Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not a party

Go down 
+2
Nina Robbins
Leonarda Crimson
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:16 pm

Nina hingas rahulikumalt kui Jase ta maha asetas ning jälgis meest tähelepanelikult. "Ma võin sinuga kaasa tulla," kehitas ta viimaks õlgu. Kuniks talle tema vaba tahe jäi. Võis ju uurida, kuhu mees ta üldse viia tahab. Mida see maailma lõpp tähendama peaks? "Sa ei mõista võimetega inimesi, kuidas ma oleks pidanud sind usaldama?" küsis Nina õrnalt naeratades ning astus kuti poole, tirides oma särgi varrukaid alla poole ja paljastades sedasi oma vasaku õla. "Ei ole lihtne inimesi usaldada praegusel ajal. Pealegi ma ei tahtnud, et sa vaataks mind nagu mingit friiki," ohkas Nina. Paljud tegid seda. Enamus inimesi ei suutnud teda normaalselt vaadata pärast teada saamist, et Ninal on võime. "Vaimne manipulatsioon on mu võime muidu," pomises tüdruk vaikselt. Et siis Jason juba teaks kõike.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:20 pm

Jase surus vaid oma silmad raskelt maha. ''Ütle, kuidas ma saan mõista midagi, mida keegi pole mulle kunagi vaevunudki lahti seletama. Mind on tahetud vaid koguaeg ära tappa või muud säärast. Ilmselgelt olen ma endast väljas.'' Raputas mees raskelt oma õlgu, kui siis uuesti joindi huultele kinnitas. ''Sa meeldid mulle,'' oli üle tudengi huulte tulnud ka lause, kui ta oma samme uuesti kesklinna suunas oli seadnud. ''Vaimne, manipulatsioon?'' Jase tundis, kuidas ta hingamine järsult kiirenes, ning viimase korra oma kopse kanepiga täitis. ''Sa nagu, loed mu mõtteid?'' Kukkus viimaks paber maha, ning ta peatus taaskord. Küll sina alles leiad idioot.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:26 pm

Nina ohkas kui Jasonit kuulas. Ta mingis mõttes mõistis kutti. Tema ju ka ei usaldanud tavalisi inimesi, sest kartis nende hukkamõistu ja polnud väga kokku puutunud inimestega, kes oleksid positiivselt meelestatud kui kuulevad, et keegi on võimega. Edasisi sõnu kuuldes kergitas neidis kulme. Mida ta vastama peaks? Ta ei tundnud mehe vastu sama. Ta polnud vist kunagi midagi sellist tundnud. "Ei, ma mõtteid ei loe," raputas Nina pead. Kahjuks. Tahaks teada küll, mis mehe peas praegu toimub. "Aga ma saan panna inimesi tegema, mida ma tahan," selgitas neidis juurde. Oma nõrkusi ta siiski igaks juhuks lisama ei hakanud.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:29 pm

Jason kinnitas oma pilgu hoopis kaugemale. Keeras vaid hetkeks oma pead naise suunas, ning tõmbas taas oma kopsud õhku täis. ''Ma arvan, et on parem kui sa ära lähed.'' Raputas kergelt pead, ning kiirendas seejärel oma sammu. Miks ta üldse oleks pidanud proovimagi mutantidega suhelda, kui need seda niikuinii ei taha. Eriti, kui Nina sai panna inimesi tegema seda, mida tema soovis. Mehe keha läbisid külmavärinad, ning ta mõtles nüüdseks juba üsnagi paaniliselt kustkohast ta alkoholi kiiremas korras juurde saaks omale otsida. Need ülikooli ja mutantide segapeod olid Jasoni jaoks nüüd oma lõpu leidnud. Ilmselgelt ei kavatsenudki ta proovida nendega suhelda. Targem oli hoida eemale sellest, mida sa ei tunne.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:33 pm

Nina kergitas mehe reaktsiooni peale kulme. Ei vaata veidralt huh? "Sitapea," pomises tüdruk ning keeras oma otsa ringi, et tagasi marssida ja Theo üles otsida. Väga edukas pidu oli olnud. Jason arvab, et ta on mingi friik, Kai ei taha temaga suhelda enam. Läks hästi, läks nii kuradi hästi! Nina hea meelega ehk oleks mõjutanud Jasonit, aga ta ei tahtnud, et mehel oleks veel enam põhjust arvata, et Nina on mingi haige friik. Faking mõttetud inimesed!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 9:41 pm

''Sitapea jah,'' nõustus ta peaaegu hääletult naisega. Peale seda ei keeranud ta enam oma silmi seljataha, ning üsna varsti oligi ta majast juba piisavalt kaugel, et taksoga ühikasse sõita, ning end seal pildituks juua. Ei tea kus ta toakaaslane oli?`Pidas prallet, nende toas?


OT:Sooo, out.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 3:30 pm

Theo oli Ninale natuke tänulik, kui neiu talle küsimusi esitamata rummipudeli ulatas. Ta noogutas Nina ettepaneku peale ning astus siis ettevaatlikult uksest välja, heites Jasonile veidi küsiva pilgu. Huvitav, mida too tahtis. Siis aga oli ta juba õues, mis mõjus natuke kainestavalt, ja seda Theo ei tahtnud. Ta võttis rummipudelist veidi julgema sõõmu ning hakkas hästi tasapisi liikuma - Nina oli ju lubanud talle järgi tulla. Nüüd hakkas natuke parem - alkohol ajas mõtted mõnusalt hajevile ja tema ümbrus oli nüüd, majast sadakond meetrit eemal, mõnusalt tühi. Ninal läks aga natuke aega ja seega jõudsid Theo mõtted peagi toimunule tagasi. Üksi jalutamise tuju kadus üsna ära; ta võis ju siin Ninat oodata kah. Theo krimpsutas ühe eriti julge lonksu peale nina ning istus tänavakividele, jalad sõiduteel. Autosid tal väga vaja karta polnud - siiamaani oli ta vaid mõnda näinud ja piisavalt palju mõistust oli veel peas, et varbad õigel hetkel koomale tõmmata, kui mõni peaks tulema. Ta rüüpas rummi edasi, vahepeal heites pilke sinnapoole, kust Nina oleks pidanud välja ilmuma, ja mõtles. Mida Olivier teinud oli? Ja miks? Ja miks temaga? Mingil hetkel pani Theo pudeli kahe jalalaba vahele ning toetas pea põlvedel ristatud kätele. Miks see kuradi alkohol ei aidanud?
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 3:36 pm

"Faking mõttetud tuimad inimesed," torises Nina kui ta Theo üles leidis ning krahmas tema jalgade vahelt pudeli, rüübates sellest mitu suurt sõõmu. "Ma ei vaata sind imelikult," tegi Nina nännutavat häält. "Vähe ei. Alati vaatavad. Nad on ise mingid faking haiged inimesed. Türa küll!" seletas Nina tigedalt ning jõi veel lonksu rummi. Nüüd kus ta selle endast välja oli saanud, tundis neidis end palju rahulikumana. Ta istus Theo kõrvale äärekivile ning lükkas enda jalad samuti sirgelt ette. Nende kõrgete saabastega oligi muudmoodi ebamugav istuda. "Päris sitt pidu, mis?" sõnas Nina ning nügis oma õlaga Theo õlga. "Mis sul mureks?" uuris ta seejärel. Iseasi kui väga see teda reaalselt huvitas. Pigem võimalus enda korraldatud sita peale mitte mõelda.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Sponsored content





Definitely not a party - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not a party
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Muud kohad-
Jump to: