Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 going down in flames

Go down 
+4
Jay Swizz
Shawn Culver
Aaron Jenkins
Nina Robbins
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:28 pm

"Me ei tapa kedagi," kordas Kai oma sõnu. Liiga selgelt tulid tagasi mälestused sellest, kuidas ta vanemad surnud olid ning need mäletused ei olnud midagi, millele Kai pikalt mõelda oleks tahtnud. "Me peame lihtsalt Nina ära päästma, see on põhiline. Nad ei tohi teda ära tappa," ütles Kai pahinal. Noormees hingas raskelt, tal oli üsna keeruline end rahulikuna hoida. Aga nüüd juba jõudsid nad laohoonete lähedusse ning Kai peatas auto ja puges sellest välja. "Ta on ühes neist kaugematest laohoonetest," ütles Kai kindlal toonil. "Me saame siit jala minna, neil võib siin valve olla või mis iganes muud," sõnas kutt. Seega ta ei tahtnud autoga lihtsalt sinna sõita ja neid kohe välja anda.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:31 pm

"Jää vait!" käratas Shawn tüdruku karjumiste peale närvi minnes. Ta virutas taaskord lahtise käega vastu naise nägu, et ta vait jääks, olgugi, et löögid mutandile vaid rohkem valu teeks. Ta ju tahtiski naist piinata. Aga ta ei talunud seda karjumist. Seda mees ega tema alluvad aga veel ei teadnud, et keegi Ninat päästma tuleb. Laohoone ümber, kus nemad praegu paiknesid, oli valve üleval, kuid valdav osa valvest olid strateegilistesse punktidesse suunatud kaamerad ning neli meest olid väljas, valvamas, et keegi lähedusse ei satuks. Ülejäänud mehed, kes ööseks laohoonesse jääma pidid, olidki siseruumides ning hoolitsesid korra eest. Neid oli seal sees vaid paarkümmend, kuid selle eest olid nad kõik raskelt relvastatud, ka need kes väljas patrullisid. Laohoone ees seisid mitmed tumedad maasturid ning muud masinad, inimesi neis aga ei olnud.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:36 pm

Nina karjatas kui mees teda näkku lõi jälle. "Lõpeta ära, siis ma jään vait," pomises Nina nuttes. Ta ei suutnud ju vait olla kui tal nii kuradi valus oli. Kuidas ta peaks olema vait kui teda piinatakse tule ja noaga ja pekstakse. Neidis tundis taas kuidas tema suu verd täis valgub ja ta lasi sel nüüd suunurgast, mis isegi katki oli, välja nirisede, endale sülle. Ta hingas raskelt ja pinnapealselt ning värises tugevalt.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:05 pm

Jay surus huuled kokku, et mitte midagi Kaile nähvata, lugedes enne natuke sekundeid kui vastas. No ausõna.. Nemad ei peagi kedagi tapma. Jay võib heameelega seda üksi ka teha. Parem ainult oleks, et Kai neid konservatiive seal kaitsma ei hakka või midagi. "Eks näeb, mis saab," vastas ta ebamääraselt, avades enda turvavöö, kui nad lõpuks kohale jõudsid. Ta tuli autost välja ning lükkas vaikselt ukse kinni, viies pilgu sinna kohta, mida Kai oli maininud. Laohooned.. Väge klišeelik. Tegu polnud vist kuigi arukate konservatiividega. Ilmselt mingid noored. Ta noogutas kutile vastuseks, hakates laohoonete poole liikuma, ise tähelepanelikult ümbrust jälgides. "Lepime nüüd niiviisi kokku, et sinu eesmärk on ellujäämine ja Nina päästmine. Sa ei tee ühtegi ettemõtlemata ja minuga läbirääkimata liigutust ning ei vaidle mulle vastu," lausus ta rangelt, võttes automaatselt sisse oma sõjaväelase hoiaku. Ta oli viimastel aastatel harjunud juhtima ja oi kui pinda talle käis, kui keegi arvas ennast temast targem olevat. Üldjuhul kippusid need samad ka õhku lendama, sest ei mõelnud kuigi ratsionaalselt. Enamasti pidi neile aga mõistuse pähe taguma. Jõudes piisavalt lähedale, jäi Jay mingisuguse lagunenud müüri taha seisma ning käskis seda ka Kail teha. Ta vaatas hindavalt hoonete ümbrust, et leida kõik potentsiaalsed ohud. 1... 2... 3... ja 4. Neli meest. Siin-seal oli näha ka kaameraid, mille ette nad langeda ei tohtinuks. Ta tõmbus tagasi ning kutsus Kai endale lähemale. "Ainult neli meest, aga väga hästi relvastatud. Lisaks on palju maaeraid ja jumal teab, kui palju mehi veel sees olla võib, kes liikumise peale välja kargavad," sõnas ta sosinal. "Targem on vist otsida mõni kõrvaluks või -aken, kust kaudu sisse ronida. Liigu minu järel ja püsi vaikselt." Ta ajas end pisut rohkem sirgu, uurides korra, kust kaudu kõige parem liikuda oleks, valides lõpuks mingisuguse majadevahelise tee. Jõudes laohoonete taha, jäi ta uuesti seisma, et sealset olukorda hinnata. Valvurite vaateulatusse see koht enam ei jäänud, aga maja taga oli paar kaamerat. "Kas sa suudad need kaamerad kuidagi kahjutuks tulega teha?" küsis ta noormehelt. Visata mingeid tulepalle või midagi. Hoone taga oli paar head akent, kustkaudu saanuks sisse ronida.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:22 pm

Kai ei hakanud Jayle rohkem vastu vaidlema, ta ei viitsinud seal kakelda, kui nad niigi peavad mingite konservatiividega kaklema. See idee ei meeldinud talle absoluutselt, aga ta ei jäta Ninat sinna. Ei ole mitte mingit võimalust, et ta Nina nende hullude kätte jätab. Ta järgnes Jayle ja peatus, kui mees tal peatuda käskis. "Okei," oli kõik, mis noormees Jay jutu peale kostis ning ta järgnes mehele taaskord. Kui nad taas seisatasid, märkas ka Kai kaameraid. Ta noogutas Jay sõnade peale. "Muidugi suudan," ütles kutt enesekindlalt. Ta astus Jay'st pisut eemale ning tekitas enda tõstetud käe kohale tulekera, mille ta ühe kaamera suunas heitis. Teise viskas ta teise kaamera pihta, mõlemad särisesid ja särtsusid ning sulasid laiali sellest tulest, mis neid valdas. "Ja nüüd?"
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:27 pm

"Sellest sa võid ainult unistada," urises Shawn, kui mutandi sõnu kuulis. Ta ei lõpeta selle friigi piinamist, mitte mingil juhul. Või siiski, lõpetab, sest hetk pärast seda, kui Shawn uue tiku süütas, et veel tüdrukut põletada, tuli üks tema alluvatest uksele prõmmima. "Kaamerad on maas, meid rünnatakse!" teatas alluv ning Shawn tõmbus kohe mutandist eemale. "Ma tulen, pange auto valmis!" käskis Shawn tigedalt. "Parem oleks, et sinu sõbrakesed meile kahju ei tekitaks," nähvas Shawn mutandile ning võttis noa, et see naisele reide lüüa. Siis tõmbas ta noa sellest haavast välja ning virutas selle tema teise jala reide kinni. "Me veel näeme," ütles Shawn tigedalt ning lahkus ruumist, lukustades ukse. Ta suundus valveruumi, kust ta nägi, et kaamerad tõesti olid hävitatud. Laohoones sees toimus möll, kõik sättisid end rünnakuks valmis, eriti sealpool, kust kaamerad lõhutud olid. Seal olid mõned aknad, mida nad nüüd jälgima jäid, ise hoolikalt varjatud. Shawn samal ajal lahkus aga tagauksest autojuhiga, kes ta turvalisusesse sõidutas. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:32 pm

Nina hingas kergendunult kui kuulis, et neid rünnatakse. Kai ikkagi tuli. Aga siis suruti talle nuga reide ja tõmmati kohe välja. Nina röökis valjult valust. Kui mees noa tema teise reide lõi, tõi Nina kuuldavale uue läbilõikava ja valju karjatuse. Tema püksid imbusid kiirelt verest läbi, eriti sellel jalal, kust nuga välja tõmmati. Tüdruk aietas valust ning sikutas oma käsi, rabelemata hetkel siiski eriti palju, sest haavad reites tegid haiget. Aga ta pääseb nüüd ära eks? Kohe on see kõik läbi. Appi kuidas ta tahtis juba terve olla!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:51 pm

Jay naeratas kergelt, kui Kai kaks kaamerat kenasti ära sulatas, jäädes hetkeks veel kuulatama. Kuradi kahju, et tal praegu seda energiat ei olnud. Oleks jumala hästi ära kuulnud, mis sees toimub. Samas.. natuke saaks ta vist loodusest ka. "Oota," lausus ta vaikselt, otsides ise kusagilt lähedusest mingit puud või midagi. Eriti nagu ei olnud, sest nad oli laohoonete keskel. Tal oli ikka kedagi elusat vaja. Ta hiilis majani, jäädes seinale toetudes kaamerate ning akende eest varju, püüdes niiviisi paremini mõista, mis sees toimus. Ilmselgelt oldi märgatud, et kaamerad hävitati - mis terroristidepunker see muidu oleks. Ilmselt koguneti nüüd ka nende akende juurde. Tuli otsida mõni teine sissepääs enne, kui keegi majataha jõuab ja neid nurka surub. Maja külje peal oli üks, kahjuks aga jällegi kaamerate vaateväljas. Ta viis silmad Kaile ning püüdes tolle pilgu, kutsus ta enda juurde. "Nüüd teeme nii, et sina hajutad oma tulega nende tähelepanu, paned parema külje põlema või mis iganes. Kohe, kui nad sinnapoole tormavad, lähme meie vasakul asuvast aknast sisse. Kui keegi sees vastu tuleb, siis tegelen mina nendega ja sina ei ütle midagi," jagas ta käsklusi. Ta võis proovida mitte tappa, aga kui neid liiga palju tuleb, siis tal ilmselt ei jäänud muud üle. Natuke ta isegi lootis, et nad satuvad vähemalt ühe inimese otsa, et ta oma kauaooatud energia kätte saaks. Vastasel juhul nad ilmselt jäävadki otsima seda ruumi, kus Nina paiknes.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 7:58 pm

Kai pahises pahaselt, kui Jay oodata käskis, ning vaatas ka ringi, kuni Jay liikus. Ta ootas ilusti, et mees teda enda juurde kutsuks ja hiiliski sinna, tahtes lihtsalt majja sisse lennata ja nad kõik oimetuks lüüa ning Nina päästa. "Olgu," nõustus Kai Jay plaaniga. Ta keskendus hetke, aga siis tõstis oma käed ning nende kohale tekkisid järjekordsed tulekerad. Ta tegi nii, nagu Jay käskinud oli, võpatades samas, kui mingit karjumist kuulis. See karjumine ei olnud üldse hea heli, aga samas, kui see oli Nina, siis see tähendab, et Nina siiski on elus. Vigastatud ja piinatud, aga elus, ning see oli põhiline. Kui osa hoonest leekidesse lahvatas, suunas Kai oma ootava pilgu Jayle, et mis mees teeb, et ta talle järgneda saaks.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 8:02 pm

Mehed, kes hoones ootasid, ei märganud veel aga tuld. Kuid need neli, kes väljas patrullinud olid, suundusid küll sinnapoole, kus kaamerad hävitatud olid ning nägid ka tuld. Nad andsid kohe teada, et hoone on leekides ning see pani mehed ka laohoones sees liikuma. Kes jäi ikkagi valvama kõikvõimalikke sissepääse ning kes tõi tulekustuteid, et tuli kustutada. Tähelepanu tõmbas see kahtlemata. Mutandi karjumisest ei hoolinud keegi. Naine oli kinni ruumis, mis asus laohoone tagumises otsas vasakus küljes, ning see oli akendeta ja kindlalt lukustatud uksega. Ka seal seisis üks mees valves, relv laskmisvalmis. 
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 8:25 pm

Kui Kai tulepalle loopis ja see mehed nii väljast kui seest sagima pani, liikus Jay otsemaid vasakul pool asuva akna poole, viibates Kaid endaga kaasa. Kuna sees oli tekkinud teatud lärm tänu tulekahjule, sai mees kenasti selle akna puruks lüüa, tehes niiviisi ilmselgelt enda küünarnukile haiget. Paar kildu lõi sisse ka ,aga kuna tal oli juba adrenaliinilaks sees, ei pannud ta seda tähelegi. Ta pistis käe lõhutud kohast sisse, et aken avada, ning kui see tehtud, tõmbas ta end jõulise hooga aknast sisse. Kohe, kui ta maandunud oli, ilmus nurga tagant üks relvastatud mees. Jay reageeris aga kiiresti ning virutas tollel relva käest, lõi jalaga kõhtu, võttis relva ning virutas sellega tollele näkku, nii et too pikali lendas. Kummardunud mehe kohale, asetas mees oma käed tolle pea peale, saades sealt lõpuks ometi oma energia kätte. Ta juba tundis, kuidas jõud temasse voolas, pannes pulsi veel kiiremini tuksuma. Nagu oleks just oma doosi kätte saanud. See tegu jättis konservatiivi täiesti teadvuseta, nii et Jay ennast tagasi püsti ajas ning pilgu hetkeks Kaile viis, kes oli samuti hoonesse jõudnud. Ta viis pilgu eemale, et paremini kuulda, mis ja kus toimub. Ta tajus kõike palju selgemini. Nägemine, kuulmine, haistmine, tunnetamine - kõik oli märksa paranenud. Rääkimata veel sisse tulnud jõust ja kiirusest. Ühelt poolt kostus selgeid samme, mis ilmselt nende poole tormasid, aga teiseltpoolt kostusid kellegi tüdruku nuuksed ja oiged, mistõttu ta suuna sinna võttis. "Püsi lähedal," sõnas ta üle õla Kaile, minnes kiirelt edasi hääle suunas, kuni see aina valjemaks muutus. Jõudnud õigesse paika, nägi ta loomulikult koheselt ka sealolevat valvurit, kellele ta automaatselt kuuli pähe laskis. Hetk peale seda mõistis ta enda tegu ning viis vabandava pilgu Kaile. Refleksid, mis teha. Ta lõi ukse jalaga eest, nähes koheselt ka ruumis veritsevat ja nutvat tüdrukut, kes suure tõenäosusega oligi Nina. "Päästa ta lahti ja võta sülle. Ma valvan ust. Meil on viisteist sekundit aega, peale mida on nad siin," lausus ta Kaile, jäädes ise relv käes ukse juurde seisma. Ta teadis, et lubas mingil määral, et ei tapa kedagi, aga ta ei kavatsenud seal surra ja lasta teistel ka seda teha.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 9:27 pm

Kai tormas Jay'ga kaasa, aga ilmselgelt võttis Jayl aega, et aknast sisse saada ning selleks hetkeks, kui Kai end üles upitas, tulid väljas patrullivad vennad ning avasid Kai suunas tule. Kutt sai nii mõnegi kuuliga riivata, aga riivata vaid selle tõttu, et paiskas leegid nende suunas, et neid segadusse ajada. Adrenaliini tõttu noormees veel valu ei tundnud ning ta upitas end läbi akna ja suundus Jay'le järgi, panemata tähele, et ta vasak reis pisut veritses ning tema parem külg ja parem käsi olid ka riivata saanud ja veritsesid. Kai tõi kuuldavale lämbunud karjatuse, kui Jay ühele meestest kuuli pähe lasi, lämbunud, sest ta surus ise endale käed suule. Kai vaatas suurte silmadega surnud meest, aga siis tormas Jay'le jällegi järgi, leides kohe ka Nina. "Nina!" hüüatas Kai murelikult. Ta tõmbas tüdrukul salli silme eest ning põletas köied läbi, mis teda kinni hoidsid. Siis kergitas ta veritseva tüdruku endale sülle, aietades hetk hiljem. "Mida vittu," pomises Kai, hoides siiski Ninat kindlalt endal süles. Nüüd alles nägi ta, et oli ise ka viga saanud.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 9:40 pm

Järsku kuulis Nina laskmist ning võpatas tugevalt selle peale. Ta hakkas rohkem nutma ja rabeles samuti rohkem, kiskudes oma köisi tugevamalt ning oigas kui ta oma reitele või mujale haiget tegi. Siis lendas ruumi uks pauguga lahti ning Nina võpatas taas, jäädes hinge kinni hoides täiesit paigale. Ta lastakse maha nüüd. Oh jumal küll ta saab surma. Aga siis kuulis ta Kai häält ja varsti juba sai oma silmad avada. Esialgu kissitas Nina neid tugevalt, pisarad ikka silmist voolamas, kui valgus teda pimestas. "Kai," nuuksatas Nina haledalt, aga kergendunult. Ta pääseb ära! Varsti oligi neidis lahti ning põimis oma katkised käed ümber Kai kaela. Neidise nägu oli verine, katki, sinine, paistes, põlenud. Tema valge särk oli verine, tema rangluud ja kael verised ja samuti põlenud. Tema pea lõhkus meeletult. Aga kõige hullemas seisus olid tema reied. Seal kus nuga veel sees oli, see polnud kõige hullem, aga teisest haavast voolas meeletus koguses verd ja Nina juba tõmbus aina kaamemaks näost. Alles nüüd nägi ta meest, kes seal relvaga vehkis ja neid vist aitas? "Professor Swiss?" kergitas Nina üllatunult kulme kui õppejõu ära tundis ning järgmisel hetkel kaotas neidis teadvuse ja tema pea vajus raskelt Kai õlale ning käed libisesid rippu.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 9:44 pm

Konservatiivide meestele tuli üsnagi üllatusena see, et ründajaid oli vaid kaks, ja et üks neist oskas päris hästi kakelda. Siiski ei kavatsenud nad alla anda ning nüüd, teades, kus mutandid on, suundusid nad kõik sinna, relvad laskevalmis. Nad olid ise võimalikult varjatud ning niipea, kui nägid, kus mutandid on, avasid tule, nüüd juba valimata, kuhu nad tulistavad. Surnud mutandid tulevad ka neile kasulikud siiski. Need, kes väljas kõrvetada said, püsisid aga endiselt väljas ja üritasid endiselt tuld summutada ning end suurtest vigastustest päästa.
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 9:57 pm

Jay loendas mõtetes sekundeid, kui Kai seal Nina päästmisega tegeles, pööramata noortele erilist tähelepanu. Ta endiselt kuulas mujalt tulevaid samme ning muutus üsnagi ärevaks, sest nad olid liiga lähedal. Kui aga juba natuke eemal koridoris laskmine pihta hakkas, oli selge, et nad ei saa koridori joosta. Ust ei olnud ka mõtet lukku panna, sest nad tulistaksid nad lihtsalt surnuks. Ta kasutas seda vähest aega ära ning tiris surnud valvuri endale lähemale, et temast veel viimased energiapiisad välja tirida. Väga seal enam miskit polnud, sest tüüp oli surnud, aga mingid rakud endiselt elasid ja neid oli tal vaja. Ta võttis nii palju kui suutis, tõmbudes seejärel laibast eemale. "Kai, mul on sinu tuld jälle tarvis. Pane Nina hetkeks käest ning suuna nende suunas nii palju tuld kui sa hetkel suudad," lausus ta, uus energia sees pulbitsemas. Ta oli varemgi rohkem kui ühelt inimeselt energiat püüdnud võtta. Alati ei lõppenud see hästi. Hetkel tundis Jay ennast aga võitmatuna, nii et ta relva käest asetas, betoonseinani kõndis ning järgmisel hetkel täiest jõust vastu seda virutas, nii et nukid verised. Seina täitis sügav pragu, nii et ta lõi koheselt uuesti ja uuesti, tundes, kuidas luud järele tahavad anda. Selleks tuli appi vahepeal ka teine käsi ja ühel hetkel lendas sein tema vastas puruks, ähvardades endaga kogu katuse kaasa võtta. "Kai!" hüüdis ta, võttes enda relva uuesti kätte. Tema käed olid igatahes korralikult purud, kuid kuna Kai oli juba enne vigastada saanud ning ilmselt kurnas end nüüd selle tulega, võttis ta isa Nina sülle, et tüdrukuga õue joosta, eeldades, et kutt tuleb talle järgi.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 10:13 pm

Kai kortsutas kulme, kui Jay käskis tal nina tagasi maha asetada, aga panigi teadvusetu tüdruku tagasi toolile istuma. Siis suunas ta Jay käsu peale meeletud leegid konservatiivide poole, ise lootes kogu hingest, et ta mõne kuuliga pihta ei saaks. Samal ajal jälgis ta, mis Jay seinaga tegi, aga ei lõpetanud meeste põletamist enne, kui kuulis, et Jay tema nime hüüdis. Kutt tõesti oli üsnagi kurnatud ja nüüd, kui ta pöördus, astus nurga tagant välja üks mees, kes polnud põletada saanud ja ei kisanud agoonias, ning avas Kai suunas tule. Kutt sai veel nii mõnegi kuuliga riivata, kui minema jooksis, koperdades, kui tal pildi mustaks tõmbas. Ta oli täiesti kurnatud ning nüüd, kui tal pilt ette tagasi tuli, nägi ta, et tal olid käed üsnagi põlenud. Adrenaliin siiski möllas sees ning kutt ei tundnud väga palju valu, kui Jay kannul auto suunas jooksis.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 10:15 pm

Shawni mehed kisasid agoonias, kui neid põletama hakati jälle, kuid mõned suutsid end varjata. Üks neist avas ka Kai suunas tule, kui leegid maha rahunesid, kuid üsna pea kadusid kolm mutanti tema silme eest ning mees pöödus pigem oma kaaslaste suunas, et neid aidata. Väljas olevad neli meest olid nüüdseks tule summutatud saanud ning hoidsid relvi käes, et vaadata, mil mutandid välja ilmuvad. Nähes neid eemale jooksmas, avasidki nad taas tule, et neid võimalikult palju vigastada enne, kui nad pääsevad. 
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 10:26 pm

Raske oli inimesi tulistada, kui keegi süles on, mistõttu asetas Jay ettevaatlikult Nina üle õla, et ühe käega teda seal kinni hoida ja teisega relva enda ees hoida. Seesolevad mehed olid taandunud ja nüüd olid veel need teised, kes neid väljas ootasid. Jumal tänatud, et tal oli sel hetkel hea nägemine ning kiired refleksid, nii et ta suutis ennast enam-vähem kaitsta nende eest. Kahjuks aga hakkas pilk natuke juba hägustuma, sest tugevat betoonseina pole just kõige kergem puruks peksta. Kuna Kail puudusid sellised refleksid nagu tal, ei jäänud tal muud üle, kui nende nelja mehe suunas tuli üles võtta. Hea silmanägemine tagas õnneks selle, et nelja lasuga olid neli meest ka surnud. Kahjuks aga jõudsid nad piisavalt palju tulistada, et Jay pihta saaks. Ta oli oma vaba külje ette pööranud, et Nina vigastada ei saaks, kuid kuna see tegi teda natuke kohmakamaks, lendas üks kuul talle otse reide ning teine riivas õlga, nii et ta oleks peaaegu relva maha pillanud. Kuradi valus oli, aga ta oli sõjaväelane ehk harjunud valu tahaplaanile suunama, mistõttu ta peale meeste tapmist edasi auto suunas longates jooksis, hetkeks ka pilgu Kaile viies.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 10:34 pm

Kai oleks tahtnud tule nende suunas saata taaskord, kuid enne, kui noormees seda teha jõudis, lasi Jay kõik neli meest ise maha. Kai vaatas maha langevaid kehasid õudusega, koperdades, kui tundis, et tal okse kurku tõusis. Ta kukkus maha, kuid kiirelt oli taas jalul, nüüd ära löödud pea ka valutamas. Õnneks neid enam ei jälitatud ja keegi neid ei tulistanud, nii et mehed said autosse istuda. Kai käskis Jayl Ninaga tagaistmele pugeda ning ise läks juhikohale ja käivitas auto. "Mu kutt saab meid kõiki ära parandada, haigasse me küll ei lähe," seletas Kai hingeldades ja paaniliselt, kui auto ringi keeras, et minema sõita. Kuti silmade ees püsisid pidevalt need laibad, need inimesed, kelle Jay maha lasknud oli. Ta oli veel surmasid põhjustanud. Jah, tema ei olnud see, kes päästikule vajutas, kuid tema võttis Jay kaasa. See oli tema süü. Kuid Kai ei saanud lubada endale mingit emotsionaalset kokkuvarisemist, ta pidi Nooki sõitma ja Olivieri otsima.
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 10:50 pm

Jay asetas Nina tagaistmele ning puges ise sinna kõrvale, pannes tüdrukul kiirelt turvavöö kinni. Ta ei olnud päris kindel, kas haiglasse mitteminemine oli just parim idee, aga hetkel ta usaldas Kaid ning lootis, et tolle kutt on mingi ravija või mida. "Olgu peale," lausus ta, viies pilgu üle tüdruku, et kriitilisemad kohad kinni katta. Nojah, reied of course. Ta võttis pusa seljast, et särgiga järgmisena sama teha, tirides viimased kaks pikka riba. Esimesega sidus ta tugevalt ümber Nina ühe reie. Teisel oli aga nuga sees, nii et parem oli hetkel seda mitte välja tirida. Ta uuris veel tüdruku nägu ja kaelaümbrust, aga tundus, et nendes ei olnud väga sügavaid haavu. Järgmiseks pöördus ta enda poole, vaadates hetkeks enda kuuli saanud jalga. Õlg ka veritses, aga sellega saab hakkama. Ta kobas pükste taskutes, et midagi teravat leida, millega kuul välja surkida, aga kahjuks ta ei leidnud midagi. Ta surus allesjäänud osa särgist enda reiele, tõstes korra pea. "Kuidas sinuga lood on, Kai?" küsis ta. Mis kuradi päev see oli? Üks hetk jooksis ta rahulikult mööda linna ning järgmisel hetkel läks kuhugi pärapõrgusse inimesi tulistama ja tüdrukut päästma, saades ise muidugi kuuli.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:02 pm

Kai ei vaadanud väga, mis Jay seal taga Ninaga tegi, vaid keskendus sõitmisele ja teele, kihutades jälle meeletult. Peaks vist Olivierile sõnumi saatma või talle helistama. "Ma olen okei," ütles Kai, endal süda meeletult tagumas ja hingamine katkendlik. Nüüd ta ei saa küll kuu aega magada, kui isegi praegu ärkvel olles ta neid laipu igal pool nägi. Oh jumal, Jay oli inimesi tapnud. "Kuidas sul on?" küsis noormees, kui ühe käega oma telefoni haaras, et Olivierile sõnum saata. Ma loodan, et sa oled oma toas. Kui ei, siis mine sinna. Mina ja mõned veel oleme vigastatud ja meil on väga abi vaja. Sellise sõnumi saatis Kai Olivierile, siis surus ta aietades telefoni tagasi taskusse ning keskendus sõitmisele. Varsti saavad nad kõik korda.
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:18 pm

Ilmselt Kai ei olnud täielikult okei, aga kuna too suutis rääkida ja autoga sõita, siis päris surema ta veel ei hakanud. Ta noogutas kuti vastuse peale, mis sest, et too seda ei näinud. "Ma olen ka okei," vastas ta, tundes, kuidas kõik kohad tahtsid natuke tundma andma hakata. Reis, õlg, küünarnukk, nukid.. ilmselt midagi veel. Aga ta oli harjunud sellega. Tegelikult oli ta harjunud isegi hullemaga. See siin oli veel kerge pääsemine. Jay meenutas seda kohta, kus nad just käinud olid, otsides samal ajal enda pusataskust mobiili, et kõik meeldejäänud sinna kirja panna. Vähemalt hajutas hetkeks mõtteid valult eemale. "See siin peab küll üks väga eriline tüdruk olema, kelle pärast sa niiviisi peaaegu surma olid nõus jooksma," lausus ta hajameelselt, samal ajal telefoni asju trükkides. Ta kavatses koheselt, kui on natuke paranenud, sinna kohta uuesti minna, et rohkem infot saada. Samas on homseks või lausa täna õhtuks ilmselt see koht täiesti tühi. Mingit infot äkki veel leiab.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:29 pm

"Väga hea," pomises Kai Jay sõnade peale. Kui ta on okei, siis on kõik hästi. Kuigi Kai ütles ka, et ta on okei, ja ta tundis, nagu ta tahaks ise maha surra selle kõige peale, mis seal toimunud oli. Edasise peale ta turtsatas, sõites nüüd juba linnast välja. "Ja kujutad sa pilti, ta peaaegu, et rikkus mu suhte," ütles Kai vaikselt. Aga Nina oli ta parim sõber ning Kai tõesti sureks tema eest. Isegi praegu, kui ta tüdruku peale maruvihane oli. Okei, ta hetkel enam ei olnud maruvihane, aga varem. Varem oli ta ikka väga vihane olnud, kuid ikka ta tuli, ikka ta tahtis Ninat päästa. Nüüd keskendus kutt aga pigem sõitmisele ning väga kaua enam ei võtnudki, kuni nad Nooki jõudsid. Et oli üsna õhtu, ei liikunud seal enam väga kedagi ringi ning nad saavad loodetavasti üsna märkamatult Olivieri tuppa minna. "Lähme," käskis Kai, kui autost välja puges ning aitas Jay'l Nina sülle võtta, tassides ka mingit osa tüdrukust. Nad olid mõlemad siiski üsnagi vigased. Nad tassisid Nina kolmandale korrusele, õnneks ei kohanudki kedagi oma teel. Olivieri toa ukse taha jõudes tagus Kai oma põlenud rusikaga korraks uksele, siis avas selle ning astus tuppa. "Hei, kallis, ma pärast selgitan, palun, palun ravitse Nina terveks ja siis meid ka, nii palju, kui sa jaksad," palus Kai, kui nad Nina voodile asetanud olid. Neid oodates oli Olivier õnneks voodile pannud ka riide, mille veriseks saamine ei olnud väga hull kaotus.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:44 pm

Olivier oli taaskord rahulikult oma toas voodil raamatut lugenud, kui ta Kailt sõnumi sai. Noormehel võttis natuke aega, enne kui ta sõnumi sisule pihta sai, aga lõpuks tal siiski see õnnestus. Ja siis hakkas ta esimese hooga kohe muretsema. Kai oli vigastatud, see ei saanud hea olla. Siiski oli tal hea meel, et Kai oli vähemalt talle sõnumi saatnud ja ta sai valmis olla. Palju jamam oleks olnud, kui nad oleks kohale lennanud ja siis oleks selgunud, et Olivier on hoopis Londonis või midagi. Kuna kutt oli sõnumis maininud, et vigastatuid on mitu, leidis Olly et tal on kõige targem ilmselt energiat koguda. Ta laotas voodile veel mingi riide laiali, mille kapinurgast leidis ning otsis siis oma energiabatoonikesed välja ning sõi neid kohe mitu tükki ära, samas kui toas akna avas ning sinna juurde seisma jäi. Jahedus oli jääga ravitsemise jaoks vägagi oluline ometi, ning sealt ta sai ilusti jälgida ka, et millal Kai jõuab. Tänu sellele oli noormees ka valmis koheselt tegutsema, kui nad lõpuks ta tuppa jõudsid. Natuke kergitas Olivier küll kulmu, kui koos Kai ja Ninaga seal professor Swiss oli, aga ei hakanud mingeid selle sisulisi küsimusi esitama. "Kas te oskate mulle mingi ülevaate ta haavadest anda?" küsis Olivier hoopis, samal ajal juba Ninaga tegutsema hakates. Natuke vastumeelne oli küll ta jaoks mõte, et ta peab nüüd seal Ninat ravima hakkama, aga samas ei oleks ta saanud ka elada teadmisega, et ta kellegi abita jätab ning Kai ju palus, ta ei suutnud ju Kaile ära ka öelda. Neiu oli teadvuseta ning äärmiselt verine, seega verekaotus pidi suur olema. "Kallis, too mulle vannitoast külma veega niisutatud rätik palun," lisas ta seejärel Kai poole pöördudes. Ta sai Ninat ravida küll, ent ta oleks tahtnud neidu veidi puhastada, sest nii sai ta kõige paremini ta vigastutest aru. Siiski tundus, et kõige suurem haav oli reiel, mis oli mingi riideribaga kinni seotud, mille Olly eemaldas ning siis käe haavale ning teise kohe sinna kõrvale õrnalt surus, et seda juba vaikselt ravida. Kui ta tahab, et sellest armi alles ei jääks, peab ta ilmselt mingi hetk ikkagi natuke puhastama seal, et kõik ilusti jääks ja puha, aga esialgu oli peamine verejooks seisma saada.
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitimeTue Mar 24, 2015 12:02 am

Jay kergitas pisut Kai kommentaari peale kulme, kuid ei öelnud midagi. Ta libistas telefoni tagasi taskusse ning asetas pusa tagasi enda palja ülakeha peale. Ta tegi Nina turvavööst lahti, kui nad kohal olid, ronis tüdrukuga autost välja ning tassis koos Kaiga ta Nooki. Oi, mis mälestused selle kooliga tulid. Kui hetkel ei olnud aega nostalgitseda, sest neil oli veritsev tütarlaps käte vahel. Ta astus sõnagi lausumata tuppa, kus üks poiss juba ees oli - vist tema tudeng jälle - ning asetas Nina voodisse, natuke eemale astudes. "Tal on mõlemas reies noahaav - ühes tegelikult ka endiselt nuga sees, nagu näha. Lisaks lõikehaavad näol ja kaelaümbruses ning rangluul, igalpool sinikad ning põletused," lausus ta. Ta ei olnud küll neidise särgi alla piilunud, aga millegipärast arvas ta, et seal võis ka sinikaid olla. Haige vend oli see, kes temaga tegelenud oli. That's why he bombed people. Ta liikus lauani, mille alt tooli võttis, et sinna istuda, pisut nägu krimpsutades. Ta hakkas ennast aina halvemini tundma, pea käis ringi.
Back to top Go down
Sponsored content

going down in flames - Page 5 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
going down in flames
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: III korrus-
Jump to: