Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not a party

Go down 
+2
Nina Robbins
Leonarda Crimson
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 12:26 am

Theo jaoks oli Olivieri ettepanek täitsa hea - küll tema ka Kaiga hiljem rääkida saab, kui tahab, aga Olivieriga kahekesi oli praegu igatahes mugavam. Ta saatis lahkujaid pilguga ning pöördus siis Oli poole tagasi. Ta märkas kuti kulmukortsutust ning mõistis ka selle põhjust, aga enne, kui ta midagi öelda sai, viis Olivier jutu hoopis tema peale. Theo kehitas õllepudelit näperdades õlgu. "Enam-vähem vist?" ütles ta võrdlemisi ebakindlal toonil. "Mingi arusaam sellest võimest hakkab tekkima juba," lisas ta hetk hiljem. "Suutsin oma õlle maha jahutada enne ilma jamadeta, nii et lootust vist on." Ta võttis pudelist uue lonksu ning sikutas üht sildi nurka, mis oli juba lahti tulnud. "Natuke vähem hirmus on olla," võttis ta jutu siis kokku.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 2:13 am

Nina naeratas Kaile kelmikalt ning ning sulges viivuks oma silmad kui tundis nooruki nina vastu enda kaela. See oli mõnus ja ta soovis, et kuti huuled oleks sellele järgnenud, aga seda kahjuks ei juhtunud. Kai tõmbus hoopis eemale ning Nina avas oma silmad, et kutti taas kelmikalt vaadata. "Sa oled tõesti varemgi suhtes olnud," märkis Nina. Kuna Kai ise oli see, kes selle välja ütles, võttis Nina seda kui väga selget vihjet, et Kai ja Olivier pole eriti tõsised oma asjaga. Vähemalt mitte Kai. Ja see oli juba see Kai, keda Nina tundis. "Suudad sa jee," naeris Nina lõbusalt ning keeras Kaile selja, et end nüüd rohkem vastu kutti hõõruda. Ta tõstis oma käe nooruki kuklale, tema juustesse ning sikutas neid pisut. Mitte mingil juhul ei suuda Kai talle nüüd praegu vastu panna. Come on. Mitte keegi ei suuda!
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 2:19 am

Kuid Kai tõesti ei mõelnud seda lauset, et ta varemgi suhtes olnud on, vihjena, nagu tema ja Olivieri suhe ei jää püsima. Jääb küll! Kaile tõesti meeldis Oli ja ta ei kavatsenud seda asja perse keerata. Noh, halvas mõttes. Heas mõttes aga küll. Kai naeris lõbusalt, kui Nina ütles, et suudab ta jee vastu panna ning jälgis lõbusa pilguga, mis tüdruk tegi. Tema käsi oli nüüd neidise teisel puusal, aga ta ei katsunud neiut kuidagi ebaviisakalt. "Mulle päriselt ka meeldib Olivier ja ma tahan, et see suhe töötaks," muigas Kai. Nii et Nina võib hõõruda ja tantsida, palju ta tahab, aga Kai ei kavatsenud Olivieri petta. Ega seda suhet lõpetada. Come on, ta oli aastaid Olivieri tahtnud. "Aga sa oled väga seksikas tõepoolest, sellele ma vastu ei vaidle," lisas nooruk lõbusalt.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeMon Mar 02, 2015 9:35 pm

Olivier kuulas naeratades Theot, lastes noormehel ilusti pausidega rääkida ja puha ilma vahele segamata. Vahepeal lonksas ka tema oma pudelist. Viski oli ikka nii hea jook ja noh, kange ka, seega vaikselt andis juba tunda, et Olivier midagi joonud oli, aga loomulikult ei jäänud ta nii ruttu täis. Igatahes vaikne mõnus sumin oli tal sees ja aitas ta mõtteid vaigistada niivõrd-kuivõrd. Kuigi Olivier ei tahtnud seda endale tunnistada, siis tegelikult oli ta ikkagi natuke häiritud mõttest, et Kai on üleval koos Ninaga kahekesi. Kui ta lõpuks kindel oli, et Theo on oma mõtted kokku võtnud, vastas ta kergelt muiates:“Täitsa asjalik oled siis juba ju.“ Selles suhtes olid nende võimed head, et ei pidanud tõepoolest näiteks joogi jahtumise pärast muretsema. „Ja oled juba rohkem suhelnud ka teistega?“ küsis ta siis asjalikult. Eks näeb, võib-olla peab ikka ise hakkama noormeest teistele seal tutvustama hoolega.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeTue Mar 03, 2015 12:00 am

Theo naeratas selle peaaegu-komplimendi peale ühe suunurgaga. "No, üsna pikk tee on veel minna," sõnas ta muiates, ikka pudelisilti näperdades. "Aga Nook on päris... ma ei tea, toetav? Või julgustav kuidagi selles suhtes." Sealne õhkkond oli Theole hästi mõjunud, olgugi et ta alguses seda eitanud oli. "Suhtlemisega läheb ka tasapisi," sõnas ta. "Aga võime testimine tuleb nüüd natuke loomulikumalt juba kui inimestega rääkimine. Ma ei tea, kas see on hea või ei." Mõnda inimest ta juba tundis, pidas isegi sõbraks, aga iga uus potentsiaalne tuttav oli sama hirmutav kui eelmised.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeTue Mar 03, 2015 12:13 am

Nina tantsis mõne aja veel sedasi, aga peagi pööras taas ümber ennast ja tõmbus veidi Kaist eemale. „Miks Olivier?“ ei saanud neidis siiski aru. Tema huultel püsis aga lõbus naeratus kui ta küsimuse esitas ning tüdruk ei lõpetanud tantsimist. Ta mida kõike Kai ka ei ütleks, ta ikka ei tahtnud uskuda, et Olly ja Kai ongi nüüd mingi reaalne paarike, kes jääb püsima. See lihtsalt polnud Nina meelest üldse Kai moodi.

„Loomulikult olen ma väga seksikas,“ arvas Nina siis ikka lõbusalt. Ta teadis ise ka väga hästi palju ta väärt on. Seda veidram oli, et Kai ei puudutanud teda enam nii nagu varem. „On ta siis tõesti nii hea?“ küsis Nina veidi pilkavalt kuti käest ning liibus taas noorukile lähemale. Tüdruku keha liikus muusika rütmis endiselt seksikalt. Kui see siis ka püüdis teiste tähelepanu. Tüdrukul polnud väga aega nende teistega tegeleda eks ole. Talle oli oluline Kai hetkel.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 04, 2015 2:37 pm

Kai naeratas kergelt küsimuste peale ja noogutas. "Ta on kuradi hea," kiitis Kai rahulolevalt, muie huulil. Temagi tantsis ilusti edasi, sõrmed kindlalt rummipudeli ümber. "Ja ma olen teda nii kaua tahtnud, et nüüd, mil ma sain, ma temast lahti lasta küll ei taha," tunnistas noormees. "Ta on rohkem väärt, kui kõik need suvalised inimesed. Ja ta suudab minuga sammu pidada, vähemalt siiani on suutnud, nii et mul pole mingeid rahuldamata vajadusi ka," seletas kutt rahulolevalt. Olivier tõesti oli nii hea ja Kai oli nii rahul selle kutiga. Olivier oli nii seksikas ja nii hea ja nii tore ja nii ideaalne lihtsalt, vähemalt praegu. "Nii et jah, sa oled seksikas ja kõik teised on seksikad ja ma ei keelduks mingist lõbust kellegagi, aga ta tõesti meeldib mulle ja ma ei taha seda ära rikkuda."
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 05, 2015 12:17 am

„No selle jaoks Nook ju ongi,“ sõnas Olivier muiates, ning kuulas Theo juttu naeratades edasi. Noormees lasi vahepeal oma sõrmedel läbi juuste käia, aga väga palju neid ei sasinud, sest ta oli ikkagi korralikult oma soenguga vaeva näinud enne. „Iga asi omal ajal,“ kommenteeris ta siis. Tal endal oli suhtlemine alati kergelt käinud, lapsest saadik oli ta väga palju kõigiga juttu ajada tahtnud ja seega ei olnud ka Nookis asi tema jaoks väga muutunud. Aga tal endal võttis näiteks jällegi võimega kohanemine kauem aega, kui nii mõnelgi teisel. „Ega ta iseenesest halb ei ole, kuigi muidugi oleks parem kui rääkida ka ikka suudaks,“ muigas Olly veel, enne kui ühe suure ja korraliku sõõmu pudelist võttis. Alles olid Kai ja Nina ära läinud, aga nüüd mõtles noormees juba neile järele mineku peale. Mitte, et talle Theo seltskond ei meeldiks või ta Kaid ei usaldas, aga Nina tõttu oli ta kergelt mures küll, tahtis ta seda siis tunnistada või mitte. Ja no ta ikkagi igatses Kai lähedust natukene ja alkohol tõi selle eriti välja.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:51 pm

Nina naeris lõbusalt kui Kai teatas, et Olivier on kuradi hea. Vat seda ta uskuda ei tahtnud. Edasise peale kergitas neidis aga aina enam kulme ning viimaks lõpetas tantsimise üldse. "Sa oled räige munn, Kai," ütles neidis viimaks üsna salvavalt. Ta keeras kutile selja ning marssis toast välja, alles nüüd ta nägi, et Jason oli teda vaatama jäänud. Nina siiski ei peatunud, et temaga vestelda, vaid sammus trepist alla ja peatus alles köögis, kust endiselt jooke saadi. Seekord otsustas ta shote teha, aga enne seda mõjutas ta veidi üht süütut peolist. Neidis võttis esimese shoti sisse ja vaatas pahaselt ringi. Ühtäkki ei tahtnud ta üldse seal peol enam olla. Tundus kuidagi eriti mõttetu see pidu.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 2:20 pm

Kai kortsutas kulme, peatudes ka, kui Nina seal sedasi pahaseks sai. Mida vittu ta nüüd teinud oli? Kai seisis seal hetke, aga siis suundus Ninale järgi. "What the fuck, mida ma tegin sulle?" küsis Kai mõistmatult, kui neiu juurde jõudis. Talle ei meeldinud, kui inimesed sedasi alusetult tema peale pahased on. Nad ei olnud Ninaga ju midagi. Jaa, nad seksisid aeg-ajalt, aga kas see polnudki kogu asja point, et neil pole tundeid, mis millegi ära rikkuda saaks? Mis kurat Ninal siis nüüd juhtus, kas Kail ei ole lubatud kellegi teisega sebida, kui tal tekkisid reaalsed tunded? Kai võttis oma rummist lonksu ja jälgis siis tüdrukut, kulmud ikka kergelt kortsus, kui vastust ootas. Ja ta tahtis reaalset vastust saada.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 5:31 pm

Nina kergitas taaskord kulme kui Kai talle järgi tuli ning võttis teisegi shoti. "See, et sa seda küsima pead, tõestab veelgi enam, kui munn sa oled Kai," ütles Nina teravalt. "Ma tõesti usaldasin sind terve see aeg, aga tuleb välja, et ma olin sinu jaoks ainult mõttetu kalts, nagu kõik teised. Kui sul ja Olivieril ikka ei tule välja see teie "suhe"," viimase sõna juures tõstis Nina oma käed, et sõrmedega nii öelda jutumärke teha: "Siis ära minu õlale ulguma tule, sitapea." Nina vaatas ruumis otsivalt ringi. Kas seal võiks olla kedagi, kes pälviks tema tähelepanu või ta läheb lihtsalt ära?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 5:53 pm

Kai kergitas jälle rohkem kulme ja silmitses Ninat väikese uskumatusega. "Ise ka kuulad ennast?" küsis Kai pead raputades. "Sa oled mulle üks parimaid sõpru ja sa ei ole minu jaoks kunagi mõttetu kalts olnud, aga kas see mitte meie kokkulepe ei olnud, et vaid seks ja tunded jäävad välja?" kergitas Kai kulme. "Sa ise nõustusid sellega, ma ei saa aru, miks see nüüd probleem on. Ma ei ole sind kunagi oma tahtmise järgi ära kasutanud, sa oled alati kogu asjaga nõus olnud, ja nüüd, kui mul on kellegi vastu tunded, olen ma järsku sitt mees?" Mis Ninal viga oli? Kai ei ole teda kunagi ära kasutanud. Nina on alati talle hea sõber olnud ja nende seks on alati olnud mõlemapoolse nõusolekuga. Kuna polnud tundeid, oli see korraldus super olnud. Ja nüüd on probleem?
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 5:59 pm

Nina pööritas silmi. "Käi vittu, Kai. Sa isegi ei saa aru mitte millestki. Mida sa lipitsed nüüd. Sa ütlesid selge sõnaga, et kõik teised, kellega sa magasid olid mingid suvalised inimesed. Arvad, et mul on tunded sinu vastu? Hah, ära meelita ennast," naeris Nina põlastavalt. "Aga ennast solvata ma ei lase. Mine keppi oma erilist nii kaua kuni temast saab ka mõttetu inimene nagu kõigist keda sa käpid, Kai," nähvas Nina tigedalt kutile. Kuradi värdjas. Ütleb välja, et Nina on kalts ja nüüd hakkab end õigustama. Nina astus Kaist mööda, müksates teda tugevalt oma õlaga ning suundus väljapääsu poole. Tema jaoks oli see pidu läbi. Ja ta ei taha kunagi enam Kaiga tegemist teha. Hea teada, et kutt teda kohe mingiks mõttetuseks peab kui endale kuti leiab ja arvab, et ta on nüüd kõigist parem või midagi.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 06, 2015 6:10 pm

Kai lükkas pea kuklasse, ahastades valjult, kui Ninat kuulas. Nahhui! "Nina, for fucks sake, kas sa päriselt ka arvad, et ma arvan, et sa oled kalts ja suvaline? Ma ütlesin seda üldiselt, keegi teist ei ole mõttetu ja suvaline inimene, lihtsalt see oli halb sõnade valik," seletas Kai ikkagi jonnakalt tüdrukule järgi minnes ja teda peatades enne, kui ta välja jõudis minna. "Sa ei ole mõttetu inimene, sina tead seda, mina tean seda, me kõik teame seda. Sa oled faking eriline ja ma ei taha sind kui oma sõpra kaotada sellise idiootse sõnade valiku pärast," kortsutas Kai kulme. Päriselt ka Nina ei taha enam suhelda temaga selle pärast? Ta lihtsalt ütles halvasti, ta kohe kindlasti ei arvanud, et Nina või keegi teine mõttetu oleks. Kui nad oleks mõttetud ja kaltsud tema arvates, siis Kai ei vaevaks end nende voodisse vedamisega. Ja kui ta arvaks pärast ise nendega magamist, et nad on mõttetud, siis on probleem Kais endas, mitte neis inimestes. Ja ta ei arvanud seda. Mitte ühegi kohta.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 14, 2015 4:05 pm

Jason silmitses Ninat, ning tema paarilist täpselt niipikalt, kui neiu minema tormas, ning kehitas siis vaikselt oma õlgu. Rüüpas uue lonksu oma purgist, ning liikus siis noortele järgi, kui oma pead raputas. Märganud noori justkui vaidlemas, ning kui Nina välja tormas kortsus nooruki kulm kiirelt. Pudeli kapile asetanud vilistas ta oma kursakaaslastele, ning lehvitas neile. Jõudnud viimaks teistele järgi kuulis ta Kai viimaseid sõnu. ''Ilmselgelt ei ole sina osanud seda siis hinnata, kui sa seda niivõrd kindlameelselt tead.'' Sekkus ta tuimalt vestlusesse, ning ristas oma käed rinnal. Kaklus kujunes sealt välja? Jasonile meeldis tüdruk kellele ta järgi oli tõtanud, kuid hetkel olid tema silmad Kail. Mis järgmiseks.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 14, 2015 5:42 pm

Nina põrnitses Kaid kurjalt kui kutt teda peatas, aga ei jõudnud talle veel vastata, sest Jason juba tuli sinna ning sekkus nende vaidlusesse. Nina vaid turtsatas kogu selle olukorra peale üleolevalt. "Ma tean väga hästi kui hea ja eriline ma olen, Kai, aga ma ootasin sinult rohkemat. Kui sa oma sõnu tõsiselt ei mõelnud, siis miks sa neid üldse kasutasid?" kergitas neidis nüüd kulme. Tema ei arvanud väga, et inimesed ütleks välja asju, mida nad tegelikult ei mõelnud. Ja Kai ise ju ilmselgelt ei arvanud, et ta midagi sitasti tegi, sest siin ta seisis ja õigustas ennast, mitte ei tunnistanud oma viga ega vabandanud. Sest ta ilmselgelt ikka pidas end kõigist paremaks.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 14, 2015 5:46 pm

Kui Kai ei olnud veel tige ja vihane, siis selle võõra kuti välja ilmumine ja sekkumine ajas küll tigedaks. "Tõmba nahhui, sa isegi ei tea, millest sa räägid," nähvas Kai, kui ärritusest tema käed leekidesse lahvatasid, kui ta võõra tüübi poole külma pilgu saatis. Oli tunda, et tema käed õhkasid kuumust, aga kutt hingas sügavalt sisse, et oma võime kontrolli alla saada. "Ma tahan sinuga eraldi rääkida. Ilma, et mingid idioodid sekkuksid ja mingi muusika häiriks," ütles Kai taas Nina poole pöördudes. "Palun. Ja kui sa pärast seda ka ära joosta tahad, siis olgu." Tema nahk ikka õhkas kuuma ning ta ei suutnud piisavalt keskenduda, et oma võimet piisavalt kontrollida, aga ta tahtis Ninaga rahulikult rääkida, ilma, et mingi sitapea, kes arvas, et ta kõike teadis, sekkuks. Sest Kai oli päris ausalt võimeline selle kuti ja terve selle maja põlema panema, eriti oma praeguses ärritatud olekus.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:01 am

Ninale noormees väga tähelepanu esialgu ei pööranud, kuid kui kuti kellega ta vastakuti oli juhtunud oma käed põlema pani kargas ta temast eemale. ''Mida ma kurat räägin, nüüd paned mind põlema debiilik?'' Käratas ta kutile, kui siis silmadega kiirelt ka Ninal peatus. ''Sulle sobib, et ta nii käitub?'' Ootas ta nüüd pigem naiselt vastust, et oma edasine tegutsemine paika sättida. Mehe näojooned püsisid endiselt paigal, kuid ega ta väga rahulik ka enam polnud. Kutt ajas teda lihtsalt närvi, ning Jason ei kavatsenudki anda alla mingile lambivennale, olenemata faktist, et tegemist oli nagu aru võis saada mutandiga.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:07 am

Ka Nina ehmus kui Kai käed põlema lahvatasid, aga mitte niivõrd selle pärast, et see juhtus vaid pigem selle pärast, et tegemist oli tulega. Oli ta ju siiski väga Kai võimega kursis. Aga antud hetkel ta pigem pelgas kutti. Loomulikult ei tunnistaks neiu seda mitte mingil juhul, et ta kutti hetkel kardab. Kuid tüdruk ei tahtnud kuskile eraldi minna Kaiga praegu. "Ma arvan, et sa peaks lahkuma, Kai," sõnas Nina tõsiselt, olles kutist paar sammu taganenud. Ja tüdruk mitte ainult ei kartnud enda pärast vaid ka kõigi teiste, kes seal olid, sest Kai tundus praegu väga ärritunud ja väga kontrollimatu ja pole vaja, et ta seal tulega mängima hakkab eks ole. Jason tundus niigi täiesti endast väljas selle pärast olema ning see muutis ainult Ninat ennast närvilisemaks.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:13 am

Kai urises vihaselt, kui see kutt seal veel mölisema hakkas. "Kuule, kuidas oleks, kui ma panengi su faking põlema, jääd vait siis või?" nähvas noormees ning tema avatud peopessa tekkis tulekera, mis mõnuga kohe lõõmas. Ja ta teadis, et Ninale ei meeldinud tuli ning ta poleks närvi läinud, kui see idikas seal poleks arvanud, et on tema aeg midagi rääkida. "Ütle üks sõna veel ja ma päris ausalt panen su põlema," lubas Kai kulme kergitades. Siis vaatas ta Nina suunas, hingates jälle pisut sügavamalt sisse. Kontrolli oma võimet. Kontrolli oma võimet, käis kutil pidevalt peast läbi. "Ma ei tee sulle haiget ja sa tead seda," ütles Kai vaikselt. "Aga ma tahan sinuga rääkida. Kui mitte täna, siis homme või millalgi," sõnas noormees, nüüd juba palju rahulikumalt, aga tema avatud peopesas oli endiselt tulekera, mis pealtnäha omatahtsi käitus, ähvardavalt just Jasoni suunas. Ning Kai oli tõsine oma lubadustega. Ta ei kardaks seda kutti põlema panna. Ehk ei tapaks, aga põlema ta selle idioodi paneks, kes arvas, et tal on vaja midagi öelda. Nina ei tahaks oma võimet kasutada ja Jasonil minna käskida?
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:19 am

Jason silmas vaikselt Ninat, ning kui too taganes hingas mees kiirelt sisse. ''See on kõik mis sa suudad? Paned mind põlema, ja oled äge. Tee, et sa kaod siit - ja kiirelt.'' Ei jätnud ta silmist ka seda tulekera, mis noormehe peopesal oli. See oli küllaltki veider olukord, kuid kuna neiu ise oli paar sammu taganenud tõusis Jasoni adrenaliin lakke, ning ta ei kavatsenudki sellele püstilollile kutile siin ruumi anda. ''Küll keegi teine suudab teda hinnata, paned juba tule otsa?'' Jäi ta küsivalt veel vaid sammukese noormehest eemal pidama, ning kortsutas siis küsivalt oma kulmi. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:26 am

"Jase, jää vait!" käskis Nina ehmunult kui kutt hakkas Kaid nüüd provotseerima hoopis. See pole hea idee. See kõik lõppeks nii halvasti. Tüdruk astus hoopis Kaile lähemale, et tema käest haarata, kus ei olnud tulekera. "Tule, lähme, ma tulen kaasa sinuga," lubas Nina, tõmmates Kaid Jasonist eemale nüüd. Jumala eest, et seal mingiks jamaks ei läheks nüüd. "Jase, minuga on kõik okei eks," vaatas ta kuti poole ja kuigi ta oleks tahtnud noormeest mõjutada ja panna teda lahkuma, ei teinud ta seda. Võib-olla ta kartis liialt, et kutt saab aru ja tal oli praegu veel mingi võimalus tema juures "normaalne" olla. Praegu veel võis Jason arvata, et Nina on täiesti tavaline inimene, aga kui ta käituks täiesti teisiti kui ta ise tahaks, et ta käituks, võiks ta kahtlustama hakata, et Nina on võimetega siiski. Ja no Kai pähe ei roninud Nina mitte mingil juhul eks.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:30 am

Leek Kai käes lahvatas kõrgemaks ning paiskus Jasoni suunas, kui kutt teda provotseerima hakkas. Aga enne, kui leek kutini jõudis, rääkis Nina ning Kai kortsutas natukene kulme. Siiski maandus leek Jasonil, aga ei teinud talle mitte midagi ning see hajus kiirelt. "Sa ei taha teada, kui kiire tulesurm on," ütles Kai ähvardavalt kuti suunas, aga liikus siis Ninaga kaasa. Sellegipoolest oli tema teise käe kohal leek ning ta jälgis Jasonit külma pilguga. Päris ammu juba polnud keegi teda sedasi ärritanud, nagu see idikas. Oleks tahtnud kommenteerida seda kutti, aga Nina oli juba piisavalt tige tema peale, et ta ei tahtnud midagi teha, eriti, kui aru sai, et Nina ja too Jase, või mis iganes, ka sõbrad on. Või tuttavad. Või kurat teab, mis.
Back to top Go down
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:39 am

Noormees saatis silmadega Kai ja Nina eemale. Surus oma käe rusikasse, ning silmitses veel mõne hetke Kai'd. ''Otseloomulikult peavad normaalsetele naistele meeldima debiilikud, kellel võimed on eksole.'' Teatas ta tagasi oma sõpradeni jalutades, ning oli oma peas juba Nina suhteliselt maha matnud. Ilmselgelt oli too kutt tüdruku boyfriend või vähemalt millegi sellise laadset. Polnud väga kuti asi kritiseerida seda, mida too tahtis. Jase võttis uue pudeli õlut, ning avas selle. Vedades siis aga ühe kursaõe hoopis endaga tantsima. 
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:43 am

Nina tiris Kaid kindlalt endaga kaasa, majast välja ja sellest eemale veidi maad. "Kustuta see asi ära nüüd!" käskis Nina pahaselt. "Mis sul arus on? Kas sa tahad, et meil poleks enam kunagi mitte mingit võimalust normaalsete inimestega suhelda? Miks sa pead sedasi käituma koguaeg? Mida sa lootsid saavutada?" karjus Nina vihaselt Kai peale kui nad piisavalt eemal majast olid. Ta oli kuti käest nüüd ka lahti lasknud ning astus temast veidi eemale. Selle kõige peale kippus ununema, mille pärast nad üldse alguses kakelnud olid.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Sponsored content





Definitely not a party - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not a party
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Muud kohad-
Jump to: