Definitely not X-Men
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Let me take care of you
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Fri Apr 03, 2015 2:42 pm

» It's time to bring out the big balloons
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Apr 02, 2015 10:29 pm

» Error 404
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Shawn Culver Wed Apr 01, 2015 6:15 pm

» Definitely not chat
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Brynjar Folke Sigurðrson Tue Mar 31, 2015 6:53 pm

» Rapture
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Tue Mar 31, 2015 5:08 pm

» I'm still standing
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Aaron Jenkins Mon Mar 30, 2015 8:08 pm

» Daily London
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Noah & Emma Mon Mar 30, 2015 4:30 pm

» going down in flames
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Nina Robbins Sun Mar 29, 2015 11:09 pm

» Väike valearvestus
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Shawn Culver Sun Mar 29, 2015 10:24 pm

» i've fallen and i can't get up
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Ms. Beatrice Abrams Sun Mar 29, 2015 10:20 pm

» The morning after
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 2:05 am

» Rebaste rets [MASSIKAS]
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Sun Mar 29, 2015 12:01 am

» Õppus [massikas]
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Kai Freberg Thu Mar 26, 2015 2:33 pm

» Bääm - Science!
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Nina Robbins Wed Mar 25, 2015 11:39 pm

» [Valikaine] Konservatiivid vs liberaalid - võimuvõitlus aastast 2015
Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeby Olivier Warring Wed Mar 25, 2015 10:51 pm


 

 Definitely not a party

Go down 
+2
Nina Robbins
Leonarda Crimson
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 1:46 am

Kai kustutas leegi oma käe kohal, kui nad Ninaga välja jõudsid ja tüdruk seda palus. See kutt õnneks ei järgnenud neile ning Kai sai vähemalt tema vastikust kohalolust rahuneda. Aga selle asemel karjus Nina nüüd tema peale ning Kai vaevu suutis end tagasi hoida, et mitte ise täielikult leekidesse lahvatada. "Ise ta tuleb ja surgib vestlustesse, mis üldse temasse ei puutu, mis probleemiks on, kas ta on su kutt või midagi?" küsis Kai turtsatades. "Ta on eikeegi, vaevu üldse mõni nägi, et ma midagi tegin, kõik on okei," ütles noormees, ikka end rahustada üritades. Kuti kehatemperatuur hakkas jälle tõusma, nagu ikka, kui ta pahane oli. Rohkem tõusis, kui tavaliselt. Aga see kutt oli faking idikas olnud!
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 12:38 pm

Pudelisilt rebenes ühest nurgast natuke, nii et Theo asus teist nurka sikutama. Olivieriga rääkida oli nüüdseks juba täitsa lihtne - nad olid seda piisavalt tihti teinud - aga mugavam oli ikka, kui midagi sõrmede vahel oli. "Ma mõnega ikka suudan kah," sõnas ta muiates, pead veidi viltu keerates. "Ja kui keegi ise rääkima tuleb, ei ole ka väga hullu. Aga ise kellegagi jutustama minna on hirmus. Pigem mängin oma võimega isegi." Täitsa üllatav oli, et võime juba tasapisi omaseks hakkas saama, kuigi oli ka neid päevi, kui ta sellest võimalikult kaugele eemale tahtis hoida, julgemata asju kättegi võtta, kartes nende temperatuuri muuta. Ta võttis Olivieri eeskujul samuti sõõmu oma pudelist ning vaatas veidi aega ringi. "Kui paljusid sa tunned siit?" küsis ta jutu jätkuks. Osade suhtes polnud Theo isegi päris kindel, kas nad olid tema koolikaaslased või normaalsed - või noh, võimeteta - inimesed.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 2:35 pm

„Küll sa harjud,“ sõnas Olivier naeratades. Mitte, et otseselt oleks vajalik 100% koguaeg kellegagi suhelda, aga Olly ise oli sellega harjunud ometi ja seega ta pigem mõtleski, et ka teised inimesed peaks veidi rohkem suhtlema. „Enamusi olen näinud,“ vastas Olivier Theo küsimusele kergelt mõtlikult, „aga suhelnud olen pigem ainult võimetega inimestega ja oma kursusekaaslastega.“ Isegi tema ei suhelnud absoluutselt kõigi inimestega. Aga jaa, seal oli väga palju rahvast ka. Jäädes niimoodi ringi vaatama, pakkus Olivier peale järjekordset lonksu välja:“Kuule, ma lähen otsin Kai üles, tuled kaasa?“  Kai ja Nina olid nüüd juba üsna tükk aega ära olnud ja Olly leidis, et ta tahaks võib-olla täitsa ise ka tantsida. Olivier sättis veidi oma särgikraed ning võttis pudelist veel ühe korraliku sõõmu, see joomine läks tal palju kiiremini kui ta arvanud oli ja noormees natuke isegi kahtles, kui hea mõte üleüldse oli end sealt diivanilt püsti ajada ning mis olukorras ta siis on. Praegu seal istudes oli küll enesetunne hea, aga ta oli juba pea pool pudelit viskit ära joonud täitsa üksi siiski.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 2:54 pm

"Ma vist ei oskaks kõigi kohta isegi öelda, kas nad on Nookist või mitte," sõnas Theo veidi kulmu kortsutades ning vaatas ringi. Osad tundusid tuttavad küll, aga äkki olid nad lihtsalt kellegi teise nägu. Olivieri küsimuse peale pööras ta pilgu kutil tagasi ning kaalus hetkeks oma valikuid. Kaasa minnes jääks ta mingil hetkel ilmselt kolmandaks rattaks, aga üksi olla oli veel rohkem awkward. Seega tegi Theo järgmise lonksuga oma pudelile põhja peale ja ajas end seljatoe najalt sirgu. Viski Olivieri pudelis vähenes üsna hirmsa kiirusega, aga praegu tundus kutt veel mõistuse juures olevat. "Lähme," sõnas ta ja pani pudeli lauale. Kui ta ka mingil hetkel ennast ülearusena tunneb, küll ta siis kuhugi ära kaob, aga esialgu ei tahtnud ta veel tuttavaid nägusid minema lasta.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 3:12 pm

"Ta pole mu kutt," nähvas Nina Kaile vastu. "Sinu jaoks on kõik eikeegid," nähvas Nina pahaselt. Ilmselgelt. Nüüd talle juba meenus, miks nad enne üldse tülitsenud olid. "Ja mitte, et see sinu asi oleks, aga mulle meeldib, et ta arvab, et ma tavaline olen," käratas Nina tigedalt kutile vastu. "Vähemalt ma ei pane inimesi oma suva järgi põlema," nähvas Nina Kaile tigedalt. Ta oli üsna kindel, et vähemalt paar inimest nägid, mida Kai tegi ja jutud levivad ometi kiirelt. Aga selles suhtes oli Ninal endiselt võimalus normaalsena näida eks ole.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 3:20 pm

"Ise ta tuli surkima, ma hoiatasin teda," nähvas Kai. Ta oli kohe kutti hoiatanud ja ei olnud tema süü, et tüüp arvas, et ta on Kaist üle. Prsh! Ise oli loll! "Ja kõik ei ole minu jaoks eikeegid, mida ma tegema pean, et sa mõistaks, et ma ei mõelnud oma sõnu nii?" küsis Kai natukene pahasemalt. "Sest ma ei mõelnud seda nii." Ta tõesti ei mõelnud seda nii. For fucks sake, ta ei ütleks elusees, et Nina või keegi teine tema jaoks eikeegid on. Isegi, kui Kai jaoks mõni neist oligi vaid seks. Nina igatahes ei olnud ainult seks ja tüdruk peaks seda teadma.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 6:50 pm

„No ma seda ikka enam-vähem tean,“ muigas Olivier kergelt, „ainult kõige uuematega on natuke keeruline.“ Tal jäid hästi kergelt inimeste näod meelde ka, seega ta tegi üsna lihtsalt vahet, keda ta Nookis on näinud ja keda mujal. Olivier naeratas rahulolevalt kui Theo oli nõus taga kaasa tulema. Esiteks ta ei tahtnud kutti väga üksi jätta ja teiseks sai loota, et kui tal peaks püstipüsimisega mingi hetk raskusi tekkima, sest viski on siiski karm kraam, siis Theo toetab teda äkki. Olivier ohkas veel kergelt ning ajas end siis ettevaatlikult diivanilt püsti. Pea käis natuke ringi, aga esialgu ei olnudki kõige hullem! Ta keeras otsa ringi ning hakkas liikuma, vaadates siis igaks juhuks seljataha, et kas Theo ikka taga kaasa tuleb. „Teeme esialgu alumisel korrusel ringi,“ sõnas noormees asjalikult. Äkki nad olid juba alla tulnud nii, et Olly ei märganudki, eksole. Ja pealegi tundus mõte treppidest üles ronida natuke kahtlane ta jaoks – võib-olla paar lonksu viskit veel teeks asja paremaks. Selle peale võttiski noormees pudelist veel ühe sõõmu ning liikus köögi poole, kust ta aga ei Kaid ega Ninat ei leidnud. „Või arvad sa, et peaks ikka üles minema kohe?“ küsis ta Theolt lõbusalt, kui mõneks hetkeks keset kööki seisma jäi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 7:37 pm

"Alustades sa võiksid vabandada!" nähvas Nina vihaselt Kaile ning ristas rinnal oma käed. "Ja selle peale peaksid sa ise tulema, mitte ma ei peaks sulle ütlema seda. Kui sa oma sõnu tõesti niimoodi ei mõelnud, siis miks sa need sõnad üldse välja ütlesid?" kergitas Nina oma kulme. Miks öelda midagi, mida tegelikult üldse ei mõtle? Ninal oli endiselt raske uskuda, et Kai mõtleb nüüd oma sõnu tõsiselt. Üldse oli tal keeruline kutti samamoodi suhtuda nagu varem, sest nüüd roomas neius kahtluseuss, et Kai polnud temaga kunagi siiras olnud. 



Samal ajal möödus Olivierist ja Theost üks kutt koos oma sõbraga, kes midagi asjalikult arutas. "Ma pole elusees nii head blowjobi saanud kui täna selle tüübi käest, oli vist Kai ta nimi," seletas kutt oma sõbrale lõbusalt, kes selle peale vaid ta õlga patsudas. 
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 7:42 pm

Kai ohkas raskelt ning surus oma käsi rusikatese jälle, et mitte leekidesse lahvatada. Ta suutis küll ärritatuna oma võimet kontrollida, aga tegemist oli siiski tulega ja asi polnud eriti lihtne. "Palun vabandust. Ma ei tea, miks ma niimoodi ütlesin. Lihtsalt, mul on siiralt tunded Olivieri vastu ja ma mõtlesin sellega seda, et keegi teine pole minus selliseid tundeid tekitanud. See ei tähenda, et te kõik tähtsusetud oleksite, ei ole. Eriti sina, me oleme ju nii kaua sõbrad olnud. Juba enne seda, kui me üldse midagi tegime." Kai ju oli päris kaua koolis enne, kui ta üldse kellegagi seksida sai. Oma võime pärast. Ja Nina oli üks tema esimestest sõpradest. Muidugi kutt hoolis Ninast, tüdruk oli talle nii hea sõber.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 8:15 pm

Theo ajas end samuti püsti, Olivieri silmitsedes, valmis teda toetama, kui tal tasakaaluga raskusi peaks tekkima. Õnneks oli kutt veel täitsa kombes omadega. "No, käime alguses all ringi," sõnas ta. Ta polnud kindel, kuhu Nina ja Kai selle aja jooksul olid jõudnud minna, aga lihtsam oli alt pihta hakata vist. Ja kui keegi ülevalt alla peaks tulema, ei saanud see vist täitsa märkamata jääda. Kuuldes jutukatket nendest möödunud kuttide vahel, saatis ta kutte üllatunud pilguga ning pööras end siis Oli poole tagasi, kulm kortsus. Kai oli ju Ninaga kuskile läinud, msi värk sellega siis nüüd oli? Äkki kokkusattumus lihtsalt? Aga Theo oletas, et ilmselt Olivier aimab halvimat.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 8:43 pm

Nina põrnitses Kaid endiselt pahaselt kuni kutt tema ees vabandas.  "Juba parem," arvas ta viimaks, olles siiski endiselt pahane ja kohe ta andeks küll andma ei hakanud. Oli siiski imetlusväärne, et Kai tüdrukut kohe perse ei saatnud, vaid ikka püüdis temaga ära leppida. Nina ohkas raskelt ning vaatas taeva poole. "Ma võib-olla tegin midagi," sõnas tüdruk nüüd rahulolematult. "Aga sa olid munn ja ma olin pissed su peale," õigustas neidis ennast. Ta ei tahtnud veel välja öelda, mida ta teinud oli. Ilmselt kartis Kai reaktsiooni. Siiski ta leidis, et nüüd nad olid tasa. Kai oli teda solvanud siiski.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 8:55 pm

Kai ohkas tasa, kui Nina ei öelnud, et annab andeks, aga tüdruku reaktsioon oli siiski parem, kui karjumine ja ära jooksmine. No tõesti, Kai ei tahtnud, et nad neiuga enam tülitseks. Edasise peale kortsutas Kai aga kulme. "Mida sa tegid?" küsis ta kohe. Tüdruk oli oma võimet kasutanud? Oh god, sellega sai tüdruk ju mis iganes teha. Kai peast jooksid kohe kõige hullemad variandid läbi. Aga ta ei saanud ju Olivieri mõjutada, eks? Sest nad ei näinud kutti ja Nina peab ju mõjutatavat nägema. Nii et seegi hea. Eksole? Peab olema. Mida Nina teinud oli?
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 9:33 pm

Nina pööritas tüdinult silmi. "Ei ole midagi väga erilist," arvas ta muretult. "Ma mõjutasin ühte kutti oma sõbrale Olivieri kuuldes rääkima, et ta sai blowjobi su käest," seletas Nina ning ohkas siis tüdinult. Ei olnud ju eriti suur asi? Lihtsalt üks väike valeinfo. Ei midagi, mida väga lihtsalt parandada ei saaks või mis. Nina ilmselgelt väga ei viitsiks seda asja parandada. Talle meeldis inimesi mõjutada ja sellega mingit draamat saavutada ning asju tuksi keerata. Antud hetkel oli lihtsalt halb asi see, et ta oli Kai elu natukene pea peale keeranud.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 10:27 pm

Olivier kõndis rahulikult Theo kõrval edasi, kergitades kulmu, kui mingid tüübid neist möödusid. Ta ei olnud kunagi aru saanud, miks on vaja nii palju oma seksuaalsaavutustega teiste ees kelkida ja just seda need tüübid tegid. Olivier oli ilmselgelt piisavalt täis juba, et Kai nime kuulmine tõi esialgu talle armsa naeratuse näole ning alles umbes pool minutit hiljem, kui noormehed olid juba tükkmaad eemale jõudnud, ja Theo oli talle mõnda aega kulmukortsutusega otsa vaadanud, ühendas Olly kaks asja. Koheselt tõsines noormehe pilk. Kas ta oli just õigesti kuulnud? Theo ilme tundus igatahes näitavat, et ta sama kuulis. „Aga..“ pomises noormees kergelt ärritunult. Ta isegi ei teadnud mida teha või mõelda. Igal teisel juhul oleks see olnud tema jaoks väga normaalne asi mida kuulda, aga nad olid ju Kaiga koos nüüd. Nagu koos-koos. Ta ei arvanud, et Kai oleks võinud talle niimoodi teha. Nad ju olid veel rääkinud, kuidas nad ei taha teineteist jagada. Pettumuselaine valgus üle Olivieri ning otsustavalt tõstis noormees oma pudeli suule ning kulistas selle siis tühjaks. „Lähme kööki tagasi korra,“ ütles ta hetkel veel arusaadavalt, kuid äärmiselt tõsisel toonil Theole, kes ta kõrval seisis ning võttis igaks juhuks noormehel käest kinni ning hakkas teda köögi poole vedama. Tal oli veel alkoholi vaja. Ruttu.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 10:35 pm

Kai kortsutas tugevalt kulme, kui kuulis, mida Nina teinud oli. "Mida vittu?" küsis Kai nüüd hoopis teistel põhjustel endast välja minnes. "Sa tuled ja teed korda selle asja!" nõudis Kai tüdruku randmest haarates ning vedas tüdruku majja, et Olivier üles otsida. Seal kutt enam ei olnud, kuhu ta Kaist ja Ninast jäänud oli, ning Theod ei olnud ka kuskil näha. Kai pigistas pudelit enda käes ning otsis kutti teistestki ruumidest, jõudes lõpuks kööki, kuhu Oli ja Theo ka just jõudnud olid. "Olivier!" ütles Kai murelikult. "See ei ole tõsi, Nina mõjutas teda ütlema seda, ma ausalt ei teinud midagi," seletas Kai meeleheitlikult. Ta oli Nina randmest nüüd lahti lasknud ning võttis Olivieri käest kinni, et kutti endale otsa vaatama panna. "Nina kinnitab seda, ma tõesti ei teinud midagi," lubas Kai nohinal. Ta ju ei teinud midagi! Miks Nina tema suhtega nussis sedasi?! Kui Kai nüüd selle pärast Olivierist ilma jääb, siis ei andesta Kai seda Ninale kunagi.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 10:40 pm

"Ou, kõrged kontsad!" hädaldas Nina kui Kai teda nüüd majja kaasa vedas endaga. Ei olnud sedasi eriti mugav järgi joosta kellelegi eks ole. Tüdruk nurises terve see aeg kui Kai teda ühest ruumist teise lohistas. For fucks sake noh! Viimaks nad leidsid Olivieri ja Nina lasi kuti käest lahti, kohendades oma korsetti nüüd. Ta ei tahtnud üldse seal midagi vabandada või miskit. Ta tahtis hoopis minema minna. Mingi Olivieri ees ka veel. Mida vittu noh? Ainult Kai pärast jäi neidis sinna ning ristas rinnal oma käed. Ta vaatas hindavalt ja pisut põlastavalt Theo poole. Mis selle tüübi võime oli üldse?
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 11:24 pm

Olivieril võttis natuke aega, et aru saada, mida tüübid öelnud olid, aga siis vedas kutt Theot järsku kättpidi köögi poole. Theo polnud päris kindel, miks - seal mingit reaalselt lahendust ju ei olnud - aga enne, kui ta midagi öelda sai, nägi ta juba Kaid. Ta astus Olivierist sammukese eemale, silmitses kõigepealt Kaid ja siis seda tšikki kulmukortsutusega. Ninast oli talle üsna lühikese ajaga üsna negatiivne mulje jäänud - oma sõprade suhtes oli ta üsna kaitsev ja see, et keegi nende suhtega mässata üritas, pani Theot Ninast eemale hoidma. Ta vastas neiu pilgule enam-vähem samaga - tal polnud mingit põhjust praegu viisakust teeselda.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 15, 2015 11:43 pm

Olivier oli kõigest jõudnud oma tühjaks saanud viskipudeli lauale ära panna ja veel kanget alkoholi otsima hakata, kui Kai ja Nina kohale jõudsid. Vastumeelselt lasi ta Theo käest lahti, kui too eemale astus, aga ta ei kavatsenud noormehel liiga eemale lasta minna. Kõik see elutoas sisse kulistatud viski hakkas nüüd noormehe kehale lõpuks oma mõju avaldama ja kutil oli väga raske Kai juttu jälgida. Kui Olly ei oleks nii palju joonud, siis oleks ta silmadest, alkoholi hägu tagant, ilusti kõik see valu paista olnud, mida ta tundis ja alkoholiga uputada üritas, aga kahjuks või õnneks see siiski ei olnud. Nina kohalolek oli Olivieri peast üldse võrdlemisi ruttu kadunud, ta lihtsalt vaatas Kaile otsa ja kuulas teda. Nii väga ta oleks tahtnud noormeest uskuda, aga üle kõige selle vasardas ta peas üks küsimus, mille ta kergelt pudistades, olles oma käe Kai haardest ära tõmmanud, ka välja ütles: „Miks ta oleks pidanud?“ Ollyle lihtsalt ei tahtnud kohale jõuda, miks Nina oleks pidanud Kaile nii tegema. Jaa, ta teadis, et tema isiklikult neiule ei meeldi, aga Kai oli ometi üks ta parimatest sõpradest ju või midagi ja Olivier nägi, kui endast väljas Kai praegu oli. Seega miks oleks pidanud Nina Kai endast välja ajama? Olivier oleks korraga tahtnud nii Kaile kaela langeda ja samas ka noormehe sinnapaika jätta ja lihtsalt alkoholi otsida, mida ta ju ometi siia kööki ka tegema oli tulnud. Alkoholil olid tema kehas aga hoopis oma mõtted ja seega sirutas Olivier järgmisel hetkel käe välja, et hoopis Theo endale lähemale tõmmata ning suudles siis nooremat kutti võrdlemisi ahnelt, ent lühidalt. Suudluse lõpetanud pöördus ta Kai poole tagasi. "On nüüd hea sul?" küsis Olly kohekindlasti kuuldava pettumusega, olles haaranud laualt lahtise viinapudeli ning sealt ühe vägagi korraliku lonksu võtnud.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 12:08 am

"Sest me läksime tülli, ma seletasin talle, miks ma sinuga olen," ütles Kai kiirelt. Ta oleks tahtnud veel seletada, ta oleks tahtnud kuskil kutiga kahekesi olla ja kaine peaga sellest rääkida, sest ta ju nägi kuti tühja viskipudelit ja sai aru, et Olivier oli kuradi täis. Siis aga tegi Olivier liigutuse, mida Kai ei oleks mitte kunagi oodanud ning Kai käed lahvatasid vihast ning haavumusest põlema. Seekord purustas tuli ka rummipudeli, mis kuti käes oli, ning killud lendasid igale poole ja alkohol muidugi voolas maha. "Ma ei petnud sind," sosistas Kai haavunult, hääl värisemas ning süda meeletul kiirusel pekslemas. Enam ei suutnud ta tuld ka maha rahustada, maas olev alkohol põles ning Kai käed lõõmasid tulistes leekides. "Aga kui sina teda tahad, siis anna minna. Tee, mida tahad, see if I care," ütles Kai ikka haavunult, neelatades raskelt. Ta pöördus, silmad pisaraid täis valgunud sellest valust, mida ta tundis. "Käi putsi, Nina," ütles Kai tüdrukule murduva häälega ning haaras köögikapilt kinnise rummipudeli. Seda avades kõndis ta köögist välja ning majastki välja, lubades endal nüüd nutma hakata, kui lihtsalt rummi endale sisse kallas, sammud Nooki poole seatud. Varsti peaks endale takso kutsuma. Kuti käed enam ei leegitsenud nii palju, aga olid tulised ja aeg-ajalt lipsas mõni väike leegike üle tema naha.
Back to top Go down
Theo Walford
19-aastane // temperatuurimanipulatsioon
Theo Walford


Posts : 75
Mõisas oldud aeg : 3 kuud

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 12:33 am

Theo kuulas Kaid ja Olivieri, pilk ikka veel Ninal. Kuuldes, et Oli Kaid ei uskunud, pööras ta pilgu kuti poole tagasi, endisest veel sügavamalt kulmu kortsutades. Ta silmitses kahte kutti vaheldumisi, ja kui tema pilk parasjagu Kail oli, haaras Olivier temast järsku kinni. Theol polnud mingit võimalust rabelema hakata, sest järsku olid Olivieri huuled tema omadel ja Theo peas trummeldas ainult whatthefuckishappening?!?!?! Kui Olivier temast uuesti eemale tõmbus, vajus Theo lähima köögikapi najale. Nüüd hakkasid ka teised mõtted pähe tulema. Kai lahkumist koos sellele eelnenud tulevärgiga tajus Theo ainult läbi udu - ta oli šokeeritud sellest, et Olivier teda suudelnud oli, et Olivier teda suudelnud oli, et Olivier teda suudelnud oli. Theo oli natuke tänulik, et see tema esimese suudlus kutiga ei olnud, kuigi esimene oli teisest ainult veidi vähem dramaatiline olnud, alkokogused olid üsna samad. Partneri poole pealt vähemalt. Theo aga oli praegu peaaegu valusalt kaine ja ausalt öeldes hakkas kergelt paanikasse minema. Aastatega sisse trambitud hirm selle ees, et tema orientatsioon kellelegi nüüd kohe ette jääb, oli peaaegu halvav, ja selline järsk lähedus oli ootamatu ja mitte heas mõttes, ja Olivier ei olnud teda isegi tema pärast suudelnud, vaid Kai pärast. Ära ei olnud Theot veel kasutatud, aga nüüd võis sellele ka bucket listis linnukese juurde panna. Sitt tunne oli. Theo oli iseenda peas täiesti kinni ning vajus tasakesi põrandale istuma, selg vastu kapi seina. Ta tõmbas põlved vastu rinda ja põimis käed nende ümber, üritades rahuneda, aga esialgu läks kõik tasapisi hullemaks. Külm hakkas kah, ja praegu polnud tõesti võime jaoks kõige õigem aeg. Theo pigistas silmad kinni, üritades võimet kontrolli alla saada, aga see ei aidanud - tema ümbrus läks veel külmemaks.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 12:46 am

Olivier ehmatas end kordades kainemaks, kui Kai käed leekidesse lahvatasid ja pudelid purunesid ja mis kõik. Ja ehmatusega kukutas ta ka oma käes olnud viinapudeli põrandale, mis loomulikult ka purunes. Klaasistunud pilgul kuulas ta Kaid, soovides, et oleks midagigi, mida ta öelda võiks või suudaks, aga noormees teadis, et tal ei ole mitte mingisugust õigustust. Pisarad silmis jälgis noormees, kuidas Kai välja tormas. Ta oleks tahtnud noormehele järgi joosta ja kõik heaks teha, aga ta lihtsalt ei suutnud end paigast liigutada. Ta tundis end nii süüdi ja Kail oli absoluutselt igasugune õigus vihane ja haavunud olla. Olivieri peast käis veel läbi mõte, kuidas ta oli suure tõenäosusega kõik just ära rikkunud ning järgmisel hetkel vajus noormees põlvili sinna klaasikildude ja leekide ja alkoholi vahele maha. Ja ta isegi ei tundnud kuumusest põhjustatud valu. See, et ta Kaile haiget oli teinud, ületas selle valu lihtsalt kordades. See praegu isegi ei huvitanud teda, et tal paha olla oli või et tal sealt tõenäoliselt vägagi korralikud põletushaavad tulevad. Ta oli oma väikesele armsale Kaile haiget teinud! Nii väga vihane oli ta sel hetkel, aga ainult enda peale.
Back to top Go down
Nina Robbins
21-aastane // vaimne kontroll
Nina Robbins


Posts : 374
Ülikool : Fotograafia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 12:55 am

Nina kergitas üllatunult kulme kui Olivier ühtäkki hoopis Theod suudles. Ta turtsatas lõbusalt selle peale ning raputas oma pead. Temal oli lõbus. Täpselt selle hetkeni oli lõbus, mil Kai tema poole pöördus ja siis minema tormas. Nüüd kortsutas tüdruk kulme ja ohkas raskelt. Kurat küll noh. "Pange jaa maja põlema. Klassika!" nähvas tüdruk tigedalt justkui eikellelegi. Ta haaras köögirätiku, kastis selle kraani all märjaks ja summutas sellega leegid põrandal, tõstes pildu nüüd Theole. "Ja mida sa mossitad? Süütuse kaotasid või?" küsis neidis üllatunult, tajudes noormehe läheduses külma. "Aah, for fucks sake!" oli tüdruk juba täiesti pahane. Õnneks sai ta tule kustutatud. Neidis haaras nüüd kaks tühja topsi, lasi need külma vett täis ja viskas vett mõlemale kutile näkku. "Olivier, kurat, mina mõjutasin mingi kuti mingit lollust rääkima. Kai on truu sulle. Ära ole nüüd mingi kuradi hale töllakas ja aja end püsti ja mine järgi talle. Tahad teda või ei?!" küsis tüdruk vihaselt. Olivier võis üks igavene kusik olla Nina meelest, aga Kai oli ta parim sõber ja Kai tahtis Olivieri ja seda pidi ta ka saama. "Ja sina, võta end kokku, sa külmutad siin kõik ära," käskis Nina nüüd Theod, kükitades tema juurde. Talle ei meeldinud algajad, kes oma võimetega hakkama ei saanud, aga tahtis ta seda või ei, Theo oli ikkagi nagu tema crew või midagi ja omasid pidi hoidma ja ta ei saa lasta kutil sinna närvivapustusse jääda eks ole.
Back to top Go down
https://dnxm.forum.co.ee
Jason Jole
21-aastane
Jason Jole


Posts : 183
Ülikool : Matemaatika II kursus

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 1:02 am

Jase oli mõnda aega suutnud juba üleval kursaõele keelt kõrva ajada, kui siis viimaks ikkagi lahkuda otsustas. Vähemalt sealt ruumist, noormehe käes ilutses endiselt õllepudel, kui ta treppidest alla liikus, ning kuna ta oli aru saanud, et ta kursavend all köögis on siis sinna mees ka suundus. Ukseni jõudes peatus ta aga koheselt jäädes nii silmitsema Nina selga, kes midagi imelikku seletas, ning siis tuld, mis põrandale tekkinud oli kustutama asus. Kõik on vägagi okei, meenus talle koheselt naise lause, mis mõned minutid tagasi talle suunatud oli, ning siis taipas ta, et keset seda kööki on kaks kutti kes ei olegi normaalsed. Jase'i õllepudel kukkus samuti maha, ning jättis ukseavasse kilde terve hunniku. Veel enam kortsus mehe kulm, kui Nina niiväga vabalt selle sinise venna juurde kükitas, ning teda lohutas? Jason seisis ilmselgelt nagu närvivapustuse saanud mees keset ust, ning lihtsalt jõllitas kogu toimuvat olukorda. Kus see tulemeister on? Temaga tahaks küll vestelda.Ilmselgelt on tegemist ju selle kuti kätetööga.
Back to top Go down
Olivier Warring
22-aastane // krüotervendamine
Olivier Warring


Posts : 429
Ülikool : Keemia // III kursus
Mõisas oldud aeg : 7 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 1:12 am

Olivier ei pannud esialgu üldse tähele, mis seal ümber toimus, aga sahmakas külma vett tõi ta justkui transist välja. Õnneks ta oli end enne juba põhimõtteliselt kaineks ka ehmatanud, seega suutis ta lõpuks Nina jutule normaalselt tähelepanu ka pöörata. Kuradi Nina noh, Olivier oli korraga ta peale kuri ja ka tänulik. Võrdlemisi kohmakalt, sest siiski kõik need põletusvillid ja asjad tegid talle valu, ajas noormees end püsti ning tormas siis köögist välja, seal mingi totaka näoga seisvast kutist ebaviisakalt mööda trügides. Vähemalt nii palju oli Ninast kasu. Olly heitis enne uksest väljumist veel hetkeks pilgu Theole, ent tal ei olnud praegu sellega aega tegeleda. Jaa, ta tundis end sitasti selle pärast, kuidas ta kutti oli ära kasutanud, aga paratamatult oli Kai praegu olulisem ta jaoks. Nii kiiresti kui võimalik, liikus noormees ka majast välja ning siis ka juba Nooki poole. Ta vähemalt eeldas, et Kai just sinna poole läinud oli. Õnneks oli väljas jahe ja seega ei olnud tal enam süda niiväga paha, aga villid olid endiselt olemas ja valusad ka veel korralikult ning kiirus tal sellegi poolest just kõige suurem ei olnud. Tal ei olnud seal aega ka, et end ravima hakata samas. „Kai!!!“ hüüsid Olivier lõpuks nii kõvasti kui vähegi suutis. Noormees ei saanud ju ometi nii kaugele veel jõudnud olla, et teda ei kuuleks. Kui ta vaid jõuaks noormehele järgi, siis äkki saaksid nad omavahel kõik selgeks räägitud. Olly pööras ümber tänavanurga ning märkaski eemal tuttavat selga, üritades tollele järgi kiirustada.
Back to top Go down
Kai Freberg
22-aastane // tule manipuleerimine
Kai Freberg


Posts : 551
Ülikool : Füüsika // II kursus
Mõisas oldud aeg : 6 aastat

Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 16, 2015 1:23 am

Kai jalutas tasasel ja tuikuval sammul Nooki poole, olgugi, et see päris kaugel oli. Kesklinnast saab ta takso nagunii. Nooruk oli oma pool pudelit uuest rummist tühjaks joonud, tuikudes sihikindlalt üha edasi ja edasi. Vahepeal koperdas ka, kuid õnneks ei kukkunud. See teda aga ehmatas, kui ta kuulis, et tuttav hääl tema nime nii valjult hüüdis. Kai nuuksatas vaikselt ja pühkis lohakalt oma pisaraid, kui ikka kindlameelselt edasi sammus. Ka siis, kui ta kuulis kiirustavaid samme endale järgnemas, ei vaadanud ta taha ega peatunud. Ta hoopis jõi pudelist hoolega rummi ja nuuksatas jälle, tuikudes edasi kesklinna suunas. Hetk hiljem suutis kutt aga koperdada ning ta vajus põlvili maha, hakates veel rohkem nutma. Ta polnud kunagi emotsionaalne purjus inimene olnud, aga seekord alkohol võimendas kõiki ta tundeid meeletult üle. Noormehe nahk oli tuline, tema ümbrusest õhkas meeletut soojust ning tema nahal ning nüüd juba riietelgi oli näha leeke. Ta riided olid pisut auklikeks põlenud ning üldse nägid natukene halvad välja. Aga Kai ei suutnud end kokku võtta ja oma võimet kontrollida. Ta oli nii sassis omadega lihtsalt.
Back to top Go down
Sponsored content





Definitely not a party - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Definitely not a party   Definitely not a party - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Definitely not a party
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Definitely not X-Men :: London :: Muud kohad-
Jump to: