millega sa siis vabal ajal tegeled? Peale noorte neiude päästmise?" uuris Shawn huviga. Nagu teda tõesti huvitaks. Kuid see kõik oli selleks, et ta saaks selle naise kinni võtta. Shawn oli nende aastate jooksul lugematutes kogustes mutante kinni püüdnud, ta oskas pea kõigiga käituda. Raske oli ainult nendega, kes mingit elementi valdasid või mingit muud sarnast võimet omasid, kuid ka nendega ei olnud see võimatu. 
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:46 pm

"Olgu nii.." muigas Beatrice, võttes mehe järgi suuna kohviku poole. Küsimuse peale ta naeris kergelt, kuskil ajusopis püsimas küll küsimus, et kas mees sai aru ta võimetest või mitte.. "No igapäevaselt annan ajalugu nii.. keskkooli kui ka ülikooli tasemel," vastas naine, valides hoolikalt sõnu. Totter oli küll varjata enda olemust, aga kui oli pisikenegi võimalus, et Des nägi teda tavalise naisena, tahtis Tris sellest kinni hoida, nii et igaks juhuks ei hakanud ta Nooki mainima. "Peale selle.. nii palju kui seda vaba aega jääb.. meeldib mulle lugeda ja uusi retsepte proovida," võttis Beatrice jutu lühidalt kokku. Ta polnud eriti osav iseendast rääkimises. Teised inimesed olid ju palju huvitavamad. "Ja millega sina tegeled? Peale võõraste naiste kohvikutesse kutsumise?" andis naine vastulöögi, lõbus muie endiselt huulil.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:55 pm

Selline friik on õpetajaks lastud? Kui ta Shawni õpetaks, siis mees vist küll eriti palju seal loengutes või tundides olla ei jaksaks, sest ta tahaks seda mutanti maha lüüa. "Kõlab põnevalt," naeratas Shawn, samas kui kohviku ust avas, et naisel enne ennast sisse minna lubada. "Päev enamasti tõesti koosneb sellest, et käin erinevate kaunite naisterahvastega kohvikutes," nõustus Shawn siis naeratades. "Aga tegelikult väga ei tee midagi. Mitte midagi nii huvitavat, kui sina. Käin tööl ja jagan käske neli korda, kuna keegi kunagi midagi aru ei saa," muigas mees. "Mida sa süüa-juua sooviksid?" uuris ta, kui nad leti ääres seisatasid.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:00 pm

Ah nii.. Mingi womanizeri otsa sattunud. Aplaus, Beatrice.. Sul on officially halvim maitse meeste suhtes. "Aii.. päris raske on su elu," naeris naine siiski. Selle 'huvitava' osa peale oleks Tris peaaegu turtsatanud, aga viisakusest hoidis end tagasi. Esimene inimene, peale tema enda muidugi, kes ajalugu huvitavaks peab. "Nii et sa töötad mingil juhtival kohal?" uuris Beatrice edasi. Kuidagi sõnaaher oli Des vastuste osas. Või siis oli taas paranoia Trisis pead tõstnud ja mees oli tegelikult igati normaalne. Ka variant. "Kõigest üks kohvi. Koorega ja ilma suhkruta palun," vastas naine naeratusega. Eks ta öösel kell kaks ärkvel olles kahetseb seda hilist kofeiinidoosi. Isver.. hilist.. Ta kõlab nagu vanamutt..
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:09 pm

"Raske elu jah," ohkas ka Shawn lõbusalt. Juhtiva koha kohta käiva jutu peale mees noogutas ning suunas naise kohvisoovi kuuldes pilgu leti taga olevale teenindajale. "Üks kohv koorega, aga suhkruta, ning must kohv palun," sõnas Shawn naeratades. Tal ei olnud kunagi olnud sellega probleeme, et pärast kohvi joomist magama ei jää või midagi. Või noh, see äratas teda ilmselgelt üles, aga tal polnud üleval olemise vastu midagi ning ta võis ju kauem magada hommikul või midagi. Seega ta võttis hea meelega endale musta kohvi. Shawn maksis kohvide eest ning juhatas siis Trisi lauda istuma. "Kuidas siis õpetajaamet on? Kujutan ette, et sul veel hullemad lambad koos, kui mul," muigas Shawn lõbusalt, kui mugavalt enda küünarnukid lauale toetas ja sedasi üle laua pisut rohkem Trisi poole nõjatus, kutsikasilmad peas.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:17 pm

Beatrice võttis seda noogutust kui vihjet, et seda teemat me rohkem ei aruta. Kuigi uudishimu oli suur. Tema panustaks mingi perefirma probleemide peale. Vanim poeg pidi üle võtma, aga sisimas on piinatud kunstnik.. Jeap, Tris oli väga elava kujutlusvõimega. Süüdistage neid raamatuid, mida ta basically neelas. Naine libistas nahktagi õlgadelt, kui nad lauani jõudsid ning asetas selle enda tooli seljatoele. Kohvikus oli piisavalt soe ja tagi all peituvast kreemjast õhulisest ent pikkade varrukatega pluusist täitsa piisas. Küsimuse peale puhkes naine taas naerma. "Eks nende jaoks ole see ajalugu üsna igav, aga leidub ka erksamaid kriite! Aga üldiselt mulle siiski meeldib. Miks ei peakski.. Saan klassi ees enda lemmikteemal pikalt jutustada," muigas naine. Pagan, see mees oli ikka ilus küll oma nunnude silmadega.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:29 pm

Shawn jälgis huviga, mis naise nahktagi alt välja tuleb. Mutant või mitte, naine nägi hea välja. Südame ajas pahaks teadmine, et naine nii tugev oli ja mis kõik, aga vähemalt oli tal välimust, et Shawn üldse püüaks teda endale koju meelitada. "Mis osad sulle ajaloo juures siis kõige rohkem meeldivad?" uuris Shawn naeratades, panemata väga tähelegi, et ettekandja nende kohvid tõi. Tal oli vaja Trisile tähelepanu pöörata ning oma nunnude silmadega teda võluda. Siis ei ole aega mingitele ettekandjatele naeratada ja nendega nunnu olla, isegi, kui nad on kenad. 
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:34 pm

Trisile ei jäänud märkamata fakt, et nende vestlus väga tema-keskne oli. Mis osalt pani teda mõtlema, et kas mees lihtsalt ei armasta endast rääkida või on tal miskit varjata (dingdingding paranoia is here..), aga samas oli ta naine ja millisele naisele ei meeldiks taoline tähelepanu. Kohvi eest ettekandjat tänanud, põimis ta käed ümber sooja tassi, lastes joogil veel pisut jahtuda, et mitte keelt kõrvetada. "Kaks äärmust.. Lähiajalugu ja antiikajalugu," sõnas naine. "Kuigi õigem äärmus oleks vast kiviaeg, aga see pole nii huvitav. Hunnik ahvmehi ja noh.. kivid," naeris Tris.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:43 pm

Shawn kuulas naist huviga, või vähemalt teeseldud huviga, ning naeris ka, kui naine ahvmeestest ja kividest rääkis. "Tõsi, kiviaeg tõesti ei ole nii huvitav," nõustus mees lõbusalt. Ta tõstis oma tassi, et sealt lonks kohvi võtta ning mõmises tasakesi, kui kuum jook tema kehasse jõudis. Kohv oli tõeliselt hea, eriti selle kohviku oma. "Aga sa õpetad siis üldiselt kõiki aegu? Keskkool vist õpib algusest peale, või olen ma nii vanaks jäänud, et mäletan juba valesti?" uuris Shawn lõbusalt. Täiesti võimalik, et mäletas valesti.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:50 pm

"Enamasti kõike jah.. Hetkel keskendume Inglismaa ajaloole. Ja ülikoolis käivad loengud lähiajaloost ja kogu sellest.. konservatiivide ja liberaalide jamast," vastas naine, julgedes nüüd pisut rohkem infot jagada. See, et ta õpetas lähiajalugu, ei tähendanud, et tema seal mingit rolli mängiks. Ju. Eks? "Nii vana sa nüüd ka pole," muigas Tris. Ta võis pea pakule panna, et mees on temast noorem. Samas oli tal endal mingi kompleks juba oma vanusega seoses. Teised 30-sed olid abielus ja lastega ja tema veetis oma päevi endast noorematele ja ilusamatele tarkusi pähe tagudes. Jee.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:07 pm

"Või nii," naeratas Shawn. "Tõesti, nii vana ma veel ei ole, kuid ajalugu ausalt öeldes oli üks neist tundidest, kus ma ei käinud või kus ma magasin," muigas mees. "Mind huvitavad pigem praktilised ning pisut kasulikumad ained. Füüsika, keemia, matemaatika," loetles Shawn. Ta oli tõesti reaalkallaku poole kalduv mees, ning tal oli ka kõrgharidus füüsikas ning kõrvale oli ta võtnud palju erinevaid aineid, mis teda aitasid. "Aga see ei tähenda muidugi, et ajalugu kasutu oleks, see kindlasti on huvitav. Lihtsalt mitte minu jaoks, pikas perspektiivis," muigas mees, võttes uue lonksu oma kohvist.
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:10 pm

"Aah, sina olid siis üks nendest õpilastest.." muigas Tris. "Kusjuures põhikoolis ei meeldinud mulle ka ajalugu, aga mu keskaõps suutis selle nii huvitavaks muuta, et läksingi ülikooli ka õppima seda," nentis naine. Ta lootis ise ka sarnane õpetaja olla, muidugi. "Oh jumal.. minul pole nende ainete peale pead," naeris Beatrice. "Matemaatika veel.. Aga kui juba kõrgemale tasemele läks, siis oli hukas kõik. Keemia oli kõige hullem.. Need reaktsioonid! Ma siiani ei saa pihta nendele," naeris naine. Ohjah, head ajad. Nüüd julges temagi oma joogist lonksu võtta. Õnneks polnud enam nii tuline, et kõrvetada oleks saanud.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:15 pm

"Mul oli keskkoolis ka nii kohutav õpetaja, et ma parema meelega ei läinud kohale," naeris Shawn. Miks ta oma elulugu seal jagas? Okei, tegelikult ei olnud see midagi hullu. Edasise peale naeris mees jälle ning võttis kohe rohkem lonksusid oma kohvist. "Minu meelest just nii hea lihtne ja loogiline," ütles mees rahulolevalt. Ei olnud mingit hägust ajalugu ja aastanumbreid. Olid kindlad valemid ning tulemused. Kõik oli kindel. Muidugi, mees oli ise ka juba meeletult asju leiutanud, füüsika seadusi painutanud, kõik vaid selleks, et mutante kinni püüda. See oli oluliseim. Tema jaoks oli vist elumissioon see, et ta mutandid kinni püüda suudaks. Nad kõik maailmast hävitada. 
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:18 pm

"Aah no sinna ongi koer maetud. Kui sa minu tundi tuleks, armuksid kohe ära," muigas Beatrice. Ajalukku muidugi.. Khmn. "No siis on jaa lihtne ja loogiline, kui sa aru saad nendest valemitest ja numbritest ja asja. Siis oli hea, kui kaks pluss kaks oli neli. Aga kui kaks pluss kaks järsku viis oli, ei saanud ma enam miskit aru," muigas Tris. Eks ta oligi rohkem sinna humanitaari suunda kalduv. Kunst ja kirjandus olid ka lemmikud siiski. "Räägi mulle midagi endast," palus Tris pärast hetkelist mõttepausi, rüübates siis uue lonksu kohvist.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:27 pm

"Seda saab ilma tunnita ka," naeratas Shawn kavalalt, kui Tris armumisest rääkis. Väkk! Hea, et mehel okse kurku ei tulnud selle lause peale. Mutanti ikka ära ei armuks! Rõve! "Eks ta võib keeruline olla tõesti, aga mind on alati huvitanud, tunduvalt rohkem, kui aastanumbrid ja kuivad faktid, mis suurt kasulikkust ellu ei too," muigas Shawn. Edasise peale ta naeratas ja kehitas õlgu. "Mis mul ikka rääkida. Töötan väikestviisi, tegelen leiutamisega, kui nii võib öelda. Jälle üks põhjus, miks mulle reaalsemad ained meeldivad," naeratas mees. 
Back to top Go down
Ms. Beatrice Abrams
32-aastane // üliinimlik tugevus
Ms. Beatrice Abrams


Posts : 74
Mõisas oldud aeg : 17 aastat

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 10:36 pm

Oh damn.. Selle peale Beatrice küll punastas. No karta on muidugi, nagu öeldud, pole ta ammu mingit actionit näinud. Õnneks läks mees jutuga kohe edasi, nii et mingit piinlikku momenti ei tekkinud. "Seda küll.. Aga samas ma ei ütleks, et ma oma puuduliku matemaatikaoskuse tõttu elus hakkama ei saaks," muigas Tris. "Leiutamisega? Vot see kõlab põnevalt. Mida sa siis leiutanud ka oled?" uuris Beatrice. Mitte, et tema midagi jagaks nendest asjadest. Halloo, ta kasutab tundides endiselt kriiti ja tahvlit.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:18 pm

"Ega saab ka kõrgema matemaatikata hakkama, tõepoolest," nõustus Shawn naise jutu peale. Tal oli palju tuttavaid, kes matemaatikast väga miagi ei jaganud, aga seda hoopis teiste võimetega kompenseerisid. "Mis ma leiutanud olen.." muigas Shawn seejärel. "Ah lihtsalt, põhiliselt väikeseid roboteid," sõnas mees. "Oskavad erinevaid asju teha, süüa teha ja koristada ja muidu kasulikud olla." Roboteid ta tegelikult siiski ei ole väga leiutanud, vaid hoopis relvi, aga seda ei tahtnud Shawn naisele öelda. Ta ei tahtnud Trisi eemale peletada, tal oli vaja naine hoopis lähemale saada. Shawn sirutaski nüüd käe, et Trisi kätt sõrmedega puudutada. "Ma võin sulle mõnd tutvustada, kui soovid."
Back to top Go down
Sponsored content

Väike valearvestus Empty
PostSubject: Re: Väike valearvestus   Väike valearvestus I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Väike valearvestus
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Muud kohad-
Jump to: