Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 going down in flames

Go down 
+4
Jay Swizz
Shawn Culver
Aaron Jenkins
Nina Robbins
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:46 am

Nina aietas kui kutt ta tooli külge oli sidunud jälle ning teda lõi. Aga ta eelistas igal juhul peksu sellele, et tüüp teda käpib ja vägistab. "Arvad, et mulle ei tulda järgi? Sa oled ikka päris ajudeta," pomses Nina vaikselt. Mida rohkem ta seda tüüpi siin närvi ajab ja kahtlema paneb asjades, seda parem ehk Kaile. Loodetavasti tuleb kutt varsti. Nüüd kus see mees enam ei käppinud teda, suutis Nina jälle rahulikumalt hingata. Süda ikka tagus meeletult ja pea valutas ning kumises veidi.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:51 am

Shawn virutas mutandile jälle, kui naine nüüd mingist järgi tulemisest rääkis. Seekord lõi ta tüdrukut kõhtu, rusikaga. "Sittagi sulle järgi tullakse, keegi ei igatse sinusugust friiki," nähvas Shawn. Ta lõi tüdrukut jälle, rusikaga näkku. "Sa oled surnud enne, kui keegi üldse tähele paneb, et sa kuskile kadunud oled," urises Shawn. Ta lülitas tüdruku telefoni ka välja ju, tal ei ole isegi GPS sees, mille järgi keegi teda jälitada saaks. Ei ole mitte mingisugust võimalust, et tema friikidest sõbrad talle järgi tulevad. "Ja kui keegi ka tuleb, siis nad parem nautigu seda, kui keegi neid peksab ja lõigub."
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 12:56 am

Nina ahmis õhku kui rusikahoobi kõhtu sai. Järgmine hoop näkku, võttis teda uuesti hingetuks. "Kuradi nõrk mees," pomises Nina siiski. Viha temas kasvas. Aga hirm samuti. Mis siis kui Kai ei jõua õigeks ajaks? "Nõrk! Pead naisi kinni siduma, et neid peksta. Omasugustest jagu ei saa," pomises tüdruk. Ta tundis juba vere maitset suus. Ilmselt näeb ta jube välja lisaks kõigele. Ta nägu valutas, aga peavalu oli hullem. Kõht ka valutas ja kergelt oksendamise tunne tuli peale. Kai võiks kiirustada. Aga samas tahtis Nina ikkagi, et kutt oleks ettevaatlik.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:07 am

"Pea oma lõuad," nähvas Shawn, kui rusikaga naisele näkku virutas jälle. "Sina ei oska muudmoodi elada, kui et lehvitades, milline friik sa oled. Nüüd äkki õpid sellest. Oh wait, sa ei jää elama." Shawn virutas naisele jälle, siis tugevdas salli sõlme, mis naise silmadel oli, ja tõmbus eemale. "Ma lähen toon mõned eriti toredad mänguasjad, sulle kindlasti meeldib, kui sind lõigutakse," ütles Shawn rahulolevalt ning jättis naise taas ruumi üksinda, et minna tuua nuga, millega ta naist lõikuda saaks. Muidugi vestles ta ka mõningate oma alluvatega, kes hakkasid koju ära minema, sest päev jõudis juba üsna õhtusse. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:11 am

Nina aietas valust kui ta jälle mitu hoopi sai. Tüübil oli mingis mõttes õigus. Ta ise oli hooletu olnud. Tristan oli ka hoiatanud teda selle eest. Kurat kui loll ta ise olnud oli. Neidis langetas oma pea ja sülitas tooli kõrvale verd. Ta suu oli verd täis, ta huul oli ilmselt katki ja tema pea lõhkus meeletult valutada. Ta hakkas kaotama lootust, et Kai sinna jõuab. Et Kai üldse tuleb. Neidis ohkas raskelt ning püüdis kuidagi mõelda millelegi muule, kui sellele kui valus tal on ja et mees toob mingeid nuge ja jumal teab veel mida, millega teda piinata. Ta sureb seal mitu päeva.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:18 am

Kai oli sellel sõidul Londonisse juba üsnagi närvi läinud. Kuidas ta saab sellega üksi hakkama? On tal mingi plaan? Kuti plaan oli reaalselt see, et ta paneb ennast põlema ja jookseb tormi sellele laohoonele. Aga neil on ju relvad. Kui neil on relvad, siis nad saavad teda ikkagi tulistada. Kai ei suuda ennast ju kuulide eest kaitsta. Kuigi ta saaks relvad nende käes tulisteks muuta või põlema panna. Ikkagi! Tal ei olnud mitte mingisugust plaani ning kutt hakkas närvivapustust saama juba. Ta peab Nina ära päästma! Laohoonete poole kihutades märkas ta aga ühel kõnniteel jooksmas Jayd, kelle loengutes kutt isegi käinud oli. Ja ta teadis meest niisamagi. Tal oli päris hea võime ning tal olid sõjalised kogemused, mis tähendaks, et tal võiks olla plaane, kuidas ta saaks Nina päästa... Kai surus jala julmalt piduripedaalile ja avas oma auto akna. "Jay!" hõikas Kai Jay suunas. "Tule autosse, mul on ülikiire ja mul on su abi vaja," seletas Kai ruttu, ilmselgelt paanikas.
Back to top Go down
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:26 am

Jay oli tegemas oma igaõhtust jooksmist, kui äkitselt auto ta kõrval peatus ning kellegi pea aknast välja vulpsas. Jäänud seisma ning pööranud pilgu hääle suunas, tundis mees kutis ära Kai, kes omadega täiesti paanikas paistis olevat. "Kai? Mis toimub?" küsis ta, ise samal ajal klappe kõrvast ära tirides. Ta ei kuulanud joostes muusikat kunagi nii valjult, et ta kedagi rääkimas ei kuuleks, nii et noormehe sõnad ei olnud ta kõrvust õnneks mööda läinud. Sellegipoolest ei olnud ta päris kindel, kas ta kõike kuulis, sest ta ei saanud absoluutselt aru, mis Kaid vaevas. Peale selle, et oli kiire ja tal oli mehe abi vaja. Jay liikus nooruki autoni, avas kõrvalistme ukse ning hüppas sisse, pannes peale seda koheselt enda turvavöö kinni. "Räägi nüüd rahulikult, mis viga. Milles sul minu abi on vaja?" uuris ta, hääl võimalikult rahulik. Asi tundus vist natuke hullem kui mõni pudru põhjakõrbemine, nii et ta oli hetkel lahkesti nõus enda treeningu pooleli jätma, et noormeest aidata.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:34 am

Kai trummeldas sõrmedega roolil, kuni ootas, et Jay autosse jõuaks. Selleks ajaks, kui mees turvavöö oli kinnitanud, oli kutt akna juba üles kerinud ja sõitis jälle kiirust kogudes laohoonete suunas. "Nina rööviti mingite konservatiivide poolt ja nad lubasid ta tappa ja ta sai minuga ühendust ja ma tean kus ta on aga ma ei saa üksi midagi teha, sest ma tean, et ma lihtsalt jooksen sinna sisse, kui ma üksi lähen ja sul on mingi koolitus ja kogemused ja asjad ja mul on su abi vaja," vuristas Kai ühe hingetõmbega välja kõik, mida ta mõtles. Milline vedamine siiski, et ta Jayd märkas siin niimoodi. Muidu oleks tõesti ennast lihtsalt tapma läinud. Loodetavasti on Jayl häid ideid, kuidas selle olukorraga hakkama saada.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:02 am

Umbes kümne minuti pärast oli Shawn tagasi ning tal oli käes üks jahinuga ning teises käes pakk tikke. Sest miks mitte tüdrukut ka põletada. "Ja kuidas sa end tunned?" uuris Shawn murelikul toonil, aga siis turtsatas lõbusalt. "Nagu mind kotiks," lisas ta põlastaval toonil. Mees asetas tikud tüdrukule sülle ning kraapis noateraga mööda tüdruku põske, tegemata talle veel haiget. "Sa oled nii ilus, et patt kohe teha sedasi," ütles mees, lõikudes hetk hiljem noateraga naise nahka. Olgu, ta ei olnud kordagi tüdruku täielikku nägu näinud, aga ta tundus ilus. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:10 am

Nina võpatas kui pakk tikke tema sülle maandus. Mehele vastata ta ei kavatsenud. Juba tundis ta noatera end põsel ning hingas sügavalt sisse ja pööras oma pead eemale, aga mees ikka lõikas ta näo lõhki. See tüüp reaalselt lõikas ta näo lõhki. Nina niutsatas valust ning hingas pinnapealselt, tundes pisaraid taas silmis. Hea, et sall need varjas. Haavast voolas metsikult verd neidise näole ja kaelale. Tajudes siiski tikutoosi enda süles, ajas ta oma jalgu piisavalt laiali, et tikud kukkusid toolile, seejärel surus Nina ma jalad jälle kokku. Ta ei lase end kõrvetada ka veel! Või vähemalt kakleb vastu nii palju kui saab. "Ära tee," palus Nina. "Mida ma tegema pean, et sa ei teeks?" küsis tüdruk haledalt. Ise ütles, et on ilus, miks ta siis peab ta ära rikkuma? Kas tüdruk tõesti ei saanud teha midagi, mis paneks mehe lõpetama?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:13 am

"Normaalne inimene olema?" pakkus Shawn jahedalt muiates, kui mutant uuris, mida ta tegema peaks, et ta ei teeks. Shawn ei piinaks teda, kui ta poleks friik. Aga ta oli friik. "Sa kiusasid üht minu meestest. Ta võib hale sitapea olla, aga ta on minu alluv ja minu piinata," ütles Shawn. "Ja sa lihtsalt ei ole normaalne." Shawn tõmbas nüüd noa tüdruku näo juurest eemale, pööramata hetkel sellele tähelepanu, et tüdruk tikutopsi enda jalgevahele peitnud oli. "Nii ilus veri on sul, hakka või arvama, et oledki normaalne inimene." Aga ta ei olnud. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:18 am

Nina nuuksatas. "Ma olengi normaalne inimene," ütles tüdruk. Miks neid friikideks peeti? Tema võime ei torganud kuidagi silma. Miks ta pidi sellega nii ettevaatamatu olema? Nüüd oleks hea öelda, et ta ei piina teisi, aga ta oli toda kutti kiusanud küll. Ta oli teda igasugu lollusi tegema pannud. "See kutt tuli ise minuga ülbitsema," õigustas Nina ennast. "Palun ära tee," palus neidis. "Ma saaksin sulle kasulik olla. Mu võime võib sulle kasulik olla," lubas tüdruk. See oli nii hale, et ta sedasi anus, aga ta ei teadnud mida paremat teha ja ta ei tahtnud surra seal. Ta ei tahtnud, et see mees piinaks teda enam.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:26 am

"Ei ole normaalne inimene," raputas Shawn pead, vajutades noa nüüd tüdruku rangluule, et tema nahka sealt õrnalt lõikuda. "Ma täiesti usun, et see kutt tuli sinuga ise ülbitsema, aga ma ei lase sind vabaks. Sinu võime mulle kasulik? Jaa, kahtlemata oleks. See oleks väga kasulik. Aga mina ei saa sind kontrollida ja see mulle ei meeldi." Shawn kergitas kulme, olgugi, et mutant seda ei näinud, ning tõstis nuga, et see paar sentimeetrit eemal uuesti tüdruku nahka vajutada. "On mõnus?" küsis ta rahulolevalt.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:31 am

Nina aietas kui tundis nuga nüüd oma rangluul. Ta nuuksatas vaikselt. "Palun," anus neidis. "Ma kuulan su sõna," lubas tüdruk. "Sa saad mind ju kontrollida, sa kontrollid mind praegu," pomises neidis. "Kui ma ei näe sind, siis ma ei saa sind mõjutada," pomises tüdruk. Ta polnud siiani näinud seda kutti, kes teda piinas. "Lihtsalt ära piina mind," anus tüdruk. Ta niutsatas jälle valust kui kutt teda uuesti lõikus. Ta tundis kuidas veri mööda tema rinda alla voolas ja ilmselt tema valge särgi kenasti punaseks määris. Mitte, et tal hetkel särgist kahju oleks nii väga.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:36 am

"See anumine ei aita sind kohe üldse mitte," ütles Shawn üleolevalt. "Ära pane mind sind peksma jälle," sõnas mees. Praegu oli ta nii rahul selle lõikumisega, mis ta tegi. Üldse ei tahtnud oma nukke rohkem lõhkuda. Aga ta teeks seda tegelikult suurima hea meelega, kui tüdruk talle vaid põhjust annaks. Shawn praegu parem lõikus neiu rangluud edasi. "Ja kuhu sa mu tikud panid?" küsis Shawn siin oma kätt tüdruku jalgade vahele surudes, et tikutops sealt kätte saada. Ta põletab tüdrukut nii palju, kui tahab!
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:42 am

"Miks sa teed seda?" küsis Nina nüüd. Miks mitte miski ei aidanud? Miks ta ei saanud selle mehega mingit normaalset vestlust arendada? Miks ta pidi teda piinama sedas? "Sa pidid mind ju surnuks näljutama, miks sa ei tee seda?" küsis tüdruk. Antud hetkel tundus see palju parem kui lõigatud saada. Ta nuuksatas taas kui kutt teda lõikus. Nägu ei tundunudki peksmisest enam nii väga valutavat. Küll aga lõhkus tema pea. Ja no need lõikehaavad ilmselgelt tegid haiget. Kui mees oma tikke otsima hakkas, surus Nina oma jalgu nii kokku kui ta vähegi suutis, lubamata mehe kätt sinna vahele. Ta ei anna talle neid kuradi tikke!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:45 am

"Miks ma teen seda?" kordas Shawn mutandi küsimust mõtlikult. "Sest maailm tuleb friikidest puhastada. Mul veel ei ole piisavalt jõudu, et teie kuradima mõisa rünnata, aga varsti ma võtan selle ka üle," ütles Shawn eriti rahulolevalt. "Ja ma näljutan sind ka, aga igav oleks, kui ma sind ainult näljutaksin. Tuleb midagi veel teha," arvas Shawn. Ta surus oma kätt ikka Nina jalgevahele ja kuidagi sai tikutopsist kinni võetud, aga tüdruk surus kuradi tugevalt oma jalgu kokku. "Ma löön selle noa sulle reide kinni, tahad?" küsis Shawn oma kätt välja sikutades.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:49 am

"Sa ei saa seda mõisa üle võtta," pomises Nina. Mitte mingil juhul. Nad kaitsevad seda väga hästi ja tavainimesed ei saa sedasi mutantide vastu. Nina ei tahtnud seda uskuda. Aga antud hetkel oli ta ise siin väga täbaras seisus ja siiani oli ta pidanud ennast üsna võitmatuks. Ta tundis vastikust kui mees tema jalgevahel sobras, aga ta ei tahtnud tikke kätte ka anda. Kuuldes, et mees surub noa talle reide, lasi Nina siiski oma jalgu lõdvaks ja lubas mehel oma kätt välja tõmmata. Ta ei taha mingit nuga endale reide saada. Kuigi ta polnud niivõrd kindel, kas see on just hea mõte. Mis takistas meest oma nuga ikka talle reide surumast nüüd kus ta oma tikud kätte sai?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 2:52 am

"Tubli tüdruk," kiitis Shawn, kui mutant oma jalad lõdvaks lasi. Ta tõmbas oma käe tema jalgevahelt välja koos tikutopsiga ning ei löönud talle nuga reide kinni. Veel. "Ja muidugi saan ma selle mõisa üle võtta. Sa isegi ei kujuta ette seda tehnikat, mis oma hetke ootab," ütles Shawn rahulolevalt. Ta pani noa nüüd kõrvale ning tõmbas ühe tiku topsist välja ning pani selle põlema. "Kuidas sul kuumusega lood on? Eeldan, et sulle ei meeldi, kuna sa üldse ei tahtnud, et ma tikud võtaks," muigas mees. Ta tõstis põleva tiku Nina näo juurde, kõrvetades pisut tema põske sedasi. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 1:53 pm

Nina tõmbus nii eemale põlevast tikust kui ta vähegi sai, aga tema liikumine oli siiski parajalt piiratud ja põlev tikk jõudis tema põseni. Nina karjus valust, rabeles, tõmbas oma pead järsult eemale tikust. "Lõpeta!" anus Nina pisarsilmil. Mitte, et mees tema pisaraid näeks. Nina silmad olid ju kinni seotud. "Palun lõpeta," anus neidis. Ta vihkas tuld. Nii kuradi väga vihkas tuld ja nüüd vihkab ta seda enam.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:03 pm

Kai Freberg wrote:
Kai trummeldas sõrmedega roolil, kuni ootas, et Jay autosse jõuaks. Selleks ajaks, kui mees turvavöö oli kinnitanud, oli kutt akna juba üles kerinud ja sõitis jälle kiirust kogudes laohoonete suunas. "Nina rööviti mingite konservatiivide poolt ja nad lubasid ta tappa ja ta sai minuga ühendust ja ma tean kus ta on aga ma ei saa üksi midagi teha, sest ma tean, et ma lihtsalt jooksen sinna sisse, kui ma üksi lähen ja sul on mingi koolitus ja kogemused ja asjad ja mul on su abi vaja," vuristas Kai ühe hingetõmbega välja kõik, mida ta mõtles. Milline vedamine siiski, et ta Jayd märkas siin niimoodi. Muidu oleks tõesti ennast lihtsalt tapma läinud. Loodetavasti on Jayl häid ideid, kuidas selle olukorraga hakkama saada.

Kuigi Kai rääkis väga kiiresti ja väga närviliselt ning Jayle tekkisid suured raskusi kõigest arusaamisega, sai ta siiski üldises võtmes aru sellest, mida ta just kuulis. Nina? Kes too oli? Ilmselt mingi Kai tüdruksõber või midagi, võib-olla isegi keegi, kes käis Jay enda loengus. Ilmselt kui ta nägu näeks, tunneks ta tolle ära, sest teadupärast oli tal päris hea mälu, aga nime ta ilmselt ei teadnud, sest talle ei meeldinud aega raistata nimede õppimisele. Või noh - rohkem nagu ei tahtnud oma ajumahtu raisata või midagi. Igatahes, hetkel ei olnud absoluutselt oluline see, kes täpsemalt rööviti, tähtis on see, et seda tehti ja seda veel konservatiivide poolt. Mis tähendas seda, et Londonis oli hakanud kasvama mingisugune konservatiivide ühing. Tundub, et Jay oli õigel ajal siia linna tagasi tulnud. "Ära muretse, ma aitan sind kindlasti," ütles ta rahulikult, ise tundes, kuidas veri sees juba keema läks. Ta ei olnud juba mõnda aega kellegi maapealt pühkimisega tegelenud ja vana sõltuvus sedaviisi adrenaliinist tahtis tagasi tulla. Enne aga vajas ta energiat. Palju energiat. "Esialgu vii meid kohale ja siis vaatame edasi. Ma oletan, et seal võib mingisugune kaitse ees olla, nii et me võib-olla peame mõned äärmuslikud viisid kasutusele võtma, et sisse pääseda. Mul oleks küll korteris päris mitu vahendit kuuli pähelaskmiseks või mõned muuks asjaks, aga ma arvan, et hetkel piisab ka alternatiivsetest vahenditest, sest aega on vähe. Kui hästi sa oma seda tule värki kontrollidki?" seletas ta. Nad ei olnud Kaiga küll mingid suured sõpsid, aga nad olid korra või paar ka kooliväliselt kokku puutunud ja ta natuke ikka teadis kutist.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:13 pm

Kai hingas pisut rahulikumalt, kui Jay kinnitas, et ta aitab teda kindlasti. Aga kui mees hakkas kuuli pähe laskmisest rääkima, raputas kutt ägedalt pead. "Me ei tapa kedagi, sina ei tapa kedagi," ütles Kai kindlalt. Ta oli kord tapnud ja need surmad on temaga elu lõpuni kaasas, noormees ei tahtnud seda numbrit veelgi tõsta. Tema ei suudaks elada, kui teaks, et on veel tapnud, ja seekord sihilikult. Ta ei suudaks elada, kui teaks, et Jay tapab neid, kelle vastu nad praegu lähevad. "Ja ma kontrollin oma võimet väga hästi," kinnitas Kai hetk hiljem. Ta oli aastaid õppinud tuld kontrollima ning olgugi, et ta oli praegu endast väljas, ta suutis seda kontrollida. Ta pidi Nina päästma ning ebaratsionaalne tegutsemine ei vii teda mitte kuskile.
Back to top Go down
Shawn Culver
26-aastane
Shawn Culver


Posts : 102

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:16 pm

Shawni naeratus venis eriti laiaks, kui ta Nina anumist kuulas. "Sa vaene väike," kiitis Shawn jahedal toonil. Mees pillas tiku kivipõrandale, kui tuli tema sõrmedele liiga lähedale jõudis ning astus sellele peale, et tuli summutada. "Nii et ma olen leidnud ühe su suurtest nõrkustest," ütles Shawn üleolevalt. Mees süütas uue tiku, et nüüd lasta tüdrukul nautida tulisust tema kaela ja rangluude läheduses. "Kuidas sulle põlemissurm meeldiks? Muidugi pärast seda, kui ma sind päevi näljutanud olen," seletas Shawn, nautides põletusmärke, mis tüdruku nahale jäid tiku leegist. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:20 pm

"Aaah!" karjatas Nina kui mees teda uuesti põletama hakkas. "Ära tee!" karjus neidis anuvalt. See oli kohutav. See kuumus oli kohutav ja ta ei talunud üldse seda oma nahal. Ta rabeles nii palju kui ta sai, aga ega see midagi ei aidanud. "Palun, lõpeta!" anus tüdruk valjemini nuttes. Ta ei jaksanud enam. Kui mees temalt mingit infot välja pressiks, räägiks ta ilmselt praegu kõik välja.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jay Swizz
28-aastane // energia ammutamine
Jay Swizz


Posts : 75
Ülikool : Õppejõud

going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 6:23 pm

Jay hingas pahinal välja. Mismõttes ei mingit tapmist? "Olgu, ma teen, mis suudan, et inimesed eriti ei sureks, aga sa pead aru saama, et tegu on sellise olukorraga, kus on võimalik, et keegi lihtsalt peab eluga hüvasti jätma. Ma pigem panustaks nendele kui meile. Me lähme sinna siiski põhimõtteliselt paljakäsi ja me peame tegema kõik, et ennast ja Ninat kaitsta," seletas ta, hääl endiselt rahulik, lootes, et Kai saab sellest aru. Tal ei olnud isegi vastavaid riideid, et ennast kuulide eest kaitsta. Ta võis ükskord kui palju seda energiat ammutada - kuulid sellest tagasi põrkama ei hakanud. "Väga hea," sõnas ta noormehe kinnituse peale tule suhtes. "Kui meil vargsi pole võimalik sisse minna, siis võib-olla kasutame sind selleks, et sa tähelepanu hajutamiseks mõne lõkke kusagile teed. Saab vähemalt mingi osa valvuritest eemale ja teised.. noh.. mul on energiat niikuinii vaja," sõnas ta. Õnn oli, et ta juba pikalt ennast niisamagi treeninud oli, et abivahendeid kasutamata rünnata ning ennast kaitsta oskas. Palju kindlam oleks muidugi lisaenergiaga olla olnud, sest siis ei lennanud ta iga hoobi peale tahapoole pluss sai teistest kiiremini jagu.
Back to top Go down
Sponsored content





going down in flames - Page 4 Empty
PostSubject: Re: going down in flames   going down in flames - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
going down in flames
Back to top 
Page 4 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: Ülikool :: III korrus-
Jump to: